EURO 2020 »График



График на Евро 2020: Тук ще намерите всички мачове в общия преглед



2024 Германия 2020 2016 във Франкхайм 2012 Полша / Украйна 2008 Австрия / Швейцария 2004 Португалия 2000 Холандия / Белгия 1996 Англия 1992 Швеция 1988 Германия 1984 Франция 1980 Италия 1976 Югославия 1972 Белгия 1968 Италия 1964 Испания 1960 Франция


Група А
06/11/2021 20:00 Турция - Италия -: -
12.06.2021 14:00 Уелс - Швейцария -: -
16.06.2021 пет вечерта Турция - Уелс -: -
20:00 Италия - Швейцария -: -
20.06.2021 пет вечерта Швейцария - Турция -: -
пет вечерта Италия - Уелс -: -
Група Б
12.06.2021 пет вечерта Дания - Финландия -: -
20:00 Белгия - Русия -: -
16.06.2021 14:00 Финландия - Русия -: -
17.06.2021 пет вечерта Дания - Белгия -: -
21.06.2021 20:00 Русия - Дания -: -
20:00 Финландия - Белгия -: -
Група С
13.06.2021 пет вечерта Австрия - Северна Македония -: -
20:00 Холандия - Украйна -: -
17.06.2021 14:00 Украйна - Северна Македония -: -
20:00 Холандия - Австрия -: -
21.06.2021 пет вечерта Северна Македония - Холандия -: -
пет вечерта Украйна - Австрия -: -
Група D
13.06.2021 14:00 Англия - Хърватия -: -
14.06.2021 14:00 Шотландия - Чехия -: -
18.06.2021 пет вечерта Хърватия - Чехия -: -
20:00 Англия - Шотландия -: -
22.06.2021 20:00 Хърватия - Шотландия -: -
20:00 Чехия - Англия -: -
Група Е
14.06.2021 пет вечерта Полша - Словакия -: -
20:00 Испания - Швеция -: -
18.06.2021 14:00 Швеция - Словакия -: -
19.06.2021 20:00 Испания - Полша -: -
23.06.2021 пет вечерта Швеция - Полша -: -
пет вечерта Словакия - Испания -: -
Група F
15.06.2021 пет вечерта Унгария - Португалия -: -
20:00 Франция - Германия -: -
19.06.2021 14:00 Унгария - Франция -: -
пет вечерта Португалия - Германия -: -
23.06.2021 20:00 Португалия - Франция -: -
20:00 Германия - Унгария -: -
Осминафинал
26.06.2021 пет вечерта Втора група А - Втора група Б -: -
20:00 Група победител А - Втора група С -: -
27.06.2021 пет вечерта Победител група С - Трета група D / E / F -: -
20:00 Победител група Б - Дриттер група A / D / E / F -: -
28.06.2021 пет вечерта Втора група D - Втора група Е -: -
20:00 Победител група F - Трета група A / B / C -: -
29.06.2021 пет вечерта Група победител D - Втора група F -: -
20:00 Група победител Е - Трета група A / B / C / D -: -
Четвърт финали
02.07.2021 пет вечерта Sieger AF 6 - Sieger AF 5 -: -
20:00 Sieger AF 4 - Sieger AF 2 -: -
03.07.2021 пет вечерта Sieger AF 3 - Sieger AF 1 -: -
20:00 Sieger AF 8 - Sieger AF 7 -: -
Полуфинали
06.07.2021 20:00 Победител VF 1 - Победител VF 2 -: -
07.07.2021 20:00 Победител VF 3 - Победител VF 4 -: -
Финал
07.07.2021 20:00 Победител HF 1 - Победител HF 2 -: -