Кадис CF 06.03.2021 SD Eibar
Кадис CF 17:30 Часовник SD Eibar
31.01.2021 18:33

Двойникът на Суарес в Кадис изпраща на Атлетико 10 точки ясно

Луис Суарес изпрати на Атлетико Мадрид 10 точки на върха на Ла Лига в неделя, като реализира сензационен свободен удар и след това дузпа при пулсираща победа с 4-2 над Кадис .... Повече ▼ ' 10.01.2021 19:09

Негредо води Кадис до победа над 10-мъжки Алавес

Алваро Негредо помогна на Кадис да регистрира първата си победа в пет мача в неделя, тъй като победи 10-членния Алавес с 3: 1 .... Повече ▼ ' 06.12.2020 00:17

Барса прави „гигантска крачка назад“, но Зидан получава място за дишане

Барселона на Лионел Меси претърпя четвърто поражение за сезона в Лига, след като в събота слезе с 2: 1 до Кадис, докато Реал Мадрид облекчи натиска върху Зинедин Зидан с победата си в първата лига от октомври .... Повече ▼ ' 17.10.2020 23:12

И Барселона, и Реал Мадрид губят пред Класико

Реал Мадрид и Барселона ще влязат в Класико през следващия уикенд заради поражение, след като двамата фаворити на титлата на Ла Лига бяха наказани за слаби изпълнения в събота .... Повече ▼ ' 10.17.2020 22:11

'Без оправдания', казва Зидан след победата на Реал Мадрид от Кадис

Зинедин Зидан направи четири смени на полувремето в събота, но не можа да предизвика живот на Реал Мадрид, тъй като отборът му се измъкна до поражение с 1: 0 от новоповишения Кадис в Ла Лига, а френският треньор настояваше, че 'няма оправдания'. .. Повече ▼ ' Слайдшоу на Кадис CF
Pr. Дивизия 21. Кръгла 31.01.2021 З. Атлетико Мадрид Атлетико Мадрид 2: 4 (1: 2)
Pr. Дивизия 22. Кръгла 07.02.2021 ДА СЕ Реално общество Реално общество 1: 4 (0: 2)
Pr. Дивизия 23. Кръгла 15.02.2021 З. Атлетик Билбао Атлетик Билбао 0: 4 (0: 3)
Pr. Дивизия 24. Кръгла 21.02.2021 ДА СЕ ФК Барселона ФК Барселона 1: 1 (0: 1)
Pr. Дивизия 25. Кръгла 28.02.2021 З. Истински Бетис Истински Бетис 0: 1 (0: 0)