Истински Естели 09.09.2021 Екипаж на Колумб
Истински Естели -: - Екипаж на Колумб
13.12.2020 07:39

Columbus Crew победи Сиатъл с 3: 0, за да спечели 2020 MLS Cup

Лукас Зелараян вкара два пъти, след като екипажът на Колумб победи Сиатъл с 3: 0, за да спечели MLS Cup 2020 в събота, отказвайки на Саундърс втора поредна корона на Мейджър лигата по футбол .... Повече ▼ ' 11.12.2020 02:37

Екипажът цели да откаже повторението на Sounders MLS Cup

Сиатъл Саундърс се отправят към Колумб в събота, като наддават за втори пореден триумф на MLS Cup и трети за пет сезона срещу екип на екипажа, желаещ да създаде смут зад тях с първа титла от 2008 г. насам .... Повече ▼ ' 01.11.2020 23:51

Съюзът за отбора на екипажа ще откаже наддаването за класиране на MLS короната на сезона

Krisztian Nemeth вкара в 84-ата минута, за да даде на Columbus Crew победа с 2: 1 в неделя над гостуването на Филаделфия, отказвайки на шанса на Юнион да спечели короната на редовния сезон на Мейджър Лийг Футбол .... Повече ▼ ' 11.10.2020 02:59

MLS игрите са отложени след случаите на вируси Columbus, Minnesota

Major League Soccer обяви две отлагания на мача в събота след два положителни теста на Covid-19 за играчи от Минесота Юнайтед и служители на Columbus Crew .... Повече ▼ ' 07.29.2020 07:43

Победителят в дузпите на Гаспер, Минесота разстрои Колумб

Чейс Гаспер вкара победителя в дузпа, докато Минесота Юнайтед победи екипажа на Колумб и се класира за четвъртфиналите на турнира MLS is Back във вторник .... Повече ▼ ' 22.07.2020 05:19

Слайдшоу на Columbus Crew
MLS 6. Кръгла 11/08/2020 З. Атланта Юнайтед Атланта Юнайтед 2: 1 (1: 0)
MLS 1. Кръгла 21.11.2020 З. Ню Йорк RB Ню Йорк RB 3: 2 (1: 1)
MLS Полуфинали на конференцията 30.11.2020 З. Нашвил SC Нашвил SC 2: 0 (0: 0, 0: 0) ает
MLS Финали на конференцията 12.06.2020 З. Революция в Нова Англия Революция в Нова Англия 1: 0 (0: 0)
MLS Финал 13.12.2020 З. Сиатъл Саундърс Сиатъл Саундърс 3: 0 (2: 0)