Бор.Мьонхенгладбах

Bor.Mönchengladbach, Екип от Германия

02.03.2021 23:04

Санчо стреля с Дортмунд в полуфиналите за Купата на Германия

Крилото на Англия Джедън Санчо удари победния гол, докато Борусия Дортмунд влезе в полуфиналите на Купата на Германия с победа с 1: 0 в Борусия Мьонхенгладбах във вторник .... Повече ▼ ' 01.03.2021 03:30

Роуз да се срещне с Дортмунд като съперник шанс за купа в отсъствието на Байерн

Треньорът на Борусия Мьонхенгладбах Марко Роуз ще се срещне с бъдещия си клуб Борусия Дортмунд на четвъртфиналите за Купата на Германия във вторник, тъй като най-добрите отбори на Германия виждат рядък шанс за сребърни прибори в отсъствието на Байерн Мюнхен .... Повече ▼ ' 27.02.2021 20:53

Победителят с последно издишване ограничава отплатата, тъй като Лайпциг е в крак с Байерн

Голът на Александър Сорлот с последно издишване запечата драматичната победа на РБ Лайпциг с 3: 2 у дома у дома на Борусия Моенхенгладбах в събота и задържа домакините в дебелината на състезанието за титлата в Бундеслигата .... Повече ▼ ' 02.26.2021 03:05

Анджелино се издига в преследването на титлата в Лайпциг, след като се бори под ръководството на Гуардиола

Анджелино рестартира кариерата си в Бундеслигата под ръководството на Джулиан Нагелсман, за да стане голмайстор на РБ Лайпциг, но казва, че липсата на доверие под ръководството на Пеп Гуардиола е 'убила' доверието му в бившия клуб Манчестър Сити .... Повече ▼ ' 02.24.2021 23:06

Круиз на Ман Сити покрай Гладбах до ръба на Шампионската лига през последните осем

В сряда Манчестър Сити премина покрай Борусия Мьонхенгладбах с 2: 0, за да регистрира 19-та поредна победа и да стъпи с крак в четвъртфиналите на Шампионската лига .... Повече ▼ ' 02.23.2021 11:52

Роуз призовава Гладбах да бъде смел срещу Ман Сити

15.02.2021 18:16

Будапеща и Букурещ получават неочакван момент в светлината на прожекторите на Шампионската лига

15.02.2021 15:49

Треньорът на Гладбах Марко Роуз ще се присъедини към Борусия Дортмунд от следващия сезон

11.01.2021 12:35

Меси във форма, нова американска звезда и победен Байерн: Говорещи точки от цяла Европа

08.01.2021 22:47

Байерн Мюнхен пропилява преднина от два гола, за да загуби при Мьонхенгладбах

Слайдшоу на Бор. Мьонхенгладбах
Бундеслига 21. Кръгла 14.02.2021 ДА СЕ VfL Волфсбург VfL Волфсбург 0: 0 (0: 0)
Бундеслига 22. Кръгла 20.02.2021 З. 1. FSV Майнц 05 1. FSV Майнц 05 1: 2 (1: 1)
Гл. Лига Осминафинал 24.02.2021 З. Манчестър Сити Манчестър Сити 0: 2 (0: 1)
Бундеслига 23. Кръгла 27.02.2021 ДА СЕ РБ Лайпциг РБ Лайпциг 2: 3 (2: 0)
DFB-Pokal Четвърт финали 02.03.2021 З. Борусия Дортмунд Борусия Дортмунд 0: 1 (0: 0)