Естония »Squad Nations League C 2018/2019

Естонски национален отбор »Squad Nations League C 2018/2019



Отряд Отряд ------------------------------------------------- ------------- Лига на нациите С 2020/2021 Приятелски срещи 2020 EURO Квалификации 2019/2020 Приятелски срещи 2019 Лига на нациите C 2018/2019 Приятелски срещи 2018 Приятелски срещи 2017 Квалификации Европа 2016/2017 Приятелски срещи 2016 Приятелски срещи 2015 EURO Квалификации 2014/2015 Приятелски срещи 2014 Приятелски срещи 2013 Квалификации на Европа 2012/2013 Приятелски срещи 2012 Приятелски срещи 2011 Евро Квалификации 2010/2011 Приятелски срещи 2010 Приятелски срещи 2009 Квалификации на Европа 2008/2009 Приятелски срещи 2008 Приятелски срещи 2007 Евро Квалификации 2006/2007 Приятелски срещи 2006 Приятелски срещи 2005 Квалификации на Европа 2004 / 2005 Приятелски срещи 2004 Приятелски срещи 2003 Квалификации на ЕВРО 2002/2003 Приятелски срещи 2002 Приятелски срещи 2001 Квалификации на Европа Европа 2000/2001 Приятелски срещи 2000 Приятелски срещи 1999 Квалификации на ЕВРО 1998/1999 Приятелски срещи 1998 Приятелски срещи 1997 Квалификации на Европа 1996/1997 Приятелски срещи 1996 Приятелски срещи 1995 Евро Квалификации 1994/1995 Приятелски срещи 1994 Приятелски срещи 1993 Квалификации Европа 1992/1993 Приятелски срещи 1992 Приятелски 194 0 Приятелски срещи 1939 Приятелски срещи 1938 WC Квалификации Европа 1937/1938 Приятелски срещи 1937 Приятелски срещи 1936 Приятелски срещи 1935 Приятелски срещи 1934 WC Квалификации Европа 1933/1934 Приятелски срещи 1933 Приятелски срещи 1932 Приятелски срещи 1930 Приятелски срещи 1929 Приятелски срещи 1928 Приятелски срещи 1927 Приятелски срещи 1926 Приятелски срещи 1925 Приятелски срещи 1924 Олимпийски игри 1924 Приятелски срещи 1923 Приятелски срещи 1922 Приятелски срещи 1921 Приятелски срещи 1920 Външен вид Външен вид ------------------------------------------------- ------------- WCQ Европа 2016/2017 WCQ Европа 2012/2013 WCQ Европа 2008/2009 WCQ Европа 2004/2005 WCQ Европа 2000/2001 WCQ Европа 1996/1997 WCQ Европа 1992/1993 WCQ Европа 1937/1938 WCQ Европа 1933/1934 Олимпийски игри 1924 Приятелски срещи 2020 Приятелски срещи 2019 Приятелски срещи 2018 Приятелски срещи 2017 Приятелски срещи 2015 Приятелски срещи 2014 Приятелски срещи 2013 Приятелски срещи 2012 Приятелски срещи 2010 Приятелски срещи 2009 Приятелски срещи 2008 Приятелски срещи 2006 Приятелски срещи 2005 Приятелски срещи 2004 Приятелски срещи 2003 Приятелски срещи 2002 Приятелски срещи 2001 Приятелски срещи 2000 Приятелски срещи 1998 Приятелски срещи 1997 Приятелски срещи 1996 Приятелски срещи 1994 Приятелски срещи 1993 Приятелски срещи 1992 Приятелски срещи 1940 Приятелски срещи 1939 Приятелски срещи 1938 Приятелски срещи 1937 Приятелски срещи 1936 Приятелски срещи 1932 Приятелски срещи 1931 Приятелски срещи 1929 Приятелски срещи 1928 Приятелски срещи 1927 Приятелски срещи 1926 Приятелски срещи 1925 О iendlies 1924 Friendlies 1923 Friendlies 1922 Friendlies 1921 Friendlies 1920 EURO Квалификация. 2019/2020 EURO Квалификация. 2014/2015 ЕВРО Квалификация. 2010/2011 EURO Квалификация. 2006/2007 ЕВРО Квалификация. 2002/2003 ЕВРО Квалификация. 1998/1999 ЕВРО Квалификация. 1994/1995 NL C 2020/2021 NL C 2018/2019
сортиране сортиране ---------------------------------------- по име по минути, изиграни от изяви, като започнете 11 чрез замени чрез замени с голове от жълти картони от втори жълти картони от червени картони
Вратар
Михкел Аксалу SJK Seinäjoki 07.07.1984
Матвей Игонен Лилестрем SK 02.10.1996
Сергей Лепметс FCI Левадия 05.04.1987
Марко Меериц Vaasan PS 26.04.1992
Защитавай
Артжом Артюнин Етър Велико Търново 24.01.1990
Никита Баранов Sogndal IL 19.08.1992
Енар Яягер Vålerenga IF 18.11.1984
Кен Каласте Корона Киелце 31.08.1988
Герт Камс ФК Флора 25.05.1985
Рагнар Клаван Футбол 30.10.1985
Карол Мец НАК Бреда 16.05.1993
Артур Пикк Медна легница 05/05/1993
Joonas Tamm Сарпсборг 08 02.02.1992
Тайжо Тенисте SK Brann 31.01.1988
Мадис Виман ФК Флора 05.10.1995
Полузащитник
Иля Антонов ФК Херманщат 12/05/1992
Марек Калджумяе PS Кеми 18.02.1991
Брент Леписту Кристиансунд BK 26.03.1993
Sander Puri Уотърфорд ФК 07.07.1988
Ats Purje Куопио PS 03.03.1985
Рауно Сапинен ФК Ден Бош 23.01.1996
Константин Василев Пиаст Гливице 16.08.1984
Напред
Анри ание ФК Лахти 17.12.1990
Артьом Дмитрий ФК Лахти 14.11.1988
Матиас Кайт Фулъм ФК U23 29.06.1998
Сиим Лутс ФК Теплице 12.12.1989г
Хенрик Оджамаа Медна легница 20.05.1991
Сергей Зенджов KS Cracovia 20.04.1989г
Мениджър
19. Мартин рима 14.05.1971