Байерн Мюнхен »История на мениджъра

Байерн Мюнхен »История на мениджъра



месечен цикъл Мениджър Страна роден
03.11.2019 - 30.06.2023 Ханси Флик Германия 24.02.1965
01.07.2018 - 02.11.2019 Нико Ковач Хърватия 15.10.1971
06.10.2017 - 30.06.2018 Юп Хайнкес Германия 09.05.1945
28.09.2017 - 05.10.2017 Вили Саньол Франция 18.03.1977
01.07.2016 - 28.09.2017 Карло Анчелоти Италия 10.06.1959
01.07.2013 - 30.06.2016 Пеп Гуардиола Испания 18.01.1971
01.07.2011 - 30.06.2013 Юп Хайнкес Германия 09.05.1945
10.04.2011 - 30.06.2011 Андрис Йонкер Холандия 22.09.1962
01.07.2009 - 09.09.2011 Луис ван Гаал Холандия 08.08.1951
28.04.2009 - 30.06.2009 Юп Хайнкес Германия 09.05.1945
01.07.2008 - 27.04.2009 Юрген Клинсман Германия 30.07.1964
01.02.2007 - 30.06.2008 Отмар Хицфелд Германия 12.01.1949
01.07.2004 - 31.01.2007 Феликс Магат Германия 26.07.1953
01.07.1998 - 30.06.2004 Отмар Хицфелд Германия 12.01.1949
01.07.1996 - 30.06.1998 Джовани Трапатони Италия 17.03.1939
29.04.1996 - 30.06.1996 Франц Бекенбауер Германия 11.09.1945
01.07.1995 - 27.04.1996 Ото Рехагел Германия 08.09.1938
01.07.1994 - 30.06.1995 Джовани Трапатони Италия 17.03.1939
07.07.1994 - 30.06.1994 Франц Бекенбауер Германия 11.09.1945
12.03.1992 - 27.12.1993 Ерих Рибек Германия 13.06.1937
09.10.1991 - 03.11.1992 Søren Lerby Дания 01.02.1958
01.07.1987 - 10.08.1991 Юп Хайнкес Германия 09.05.1945
01.07.1983 - 30.06.1987 Удо Латтек Германия 16.01.1935
17.05.1983 - 30.06.1983 Райнхард Сафтиг Германия 23.01.1952
12.12.1978 - 16.05.1983 Пол Чернай Унгария 21.10.1932
02.02.1977 - 10.12.1978 Гюла Лоран Унгария 06.02.1923
16.01.1975 - 01.12.1977 Детмар Крамър Германия 04.04.1925
14.03.1970 - 02.01.1975 Удо Латтек Германия 16.01.1935
01.07.1968 - 13.03.1970 Бранко Зебец Хърватия 17.05.1929
01.07.1963 - 30.06.1968 Цчик Чайковски Хърватия 24.11.1923
01.06.1963 - 30.06.1963 Херберт Ерхард Германия 06.07.1930г
01.07.1961 - 31.05.1963 Хелмут Шнайдер Германия 17.07.1913
01.07.1958 - 30.06.1961 Адолф Патек Австрия 04.04.1900
01.07.1956 - 30.06.1958 Вилибалд Хан Австрия 31.01.1910
01.07.1955 - 30.06.1956 Хърбърт Мол Германия 13.12.1916
28.03.1955 - 30.06.1955 Якоб Стрейтле Германия 11.12.1916
01.07.1954 - 27.03.1955 Георг Кнопфле Германия 15.05.1904
01.07.1953 - 30.06.1954 Георг Байерер Германия 09.09.1915
01.07.1951 - 30.06.1953 Макс Шефер Германия 17.01.1907
01.07.1948 - 30.06.1950 Алвин Риемке Германия 02.02.1910
01.07.1946 - 30.06.1947 Йозеф Пьотингер Германия 16.04.1903
01.07.1945 - 30.06.1946 Ричард Хьог Германия
01.07.1944 - 30.08.1945 Алфред Шафер Унгария 13.02.1893
01.07.1943 - 30.06.1945 Кони Хайдкамп Германия 27.09.1905
01.07.1938 - 30.06.1943 Лудвиг Голдбрунер Германия 05/05/1908
01.07.1937 - 30.06.1938 Хайнц Кьорнер Австрия 02.07.1893
01.07.1933 - 30.06.1934 Ханс Таухърт Германия 05/05/1904
01.07.1930 - 30.06.1932 Ричард Кон Австрия 27.02.1888
01.07.1928 - 30.06.1930 Конрад Калман Унгария 23.05.1896
01.07.1927 - 30.06.1928 Лео Вайс Унгария 00/00/1900
01.04.1921 - 30.06.1921 Дори Кюршнер Унгария 00/00/1885
01.07.1919 - 31.03.1921 Уилям Таунли Англия 14.02.1866
01.12.1913 - 31.03.1914 Уилям Таунли Англия 14.02.1866
16.08.1911 - 06.04.1912 Чарлз Грифитс Англия