BSC Young Boys 06.03.2021 ФК Вадуц
BSC Young Boys 17:15 Часовник ФК Вадуц
01.08.2020 11:43

Young Boys запечатва трета поредна титла в Швейцария

Young Boys спечелиха третата си поредна титла в Швейцария с победа с 1: 0 в Сион късно в петък, подпечатайки 14-то си първенство с игра, която да спести .... Повече ▼ ' 07.11.2019 21:19

Манчестър Юнайтед се успокои в последните 32, Селтик напусна Лацио, за да напредне

Тийнейджърът Мейсън Гринууд отбеляза гол, докато Манчестър Юнайтед премина в Лига Европа през последните 32 с победа с 3: 0 над Партизан Белград на Олд Трафорд в четвъртък, докато Селтик смая Лацио с последен гол в Рим, за да напредне .... Повече ▼ ' 03.10.2019 23:36

Мартинели играе за Арсенал в Лига Европа, докато се труди Ман Юнайтед

Тийнейджърът на Арсенал Габриел Мартинели отбеляза два пъти, за да предизвика 4: 0 мача на Стандарт Лиеж в груповата фаза на Лига Европа в четвъртък, докато Манчестър Юнайтед заекваше до безцелно равенство срещу АЗ Алкмар .... Повече ▼ ' 27.08.2019 23:48

Цървена звезда Белград и Динамо Загреб продължават в Шампионската лига

След ден, в който Хърватия и Сърбия си правеха изстрели един срещу друг за символиката на резервоар, двамата им национални шампиони във вторник вечерта стигнаха до груповата фаза на Шампионската лига .... Повече ▼ ' 13.12.2018 00:45

Скобата на Хоарау побеждава Юве, но италианците заемат първото място пред Ман Юнайтед

Гийом Хоарау вкара и в двете половини, тъй като Йънг Бойс нанесе поражение с 2: 1 на Ювентус в последния си мач от групата на Шампионската лига в сряда в Швейцария, но италианците все пак заеха първото място в група Н, след като Манчестър Юнайтед загуби със същия резултат от Валенсия. ... Повече ▼ ' 12.12.2018 00:14

Лион стигна до Шампионската лига 16-та, топ група на Байерн

27.11.2018 23:09

Манчестър Юнайтед се класира за Шампионската лига на финала 16

07.11.2018 23:16

Мина отбелязва два пъти, когато Валенсия побеждава Young Boys за рядка домакинска победа

23.10.2018 21:36