Ал-Ахли 06.03.2021 AS Vita Club
Ал-Ахли -: - AS Vita Club
11.02.2021 19:35

Ал Ахли изненада Палмейрас да заеме трето място в клубната световна купа

Африканският шампион Ал Ахли шокира бразилския гранд Палмейрас, за да спечели третото място в плейофа на Световната клубна купа в изпълнение на дузпи в четвъртък .... Повече ▼ ' 08.02.2021 20:56

Байерн Мюнхен влиза във финала на Световната купа на клуба след дубъла на Левандовски

Байерн Мюнхен се класира за финала на клубната световна купа, след като два гола на Робърт Левандовски бяха достатъчни, за да запечатат победа с 2: 0 над африканския шампион Ал Ахли в полуфинала в понеделник .... Повече ▼ ' 06.02.2021 13:55

Изпарения от Байерн при седемчасово закъснение на полета до Катар

Мисията на клубната купа на Байерн в Мюнхен стартира скалисто с излитането си от Берлин с директен полет до Катар, отложен седем часа през нощта в петък .... Повече ▼ ' 04.02.2021 20:36

Ахли да се изправи срещу Байерн, след като прекрати африканските загуби на Световната купа в клуба

Ал Ахли от Египет стана първата африканска страна от 2013 г. насам, която спечели мача си за откриване на Световната купа в клуба, когато в четвъртък на четвъртфиналите изведе Ал Духаил от страната домакин Катар с 1: 0 .... Повече ▼ ' 03.02.2021 17:24

Участници в клубната световна купа - може ли някой да спре Байерн Мюнхен?

Байерн Мюнхен отпътува към Катар тази седмица, насочвайки се към поредната титла на Световната купа на клуба на ФИФА, заемайки мястото си в турнира с шест отбора като победители в шампионската лига на УЕФА от миналата година .... Повече ▼ ' 03.02.2021 03:05

Тестови тестове за фенове, ограничена тълпа и любимци на Байерн - Световната купа на клуба започва в Катар

25.11.2020 07:00

Финал на Шампионската лига на CAF: Пет неща, които трябва да знаете за Ахли, Замалек

23.11.2020 14:27

Общ преглед в Африка: Драматична победа за Египетската купа за Замалек

23.10.2020 23:44