Аталанта, Екип от Италия

Интер 08.03.2021 Аталанта
Интер 19:45 Часовник Аталанта
02.25.2021 00:40

Треньорът на Аталанта изпарява при 'футболно самоубийство' при загуба в Шампионската лига

Треньорът на 'Аталанта' Джан Пиеро Гасперини изкара 'футболно самоубийство' в сряда, след като отборът му изигра повече от 70 минути човек при загубата им с 1: 0 в Шампионската лига от Реал Мадрид .... Повече ▼ ' 02.25.2021 00:23

Късната стачка на Менди поставя Реал Мадрид в полезрението на шампионската лига

Ферланд Менди постави Реал Мадрид в близост до четвъртфиналите на Шампионската лига в сряда с късната стачка, която потъна с 10: 10 от Аталанта с 1: 0 в Бергамо .... Повече ▼ ' 02.23.2021 20:40

Реал Мадрид на Зидан е предпазлив от „непознатата“ Аталанта

Зинедин Зидан заяви във вторник, че Реал Мадрид се готви за „различен мач“ срещу страна от Аталанта, която испанският гранд се среща за първи път в Шампионската лига в Италия в средата на седмицата .... Повече ▼ ' 22.02.2021 20:12

Осимхен се завръща в Неапол след неприятно почукване с глава в Аталанта

Виктор Осимхен се очаква да се върне в Неапол в понеделник вечерта, въпреки че нападателят на Наполи трябваше да бъде хоспитализиран, след като удари главата си в земята по време на поражението от неговата Серия А при Аталанта .... Повече ▼ ' 21.02.2021 21:12

Осимхенът от Наполи е хоспитализиран с травма на главата след поражение от Аталанта

Нападателят на Наполи Виктор Осимхен беше хоспитализиран в неделя, след като загуби съзнание след удар в главата при поражението с 4-2 в неделя от Аталанта в Серия А .... Повече ▼ ' 14.02.2021 23:46

Лукаку 'стреля по всички цилиндри', когато Интер върви в Серия А

10.02.2021 23:49

Песина удвои притежателите на Наполи от Купата на Италия

03.02.2021 23:53

Наполи, Аталанта се борят за равенство без цели в полуфинала за Купата на Италия, първи мач

23.01.2021 21:19

Милан остава на върха въпреки поражението на Аталанта, тъй като съперникът Интер държа

22.01.2021 03:15

Zidane, Villas-Boas под коша, Zlatan подсилва Милано - какво да гледате в Европа този уикенд