1. ФК Хайденхайм 1846

1. FC Heidenheim 1846, Екип от Германия

06.07.2020 23:13

Облекченият Бремен остава в Бундеслигата

Облекченият Вердер Бремен запечата оцеляването си в Бундеслигата за следващия сезон на голове след гостуване след драматично равенство 2-2 във втородивизионния Хайденхайм в нервния плейоф за изпадане / промоция в понеделник, втори мач с решаващия втори гол, отбелязан в добавеното време. ... Повече ▼ ' 02.07.2020 23:17

Офертата за оцеляване на Бремен отива към жицата след безцелен първи мач

Вердер Бремен бе равен 0: 0 у дома на втородивизионния Хайденхайм в първия мач за промоция / изпадане в Бундеслигата в четвъртък, докато бившите германски шампиони се борят да останат будни .... Повече ▼ ' 01.07.2020 13:21

Плейофът за промоция има минутки, които Хайденхайм мечтае за футбол в Бундеслигата

Вердер Бремен третира плейофа за изпадане / промоция в Бундеслигата 'като подарък' в борбата си да остане буден, но за енергичните аутсайдери Хайденхайм първият крак зад затворени врати в четвъртък е шанс да 'повярва в невероятното' ... . Повече ▼ ' 03.04.2019 22:42

Десет човека Байерн оцелява от страх от купата в трилър с девет гола

Робърт Левандовски спаси отбора си от унизителното излизане от Купата на Германия, когато Байерн Мюнхен дойде отзад, за да победи второстепенния Хайденхайм в трилъра 5-4 в сряда .... Повече ▼ ' 02.04.2019 11:10

Hummels изисква '100% фокус' от Байерн в сблъсъка за купата

Защитникът на Байерн Мюнхен Матс Хюмелс предупреди отбора си да не подценява второто ниво на ФК Хайденхайм в сблъсъка на четвъртфинала на Купата на Германия в сряда .... Повече ▼ ' 10.02.2016 21:20

Харагучи прекратява 35-годишното чакане на Херта да достигне полуфиналите на чаши

Слайдшоу на 1. FC Heidenheim 1846
2. Лига 19. Кръгла 31.01.2021 З. ФК Сейнт Паули ФК Сейнт Паули 3: 4 (1: 2)
2. Лига 21. Кръгла 13.02.2021 З. Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue 2: 0 (1: 0)
2. Лига 22. Кръгла 20.02.2021 ДА СЕ VfL Оснабрюк VfL Оснабрюк 2: 1 (1: 0)
2. Лига 20. Кръгла 23.02.2021 ДА СЕ SC Падерборн 07 SC Падерборн 07 2: 2 (1: 1)
2. Лига 23. Кръгла 28.02.2021 З. Фортуна Дюселдорф Фортуна Дюселдорф 3: 2 (1: 0)