България »Squad EURO Квалификации 2019/2020

Национален отбор на България »Отбор ЕВРО Квалификации 2019/2020



Отряд Отряд ------------------------------------------------- ------------- Лиги нации B 2020/2021 Приятелски срещи 2020 EURO Квалификации 2019/2020 Приятелски срещи 2019 Лига нации C 2018/2019 Приятелски срещи 2018 Приятелски срещи 2017 Квалификации Европа 2016/2017 Приятелски срещи 2016 Приятелски срещи 2015 EURO Квалификации 2014/2015 Приятелски срещи 2014 Приятелски срещи 2013 Квалификации на Европа 2012/2013 Приятелски срещи 2012 Приятелски срещи 2011 Евро Квалификации 2010/2011 Приятелски срещи 2010 Приятелски срещи 2009 Квалификации на Европа 2008/2009 Приятелски срещи 2008 Приятелски срещи 2007 Евро Квалификации 2006/2007 Приятелски срещи 2006 Приятелски срещи 2005 Квалификации на Европа 2004 / 2005 ЕВРО 2004 Португалия Приятелски срещи 2004 Приятелски срещи 2003 ЕВРО Квалификации 2002/2003 Приятелски срещи 2002 Приятелски срещи 2001 Квалификации на Европа Европа 2000/2001 Приятелски срещи 2000 Приятелски срещи 1999 ЕВРО Квалификации 1998/1999 Световно първенство 1998 Франция Приятелски срещи 1998 Приятелски срещи 1997 Квалификации на Европа Европа 1996/1997 ЕВРО 1996 Англия Приятелски срещи 1996 Приятелски срещи 1995 Евро Квалификации 1994/1995 Световно първенство 1994 САЩ Приятелски срещи 1994 Приятелски срещи 1993 Квалификации на Европа Европа 1992/1993 Приятелски срещи 1992 Приятелски срещи 1991 ЕВРО Квалификации 1990/1991 Приятелски срещи 1990 Приятелски срещи 1989 Квалификации на Европа Европа 1988/1989 Приятелски срещи 1988 ЕВРО Квалификации 1986/1987 Световно първенство 1986 Мексико Приятелски срещи 1986 Приятелски срещи 1985 Квалификационни турнири на Европа Европа 1984/1985 Приятелски срещи 1984 Приятелски срещи 1983 Квалификации на ЕВРО 1982/1983 Приятелски срещи 1982 Приятелски срещи 1981 Квалификации на Европа Европа 1980/1981 Приятелски срещи 1980 Приятелски срещи 1979 Квалификации на ЕВРО 1978/1979 Приятелски срещи 1978 Приятелски срещи 1977 Квалификации на Европа Европа 1976/1977 Приятелски срещи 1976 Приятелски срещи 1975 ЕВРО Квалификации 1974/1975 Световно първенство 1974 Германия Приятелски срещи 1974 Приятелски срещи 1973 WC Квалификации Европа 1972/1973 Приятелски срещи 1972 Приятелски срещи 1971 EURO Квалификации 1970/1971 Мондиал 1970 Мексико Приятелски срещи 1970 Приятелски срещи 1969 WC Квалификации Европа 1968/1969 Приятелски срещи 1968 Приятелски срещи 1967 EURO Квалификации 1966/1967 Световно първенство 1966 Англия Приятелски 1966 Приятелски срещи 1965 WC Квалификации Европа 1964/1965 Приятелски срещи 1964 Приятелски срещи 1963 Квалификации за ЕВРО 1962/1963 Световно първенство 1962 Чили Приятелски 1962 Приятелски 1961 Приятелски срещи за Европа Европа 1960/1961 Приятелски срещи 1960 Приятелски срещи 1959 ЕВРО Квалификации 1958/1959 Приятелски срещи 1958 Приятелски срещи 1957 WC Квалификации Европа 1956/1957 Приятелски срещи 1956 Приятелски срещи 1955 Приятелски срещи 1954 WC Квалификации Европа 1953/1954 Приятелски 1953 Приятелски 1952 Приятелски 1950 Приятелски 1949 Приятелски 1948 Приятелски 1947 Приятелски 1946 Приятелски 1943 Приятелски 1942 Приятелски 1940 Приятелски 1939 Приятелски 1938 WC Квалификации Европа 1937/1938 Приятелски 1937 Приятелски 1936 Приятелски 1935 Приятелски 1934 WC Квалификационни Европа 1933/1934 Приятелски 1933 Приятелски 1932 Приятелски 1931 Приятелски срещи 1930 Приятелски срещи 1929 Приятелски срещи 1927 Приятелски срещи 1926 Приятелски срещи 1925 Приятелски срещи 1924 Олимпийски игри 1924 Външен вид Външен вид ------------------------------------------------- ------------- Световно първенство 1998 Световно първенство във Франция 1994 Световно първенство на САЩ 1986 Световно първенство в Мексико 1974 Световно първенство на Германия 1970 Световно първенство на Мексико 1966 Англия Световно първенство 1962 Чили WCQ Европа 2016/2017 WCQ Европа 2012 / 2013 WCQ Европа 2008/2009 WCQ Европа 2004/2005 WCQ Европа 2000/2001 WCQ Европа 1996/1997 WCQ Европа 1992/1993 WCQ Европа 1988/1989 WCQ Европа 1984/1985 WCQ Европа 1980/1981 WCQ Европа 1976/1977 WCQ Европа 1972 / 1973 WCQ Europe 1968/1969 WCQ Europe 1964/1965 WCQ Europe 1960/1961 WCQ Europe 1956/1957 WCQ Europe 1953/1954 WCQ Europe 1937/1938 WCQ Europe 1933/1934 Olympics 1924 Friendlies 2020 Friendlies 2019 Friendlies 2018 Friendlies 2017 Friendlies 2016 Friendlies 2015 Приятелски срещи 2014 Приятелски срещи 2013 Приятелски срещи 2012 Приятелски срещи 2010 Приятелски срещи 2009 Приятелски срещи 2008 Приятелски срещи 2007 Приятелски срещи 2006 Приятелски срещи 2005 Приятелски срещи 2004 Приятелски срещи 2003 Приятелски срещи 2002 Приятелски срещи 2000 Приятелски срещи 2000 Приятелски срещи 1999 es 1998 Приятелски срещи 1997 Приятелски срещи 1996 Приятелски срещи 1994 Приятелски срещи 1993 Приятелски срещи 1992 Приятелски срещи 1990 Приятелски срещи 1989 Приятелски срещи 1988 Приятелски срещи 1986 Приятелски срещи 1984 Приятелски срещи 1983 Приятелски срещи 1981 Приятелски срещи 1980 Приятелски срещи 1979 Приятелски срещи 1977 Приятелски срещи 1976 Приятелски срещи 1975 Приятелски срещи 1974 Приятелски игри 1973 Приятелски срещи 1972 Приятелски срещи 1971 Приятелски срещи 1970 Приятелски срещи 1969 Приятелски срещи 1968 Приятелски срещи 1967 Приятелски срещи 1966 Приятелски срещи 1965 Приятелски срещи 1964 Приятелски срещи 1963 Приятелски срещи 1962 Приятелски срещи 1960 Приятелски срещи 1959 Приятелски срещи 1958 Приятелски срещи 1954 Приятелски срещи 1953 Приятелски срещи 1952 Приятелски срещи 1949 Приятелски срещи 1948 Приятелски срещи 1947 Приятелски 1946 Приятелски 1943 Приятелски 1942 Приятелски 1940 Приятелски 1939 1939 Приятелски 1938 Приятелски 1937 Приятелски 1936 Приятелски 1935 Приятелски 1934 Приятелски 1933 Приятелски 1932 Приятелски 1931 Приятелски срещи 1930 Приятелски срещи 1929 Приятелски срещи 1927 Приятелски срещи 1926 Приятелски срещи 1925 Приятелски срещи 1924 EURO 2004 Португалия EURO 1996 Англия EURO Qualif. 2019/2020 EURO Квалификация. 2014/2015 ЕВРО Квалификация. 2010/2011 EURO Квалификация. 2006/2007 ЕВРО Квалификация. 2002/2003 ЕВРО Квалификация. 1998/1999 ЕВРО Квалификация. 1994/1995 EURO Квалификация. 1990/1991 EURO Квалификация. 1986/1987 ЕВРО Квалификация. 1982/1983 ЕВРО Квалификация. 1978/1979 EURO Квалификация. 1974/1975 ЕВРО Квалификация. 1970/1971 EURO Квалификация. 1966/1967 ЕВРО Квалификация. 1962/1963 EURO Квалификация. 1958/1959 NL B 2020/2021 NL C 2018/2019
сортиране сортиране ---------------------------------------- по име по минути, изиграни от изяви, като започнете 11 чрез замени чрез замени с голове от жълти картони от втори жълти картони от червени картони
Вратар
Dimitar Evtimov ЦСКА София 07.07.1993
Georgi Georgiev Cherno More Varna 12.12.1988
Plamen Iliev PFC Ludogorets Razgrad 30.11.1991
Христо Иванов Етър Велико Търново 06/06/1982
Мартин Луков Lokomotiv Plovdiv 05.07.1993
Blagoy Makendzhiev PFC Монтана 11.07.1988
Николай Михайлов Levski Sofia 28.06.1988
Защитавай
Valentin Antov ЦСКА София 9/11/2000
Ivan Bandalovski Tsarsko Selo Sofia 23.11.1986
Nikolaj Bodurov Естеглал 30.05.1986
Vasil Bozhikov Слован Братислава 02.06.1988
Bozhidar Chorbadzhiyski ЦСКА София 08.08.1995
Сисиньо PFC Ludogorets Razgrad 26.12.1988г
Kristian Dimitrov Хайдук Сплит 27.02.1997
Viktor Genev Botev Plovdiv 27.10.1988
Ivan Goranov Спортен Шарлеруа 10.06.1992
Камен Хаджиев ФК Пушкаш 22.09.1991
Антон Недялков PFC Ludogorets Razgrad 30.04.1993
Georgi Pashov Academica Clinceni 03.03.1990
Страхил Попов Хатайспор 31.08.1990
Viktor Popov Cherno More Varna 05.03.2000
Krum Stoyanov PFC Beroe 01.08.1991
Georgi Terziev PFC Ludogorets Razgrad 18.04.1992
Иван Турицов ЦСКА София 18.07.1999
Dimitar Velkovski Серкъл Брюж 22.01.1995
Petar Zanev ЦСКА София 18.10.1985
Полузащитник
Ivaylo Chochev ФК ЦСКА 1948 София 18.02.1993
Georgi Iliev 05.09.1981
Galin Ivanov ФК ЦСКА 1948 София 15.04.1988
Янис Карабельов Славия София 23.01.1996
Georgi Kostadinov Арсенал Тула 07.07.1990
Bozhidar Kraev ФК Мидтиланд 23.06.1997
Deyan Lozev Арда Кърджали 26.10.1993
Kristiyan Malinov Oud-Heverlee Льовен 30.03.1994
Марселиньо Виктория - бакалавър 24.08.1984
Georgi Milanov 19.02.1992
Daniel Mladenov Етър Велико Търново 25.05.1987
Todor Nedelev Botev Plovdiv 07.07.1993
Vasil Panayotov Cherno More Varna 16.07.1990
Georgi Sarmov 07.07.1985
Simeon Slavchev Levski Sofia 25.09.1993
Borislav Tsonev Levski Sofia 29.04.1995
Aleksandar Tsvetkov PFC Beroe 31.08.1990
Антонио Вутов Mezõkövesd-Zsóry 06/06/1996
Вандерсън PFC Ludogorets Razgrad 02.02.1988
Dominik Yankov PFC Ludogorets Razgrad 28.07.2000
Напред
Tsvetelin Chunchukov Academica Clinceni 26.12.1994
Spas Delev Арда Кърджали 22.09.1989г
Kiril Despodov PFC Ludogorets Razgrad 11.11.1996
Nikolai Dimitrov 15.10.1987
Dimitar Iliev Lokomotiv Plovdiv 25.09.1988
Исмаил Иса Cherno More Varna 26.06.1989г
Stanislav Ivanov Levski Sofia 16.04.1999
Bircent карагарен Lokomotiv Plovdiv 12/06/1992
Radoslav Kirilov Славия София 29.06.1992
Stanislav Kostov Олимпиакос Никозия 02.10.1991
Martin Minchev Спарта Прага 22.04.2001
Ivelin Popov PFC Сочи 26.10.1987
Radoslav Vasilev Ксанти ФК 12.12.1990
Georgi Yomov ЦСКА София 06.07.1997
Мениджър
Georgi Dermendjiev от 01.11.2019г 01.04.1955
Красимир Балъков от 01.04.2019 г. до 31.10.2019г 29.03.1966
Петър Хубчев до 31.03.2019г 26.02.1964
Задник Мениджър
Georgi Donkov до 30/06/2019 02.06.1970