AC Ajaccio 13.03.2021 EA Guingamp
AC Ajaccio -: - EA Guingamp
01.02.2021 22:38

Панатинайкос подписва Нгбакото на ДР Конго, да вземе под наем младежа от Лил Ниасе

Панатинайкос подписа договор с ДР Конго Йени Нгбакото, съобщи гръцкият клуб от Суперлигата в понеделник .... Повече ▼ ' 20.04.2019 19:04

Марсилия изпраща Гингам, за да продължи да оказва натиск върху Лион

Марсилия запази жизнените си надежди да се класира за Шампионската лига за следващия сезон живи в събота, тъй като хората на Руди Гарсия спечелиха с 3: 1 в Лига 1 в застрашения от изпадане Гингам .... Повече ▼ ' 06.04.2019 22:07

Натискът се засилва върху Genesio като „неприемлив“ Лион, бит от Дижон

Лион се измъкна до второ увреждащо поражение тази седмица, тъй като загуба с 3: 1 от затруднения Дижон и враждебна атмосфера на стадион 'Групама' наложи натиска върху Бруно Генезио в събота .... Повече ▼ ' 15.02.2019 23:27

Лион е готов за „игра на сезона“ с Барселона след победата на Гингам

Лион се изкачи до дъното на Гингам 2-1 в Лига 1 в петък с невероятен победител от капитана Набил Фекир, само няколко дни преди гостуването на Барселона за сблъсък в Шампионската лига .... Повече ▼ ' 07.02.2019 23:04

Дембеле във форма отбелязва резултата, тъй като Лион достига до четвъртите на Френската купа

Бившият нападател на Селтик Муса Дембеле продължи силния си ход на формата с началния гол, когато Лион изпрати Гингам с 2-1, за да стигне до четвъртфиналите на Френската купа в четвъртък .... Повече ▼ ' 30.01.2019 00:14