Кабо Верде 26.03.2021 Камерун
Кабо Верде -: - Камерун
06.02.2021 22:28

Поражението на Гвинея приема Камерун, за да завърши трети на CHAN

Morlaye Sylla вкара третия си гол, а Mamadouba Bangoura първия в шампионата на Африканските нации (CHAN), тъй като Гвинея победи домакините Камерун с 2: 0 в Дуала в събота в плейофа за третото място .... Повече ▼ ' 30.01.2021 23:28

Камерун достигна полуфинал на фона на яростта на ДР Конго заради тестовете на Covid

Домакините Камерун за първи път стигнаха до полуфиналите на шампионата на Африканските нации за събота след победа с 2: 1 над отбора на Демократична република Конго, разгневени от резултатите от теста на Covid-19 .... Повече ▼ ' 24.01.2021 23:26

Мали, Камерун се класира като играч на Зимбабве след 149 секунди

Мали и домакините Камерун си осигуриха четвъртфинални места на шампионата на Африканските нации и играч на Зимбабве беше заменен 149 секунди в първото полувреме, тъй като група А приключи в неделя .... Повече ▼ ' Стивън Татау (WC 1990)31.07.2020 21:10

Камерун, световната купа 1990 Tataw умира, на 57 години

Стивън Татау, човекът, който е капитан на Камерун на забележително място на четвъртфиналите на Световното първенство през 1990 г., почина в петък след заболяване, съобщи футболната федерация на страната Fecafoot .... Повече ▼ ' 20.09.2019 20:10

Португалецът Тони Консейкао бе назначен за треньор на Камерун

Бившият национал на Португалия Тони Консейкао бе посочен за нов треньор на националния отбор на Камерун, съобщи в петък спортният министър Нарцис Муел Комби .... Повече ▼ ' 07.09.2019 13:41