FC Schalke 04 »История на мениджъра



FC Schalke 04 »История на мениджъра



месечен цикъл Мениджър Страна роден
02.03.2021 - 30.06.2022 Димитриос Граммозис Гърция 08.07.1978г
27.12.2020 - 27.02.2021 Кристиан Грос Швейцария 14.08.1954
18.12.2020 - 26.12.2020 Хуб Стивънс Холандия 29.11.1953
30.09.2020 - 18.12.2020 Мануел Баум Германия 30.08.1979
01.07.2019 - 27.09.2020 Дейвид Вагнер ИЗПОЛЗВА 19.10.1971
14.03.2019 - 30.06.2019 Хуб Стивънс Холандия 29.11.1953
01.07.2017 - 13.03.2019 Доменико Тедеско Германия 12.09.1985
01.07.2016 - 30.06.2017 Маркус Вайнциерл Германия 28.12.1974
01.07.2015 - 30.05.2016 Андре Брейтенрайтър Германия 02.10.1973
07.10.2014 - 30.06.2015 Роберто Ди Матео Италия 29.05.1970
16.12.2012 - 06.10.2014 Йенс Келер Германия 24.11.1970
27.09.2011 - 15.12.2012 Хуб Стивънс Холандия 29.11.1953
22.09.2011 - 26.09.2011 Сепо Айхкорн Германия 16.09.1956
21.03.2011 - 21.09.2011 Ралф Рангник Германия 29.06.1958
17.03.2011 - 20.03.2011 Сепо Айхкорн Германия 16.09.1956
01.07.2009 - 16.03.2011 Феликс Магат Германия 26.07.1953
27.03.2009 - 30.06.2009 Майк Бюскенс Германия 19.03.1968
01.07.2008 - 26.03.2009 Фред Рутен Холандия 12/05/1962
14.04.2008 - 30.06.2008 Майк Бюскенс Германия 19.03.1968
01.04.2006 - 13.04.2008 Мирко Сломка Германия 12.09.1967
12.12.2005 г. - 01.03.2006 г. Оливър Рек Германия 27.02.1965
28.09.2004 - 11.12.2005 Ралф Рангник Германия 29.06.1958
16.09.2004 - 27.09.2004 Еди Ахтерберг Холандия 21.02.1947
01.07.2003 - 15.09.2004 Юп Хайнкес Германия 09.05.1945
26.03.2003 - 30.06.2003 Марк Уилмотс Белгия 22.02.1969
01.07.2002 - 25.03.2003 Франк Неубарт Германия 29.07.1962
9.10.1996 - 30.06.2002 Хуб Стивънс Холандия 29.11.1953
04.10.1996 - 08.10.1996 Хюбърт Ню Германия 03.03.1953
11.10.1993 - 03.10.1996 Йорг Бергер Германия 13.10.1944
18.01.1993 - 10.10.1993 Хелмут Шулте Германия 14.09.1957
01.07.1992 - 17.01.1993 Удо Латтек Германия 16.01.1935
01.05.1992 - 30.06.1992 Клаус Фишер Германия 27.12.1949
01.01.1991 - 30.04.1992 Александър Ристич Босна и Херцеговина 28.06.1944г
14.11.1990 - 31.12.1990 Клаус Фишер Германия 27.12.1949
11.04.1989 - 13.11.1990 Питър Нойрер Германия 26.04.1955
07.04.1989 - 10.04.1989 Хелмут Кремерс Германия 24.03.1949
20.09.1988 - 06.04.1989 Diethelm Ferner Германия 13.07.1941
29.12.1987 - 18.09.1988 Хорст Франц Германия 17.06.1940
01.07.1986 - 07.07.1987 Ролф овчарник Германия 22.02.1937
01.07.1983 - 30.06.1986 Diethelm Ferner Германия 13.07.1941
24.01.1983 - 30.06.1983 Юрген Сундерман Германия 25.01.1940
21.01.1983 - 23.01.1983 Руди Асауер Германия 30.04.1944г
01.07.1981 - 20.01.1983 Зигфрид Хелд Германия 07.07.1942
27.05.1981 - 30.06.1981 Руди Асауер Германия 30.04.1944г
21.04.1980 - 26.05.1981 Фахрудин Джусуфи Сърбия 12/08/1939
05.05.1979 - 20.04.1980 Дитмар Швагер Германия 15.08.1940г
19.03.1979 - 04.12.1979 Гюла Лоран Унгария 06.02.1923
01.07.1978 - 17.03.1979 Ивица Хорват Хърватия 16.07.1926
21.12.1977 - 24.05.1978 Uli maslo Германия 06.07.1938
10.03.1976 - 20.12.1977 Фридел Рауш Германия 27.02.1940
01.07.1975 - 09.09.1976 Макс Меркел Австрия 07.07.1918г
01.07.1971 - 30.06.1975 Ивица Хорват Хърватия 16.07.1926
08.09.1970 - 30.06.1971 Слободан Чендич Сърбия 28.08.1938
22.11.1968 - 07.07.1970 Руди Гутендорф Германия 30.08.1926
18.11.1967 - 17.11.1968 Гюнтер Брокер Германия 24.05.1925
01.07.1967 - 13.11.1967 Карл-Хайнц Мароцке Германия 29.03.1934
26.04.1964 - 05.06.1967 Фриц Лангнер Германия 08.08.1912
01.07.1960 - 25.04.1964 Георг Гавличек Германия 02.02.1919
01.07.1959 - 30.06.1960 Nándor Lengyel Унгария 06/06/1914
01.07.1954 - 30.06.1959 Еди Фрювирт Австрия 17.11.1908
01.07.1949 - 30.06.1954 Фриц Шепан Германия 02.09.1907
01.11.1948 - 30.06.1949 Фердинанд Сватош Австрия 11.05.1894
01.07.1948 - 31.10.1948 Според Лангл Германия
01.10.1947 - 30.06.1948 Вили Шефер Германия
01.07.1947 - 30.09.1947 Ернст Кузора Германия 16.10.1905
13.07.1938 - 31.12.1942 Ото Фаист Германия 11.03.1903
01.07.1933 - 12.07.1938 Ханс 'Бумбес' Шмид Германия 23.12.1893
01.07.1932 - 30.06.1933 Кърт Ото Германия 28.08.1900
01.07.1931 - 30.06.1932 Ханс Зауервайн Германия
01.07.1930 - 30.06.1931 Август Соботка Германия 05.11.1901
01.07.1929 - 30.06.1930 Кърт Ото Германия 28.08.1900
19.06.1928 - 30.06.1929 Густав Визер Австрия 24.06.1898
03.04.1925 - 18.06.1927 Хайнц Лудевиг Германия 24.12.1889