Empoli FC »История на мениджъра

Empoli FC »История на мениджъра

месечен цикъл Мениджър Страна роден
19.08.2020 - 30.06.2022 Алесио Диониси Италия 01.04.1980
26.01.2020 - 11.08.2020 Паскуале Марино Италия 13.07.1962
14.11.2019 - 25.01.2020 Роберто Муци Италия 21.09.1971
18.06.2019 - 12.11.2019 Кристиан Буки Италия 30.05.1977
13.03.2019 - 30.06.2019 Аурелио Андреацоли Италия 05.11.1953
06.11.2018 - 13.03.2019 Джузепе Ячини Италия 07.07.1964
18.12.2017 - 05.11.2018 Аурелио Андреацоли Италия 05.11.1953
01.07.2017 - 17.12.2017 Винченцо Виварини Италия 02.02.1966
01.07.2016 - 30.06.2017 Джовани Мартушело Италия 19.08.1971
10.06.2015 - 30.06.2016 Марко Джампаоло Италия 02.02.1967
25.06.2012 - 04.06.2015 Маурицио Сари Италия 10.10.1959
12.02.2012 - 30.06.2012 Алфредо Алиети Италия 16.09.1970
21.11.2011 - 12.12.2012 Гуидо Карбони Италия 27.01.1963
03.10.2011 - 20.11.2011 Джузепе Пилон Италия 08.02.1956
06.06.2010 - 02.10.2011 Алфредо Алиети Италия 16.09.1970
01.07.2009 - 30.06.2010 Салваторе Кампилонго Италия 01.09.1961
01.07.2008 - 30.06.2009 Силвио Балдини Италия 11.09.1958
31.03.2008 - 30.06.2008 Луиджи Кани Италия 14.06.1950
27.11.2007 г. - 30.03.2008 г. Алберто Малесани Италия 05/06/1954
21.01.2006 - 26.11.2007 Луиджи Кани Италия 14.06.1950
01.07.2004 - 19.01.2006 Марио Сома Италия 17.09.1963
20.10.2003 - 30.06.2004 Атилио Пероти Италия 03.03.1946
01.07.2003 - 30.06.2004 Даниеле Балдини Италия 21.02.1964
01.12.1999 - 30.06.2003 Силвио Балдини Италия 11.09.1958
01.07.1999 - 30.11.1999 Елио Густинети Италия 29.03.1955
01.02.1999 - 30.06.1999 Корадо Орико Италия 16.04.1940
01.07.1998 - 14.02.1999 Мауро Сандреани Италия 26.09.1954
07.03.1995 - 30.06.1995 Уолтър Николети Италия 11.04.1952
01.07.1993 - 30.06.1998 Лучано Спалети Италия 07.07.1959г
01.07.1992 - 30.06.1993 Уолтър Николети Италия 11.04.1952
01.07.1991 - 30.06.1992 Франческо Гуидолин Италия 10.03.1955
14.01.1991 - 30.06.1991 Джампиеро Витали Италия 01.08.1940
01.07.1989 - 30.06.1991 Винченцо Монтефуско Италия 26.04.1945
01.07.1988 - 30.06.1990 Фердинандо Донати Италия 06.07.1949
01.07.1988 - 31.05.1989 Луиджи Симони Италия 22.01.1939г
01.07.1985 - 30.06.1988 Гаетано Салвемини Италия 15.01.1942
01.07.1983 - 30.06.1985 Винченцо Герини Италия 30.10.1953
01.07.1982 - 30.06.1983 Джампиеро Витали Италия 01.08.1940
01.07.1978 - 30.06.1981 Гаетано Салвемини Италия 15.01.1942
01.07.1977 - 30.06.1978 Джампиеро Витали Италия 01.08.1940
01.07.1976 - 30.06.1977 Бруно Джорджи Италия 20.11.1940
01.07.1972 - 30.06.1974 Маурицио Бруно Италия 21.09.1933г