Андора 25.03.2021 Албания
Андора -: - Албания
05.11.2020 15:24

Роналдо да накара Португалия да се завърне срещу Франция, Хърватия

Кристиано Роналдо бе определен в четвъртък в отбора на Португалия, за да изиграе приятелски мач срещу Андора и мачове от Лигата на нациите срещу Франция и Хърватия .... Повече ▼ ' 10.09.2019 23:33

Франция леко отминава Андора, тъй като Гризман отново пропуска от място

Поредният гол на Кингсли Коман насочи Франция към победата с 3: 0 над Андора в квалификационния сблъсък за Евро 2020 на Стад дьо Франс във вторник, когато Антоан Гризман пропусна дузпа за страната си за втория пореден мач .... Повече ▼ ' 12.06.2019 00:38

Италия пресича Босна, докато Германия и Франция се разхождат

Италия се нуждаеше от късен победител от Марко Верати, за да победи решителната Босна и Херцеговина с 2: 1 в квалификациите за Евро 2020 във вторник, докато Германия и Франция натрупаха целите в едностранни победи .... Повече ▼ ' 06.06.2019 23:18

Победителят от Световната купа Канте от френските квалификации за Евро 2020

N'Golo Kante ще пропусне квалификациите на Франция за Евро 2020 срещу Турция и Андора заради контузия, съобщи Френската футболна федерация (FFF) в четвъртък .... Повече ▼ ' Слайдшоу на Андора
NL D Група 1 10.10.2020 З. Малта Малта 0: 0 (0: 0)
NL D Група 1 13.10.2020 ДА СЕ Фарьорските острови Фарьорските острови 0: 2 (0: 2)
Приятелски срещи Ноември 11.11.2020 ДА СЕ Португалия Португалия 0: 7 (0: 2)
NL D Група 1 14.11.2020 ДА СЕ Малта Малта 1: 3 (1: 0)
NL D Група 1 17.11.2020 З. Латвия Латвия 0: 5 (0: 1)