Арминия Билефелд 07.03.2021 1. ФК Юнион Берлин
Арминия Билефелд 17:00 Часовник 1. ФК Юнион Берлин
02.28.2021 18:21

Крузе се връща за Юнион, когато войникът на Zentner потъва Майнц

Нападателят на Юнион Берлин Макс Крузе отпразнува дългоочакваното си завръщане от контузия с гол в неделя, тъй като столичният клуб бе равен 1: 1 у дома от съперника на Бундеслигата Хофенхайм .... Повече ▼ ' 13.02.2021 20:46

Haaland спасява руж в Дортмунд

Късно изравняване от Ерлинг Браут Хааланд спести зачервяванията на Борусия Дортмунд в събота, тъй като те бяха държани до равенство 2-2 у дома на съперника от Бундеслигата Хофенхайм .... Повече ▼ ' 21.01.2021 19:32

Юнионът на Юниън забрани, но „няма доказателства“ за расово насилие спрямо Амири

Германският ФА (DFB) заяви в четвъртък, че 'няма доказателства', че Флориан Хюбнер от Юнион Берлин е злоупотребявал расово с халфа на Байер Леверкузен Надием Амири, но е дал на бранителя забрана от два мача и 20 000 евро (24 292 долара) глоба .... Повече ▼ ' 15.01.2021 22:46

Юнион надолу в Леверкузен, за да се изкачи до четвърти

Юнион Берлин претендира за още един ключов скалп от Бундеслигата у дома в петък, тъй като късен гол запечата победа с 1: 0 над Байер Леверкузен, което постави домакините на четвърто място в таблицата .... Повече ▼ ' 02.01.2021 23:20

Олмо стреля с РБ Лайпциг на върха в Бундеслигата пред Байерн Мюнхен

РБ Лайпциг измести Байерн Мюнхен на върха на таблицата в Бундеслигата в събота, тъй като голът на Дани Олмо през второто полувреме беше достатъчен, за да запечата победа с 1: 0 в Щутгарт .... Повече ▼ ' 12.18.2020 23:11

Мукоко става най-младият голмайстор на Бундеслигата като флоп на Дортмунд в Юнион

12.12.2020 20:30

Байерн Мюнхен остава на върха след изравняването на Левандовски при Юнион

11.12.2020 02:42

Звездата на Байерн Левандовски вижда важни събития в Юнион Берлин

04.12.2020 22:45

Двойникът на Пиатек за Херта в дербито в Берлин завършва непобедения манш на Юнион

03.12.2020 03:15

Нападателят на Юнион Крузе в светлината на прожекторите за дербито в Берлин на Херта

Слайдшоу на 1. FC Union Berlin
Бундеслига 19. Кръгла 30.01.2021 З. Бор.Мьонхенгладбах Бор.Мьонхенгладбах 1: 1 (1: 0)
Бундеслига 20. Кръгла 06.02.2021 ДА СЕ 1. FSV Майнц 05 1. FSV Майнц 05 0: 1 (0: 1)
Бундеслига 21. Кръгла 13.02.2021 З. ФК Шалке 04 ФК Шалке 04 0: 0 (0: 0)
Бундеслига 22. Кръгла 20.02.2021 ДА СЕ Sc Freiburg Sc Freiburg 1: 0 (0: 0)
Бундеслига 23. Кръгла 28.02.2021 З. 1899 г. Хофенхайм 1899 г. Хофенхайм 1: 1 (1: 1)