Дания [жени]

Дания [жени] Национален отбор

25.05.2019 17:18

Невил се 'отегчи' въпреки победата за жените на Англия

Английският мениджър на Англия Фил Невил поиска повече, въпреки че видя, че неговата страна засилва подготовката си за Мондиала с удобна победа с 2: 0 над Дания в Уолсол в събота .... Повече ▼ ' Марко Фридл (в центъра) може да се надява на работа в Байерн05.08.2017 18:34

Дания планира победа „Rocky“ във финала на Евро за жени

Когато Дания се срещне с домакините Холандия в неделния финал за евро за жени в неделя, ще бъде като Роки Балбоа, който се бори за втори път с Аполо Крийд, каза датският треньор Нилс Нилсен .... Повече ▼ ' 03.08.2017 22:53

Холандия потъва Англия, срещу Дания на финала

Дуото на Арсенал Вивиан Миедема и Даниел ван де Донк и автоголът на Мили Брайт предадоха на домакините Холандия победа с 3: 0 над Англия в полуфинала за жени на Евро в Енсхеде в четвъртък .... Повече ▼ ' 03.08.2017 21:50

Дания победи Австрия с дузпи, за да стигне до финала

Дания си осигури място в първия по рода си финал за жени в Европа, като победи Австрия с 3: 0 след дузпи след равенство 0: 0 след продължения в Бреда в четвъртък .... Повече ▼ ' 02.08.2017 12:06

Запалените датчани все още са в строеж, казва треньорът

Датският отбор, който изпрати осемкратни шампиони Германия, опаковани на четвъртфинала на Евро за жените, все още е в процес на изграждане, като се стреми към Олимпиадата в Токио 2020, казва треньорът Нилс Нилсен .... Повече ▼ ' 31.07.2017 16:27

Германия ни спечели недостатъчно, казва датският капитан

28.07.2017 20:36

Дания око приказка срещу Германия

Слайдшоу на Дания [жени]
EURO QF Група Б 17.09.2020 ДА СЕ Босна и Херцеговина Босна и Херцеговина 4: 0 (3: 0)
EURO QF Група Б 22.09.2020 ДА СЕ Малта Малта 8: 0 (3: 0)
EURO QF Група Б 21.10.2020 З. Израел Израел 4: 0 (0: 0)
EURO QF Група Б 27.10.2020 ДА СЕ Италия Италия 3: 1 (2: 0)
EURO QF Група Б 01.12.2020 З. Италия Италия 0: 0 (0: 0)