ФК Базел

ФК Базел, отбор от Швейцария

11.08.2020 22:59

Севиля надолу по вълците, Шахтьор удари Базел, за да стигне до полуфиналите на Лига Европа

Севиля се класира за полуфиналите в Лига Европа във вторник, след като късният удар с глава на Лукас Окампос разби сърцата на Улвърхамптън Уондърърс, докато Шахтьор Донецк удари Базел с 4: 1, за да се присъедини към испанците през последните четири .... Повече ▼ ' 06.08.2020 23:23

Вълците влизат в четвъртфиналите на Лига Европа, круиз по Севиля, Базел и Леверкузен

Вълците се пребориха за четвъртфиналите на Лига Европа в четвъртък, докато Севиля, Байер Леверкузен и Базел се радваха на далеч по-удобни победи в мачовете, които доведоха до закъснялото осминафиналите на Лига Европа .... Повече ▼ ' Св. Якоб Парк (Базел)09.03.2020 18:17

Коронавирусът принуждава Базел да играе домакински сблъсък във Франкфурт далеч от град: клуб

ФК Базел няма да може да играе втория мач от последното равенство на Лига Европа този месец срещу Айнтрахт Франкфурт в родния си град, съобщи швейцарският клуб в понеделник поради ограничения, свързани с коронавируса .... Повече ▼ ' Дониел Мален23.07.2019 23:32

ПСВ надминава Базел с два късни гола

Нападателят на ПСВ Айндховен Дониел Мален удари в контузия, за да спечели на бившите победители в Европейската купа последна пропусната победа с 3: 2 над Базел във втория квалификационен кръг в Шампионската лига във вторник първи мач .... Повече ▼ ' 19.06.2019 12:42

Пътуване на Естония или Македония с картите за Селтик, равенство на ПСВ Базел

Селтик ще се изправи срещу Номе Калю от Естония или северномакедонците Шкендия, ако стигнат до втория квалификационен кръг на Шампионската лига .... Повече ▼ ' 06.02.2019 13:48

Слайдшоу на ФК Базел
Супер лига 20. Кръгла 14.02.2021 ДА СЕ ФК Цюрих ФК Цюрих 0: 2 (0: 1)
Купа Осминафинал 17.02.2021 ДА СЕ ФК Уинтъртур ФК Уинтъртур 2: 6 (0: 2)
Супер лига 21. Кръгла 20.02.2021 З. ФК Лозана-Спорт ФК Лозана-Спорт 0: 0 (0: 0)
Супер лига 22. Кръгла 27.02.2021 ДА СЕ ФК Санкт Гален ФК Санкт Гален 1: 3 (0: 1)
Супер лига 23. Кръгла 03.03.2021 З. BSC Young Boys BSC Young Boys 1: 1 (1: 1)