AFC Ajax »История на мениджъра

AFC Ajax »История на мениджъра



месечен цикъл Мениджър Страна роден
01.01.2018 - 30.06.2022 Ерик десет хаг Холандия 02.02.1970
21.12.2017 - 31.12.2017 Майкъл Травелър Холандия 03.03.1973
01.07.2017 - 21.12.2017 Марсел Кайзер Холандия 15.01.1969
01.07.2016 - 30.06.2017 Питър Бос Холандия 21.11.1963
07.12.2010 - 30.06.2016 Франк де Бур Холандия 15.05.1970
01.07.2009 - 06.06.2010 Мартин Джол Холандия 16.01.1956
07.05.2009 - 30.06.2009 Джон ван Шип Холандия 30.12.1963
01.07.2008 - 06.05.2009 Марко ван Бастен Холандия 31.10.1964
9.10.2007 г. - 30.06.2008 г. Адри Костер Холандия 18.11.1954
01.07.2006 г. - 08.10.2007 г. Хенк десет Кейт Холандия 12/09/1954
14.03.2005 - 30.06.2006 Дани Блайнд Холандия 01.08.1961
26.02.2005 - 13.03.2005 Рууд Крол Холандия 24.03.1949
03.12.2001 - 25.02.2005 Роналд Кьоман Холандия 21.03.1963
01.07.2000 - 29.11.2001 Co Adriaanse Холандия 21.07.1947
26.03.2000 - 30.06.2000 Ханс Вестерхоф Холандия 24.11.1948
01.01.1999 - 21.03.2000 Ян Уотърс Холандия 17.07.1960
01.07.1997 - 31.12.1998 Мортен Олсен Дания 14.08.1949
28.09.1991 - 30.06.1997 Луис ван Гаал Холандия 08.08.1951
01.08.1989 - 27.09.1991 Лео Биенхакер Холандия 02.02.1942
20.10.1988 - 30.06.1989 Шпиц Кон Люксембург 01.11.1933г
01.07.1988 - 19.10.1988 Кърт Линдер Германия 10.08.1933г
05.01.1988 - 30.06.1988 Шпиц Кон Люксембург 01.11.1933г
01.07.1985 - 01.04.1988 Йохан Кройф Холандия 25.04.1947
07.05.1985 - 30.06.1985 Шпиц Кон Люксембург 01.11.1933г
01.07.1982 - 06.05.1985 Aad от Мос Холандия 27.03.1947г
01.07.1981 - 30.06.1982 Кърт Линдер Германия 10.08.1933г
11.03.1981 - 30.06.1981 Aad от Мос Холандия 27.03.1947г
09.09.1979 - 10.03.1981 Лео Биенхакер Холандия 02.02.1942
01.07.1978 - 08.09.1979 Цвят Бром Холандия 27.08.1932
01.07.1976 - 30.06.1978 Томислав Ивич Хърватия 30.06.1933г
01.07.1975 - 30.06.1976 Ринус Михелс Холандия 09.02.1928
01.07.1974 - 30.06.1975 Ханс Краай ср. Холандия 14.10.1936
13.04.1974 - 30.06.1974 Роб Хаармс Холандия 08.03.1934
01.07.1973 - 12.04.1974 Джордж Кнобел Холандия 10.10.1922
01.07.1971 - 30.06.1973 Штефан Ковач Румъния 02.10.1920
22.01.1965 - 30.06.1971 Ринус Михелс Холандия 09.02.1928
01.07.1964 - 30.06.1965 Вик Бъкингам Англия 23.10.1915
01.07.1963 - 30.06.1964 Джак Роули Англия 10.07.1920
01.07.1962 - 30.06.1963 Пепи Грубер Австрия 04.04.1912
01.07.1961 - 30.06.1962 Кийт Спърджън Англия 00/00/1933
01.07.1959 - 30.06.1961 Вик Бъкингам Англия 23.10.1915
01.07.1954 - 30.06.1959 Карл Хуменбергер Австрия 25.10.1906
02.03.1953 - 30.06.1953 Вилибалд Стейскал Австрия
01.07.1945 - 30.06.1947 Джак Рейнолдс Англия 23.09.1881
01.07.1942 - 30.06.1945 Долф ван Кол Холандия 02.02.1902
01.07.1941 - 30.06.1942 Вим Фолкерс Холандия 10/03/1899
01.07.1928 - 30.06.1940 Джак Рейнолдс Англия 23.09.1881
01.01.1927 - 30.06.1928 Замъкът Сид Англия 12.03.1892
01.07.1926 - 31.12.1926 Харолд Роуз Англия
01.07.1915 - 30.06.1925 Джак Рейнолдс Англия 23.09.1881
01.07.1910 - 30.06.1915 Джак Кирван Ирландия 09.02.1878