2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 Плейофи за първенство 2002 2001 Плейофи за първенство 2001 2000 Жълт модул Плейофи 2000 Група Жълто B 2000 Група Жълто A 2000 Група Синьо 2000 Шампионат Плейофи 1999 Шампионат Плейофи 1999 1998 Championship Плейофи 1998 1997 Финал 1997 2-ра фаза Група B 1997 2-ра фаза Група A 1997 1996 Първенство Плейофи 1996 1995 Шампионат Плейофи 1995 2-ра фаза 1995 1-ва фаза Гр. B 1995 г. 1-ва фаза Gr. A |
1. Кръгла | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
05.09.2009 | 22:30 | Палми | - | Коритиба ФК | 2: 1 (0: 1) | |
22:30 | Спорт - PE | - | Гремио Баруери - SP | 1: 1 (1: 0) | ||
22:30 | Аваи - SC | - | Атлетико Минейро | 2: 2 (1: 0) | ||
10.10.2009 | 20:00 | Коринтяни SP | - | Международен | 0: 1 (0: 1) | |
20:00 | Атлетико Паранаенсе | - | Виктория - бакалавър | 0: 2 (0: 1) | ||
20:00 | Fluminense RJ | - | Сао Пауло ФК | 1: 0 (1: 0) | ||
20:00 | круиз | - | Фламенго RJ | 2: 0 (1: 0) | ||
22:30 | Санто Андре - SP | - | Ботафого - RJ | 1: 1 (1: 0) | ||
22:30 | Гремио Порто Алегре | - | Сантос ФК | 1: 1 (0: 0) | ||
22:30 | Гояс | - | Морски - PE | 3: 3 (2: 1) | ||
2. Кръгла | ||||||
16.05.2009 | 22:30 | Коритиба ФК | - | Санто Андре - SP | 2: 4 (1: 3) | |
22:30 | Фламенго RJ | - | Аваи - SC | 0: 0 (0: 0) | ||
22:30 | Атлетико Минейро | - | Гремио Порто Алегре | 2: 1 (0: 0) | ||
17.05.2009 | 20:00 | Сао Пауло ФК | - | Атлетико Паранаенсе | 2: 2 (0: 1) | |
20:00 | Сантос ФК | - | Гояс | 3: 3 (2: 1) | ||
20:00 | Гремио Баруери - SP | - | Fluminense RJ | 0: 0 (0: 0) | ||
20:00 | Международен | - | Палми | 2: 0 (1: 0) | ||
22:30 | Виктория - бакалавър | - | Спорт - PE | 1: 0 (1: 0) | ||
22:30 | Морски - PE | - | круиз | 2: 0 (0: 0) | ||
22:30 | Ботафого - RJ | - | Коринтяни SP | 0: 0 (0: 0) | ||
3. Кръгла | ||||||
23.05.2009 | 22:30 | Коринтяни SP | - | Гремио Баруери - SP | 2: 1 (1: 0) | |
22:30 | Гояс | - | Международен | 0: 1 (0: 0) | ||
22:30 | круиз | - | Виктория - бакалавър | 2: 0 (2: 0) | ||
24.05.2009 | 20:00 | Палми | - | Сао Пауло ФК | 0: 0 (0: 0) | |
20:00 | Атлетико Паранаенсе | - | Морски - PE | 2: 3 (2: 0) | ||
20:00 | Гремио Порто Алегре | - | Ботафого - RJ | 2: 0 (0: 0) | ||
20:00 | Fluminense RJ | - | Сантос ФК | 1: 4 (1: 1) | ||
22:30 | Санто Андре - SP | - | Фламенго RJ | 1: 2 (1: 1) | ||
22:30 | Спорт - PE | - | Атлетико Минейро | 2: 3 (0: 3) | ||
22:30 | Аваи - SC | - | Коритиба ФК | 2: 2 (1: 1) | ||
4. Кръгла | ||||||
30.05.2009 | 22:30 | Коритиба ФК | - | Гояс | 1: 3 (0: 3) | |
22:30 | Атлетико Минейро | - | Санто Андре - SP | 0: 0 (0: 0) | ||
22:30 | Ботафого - RJ | - | Спорт - PE | 2: 2 (0: 2) | ||
31.05.2009 | 20:00 | Сао Пауло ФК | - | круиз | 3: 0 (2: 0) | |
20:00 | Сантос ФК | - | Коринтяни SP | 3: 1 (2: 0) | ||
20:00 | Фламенго RJ | - | Атлетико Паранаенсе | 2: 1 (1: 0) | ||
20:00 | Виктория - бакалавър | - | Гремио Порто Алегре | 1: 0 (0: 0) | ||
20:00 | Морски - PE | - | Fluminense RJ | 1: 1 (0: 1) | ||
22:30 | Гремио Баруери - SP | - | Палми | 2: 2 (0: 0) | ||
22:30 | Международен | - | Аваи - SC | 2: 1 (1: 0) | ||
5. Кръгла | ||||||
05/06/2009 | 01:00 | Санто Андре - SP | - | Сантос ФК | 3: 3 (2: 2) | |
01:00 | Гремио Порто Алегре | - | Морски - PE | 3: 0 (1: 0) | ||
07.07.2009 | 01:00 | Коринтяни SP | - | Коритиба ФК | 2: 0 (1: 0) | |
20:00 | Палми | - | Виктория - бакалавър | 2: 1 (0: 0) | ||
20:00 | Атлетико Паранаенсе | - | Атлетико Минейро | 0: 4 (0: 1) | ||
20:00 | Спорт - PE | - | Фламенго RJ | 4: 2 (4: 2) | ||
20:00 | Аваи - SC | - | Сао Пауло ФК | 0: 0 (0: 0) | ||
22:30 | Fluminense RJ | - | Ботафого - RJ | 1: 0 (0: 0) | ||
22:30 | Гояс | - | Гремио Баруери - SP | 2: 2 (1: 1) | ||
22:30 | круиз | - | Международен | 1: 1 (0: 1) | ||
6. Кръгла | ||||||
13.06.2009 | 22:30 | Сао Пауло ФК | - | Санто Андре - SP | 1: 1 (0: 1) | |
22:30 | Спорт - PE | - | Атлетико Паранаенсе | 0: 1 (0: 0) | ||
22:30 | Ботафого - RJ | - | Сантос ФК | 2: 0 (0: 0) | ||
14.06.2009 | 20:00 | Коритиба ФК | - | Фламенго RJ | 5: 0 (2: 0) | |
20:00 | Fluminense RJ | - | Гремио Порто Алегре | 0: 0 (0: 0) | ||
20:00 | Гояс | - | Коринтяни SP | 0: 0 (0: 0) | ||
20:00 | Атлетико Минейро | - | Морски - PE | 3: 0 (1: 0) | ||
22:30 | Палми | - | круиз | 3: 1 (2: 1) | ||
22:30 | Гремио Баруери - SP | - | Аваи - SC | 3: 1 (0: 1) | ||
22:30 | Международен | - | Виктория - бакалавър | 0: 0 (0: 0) | ||
7. Кръгла | ||||||
20.06.2009 | 20:10 | Санто Андре - SP | - | Спорт - PE | 2: 1 (1: 1) | |
20:10 | Атлетико Паранаенсе | - | Палми | 2: 2 (0: 0) | ||
20:10 | Виктория - бакалавър | - | Ботафого - RJ | 4: 3 (3: 2) | ||
22:30 | Гремио Порто Алегре | - | Гояс | 2: 2 (0: 0) | ||
22:30 | Морски - PE | - | Коритиба ФК | 0: 1 (0: 0) | ||
22:30 | Аваи - SC | - | Fluminense RJ | 3: 2 (2: 0) | ||
21.06.2009 | 22:30 | Коринтяни SP | - | Сао Пауло ФК | 3: 1 (1: 0) | |
22:30 | Сантос ФК | - | Атлетико Минейро | 2: 3 (1: 0) | ||
22:30 | Фламенго RJ | - | Международен | 4: 0 (3: 0) | ||
22:30 | круиз | - | Гремио Баруери - SP | 2: 4 (2: 2) | ||
8. Кръгла | ||||||
27.06.2009 | 20:10 | Сао Пауло ФК | - | Морски - PE | 2: 0 (0: 0) | |
20:10 | Гремио Баруери - SP | - | Атлетико Минейро | 4: 2 (2: 0) | ||
20:10 | Атлетико Паранаенсе | - | Коринтяни SP | 1: 0 (1: 0) | ||
22:30 | круиз | - | Аваи - SC | 1: 0 (1: 0) | ||
22:30 | Ботафого - RJ | - | Гояс | 1: 4 (1: 2) | ||
28.06.2009 г. | 22:30 | Палми | - | Сантос ФК | 1: 1 (1: 0) | |
22:30 | Международен | - | Коритиба ФК | 3: 0 (0: 0) | ||
22:30 | Fluminense RJ | - | Фламенго RJ | 0: 0 (0: 0) | ||
22:30 | Виктория - бакалавър | - | Санто Андре - SP | 4: 1 (0: 0) | ||
22:30 | Спорт - PE | - | Гремио Порто Алегре | 3: 1 (1: 0) | ||
9. Кръгла | ||||||
07/04/2009 | 22:30 | Сантос ФК | - | Спорт - PE | 1: 0 (0: 0) | |
22:30 | Санто Андре - SP | - | Гремио Баруери - SP | 1: 1 (0: 1) | ||
22:30 | Фламенго RJ | - | Виктория - бакалавър | 2: 1 (1: 0) | ||
05.07.2009 | 20:00 | Коритиба ФК | - | Сао Пауло ФК | 2: 0 (1: 0) | |
20:00 | Гремио Порто Алегре | - | Атлетико Паранаенсе | 4: 1 (3: 1) | ||
20:00 | Гояс | - | круиз | 1: 0 (1: 0) | ||
20:00 | Атлетико Минейро | - | Ботафого - RJ | 1: 1 (1: 1) | ||
22:30 | Морски - PE | - | Международен | 0: 2 (0: 0) | ||
22:30 | Аваи - SC | - | Палми | 0: 3 (0: 1) | ||
09.09.2009г | 01:50 | Коринтяни SP | - | Fluminense RJ | 4: 2 (3: 0) | |
10. Кръгла | ||||||
07/11/2009 | 22:30 | Палми | - | Морски - PE | 4: 1 (2: 0) | |
22:30 | Гремио Баруери - SP | - | Коритиба ФК | 3: 1 (2: 0) | ||
22:30 | Аваи - SC | - | Ботафого - RJ | 1: 2 (0: 2) | ||
07/12/2009 | 20:00 | Сао Пауло ФК | - | Фламенго RJ | 2: 2 (1: 2) | |
20:00 | Атлетико Паранаенсе | - | Международен | 3: 2 (1: 1) | ||
20:00 | Гремио Порто Алегре | - | Коринтяни SP | 3: 0 (3: 0) | ||
20:00 | круиз | - | Атлетико Минейро | 0: 3 (0: 2) | ||
22:30 | Fluminense RJ | - | Санто Андре - SP | 0: 1 (0: 1) | ||
22:30 | Виктория - бакалавър | - | Сантос ФК | 6: 2 (4: 1) | ||
22:30 | Спорт - PE | - | Гояс | 1: 0 (1: 0) | ||
11. Кръгла | ||||||
15.07.2009 | 23:30 | Коритиба ФК | - | Гремио Порто Алегре | 2: 1 (1: 1) | |
23:30 | Гояс | - | Аваи - SC | 0: 2 (0: 0) | ||
16.07.2009 г. | 01:00 | Сантос ФК | - | Гремио Баруери - SP | 3: 3 (1: 3) | |
01:00 | Санто Андре - SP | - | Атлетико Паранаенсе | 1: 0 (0: 0) | ||
01:50 | Международен | - | Fluminense RJ | 4: 2 (2: 0) | ||
01:50 | Фламенго RJ | - | Палми | 1: 2 (0: 2) | ||
17.07.2009 | 01:00 | Коринтяни SP | - | Спорт - PE | 4: 3 (2: 1) | |
01:00 | Морски - PE | - | Виктория - бакалавър | 1: 1 (0: 1) | ||
01:00 | Атлетико Минейро | - | Сао Пауло ФК | 2: 0 (1: 0) | ||
28.08.2009 | 01:00 | Ботафого - RJ | - | круиз | 1: 1 (1: 0) | |
12. Кръгла | ||||||
18.07.2009 г. | 22:30 | Палми | - | Санто Андре - SP | 1: 0 (1: 0) | |
22:30 | Fluminense RJ | - | Гояс | 1: 4 (0: 0) | ||
19.07.2009 | 20:00 | Сао Пауло ФК | - | Сантос ФК | 2: 1 (1: 1) | |
20:00 | Атлетико Паранаенсе | - | Коритиба ФК | 0: 0 (0: 0) | ||
20:00 | Гремио Порто Алегре | - | Международен | 2: 1 (1: 1) | ||
20:00 | Виктория - бакалавър | - | Атлетико Минейро | 0: 0 (0: 0) | ||
20:00 | круиз | - | Коринтяни SP | 1: 2 (0: 1) | ||
22:30 | Гремио Баруери - SP | - | Морски - PE | 4: 0 (2: 0) | ||
22:30 | Спорт - PE | - | Аваи - SC | 1: 3 (1: 1) | ||
22:30 | Фламенго RJ | - | Ботафого - RJ | 2: 2 (1: 1) | ||
13. Кръгла | ||||||
22.07.2009 г. | 23:30 | Санто Андре - SP | - | круиз | 0: 2 (0: 0) | |
23:30 | Фламенго RJ | - | Гремио Баруери - SP | 1: 1 (0: 0) | ||
23:30 | Аваи - SC | - | Гремио Порто Алегре | 1: 0 (0: 0) | ||
23.07.2009 г. | 01:00 | Сантос ФК | - | Атлетико Паранаенсе | 1: 0 (0: 0) | |
01:50 | Международен | - | Сао Пауло ФК | 2: 2 (2: 0) | ||
01:50 | Гояс | - | Палми | 2: 1 (0: 0) | ||
01:50 | Морски - PE | - | Ботафого - RJ | 2: 2 (0: 1) | ||
24.07.2009 г. | 01:00 | Коринтяни SP | - | Виктория - бакалавър | 2: 1 (2: 1) | |
01:00 | Коритиба ФК | - | Спорт - PE | 1: 1 (1: 1) | ||
01:00 | Атлетико Минейро | - | Fluminense RJ | 2: 1 (0: 0) | ||
14. Кръгла | ||||||
25.07.2009 г. | 22:30 | Атлетико Паранаенсе | - | Аваи - SC | 1: 3 (0: 2) | |
22:30 | Гремио Порто Алегре | - | Санто Андре - SP | 3: 2 (2: 1) | ||
22:30 | Ботафого - RJ | - | Международен | 3: 2 (2: 0) | ||
26.07.2009 | 20:00 | Коринтяни SP | - | Палми | 0: 3 (0: 1) | |
20:00 | Сантос ФК | - | Фламенго RJ | 1: 2 (0: 0) | ||
20:00 | Спорт - PE | - | Морски - PE | 3: 3 (1: 1) | ||
20:00 | Атлетико Минейро | - | Гояс | 0: 1 (0: 0) | ||
22:30 | Гремио Баруери - SP | - | Сао Пауло ФК | 1: 2 (1: 2) | ||
22:30 | Fluminense RJ | - | круиз | 1: 1 (0: 1) | ||
22:30 | Виктория - бакалавър | - | Коритиба ФК | 1: 0 (0: 0) | ||
15. Кръгла | ||||||
29.07.2009 | 23:30 | Коритиба ФК | - | Ботафого - RJ | 2: 2 (0: 1) | |
23:30 | Морски - PE | - | Сантос ФК | 1: 2 (0: 0) | ||
30.07.2009 | 01:00 | Международен | - | Гремио Баруери - SP | 3: 2 (2: 1) | |
01:00 | Гояс | - | Атлетико Паранаенсе | 3: 0 (2: 0) | ||
01:50 | Палми | - | Fluminense RJ | 1: 0 (0: 0) | ||
01:50 | Санто Андре - SP | - | Коринтяни SP | 1: 1 (0: 0) | ||
01:50 | круиз | - | Спорт - PE | 1: 0 (0: 0) | ||
31.07.2009 г. | 01:00 | Сао Пауло ФК | - | Гремио Порто Алегре | 2: 1 (1: 0) | |
01:00 | Фламенго RJ | - | Атлетико Минейро | 3: 1 (2: 1) | ||
01:00 | Аваи - SC | - | Виктория - бакалавър | 4: 0 (2: 0) | ||
16. Кръгла | ||||||
01.08.2009 | 22:30 | Спорт - PE | - | Палми | 0: 1 (0: 0) | |
22:30 | Ботафого - RJ | - | Гремио Баруери - SP | 2: 1 (1: 1) | ||
02.02.2009 г. | 20:00 | Коринтяни SP | - | Аваи - SC | 0: 0 (0: 0) | |
20:00 | Атлетико Паранаенсе | - | Fluminense RJ | 1: 0 (1: 0) | ||
20:00 | Фламенго RJ | - | Морски - PE | 1: 1 (0: 1) | ||
20:00 | Виктория - бакалавър | - | Сао Пауло ФК | 0: 1 (0: 0) | ||
22:30 | Санто Андре - SP | - | Гояс | 1: 2 (0: 0) | ||
22:30 | Гремио Порто Алегре | - | круиз | 4: 1 (0: 1) | ||
22:30 | Атлетико Минейро | - | Коритиба ФК | 3: 2 (2: 1) | ||
27.08.2009 | 01:00 | Сантос ФК | - | Международен | 3: 3 (2: 2) | |
17. Кръгла | ||||||
05.05.2009 | 23:30 | круиз | - | Атлетико Паранаенсе | 0: 2 (0: 0) | |
08/06/2009 | 01:00 | Сао Пауло ФК | - | Ботафого - RJ | 3: 1 (2: 1) | |
01:00 | Аваи - SC | - | Санто Андре - SP | 1: 0 (1: 0) | ||
01:50 | Коритиба ФК | - | Сантос ФК | 0: 1 (0: 1) | ||
01:50 | Гояс | - | Фламенго RJ | 3: 2 (2: 0) | ||
01:50 | Морски - PE | - | Коринтяни SP | 1: 0 (1: 0) | ||
07.07.2009 | 01:00 | Палми | - | Гремио Порто Алегре | 1: 1 (1: 1) | |
01:00 | Гремио Баруери - SP | - | Виктория - бакалавър | 4: 0 (2: 0) | ||
01:00 | Fluminense RJ | - | Спорт - PE | 5: 1 (3: 0) | ||
03.09.2009 | 01:00 | Международен | - | Атлетико Минейро | 3: 0 (0: 0) | |
18. Кръгла | ||||||
08.08.2009 | 22:30 | Сантос ФК | - | Аваи - SC | 2: 2 (1: 0) | |
22:30 | Морски - PE | - | Санто Андре - SP | 2: 1 (0: 0) | ||
22:30 | Ботафого - RJ | - | Атлетико Паранаенсе | 0: 1 (0: 0) | ||
09.09.2009 | 20:00 | Фламенго RJ | - | Коринтяни SP | 1: 0 (0: 0) | |
20:00 | Виктория - бакалавър | - | Fluminense RJ | 2: 2 (1: 1) | ||
22:30 | Сао Пауло ФК | - | Гояс | 3: 1 (1: 0) | ||
22:30 | Гремио Баруери - SP | - | Гремио Порто Алегре | 1: 0 (0: 0) | ||
22:30 | Коритиба ФК | - | круиз | 1: 3 (0: 1) | ||
08/11/2009 | 01:00 | Международен | - | Спорт - PE | 3: 0 (1: 0) | |
13.08.2009 | 01:50 | Атлетико Минейро | - | Палми | 1: 1 (1: 1) | |
19. Кръгла | ||||||
15.08.2009 | 22:30 | Палми | - | Ботафого - RJ | 1: 1 (1: 1) | |
22:30 | Санто Андре - SP | - | Международен | 0: 2 (0: 0) | ||
22:30 | Аваи - SC | - | Морски - PE | 2: 1 (1: 0) | ||
16.08.2009 г. | 20:00 | Коринтяни SP | - | Атлетико Минейро | 2: 0 (1: 0) | |
20:00 | Гремио Порто Алегре | - | Фламенго RJ | 4: 1 (1: 1) | ||
20:00 | Fluminense RJ | - | Коритиба ФК | 1: 3 (0: 1) | ||
20:00 | Гояс | - | Виктория - бакалавър | 3: 2 (2: 1) | ||
20:00 | Спорт - PE | - | Сао Пауло ФК | 1: 2 (0: 1) | ||
22:30 | Атлетико Паранаенсе | - | Гремио Баруери - SP | 3: 0 (2: 0) | ||
22:30 | круиз | - | Сантос ФК | 0: 0 (0: 0) | ||
20. Кръгла | ||||||
19.08.2009 | 23:30 | Сантос ФК | - | Гремио Порто Алегре | 1: 0 (0: 0) | |
23:30 | Виктория - бакалавър | - | Атлетико Паранаенсе | 2: 1 (1: 0) | ||
23:30 | Ботафого - RJ | - | Санто Андре - SP | 1: 2 (1: 2) | ||
20.08.2009 | 01:00 | Гремио Баруери - SP | - | Спорт - PE | 2: 1 (1: 0) | |
01:50 | Сао Пауло ФК | - | Fluminense RJ | 1: 0 (1: 0) | ||
01:50 | Коритиба ФК | - | Палми | 1: 0 (0: 0) | ||
01:50 | Международен | - | Коринтяни SP | 1: 2 (1: 1) | ||
21.08.2009 | 01:00 | Фламенго RJ | - | круиз | 1: 2 (1: 0) | |
01:00 | Морски - PE | - | Гояс | 2: 0 (1: 0) | ||
01:00 | Атлетико Минейро | - | Аваи - SC | 2: 2 (0: 0) | ||
21. Кръгла | ||||||
22.08.2009 | 22:30 | Палми | - | Международен | 2: 1 (1: 0) | |
22:30 | Санто Андре - SP | - | Коритиба ФК | 1: 0 (1: 0) | ||
22:30 | Спорт - PE | - | Виктория - бакалавър | 2: 0 (2: 0) | ||
23.08.2009 | 20:00 | Коринтяни SP | - | Ботафого - RJ | 3: 3 (1: 0) | |
20:00 | Атлетико Паранаенсе | - | Сао Пауло ФК | 1: 0 (0: 0) | ||
20:00 | Гремио Порто Алегре | - | Атлетико Минейро | 4: 1 (3: 0) | ||
20:00 | Fluminense RJ | - | Гремио Баруери - SP | 0: 0 (0: 0) | ||
22:30 | Гояс | - | Сантос ФК | 2: 1 (1: 1) | ||
22:30 | круиз | - | Морски - PE | 4: 2 (3: 1) | ||
22:30 | Аваи - SC | - | Фламенго RJ | 3: 0 (2: 0) | ||
22. Кръгла | ||||||
27.08.2009 | 01:50 | Гремио Баруери - SP | - | Коринтяни SP | 2: 2 (1: 0) | |
29.08.2009 | 22:30 | Коритиба ФК | - | Аваи - SC | 2: 0 (1: 0) | |
22:30 | Фламенго RJ | - | Санто Андре - SP | 3: 0 (2: 0) | ||
22:30 | Морски - PE | - | Атлетико Паранаенсе | 3: 0 (3: 0) | ||
30.08.2009 | 20:00 | Сао Пауло ФК | - | Палми | 0: 0 (0: 0) | |
20:00 | Сантос ФК | - | Fluminense RJ | 2: 0 (1: 0) | ||
20:00 | Атлетико Минейро | - | Спорт - PE | 1: 1 (0: 0) | ||
22:30 | Международен | - | Гояс | 4: 0 (2: 0) | ||
22:30 | Виктория - бакалавър | - | круиз | 3: 3 (0: 1) | ||
22:30 | Ботафого - RJ | - | Гремио Порто Алегре | 3: 3 (1: 1) | ||
23. Кръгла | ||||||
03.09.2009 | 01:50 | Коринтяни SP | - | Сантос ФК | 2: 1 (0: 0) | |
05.09.2009 | 22:30 | Палми | - | Гремио Баруери - SP | 2: 1 (0: 0) | |
22:30 | Гремио Порто Алегре | - | Виктория - бакалавър | 1: 1 (0: 1) | ||
22:30 | Спорт - PE | - | Ботафого - RJ | 2: 1 (2: 0) | ||
06.09.2009 | 20:00 | Атлетико Паранаенсе | - | Фламенго RJ | 0: 0 (0: 0) | |
20:00 | Гояс | - | Коритиба ФК | 2: 2 (2: 1) | ||
20:00 | круиз | - | Сао Пауло ФК | 1: 2 (1: 0) | ||
22:30 | Санто Андре - SP | - | Атлетико Минейро | 1: 2 (0: 0) | ||
22:30 | Fluminense RJ | - | Морски - PE | 1: 1 (1: 0) | ||
22:30 | Аваи - SC | - | Международен | 0: 2 (0: 1) | ||
24. Кръгла | ||||||
12.09.2009 | 22:30 | Сао Пауло ФК | - | Аваи - SC | 2: 0 (0: 0) | |
22:30 | Фламенго RJ | - | Спорт - PE | 3: 0 (2: 0) | ||
13.09.2009 | 20:00 | Сантос ФК | - | Санто Андре - SP | 1: 0 (1: 0) | |
20:00 | Международен | - | круиз | 2: 3 (1: 1) | ||
20:00 | Виктория - бакалавър | - | Палми | 3: 2 (1: 1) | ||
20:00 | Атлетико Минейро | - | Атлетико Паранаенсе | 2: 1 (1: 1) | ||
22:30 | Гремио Баруери - SP | - | Гояс | 3: 1 (1: 1) | ||
22:30 | Морски - PE | - | Гремио Порто Алегре | 0: 2 (0: 2) | ||
22:30 | Ботафого - RJ | - | Fluminense RJ | 0: 0 (0: 0) | ||
17.09.2009 | 01:50 | Коритиба ФК | - | Коринтяни SP | 1: 1 (1: 0) | |
25. Кръгла | ||||||
19.09.2009 | 22:30 | Атлетико Паранаенсе | - | Спорт - PE | 1: 0 (1: 0) | |
22:30 | Виктория - бакалавър | - | Международен | 2: 0 (0: 0) | ||
22:30 | Морски - PE | - | Атлетико Минейро | 0: 0 (0: 0) | ||
20.09.2009 | 20:00 | Санто Андре - SP | - | Сао Пауло ФК | 1: 1 (0: 1) | |
20:00 | Гремио Порто Алегре | - | Fluminense RJ | 5: 1 (3: 0) | ||
20:00 | Аваи - SC | - | Гремио Баруери - SP | 4: 0 (2: 0) | ||
22:30 | Коринтяни SP | - | Гояс | 1: 4 (0: 2) | ||
22:30 | Фламенго RJ | - | Коритиба ФК | 3: 0 (1: 0) | ||
22:40 | Сантос ФК | - | Ботафого - RJ | 0: 0 (0: 0) | ||
24.09.2009 | 01:50 | круиз | - | Палми | 1: 2 (1: 1) | |
26. Кръгла | ||||||
26.09.2009 | 22:30 | Палми | - | Атлетико Паранаенсе | 2: 1 (1: 0) | |
22:30 | Гремио Баруери - SP | - | круиз | 0: 1 (0: 0) | ||
27.09.2009 | 20:00 | Сао Пауло ФК | - | Коринтяни SP | 1: 1 (0: 1) | |
20:00 | Коритиба ФК | - | Морски - PE | 2: 0 (1: 0) | ||
20:00 | Международен | - | Фламенго RJ | 0: 0 (0: 0) | ||
20:00 | Fluminense RJ | - | Аваи - SC | 3: 2 (2: 2) | ||
20:00 | Гояс | - | Гремио Порто Алегре | 2: 1 (1: 1) | ||
22:30 | Спорт - PE | - | Санто Андре - SP | 2: 1 (1: 1) | ||
22:30 | Атлетико Минейро | - | Сантос ФК | 3: 1 (1: 0) | ||
22:30 | Ботафого - RJ | - | Виктория - бакалавър | 1: 3 (0: 1) | ||
27. Кръгла | ||||||
01.10.2009 | 01:50 | Морски - PE | - | Сао Пауло ФК | 1: 2 (1: 0) | |
10.03.2009 | 22:30 | Коринтяни SP | - | Атлетико Паранаенсе | 1: 3 (0: 0) | |
22:30 | Санто Андре - SP | - | Виктория - бакалавър | 1: 0 (1: 0) | ||
22:30 | Атлетико Минейро | - | Гремио Баруери - SP | 2: 1 (1: 0) | ||
10.04.2009 | 20:00 | Сантос ФК | - | Палми | 1: 3 (0: 0) | |
20:00 | Гремио Порто Алегре | - | Спорт - PE | 3: 3 (2: 1) | ||
20:00 | Гояс | - | Ботафого - RJ | 1: 3 (0: 0) | ||
22:30 | Коритиба ФК | - | Международен | 2: 0 (0: 0) | ||
22:30 | Фламенго RJ | - | Fluminense RJ | 2: 0 (0: 0) | ||
22:30 | Аваи - SC | - | круиз | 2: 2 (0: 1) | ||
28. Кръгла | ||||||
07.07.2009 | 23:30 | Гремио Баруери - SP | - | Санто Андре - SP | 0: 0 (0: 0) | |
23:30 | Спорт - PE | - | Сантос ФК | 0: 1 (0: 1) | ||
10.08.2009 | 01:00 | Сао Пауло ФК | - | Коритиба ФК | 2: 2 (1: 2) | |
01:00 | Атлетико Паранаенсе | - | Гремио Порто Алегре | 0: 0 (0: 0) | ||
01:50 | Международен | - | Морски - PE | 3: 1 (2: 1) | ||
01:50 | Fluminense RJ | - | Коринтяни SP | 1: 1 (1: 1) | ||
01:50 | Виктория - бакалавър | - | Фламенго RJ | 3: 3 (3: 2) | ||
10.09.2009 | 01:00 | Палми | - | Аваи - SC | 2: 2 (1: 2) | |
01:00 | круиз | - | Гояс | 3: 0 (0: 0) | ||
01:00 | Ботафого - RJ | - | Атлетико Минейро | 3: 1 (3: 0) | ||
29. Кръгла | ||||||
10.10.2009 | 20:10 | Коринтяни SP | - | Гремио Порто Алегре | 2: 1 (2: 0) | |
20:10 | Санто Андре - SP | - | Fluminense RJ | 1: 2 (0: 2) | ||
20:10 | Фламенго RJ | - | Сао Пауло ФК | 2: 1 (0: 1) | ||
22:30 | Коритиба ФК | - | Гремио Баруери - SP | 1: 2 (0: 0) | ||
22:30 | Международен | - | Атлетико Паранаенсе | 1: 1 (0: 0) | ||
12.10.2009 | 20:00 | Сантос ФК | - | Виктория - бакалавър | 0: 0 (0: 0) | |
20:00 | Гояс | - | Спорт - PE | 1: 1 (0: 0) | ||
20:00 | Морски - PE | - | Палми | 3: 0 (2: 0) | ||
20:00 | Атлетико Минейро | - | круиз | 0: 1 (0: 1) | ||
20:00 | Ботафого - RJ | - | Аваи - SC | 2: 2 (0: 2) | ||
30. Кръгла | ||||||
17.10.2009 | 22:30 | Сао Пауло ФК | - | Атлетико Минейро | 0: 1 (0: 1) | |
22:30 | Гремио Баруери - SP | - | Сантос ФК | 0: 0 (0: 0) | ||
22:30 | Аваи - SC | - | Гояс | 2: 1 (0: 1) | ||
18.10.2009 | 19:00 | Палми | - | Фламенго RJ | 0: 2 (0: 1) | |
19:00 | Гремио Порто Алегре | - | Коритиба ФК | 2: 0 (1: 0) | ||
19:00 | Fluminense RJ | - | Международен | 2: 2 (1: 1) | ||
19:00 | Спорт - PE | - | Коринтяни SP | 2: 0 (1: 0) | ||
21:30 | Атлетико Паранаенсе | - | Санто Андре - SP | 3: 0 (2: 0) | ||
21:30 | Виктория - бакалавър | - | Морски - PE | 3: 1 (0: 0) | ||
21:30 | круиз | - | Ботафого - RJ | 1: 0 (0: 0) | ||
31. Кръгла | ||||||
22.10.2009 | 00:50 | Санто Андре - SP | - | Палми | 2: 0 (1: 0) | |
24.10.2009 | 21:30 | Морски - PE | - | Гремио Баруери - SP | 2: 1 (1: 0) | |
21:30 | Атлетико Минейро | - | Виктория - бакалавър | 1: 0 (1: 0) | ||
25.10.2009 | 18:00 | Сантос ФК | - | Сао Пауло ФК | 3: 4 (2: 2) | |
18:00 | Коритиба ФК | - | Атлетико Паранаенсе | 3: 2 (1: 1) | ||
18:00 | Международен | - | Гремио Порто Алегре | 1: 0 (1: 0) | ||
18:00 | Гояс | - | Fluminense RJ | 2: 2 (2: 1) | ||
20:30 | Коринтяни SP | - | круиз | 0: 1 (0: 1) | ||
20:30 | Ботафого - RJ | - | Фламенго RJ | 0: 1 (0: 1) | ||
20:30 | Аваи - SC | - | Спорт - PE | 2: 2 (1: 2) | ||
32. Кръгла | ||||||
28.10.2009 | 21:30 | Атлетико Паранаенсе | - | Сантос ФК | 1: 1 (0: 0) | |
21:30 | Ботафого - RJ | - | Морски - PE | 1: 0 (0: 0) | ||
23:00 | Гремио Порто Алегре | - | Аваи - SC | 3: 1 (1: 0) | ||
23:00 | круиз | - | Санто Андре - SP | 3: 2 (0: 0) | ||
23:50 | Сао Пауло ФК | - | Международен | 1: 0 (1: 0) | ||
23:50 | Гремио Баруери - SP | - | Фламенго RJ | 2: 0 (1: 0) | ||
23:50 | Виктория - бакалавър | - | Коринтяни SP | 0: 1 (0: 0) | ||
29.10.2009 | 23:00 | Палми | - | Гояс | 4: 0 (0: 0) | |
23:00 | Fluminense RJ | - | Атлетико Минейро | 2: 1 (1: 0) | ||
23:00 | Спорт - PE | - | Коритиба ФК | 1: 1 (1: 1) | ||
33. Кръгла | ||||||
31.10.2009 | 20:30 | Сао Пауло ФК | - | Гремио Баруери - SP | 1: 0 (1: 0) | |
20:30 | Фламенго RJ | - | Сантос ФК | 1: 0 (1: 0) | ||
20:30 | Аваи - SC | - | Атлетико Паранаенсе | 2: 0 (1: 0) | ||
01.11.2009 | 18:00 | Палми | - | Коринтяни SP | 2: 2 (0: 1) | |
18:00 | Коритиба ФК | - | Виктория - бакалавър | 1: 0 (1: 0) | ||
18:00 | Международен | - | Ботафого - RJ | 0: 1 (0: 1) | ||
18:00 | Гояс | - | Атлетико Минейро | 2: 3 (2: 2) | ||
20:30 | Санто Андре - SP | - | Гремио Порто Алегре | 2: 0 (1: 0) | ||
20:30 | Морски - PE | - | Спорт - PE | 3: 2 (2: 1) | ||
20:30 | круиз | - | Fluminense RJ | 2: 3 (2: 0) | ||
34. Кръгла | ||||||
04.11.2009 | 23:50 | Гремио Порто Алегре | - | Сао Пауло ФК | 1: 1 (1: 1) | |
07.07.2009 | 20:30 | Сантос ФК | - | Морски - PE | 3: 1 (1: 0) | |
20:30 | Виктория - бакалавър | - | Аваи - SC | 0: 1 (0: 0) | ||
20:30 | Спорт - PE | - | круиз | 2: 3 (2: 1) | ||
08.11.2009 | 18:00 | Коринтяни SP | - | Санто Андре - SP | 2: 0 (1: 0) | |
18:00 | Fluminense RJ | - | Палми | 1: 0 (0: 0) | ||
18:00 | Атлетико Минейро | - | Фламенго RJ | 1: 3 (0: 2) | ||
20:30 | Гремио Баруери - SP | - | Международен | 1: 1 (1: 0) | ||
20:30 | Атлетико Паранаенсе | - | Гояс | 2: 0 (1: 0) | ||
20:30 | Ботафого - RJ | - | Коритиба ФК | 2: 0 (1: 0) | ||
35. Кръгла | ||||||
11.11.2009 | 23:50 | Палми | - | Спорт - PE | 2: 2 (0: 2) | |
14.11.2009 | 21:30 | Сао Пауло ФК | - | Виктория - бакалавър | 2: 0 (1: 0) | |
21:30 | Коритиба ФК | - | Атлетико Минейро | 2: 1 (1: 0) | ||
21:30 | круиз | - | Гремио Порто Алегре | 1: 1 (0: 0) | ||
15.11.2009 | 19:00 | Гремио Баруери - SP | - | Ботафого - RJ | 3: 0 (1: 0) | |
19:00 | Морски - PE | - | Фламенго RJ | 0: 2 (0: 2) | ||
19:00 | Аваи - SC | - | Коринтяни SP | 3: 1 (2: 1) | ||
21:30 | Международен | - | Сантос ФК | 3: 1 (2: 0) | ||
21:30 | Fluminense RJ | - | Атлетико Паранаенсе | 2: 1 (1: 0) | ||
21:30 | Гояс | - | Санто Андре - SP | 3: 1 (0: 1) | ||
36. Кръгла | ||||||
18.11.2009 | 23:50 | Гремио Порто Алегре | - | Палми | 2: 0 (1: 0) | |
21.11.2009 | 21:30 | Коринтяни SP | - | Морски - PE | 2: 3 (0: 1) | |
21:30 | Атлетико Паранаенсе | - | круиз | 1: 1 (0: 0) | ||
22.11.2009 | 19:00 | Сантос ФК | - | Коритиба ФК | 4: 0 (2: 0) | |
19:00 | Санто Андре - SP | - | Аваи - SC | 4: 2 (1: 0) | ||
19:00 | Спорт - PE | - | Fluminense RJ | 0: 3 (0: 0) | ||
19:00 | Ботафого - RJ | - | Сао Пауло ФК | 3: 2 (1: 1) | ||
21:30 | Фламенго RJ | - | Гояс | 0: 0 (0: 0) | ||
21:30 | Виктория - бакалавър | - | Гремио Баруери - SP | 2: 1 (0: 0) | ||
21:30 | Атлетико Минейро | - | Международен | 0: 1 (0: 1) | ||
37. Кръгла | ||||||
29.11.2009 | 19:00 | Коринтяни SP | - | Фламенго RJ | 0: 2 (0: 1) | |
19:00 | Палми | - | Атлетико Минейро | 3: 1 (3: 1) | ||
19:00 | Санто Андре - SP | - | Морски - PE | 5: 3 (3: 1) | ||
19:00 | Атлетико Паранаенсе | - | Ботафого - RJ | 2: 0 (1: 0) | ||
19:00 | Гремио Порто Алегре | - | Гремио Баруери - SP | 4: 2 (3: 0) | ||
19:00 | Fluminense RJ | - | Виктория - бакалавър | 4: 0 (2: 0) | ||
19:00 | Гояс | - | Сао Пауло ФК | 4: 2 (2: 1) | ||
19:00 | Спорт - PE | - | Международен | 1: 2 (1: 0) | ||
19:00 | круиз | - | Коритиба ФК | 4: 1 (2: 1) | ||
19:00 | Аваи - SC | - | Сантос ФК | 2: 2 (2: 1) | ||
38. Кръгла | ||||||
12/05/2009 | 21:30 | Морски - PE | - | Аваи - SC | 0: 1 (0: 1) | |
21:30 | Атлетико Минейро | - | Коринтяни SP | 0: 3 (0: 2) | ||
12/06/2009 | 19:00 | Сао Пауло ФК | - | Спорт - PE | 4: 0 (1: 0) | |
19:00 | Сантос ФК | - | круиз | 1: 2 (0: 1) | ||
19:00 | Гремио Баруери - SP | - | Атлетико Паранаенсе | 0: 0 (0: 0) | ||
19:00 | Коритиба ФК | - | Fluminense RJ | 1: 1 (1: 1) | ||
19:00 | Международен | - | Санто Андре - SP | 4: 1 (2: 0) | ||
19:00 | Фламенго RJ | - | Гремио Порто Алегре | 2: 1 (1: 1) | ||
19:00 | Виктория - бакалавър | - | Гояс | 2: 2 (1: 0) | ||
19:00 | Ботафого - RJ | - | Палми | 2: 1 (0: 0) |