Лига Европа 2019/2020 »График

Лига Европа 2019/2020 График: Тук ще намерите всички мачове в общия преглед



2020/2021 2019/2020 2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015 2013/2014 2012/2013 2011/2012 2010/2011 2009/2010 2008/2009 2007/2008 2006/2007 2005/2006 2004 / 2005 2003/2004 2002/2003 2001/2002 2000/2001 1999/2000 1998/1999 1997/1998 1996/1997 1995/1996 1994/1995 1993/1994 1992/1993 1991/1992 1990/1991 1989/1990 1988/1989 1987 / 1988 1986/1987 1985/1986 1984/1985 1983/1984 1982/1983 1981/1982 1980/1981 1979/1980 1978/1979 1977/1978 1976/1977 1975/1976 1974/1975 1973/1974 1972/1973 1971/1972 1970/1971 1969/1970 1968/1969 1967/1968 1966/1967 1965/1966 1964/1965 1963/1964 1962/1963 1961/1962 1960/1961 1958/1960 1955/1958
Група А
19.09.2019 17:55 АПОЕЛ Никосия - F91 Дюделанж 3: 4 (0: 1)
17:55 Карабах ФК - ФК Севиля 0: 3 (0: 0)
03.10.2019 20:00 ФК Севиля - АПОЕЛ Никосия 1: 0 (1: 0)
20:00 F91 Дюделанж - Карабах ФК 1: 4 (0: 3)
24.10.2019 17:55 Карабах ФК - АПОЕЛ Никосия 2: 2 (1: 2)
20:00 ФК Севиля - F91 Дюделанж 3: 0 (0: 0)
07.11.2019 17:55 АПОЕЛ Никосия - Карабах ФК 2: 1 (0: 1)
17:55 F91 Дюделанж - ФК Севиля 2: 5 (0: 4)
28.11.2019 20:00 F91 Дюделанж - АПОЕЛ Никосия 0: 2 (0: 2)
20:00 ФК Севиля - Карабах ФК 2: 0 (0: 0)
12.12.2019 17:55 АПОЕЛ Никосия - ФК Севиля 1: 0 (0: 0)
17:55 Карабах ФК - F91 Дюделанж 1: 1 (0: 0)
Група Б
19.09.2019 17:55 Динамо Киев - Малмьо FF 1: 0 (0: 0)
17:55 ФК Копенхаген - ФК Лугано 1: 0 (0: 0)
03.10.2019 20:00 ФК Лугано - Динамо Киев 0: 0 (0: 0)
20:00 Малмьо FF - ФК Копенхаген 1: 1 (0: 1)
24.10.2019 20:00 Динамо Киев - ФК Копенхаген 1: 1 (0: 1)
20:00 Малмьо FF - ФК Лугано 2: 1 (2: 0)
07.11.2019 17:55 ФК Копенхаген - Динамо Киев 1: 1 (1: 0)
17:55 ФК Лугано - Малмьо FF 0: 0 (0: 0)
28.11.2019 20:00 Малмьо FF - Динамо Киев 4: 3 (1: 2)
20:00 ФК Лугано - ФК Копенхаген 0: 1 (0: 1)
12.12.2019 17:55 Динамо Киев - ФК Лугано 1: 1 (0: 1)
17:55 ФК Копенхаген - Малмьо FF 0: 1 (0: 0)
Група С
19.09.2019 17:55 ФК Базел - ФК Краснодар 5: 0 (2: 0)
17:55 Getafe CF - Трабзонспор 1: 0 (1: 0)
03.10.2019 20:00 Трабзонспор - ФК Базел 2: 2 (1: 1)
20:00 ФК Краснодар - Getafe CF 1: 2 (0: 1)
24.10.2019 20:00 Getafe CF - ФК Базел 0: 1 (0: 1)
20:00 Трабзонспор - ФК Краснодар 0: 2 (0: 0)
07.11.2019 17:55 ФК Базел - Getafe CF 2: 1 (1: 1)
17:55 ФК Краснодар - Трабзонспор 3: 1 (2: 0)
28.11.2019 15:50 ФК Краснодар - ФК Базел 1: 0 (0: 0)
15:50 Трабзонспор - Getafe CF 0: 1 (0: 0)
12.12.2019 17:55 ФК Базел - Трабзонспор 2: 0 (1: 0)
17:55 Getafe CF - ФК Краснодар 3: 0 (0: 0)
Група D
19.09.2019 17:55 ЛАСКА - Розенборг BK 1: 0 (1: 0)
17:55 ПСВ Айндховен - Спортен CP 3: 2 (2: 1)
03.10.2019 20:00 Спортен CP - ЛАСКА 2: 1 (0: 1)
20:00 Розенборг BK - ПСВ Айндховен 1: 4 (0: 3)
24.10.2019 20:00 ПСВ Айндховен - ЛАСКА 0: 0 (0: 0)
20:00 Спортен CP - Розенборг BK 1: 0 (0: 0)
07.11.2019 17:55 ЛАСКА - ПСВ Айндховен 4: 1 (0: 1)
17:55 Розенборг BK - Спортен CP 0: 2 (0: 2)
28.11.2019 20:00 Розенборг BK - ЛАСКА 1: 2 (1: 1)
20:00 Спортен CP - ПСВ Айндховен 4: 0 (3: 0)
12.12.2019 17:55 ЛАСКА - Спортен CP 3: 0 (2: 0)
17:55 ПСВ Айндховен - Розенборг BK 1: 1 (0: 1)
Група Е
19.09.2019 17:55 Стадион Рен - Селтик ФК 1: 1 (1: 0)
17:55 CFR Клуж - Лацио Рим 2: 1 (1: 1)
03.10.2019 20:00 Селтик ФК - CFR Клуж 2: 0 (1: 0)
20:00 Лацио Рим - Стадион Рен 2: 1 (0: 0)
24.10.2019 20:00 Селтик ФК - Лацио Рим 2: 1 (0: 1)
20:00 Стадион Рен - CFR Клуж 0: 1 (0: 1)
07.11.2019 17:55 Лацио Рим - Селтик ФК 1: 2 (1: 1)
17:55 CFR Клуж - Стадион Рен 1: 0 (0: 0)
28.11.2019 20:00 Селтик ФК - Стадион Рен 3: 1 (2: 0)
20:00 Лацио Рим - CFR Клуж 1: 0 (1: 0)
12.12.2019 17:55 CFR Клуж - Селтик ФК 2: 0 (0: 0)
17:55 Стадион Рен - Лацио Рим 2: 0 (1: 0)
Група F
19.09.2019 17:55 Айнтрахт Франкфурт - ФК Арсенал 0: 3 (0: 1)
17:55 Стандартен корк - Витория Гимараеш 2: 0 (0: 0)
03.10.2019 20:00 ФК Арсенал - Стандартен корк 4: 0 (3: 0)
20:00 Витория Гимараеш - Айнтрахт Франкфурт 0: 1 (0: 1)
24.10.2019 20:00 ФК Арсенал - Витория Гимараеш 3: 2 (1: 2)
20:00 Айнтрахт Франкфурт - Стандартен корк 2: 1 (1: 0)
06.11.2019 15:50 Витория Гимараеш - ФК Арсенал 1: 1 (0: 0)
07.11.2019 17:55 Стандартен корк - Айнтрахт Франкфурт 2: 1 (0: 0)
28.11.2019 20:00 ФК Арсенал - Айнтрахт Франкфурт 1: 2 (1: 0)
20:00 Витория Гимараеш - Стандартен корк 1: 1 (1: 1)
12.12.2019 17:55 Стандартен корк - ФК Арсенал 2: 2 (0: 0)
17:55 Айнтрахт Франкфурт - Витория Гимараеш 2: 3 (2: 1)
Група G
19.09.2019 20:00 ФК Порто - BSC Young Boys 2: 1 (2: 1)
20:00 Рейнджърс ФК - Фейенорд 1: 0 (1: 0)
03.10.2019 17:55 BSC Young Boys - Рейнджърс ФК 2: 1 (0: 1)
17:55 Фейенорд - ФК Порто 2: 0 (0: 0)
24.10.2019 17:55 BSC Young Boys - Фейенорд 2: 0 (2: 0)
17:55 ФК Порто - Рейнджърс ФК 1: 1 (1: 1)
07.11.2019 20:00 Фейенорд - BSC Young Boys 1: 1 (1: 0)
20:00 Рейнджърс ФК - ФК Порто 2: 0 (0: 0)
28.11.2019 17:55 BSC Young Boys - ФК Порто 1: 2 (1: 0)
17:55 Фейенорд - Рейнджърс ФК 2: 2 (1: 0)
12.12.2019 20:00 Рейнджърс ФК - BSC Young Boys 1: 1 (1: 0)
20:00 ФК Порто - Фейенорд 3: 2 (3: 2)
Група Н
19.09.2019 20:00 PFC Ludogorets Razgrad - ЦСКА Москва 5: 1 (0: 1)
20:00 Еспаньол Барселона - Ferencváros TC 1: 1 (0: 1)
03.10.2019 17:55 ЦСКА Москва - Еспаньол Барселона 0: 2 (0: 0)
17:55 Ferencváros TC - PFC Ludogorets Razgrad 0: 3 (0: 2)
24.10.2019 17:55 ЦСКА Москва - Ferencváros TC 0: 1 (0: 0)
17:55 PFC Ludogorets Razgrad - Еспаньол Барселона 0: 1 (0: 1)
07.11.2019 20:00 Ferencváros TC - ЦСКА Москва 0: 0 (0: 0)
20:00 Еспаньол Барселона - PFC Ludogorets Razgrad 6: 0 (3: 0)
28.11.2019 17:55 ЦСКА Москва - PFC Ludogorets Razgrad 1: 1 (0: 0)
17:55 Ferencváros TC - Еспаньол Барселона 2: 2 (1: 1)
12.12.2019 20:00 Еспаньол Барселона - ЦСКА Москва 0: 1 (0: 0)
20:00 PFC Ludogorets Razgrad - Ferencváros TC 1: 1 (1: 0)
Група I
19.09.2019 20:00 KAA Гент - AS Saint-Etienne 3: 2 (2: 1)
20:00 VfL Волфсбург - ФК Александрия 3: 1 (2: 0)
03.10.2019 17:55 AS Saint-Etienne - VfL Волфсбург 1: 1 (1: 1)
17:55 ФК Александрия - KAA Гент 1: 1 (0: 1)
24.10.2019 17:55 AS Saint-Etienne - ФК Александрия 1: 1 (1: 1)
17:55 KAA Гент - VfL Волфсбург 2: 2 (1: 2)
07.11.2019 20:00 ФК Александрия - AS Saint-Etienne 2: 2 (0: 1)
20:00 VfL Волфсбург - KAA Гент 1: 3 (1: 0)
28.11.2019 17:55 AS Saint-Etienne - KAA Гент 0: 0 (0: 0)
17:55 ФК Александрия - VfL Волфсбург 0: 1 (0: 1)
12.12.2019 20:00 VfL Волфсбург - AS Saint-Etienne 1: 0 (0: 0)
20:00 KAA Гент - ФК Александрия 2: 1 (2: 0)
Група J
19.09.2019 20:00 AS Рома - Истанбул Башакшехир 4: 0 (1: 0)
20:00 Бор.Мьонхенгладбах - Волфсбергер AC 0: 4 (0: 3)
03.10.2019 17:55 Волфсбергер AC - AS Рома 1: 1 (0: 1)
17:55 Истанбул Башакшехир - Бор.Мьонхенгладбах 1: 1 (0: 0)
24.10.2019 17:55 AS Рома - Бор.Мьонхенгладбах 1: 1 (1: 0)
17:55 Истанбул Башакшехир - Волфсбергер AC 1: 0 (0: 0)
07.11.2019 20:00 Бор.Мьонхенгладбах - AS Рома 2: 1 (1: 0)
20:00 Волфсбергер AC - Истанбул Башакшехир 0: 3 (0: 0)
28.11.2019 17:55 Истанбул Башакшехир - AS Рома 0: 3 (0: 3)
17:55 Волфсбергер AC - Бор.Мьонхенгладбах 0: 1 (0: 0)
12.12.2019 20:00 AS Рома - Волфсбергер AC 2: 2 (2: 1)
20:00 Бор.Мьонхенгладбах - Истанбул Башакшехир 1: 2 (1: 1)
Група К
19.09.2019 20:00 Слован Братислава - Бешикташ 4: 2 (1: 2)
20:00 Уулвърхамптън Уондърърс - Спортинг Брага 0: 1 (0: 0)
03.10.2019 17:55 Бешикташ - Уулвърхамптън Уондърърс 0: 1 (0: 0)
17:55 Спортинг Брага - Слован Братислава 2: 2 (1: 1)
24.10.2019 17:55 Бешикташ - Спортинг Брага 1: 2 (0: 1)
17:55 Слован Братислава - Уулвърхамптън Уондърърс 1: 2 (1: 0)
07.11.2019 20:00 Спортинг Брага - Бешикташ 3: 1 (2: 1)
20:00 Уулвърхамптън Уондърърс - Слован Братислава 1: 0 (0: 0)
28.11.2019 17:55 Бешикташ - Слован Братислава 2: 1 (0: 1)
17:55 Спортинг Брага - Уулвърхамптън Уондърърс 3: 3 (1: 3)
12.12.2019 20:00 Уулвърхамптън Уондърърс - Бешикташ 4: 0 (0: 0)
20:00 Слован Братислава - Спортинг Брага 2: 4 (1: 1)
Група L
19.09.2019 20:00 Партизан - AZ Алкмаар 2: 2 (1: 1)
20:00 Манчестър Юнайтед - ФК Астана 1: 0 (0: 0)
03.10.2019 15:50 ФК Астана - Партизан 1: 2 (0: 1)
17:55 AZ Алкмаар - Манчестър Юнайтед 0: 0 (0: 0)
24.10.2019 17:55 AZ Алкмаар - ФК Астана 6: 0 (2: 0)
17:55 Партизан - Манчестър Юнайтед 0: 1 (0: 1)
07.11.2019 15:50 ФК Астана - AZ Алкмаар 0: 5 (0: 1)
20:00 Манчестър Юнайтед - Партизан 3: 0 (2: 0)
28.11.2019 15:50 ФК Астана - Манчестър Юнайтед 2: 1 (0: 1)
17:55 AZ Алкмаар - Партизан 2: 2 (0: 2)
12.12.2019 20:00 Манчестър Юнайтед - AZ Алкмаар 4: 0 (0: 0)
20:00 Партизан - ФК Астана 4: 1 (3: 0)
Кръг от 32
20.02.2020 17:55 Спортен CP - Истанбул Башакшехир 3: 1 (2: 0)
17:55 Getafe CF - АФК Аякс 2: 0 (1: 0)
17:55 ФК Копенхаген - Селтик ФК 1: 1 (0: 1)
17:55 CFR Клуж - ФК Севиля 1: 1 (0: 0)
17:55 Клуб Брюж KV - Манчестър Юнайтед 1: 1 (1: 1)
17:55 PFC Ludogorets Razgrad - Интер 0: 2 (0: 0)
17:55 Айнтрахт Франкфурт - РБ Залцбург 4: 1 (2: 0)
17:55 Шахтьор Донецк - SL Бенфика 2: 1 (0: 0)
20:00 Уулвърхамптън Уондърърс - Еспаньол Барселона 4: 0 (1: 0)
20:00 Байер Леверкузен - ФК Порто 2: 1 (1: 0)
20:00 АПОЕЛ Никосия - ФК Базел 0: 3 (0: 1)
20:00 Олимпиакос Пираус - ФК Арсенал 0: 1 (0: 0)
20:00 AZ Алкмаар - ЛАСКА 1: 1 (0: 1)
20:00 VfL Волфсбург - Малмьо FF 2: 1 (0: 0)
20:00 AS Рома - KAA Гент 1: 0 (1: 0)
20:00 Рейнджърс ФК - Спортинг Брага 3: 2 (0: 1)
26.02.2020 пет вечерта Спортинг Брага - Рейнджърс ФК 0: 1 (0: 0)
27.02.2020 17:55 Еспаньол Барселона - Уулвърхамптън Уондърърс 3: 2 (1: 1)
17:55 Истанбул Башакшехир - Спортен CP 4: 1 (2: 0, 3: 1) ает
17:55 ФК Порто - Байер Леверкузен 1: 3 (0: 1)
17:55 ФК Базел - АПОЕЛ Никосия 1: 0 (1: 0)
17:55 ЛАСКА - AZ Алкмаар 2: 0 (1: 0)
17:55 Малмьо FF - VfL Волфсбург 0: 3 (0: 1)
17:55 KAA Гент - AS Рома 1: 1 (1: 1)
20:00 АФК Аякс - Getafe CF 2: 1 (1: 1)
20:00 Селтик ФК - ФК Копенхаген 1: 3 (0: 0)
20:00 ФК Севиля - CFR Клуж 0: 0 (0: 0)
20:00 ФК Арсенал - Олимпиакос Пираус 1: 2 (0: 0, 0: 1) ает
20:00 Манчестър Юнайтед - Клуб Брюж KV 5: 0 (3: 0)
20:00 Интер - PFC Ludogorets Razgrad 2: 1 (2: 1)
20:00 SL Бенфика - Шахтьор Донецк 3: 3 (2: 1)
28.02.2020 пет вечерта РБ Залцбург - Айнтрахт Франкфурт 2: 2 (1: 1)
Осминафинал
12.03.2020 Интер - Getafe CF dnp
ФК Севиля - AS Рома dnp
17:55 Истанбул Башакшехир - ФК Копенхаген 1: 0 (0: 0)
17:55 Айнтрахт Франкфурт - ФК Базел 0: 3 (0: 1)
17:55 ЛАСКА - Манчестър Юнайтед 0: 5 (0: 1)
20:00 Олимпиакос Пираус - Уулвърхамптън Уондърърс 1: 1 (0: 0)
20:00 Рейнджърс ФК - Байер Леверкузен 1: 3 (0: 1)
20:00 VfL Волфсбург - Шахтьор Донецк 1: 2 (0: 1)
05.05.2020 17:55 ФК Копенхаген - Истанбул Башакшехир 3: 0 (1: 0)
17:55 Шахтьор Донецк - VfL Волфсбург 3: 0 (0: 0)
20:00 Интер - Getafe CF 2: 0 (1: 0)
20:00 Манчестър Юнайтед - ЛАСКА 2: 1 (0: 0)
06.06.2020 17:55 Байер Леверкузен - Рейнджърс ФК 1: 0 (0: 0)
17:55 ФК Севиля - AS Рома 2: 0 (2: 0)
20:00 Уулвърхамптън Уондърърс - Олимпиакос Пираус 1: 0 (1: 0)
20:00 ФК Базел - Айнтрахт Франкфурт 1: 0 (0: 0)
Четвърт финали
10.10.2020 20:00 Манчестър Юнайтед - ФК Копенхаген 1: 0 (0: 0, 0: 0) ает
20:00 Интер - Байер Леверкузен 2: 1 (2: 1)
08/11/2020 20:00 Шахтьор Донецк - ФК Базел 4: 1 (2: 0)
20:00 Уулвърхамптън Уондърърс - ФК Севиля 0: 1 (0: 0)
Полуфинали
16.08.2020 20:00 ФК Севиля - Манчестър Юнайтед 2: 1 (1: 1)
17.08.2020 20:00 Интер - Шахтьор Донецк 5: 0 (1: 0)
Финал
21.08.2020 20:00 ФК Севиля - Интер 3: 2 (2: 2)