Лига Европа 2018/2019 »Осминафинал

Лига Европа 2018/2019 »Кръг от 32 (таблица и резултати)



2020/2021 2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013 2011/2012 2010/2011 2009/2010 2008/2009 2007/2008 2006/2007 2005/2006 2004 / 2005 2003/2004 2002/2003 2001/2002 2000/2001 1999/2000 1998/1999 1997/1998 1996/1997 1995/1996 1994/1995 1993/1994 1992/1993 1991/1992 1990/1991 1989/1990 1988/1989 1987 / 1988 1986/1987 1985/1986 1984/1985 1983/1984 1982/1983 1981/1982 1980/1981 1979/1980 1978/1979 1977/1978 1976/1977 1975/1976 1974/1975 1973/1974 1972/1973 1971/1972 1970/1971 1969/1970 1968/1969 1967/1968 1966/1967 1965/1966 1964/1965 1963/1964 1962/1963 1961/1962 1960/1961 1958/1960 1955/1958 Група A Група B Група C Група D Група E Група F Група G Група H Група I Група J Група K Група L Кръг от 32-ма Кръг от 16-те Четвъртфинали Полуфинали Финал
1st(1st leg) Фенербахче - Зенит Санкт Петербург 1: 0 (1: 0)
2-ри (2-ри крак) Зенит Санкт Петербург - Фенербахче 3: 1 (2: 1)
1st(1st leg): 12/02/2019 17:55 2-ри (2-ри мач): 21/02/2019 17:55 Победител: Зенит Санкт Петербург
1st(1st leg) Рапид Виена - Интер 0: 1 (0: 1)
2-ри (2-ри крак) Интер - Рапид Виена 4: 0 (2: 0)
1st(1st leg): 14/02/2019 17:55 2-ри (2-ри мач): 21/02/2019 20:00 Победител: Интер
1st(1st leg) Славия Прага - KRC Генк 0: 0 (0: 0)
2-ри (2-ри крак) KRC Генк - Славия Прага 1: 4 (1: 1)
1st(1st leg): 14/02/2019 17:55 2-ри (2-ри мач): 21/02/2019 20:00 Победител: Славия Прага
1st(1st leg) ФК Краснодар - Байер Леверкузен 0: 0 (0: 0)
2-ри (2-ри крак) Байер Леверкузен - ФК Краснодар 1: 1 (0: 0)
1st(1st leg): 14/02/2019 17:55 2-ри (2-ри мач): 21/02/2019 20:00 Победител: ФК Краснодар
1st(1st leg) Стадион Рен - Истински Бетис 3: 3 (3: 1)
2-ри (2-ри крак) Истински Бетис - Стадион Рен 1: 3 (1: 2)
1st(1st leg): 14/02/2019 17:55 2-ри (2-ри мач): 21/02/2019 20:00 Победител: Стадион Рен
1st(1st leg) Олимпиакос Пираус - Динамо Киев 2: 2 (2: 1)
2-ри (2-ри крак) Динамо Киев - Олимпиакос Пираус 1: 0 (1: 0)
1st(1st leg): 14/02/2019 17:55 2-ри (2-ри мач): 21/02/2019 20:00 Победител: Динамо Киев
1st(1st leg) Лацио Рим - ФК Севиля 0: 1 (0: 1)
2-ри (2-ри крак) ФК Севиля - Лацио Рим 2: 0 (1: 0)
1st(1st leg): 14/02/2019 17:55 2-ри (2-ри мач): 20/02/2019 17:00 Победител: ФК Севиля
1st(1st leg) BATE Borisov - ФК Арсенал 1: 0 (1: 0)
2-ри (2-ри крак) ФК Арсенал - BATE Borisov 3: 0 (2: 0)
1st(1st leg): 14/02/2019 17:55 2-ри (2-ри мач): 21/02/2019 17:55 Победител: ФК Арсенал
1st(1st leg) Галатасарай - SL Бенфика 1: 2 (0: 1)
2-ри (2-ри крак) SL Бенфика - Галатасарай 0: 0 (0: 0)
1st(1st leg): 14/02/2019 17:55 2-ри (2-ри мач): 21/02/2019 20:00 Победител: SL Бенфика
1st(1st leg) Виктория Плзень - Динамо Загреб 2: 1 (0: 1)
2-ри (2-ри крак) Динамо Загреб - Виктория Плзень 3: 0 (2: 0)
1st(1st leg): 14/02/2019 20:00 2-ри (2-ри мач): 21/02/2019 17:55 Победител: Динамо Загреб
1st(1st leg) Клуб Брюж KV - РБ Залцбург 2: 1 (0: 1)
2-ри (2-ри крак) РБ Залцбург - Клуб Брюж KV 4: 0 (3: 0)
1st(1st leg): 14/02/2019 20:00 2-ри (2-ри мач): 21/02/2019 17:55 Победител: РБ Залцбург
1st(1st leg) ФК Цюрих - SSC Napoli 1: 3 (0: 2)
2-ри (2-ри крак) SSC Napoli - ФК Цюрих 2: 0 (1: 0)
1st(1st leg): 14/02/2019 20:00 2-ри (2-ри мач): 21/02/2019 17:55 Победител: SSC Napoli
1st(1st leg) Малмьо FF - ФК Челси 1: 2 (0: 1)
2-ри (2-ри крак) ФК Челси - Малмьо FF 3: 0 (0: 0)
1st(1st leg): 14/02/2019 20:00 2-ри (2-ри мач): 21/02/2019 20:00 Победител: ФК Челси
1st(1st leg) Шахтьор Донецк - Айнтрахт Франкфурт 2: 2 (1: 1)
2-ри (2-ри крак) Айнтрахт Франкфурт - Шахтьор Донецк 4: 1 (2: 0)
1st(1st leg): 14/02/2019 20:00 2-ри (2-ри мач): 21/02/2019 17:55 Победител: Айнтрахт Франкфурт
1st(1st leg) Селтик ФК - Валенсия CF 0: 2 (0: 1)
2-ри (2-ри крак) Валенсия CF - Селтик ФК 1: 0 (0: 0)
1st(1st leg): 14/02/2019 20:00 2-ри (2-ри мач): 21/02/2019 17:55 Победител: Валенсия CF
1st(1st leg) Спортен CP - Виляреал CF 0: 1 (0: 1)
2-ри (2-ри крак) Виляреал CF - Спортен CP 1: 1 (0: 1)
1st(1st leg): 14/02/2019 20:00 2-ри (2-ри мач): 21/02/2019 17:55 Победител: Виляреал CF