Атлетико Мадрид »История на мениджъра

Атлетико Мадрид »История на мениджъра



месечен цикъл Мениджър Страна роден
23.12.2011 - 30.06.2022 Диего Симеоне Аржентина 28.04.1970
01.07.2011 - 22.12.2011 Грегорио Манзано Испания 11.03.1956
24.10.2009 - 30.06.2011 Quique Flores Испания 05/02/1965
03.02.2009 - 23.10.2009 Абел Ресино Испания 02.02.1960
01.07.2006 - 02.02.2009 Хавиер Агире Мексико 01.12.1958
12.01.2006 г. - 30.06.2006 г. Пепе Мурсия Испания 12/03/1964
01.07.2005 - 01.11.2006 Карлос Бианки Аржентина 26.04.1949
01.07.2004 - 31.05.2005 Сезар Ферандо Испания 25.07.1959
01.07.2003 - 30.06.2004 Грегорио Манзано Испания 11.03.1956
01.07.2001 - 30.06.2003 Луис Арагонес Испания 28.07.1938
30.04.2001 - 30.06.2001 Карлос Кантареро Испания 04.11.1961
03.10.2000 - 30.04.2001 Маркос Алонсо Испания 01.10.1959
17.05.2000 - 02.02.2000 Замбрано Испания 23.10.1949
04.03.2000 - 16.05.2000 Радомир Антич Сърбия 22.11.1948
01.07.1999 - 03.03.2000 Клаудио Раниери Италия 20.10.1951
24.03.1999 - 30.06.1999 Радомир Антич Сърбия 22.11.1948
15.02.1999 - 23.03.1999 Санчес Агиар Испания 28.11.1957
01.07.1998 - 14.02.1999 Ариго Саки Италия 01.04.1946
01.07.1995 - 30.06.1998 Радомир Антич Сърбия 22.11.1948
10.06.1995 - 30.06.1995 Санчес Агиар Испания 28.11.1957
26.02.1995 - 04.06.1995 Алфио Базиле Аржентина 01.11.1943
01.11.1994 - 19.02.1995 Роберто Д'Алесандро Аржентина 28.07.1949
16.08.1994 - 30.10.1994 Франциско Матурана Колумбия 15.02.1949
23.03.1994 - 30.06.1994 Роберто Д'Алесандро Аржентина 28.07.1949
26.02.1994 - 22.03.1994 Иселин Овежеро Аржентина 16.10.1945
23.01.1994 - 23.02.1994 Розмарин Испания 05.05.1945
20.11.1993 - 16.01.1994 Емилио Крус Испания 24.01.1951
20.10.1993 - 10.11.1993 Рамон Ередия Аржентина 26.02.1951
01.07.1993 - 16.10.1993 Джаир Перейра Бразилия 29.05.1946
16.04.1993 - 30.06.1993 Рамон Ередия Аржентина 26.02.1951
01.02.1993 - 15.04.1993 Хосе Пасториса Аржентина 23.05.1942
01.07.1991 - 31.01.1993 Луис Арагонес Испания 28.07.1938
01.07.1990 - 30.06.1991 Томислав Ивич Хърватия 30.06.1933г
10.03.1990 - 30.06.1990 Пейро Испания 29.01.1936г
04.03.1990 - 05.03.1990 Бриони Испания 17.07.1939г
01.07.1989 - 28.02.1990 Хавиер Клементе Испания 12.12.1950
15.06.1989 - 30.06.1989 Бриони Испания 17.07.1939г
29.01.1989 - 10.06.1989 Колин Адисън Англия 18.05.1940
16.10.1988 - 16.01.1989 Рон Аткинсън Англия 18.03.1939
01.07.1988 - 15.10.1988 Магуреги Испания 16.03.1934
17.04.1988 - 30.06.1988 Бриони Испания 17.07.1939г
26.03.1988 - 10.04.1988 Хосе Уфарте Испания 17.05.1941
01.07.1987 - 21.03.1988 Цезар Луис Меноти Аржентина 05.11.1938
03.02.1987 - 30.06.1987 Луис Арагонес Испания 28.07.1938
01.07.1986 - 30.06.1987 Спокойно Испания 10.10.1940
01.07.1982 - 30.06.1986 Луис Арагонес Испания 28.07.1938
22.11.1981 - 25.04.1982 Гарсия Трейд Испания 06/06/1936
01.07.1981 - 15.11.1981 Кариега Испания 12/09/1929
01.07.1980 - 30.06.1981 Гарсия Трейд Испания 06/06/1936
30.03.1980 - 18.05.1980 Марсел Доминго Франция 15.01.1924г
23.03.1980 - 23.03.1980 Мартинес Джайо Испания 12/04/1942
09.09.1979 - 16.03.1980 Луис Арагонес Испания 28.07.1938
01.07.1979 - 15.03.1980 Луис Арагонес Испания 28.07.1938
01.07.1978 - 30.06.1979 Ференц Шуша Унгария 01.12.1923
26.11.1974 - 30.06.1978 Луис Арагонес Испания 28.07.1938
01.07.1973 - 25.11.1974 Хуан Карлос Лоренцо Аржентина 22.10.1922
06.11.1971 - 30.06.1973 Макс Меркел Австрия 07.07.1918г
01.07.1969 - 05.11.1971 Марсел Доминго Франция 15.01.1924г
21.03.1968 - 30.06.1969 Мигел Испания 27.04.1927
01.07.1966 - 20.03.1968 Ото Глория Бразилия 01.09.1917
01.07.1965 - 30.06.1966 Балманя Испания 29.12.1914г
01.07.1964 - 30.06.1965 Ото Бумбел Бразилия 06.07.1914
01.01.1964 - 30.06.1964 Баринага Испания 15.08.1922
25.12.1963 г. - 31.12.1963 г. Скуайър Испания 24.11.1927
01.10.1962 - 24.12.1963 Боя Испания 29.12.1923
01.07.1959 - 30.09.1962 Хосе Вилалонга Испания 12.12.1919
01.07.1957 - 30.06.1959 Фердинанд Даучик Словакия 31.05.1910
01.07.1955 - 30.06.1957 Квартали Испания 21.05.1910
01.07.1954 - 30.06.1955 Quincoces Испания 17.07.1905
01.07.1949 - 31.12.1952 Хеленио Ерера Франция 10.04.1910
01.07.1940 - 30.11.1940 Фонтана Испания 31.12.1907
01.07.1939 - 31.12.1946 Рикардо Замора Испания 21.01.1901
22.12.1935 - 30.06.1936 Самитие Испания 02.02.1902
01.07.1934 - 17.11.1935 Фред Пентланд Англия 29.07.1883
01.07.1927 - 30.06.1929 Фред Пентланд Англия 29.07.1883
01.07.1925 - 30.06.1926 Фред Пентланд Англия 29.07.1883
01.07.1923 - 30.06.1924 Винс Хейс Англия 24.03.1879