Арсенал ФК »Мачове и резултати 2019/2020



Арсенал ФК »Мачове и резултати 2019/2020



2020/2021 2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013 2011/2012 2010/2011 2009/2010 2008/2009 2007/2008 2006/2007 2005/2006 2004 / 2005 2003/2004 2002/2003 2001/2002 2000/2001 1999/2000 1998/1999 1997/1998 1996/1997 1995/1996 1994/1995 1993/1994 1992/1993 1991/1992 1990/1991 1989/1990 1988/1989 1987 / 1988 1986/1987 1985/1986 1984/1985 1983/1984 1982/1983 1981/1982 1980/1981 1979/1980 1978/1979 1977/1978 1976/1977 1975/1976 1974/1975 1973/1974 1972/1973 1971/1972 1970/1971 1969/1970 1968/1969 1967/1968 1966/1967 1965/1966 1964/1965 1963/1964 1962/1963 1961/1962 1960/1961 1959/1960 1958/1959 1957/1958 1956/1957 1955/1956 1954 / 1955 1953/1954 1952/1953 1951/1952 1950/1951 1949/1950 1948/1949 1947/1948 1946/1947 1945/1946 1938/1939 1937/1938 1936/1937 1935/1936 1934/1935 1933/1934 1932/1933 1931 / 1932 1930/1931 1929/1930 1928/1929 1927/1928 1926/1927 1925/1926 1924/1925 1923/1924 1922/1923 1921/1922 1920/1921 1919/1920 1914/1915 1913/1914 1912/1913 1911/1912 1910/1911 1909/1910 1908/1909 1907/1908 1906/1907 1905/1906 1904/1905 1903/1904 1902/1903 1901/1902 1900/1901 1899/1900 1898/1899 1897/1898 1896/1897 1895/1896 1894 / 1895 1893/1894


Приятелски клубове 2019
Кръгъл дата място Опонент Резултати
Седмица 16.07.2019 02:00 ДА СЕ Колорадо Рапидс Колорадо Рапидс 3: 0 (2: 0)
Седмица 18.07.2019 04:00 н Байерн Мюнхен Байерн Мюнхен 2: 1 (0: 0)
Седмица 20.07.2019 23:00 З. ACF Фиорентина ACF Фиорентина 3: 0 (1: 0)
Седмица 24.07.2019 00:00 ДА СЕ Реал Мадрид Реал Мадрид 2: 3 (2: 0, 2: 2) псо
Седмица 28.07.2019 15:15 н Олимпийски лион Олимпийски лион 1: 2 (1: 0)
Седмица 31.07.2019 18:30 ДА СЕ Angers SCO Angers SCO 4: 3 (0: 1, 1: 1) псо
Седмица 04.08.2019 19:00 ДА СЕ ФК Барселона ФК Барселона 1: 2 (1: 0)
Лига Европа 2019/2020
Кръгъл дата място Опонент Резултати
Група F 19.09.2019 17:55 ДА СЕ Айнтрахт Франкфурт Айнтрахт Франкфурт 3: 0 (1: 0)
Група F 03.10.2019 20:00 З. Стандартен корк Стандартен корк 4: 0 (3: 0)
Група F 24.10.2019 20:00 З. Витория Гимараеш Витория Гимараеш 3: 2 (1: 2)
Група F 06.11.2019 15:50 ДА СЕ Витория Гимараеш Витория Гимараеш 1: 1 (0: 0)
Група F 28.11.2019 20:00 З. Айнтрахт Франкфурт Айнтрахт Франкфурт 1: 2 (1: 0)
Група F 12.12.2019 17:55 ДА СЕ Стандартен корк Стандартен корк 2: 2 (0: 0)
Кръг от 32 20.02.2020 20:00 ДА СЕ Олимпиакос Пираус Олимпиакос Пираус 1: 0 (0: 0)
Кръг от 32 27.02.2020 20:00 З. Олимпиакос Пираус Олимпиакос Пираус 1: 2 (0: 0, 0: 1) ает
Висша лига 2019/2020
Кръгъл дата място Опонент Резултати
1. Кръгла 11.08.2019 14:00 ДА СЕ Нюкасъл Юнайтед Нюкасъл Юнайтед 1: 0 (0: 0)
2. Кръгла 17.08.2019 12:30 З. ФК Бърнли ФК Бърнли 2: 1 (1: 1)
3. Кръгла 24.08.2019 17:30 ДА СЕ Ливърпул ФК Ливърпул ФК 1: 3 (0: 1)
4. Кръгла 01.09.2019 16:30 З. Тотнъм Хотспур Тотнъм Хотспур 2: 2 (1: 2)
5. Кръгла 15.09.2019 16:30 ДА СЕ Уотфорд ФК Уотфорд ФК 2: 2 (2: 0)
6. Кръгла 22.09.2019 16:30 З. Астън Вила Астън Вила 3: 2 (0: 1)
7. Кръгла 30.09.2019 20:00 ДА СЕ Манчестър Юнайтед Манчестър Юнайтед 1: 1 (0: 1)
8. Кръгла 06.10.2019 14:00 З. АФК Борнмут АФК Борнмут 1: 0 (1: 0)
9. Кръгла 21.10.2019 20:00 ДА СЕ Шефилд Юнайтед Шефилд Юнайтед 0: 1 (0: 1)
10. Кръгла 27.10.2019 16:30 З. Кристален дворец Кристален дворец 2: 2 (2: 1)
11. Кръгла 02.11.2019 15:00 З. Уулвърхамптън Уондърърс Уулвърхамптън Уондърърс 1: 1 (1: 0)
12. Кръгла 09.11.2019 17:30 ДА СЕ Лестър Сити Лестър Сити 0: 2 (0: 0)
13. Кръгла 23.11.2019 15:00 З. Саутхемптън ФК Саутхемптън ФК 2: 2 (1: 1)
14. Кръгла 01.12.2019 14:00 ДА СЕ Норич Сити Норич Сити 2: 2 (1: 2)
15. Кръгла 05.05.2019 20:15 З. Брайтън и Хоув Албион Брайтън и Хоув Албион 1: 2 (0: 1)
16. Кръгла 12.09.2019 20:00 ДА СЕ Уест Хем Юнайтед Уест Хем Юнайтед 3: 1 (0: 1)
17. Кръгла 15.12.2019 16:30 З. Манчестър Сити Манчестър Сити 0: 3 (0: 3)
18. Кръгла 21.12.2019 12:30 ДА СЕ Евертън ФК Евертън ФК 0: 0 (0: 0)
19. Кръгла 26.12.2019 15:00 ДА СЕ АФК Борнмут АФК Борнмут 1: 1 (0: 1)
20. Кръгла 29.12.2019 14:00 З. ФК Челси ФК Челси 1: 2 (1: 0)
21. Кръгла 01.01.2020 20:00 З. Манчестър Юнайтед Манчестър Юнайтед 2: 0 (2: 0)
22. Кръгла 01/11/2020 12:30 ДА СЕ Кристален дворец Кристален дворец 1: 1 (1: 0)
23. Кръгла 18.01.2020 15:00 З. Шефилд Юнайтед Шефилд Юнайтед 1: 1 (1: 0)
24. Кръгла 21.01.2020 20:15 ДА СЕ ФК Челси ФК Челси 2: 2 (0: 1)
25. Кръгла 02.02.2020 14:00 ДА СЕ ФК Бърнли ФК Бърнли 0: 0 (0: 0)
26. Кръгла 16.02.2020 16:30 З. Нюкасъл Юнайтед Нюкасъл Юнайтед 4: 0 (0: 0)
27. Кръгла 23.02.2020 16:30 З. Евертън ФК Евертън ФК 3: 2 (2: 2)
29. Кръгла 07.03.2020 15:00 З. Уест Хем Юнайтед Уест Хем Юнайтед 1: 0 (0: 0)
28. Кръгла 17.06.2020 20:15 ДА СЕ Манчестър Сити Манчестър Сити 0: 3 (0: 1)
30. Кръгла 20.06.2020 15:00 ДА СЕ Брайтън и Хоув Албион Брайтън и Хоув Албион 1: 2 (0: 0)
31. Кръгла 25.06.2020 18:00 ДА СЕ Саутхемптън ФК Саутхемптън ФК 2: 0 (1: 0)
32. Кръгла 01.07.2020 18:00 З. Норич Сити Норич Сити 4: 0 (2: 0)
33. Кръгла 07/04/2020 17:30 ДА СЕ Уулвърхамптън Уондърърс Уулвърхамптън Уондърърс 2: 0 (1: 0)
34. Кръгла 07.07.2020 20:15 З. Лестър Сити Лестър Сити 1: 1 (1: 0)
35. Кръгла 12.07.2020 16:30 ДА СЕ Тотнъм Хотспур Тотнъм Хотспур 1: 2 (1: 1)
36. Кръгла 15.07.2020 20:15 З. Ливърпул ФК Ливърпул ФК 2: 1 (2: 1)
37. Кръгла 21.07.2020 20:15 ДА СЕ Астън Вила Астън Вила 0: 1 (0: 1)
38. Кръгла 26.07.2020 16:00 З. Уотфорд ФК Уотфорд ФК 3: 2 (3: 1)
ФА Къп 2019/2020
Кръгъл дата място Опонент Резултати
3. Кръгла 01.06.2020 19:56 З. Лийдс Юнайтед Лийдс Юнайтед 1: 0 (0: 0)
4. Кръгла 27.01.2020 20:00 ДА СЕ АФК Борнмут АФК Борнмут 2: 1 (2: 0)
Осминафинал 02.03.2020 19:45 ДА СЕ Портсмут ФК Портсмут ФК 2: 0 (1: 0)
Четвърт финали 28.06.2020 13:00 ДА СЕ Шефилд Юнайтед Шефилд Юнайтед 2: 1 (1: 0)
Полуфинали 18.07.2020 19:45 З. Манчестър Сити Манчестър Сити 2: 0 (1: 0)
Финал 01.08.2020 17:30 н ФК Челси ФК Челси 2: 1 (1: 1)
Купа на лигата 2019/2020
Кръгъл дата място Опонент Резултати
3. Кръгла 24.09.2019 20:00 З. Нотингам Форест Нотингам Форест 5: 0 (1: 0)
Осминафинал 30.10.2019 19:30 ДА СЕ Ливърпул ФК Ливърпул ФК 4: 5 (3: 2, 5: 5) псо