FIFA> U15 приятелски срещи 2018> май | U15 Friendlies 2018> Май' border = '0' /> | ||||
---|---|---|---|---|---|
10:00 | Коста Рика | - | Северна Македония | 2: 3 | |
10:01 | UA Emirates | - | Румъния | 12 | |
10:02 | Русия | - | Норвегия | 2: 4 | |
10:03 | Хърватия | - | Чехия | 2: 4 | |
10:04 | Австрия | - | Мексико | 6: 5 (1: 1, 2: 2, 2: 2) псо | |
10:05 | Италия | - | Англия | 5: 6 псо | |
10:06 | Япония | - | ИЗПОЛЗВА | 12 | |
15:00 | Словения | - | Португалия | 2: 1 | |
УЕФА> Шампионска лига 2017/2018> Полуфинали | Шампионска лига 2017/2018> Полуфинали' border = '0' /> | ||||
19:45 | Реал Мадрид | - | Байерн Мюнхен | 2: 2 (1: 1) | |
КОНМЕБОЛ> Копа Либертадорес 2018> Група 1 | Копа Либертадорес 2018> Група 1' border = '0' /> | ||||
23:15 | Гремио Порто Алегре | - | Серо Портеньо | 5: 0 (2: 0) | |
КОНМЕБОЛ> Копа Либертадорес 2018> Група 6 | Копа Либертадорес 2018> Група 6' border = '0' /> | ||||
23:15 | Истински Гарциласо | - | Студенти | 0: 0 (0: 0) | |
AFC> Купа на AFC 2018> Група D | Купа AFC 2018> Група D' border = '0' /> | ||||
14:00 | Ахал ФК | - | ФК Истиклол | 0: 1 (0: 0) | |
Аржентина> Първа дивизия 2017/2018 | Първа дивизия 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
01:15 | Олимп от Баия Бланка | - | тигър | 1: 5 (0: 3) | |
Армения> Висша лига 2017/2018 | Висша лига 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | ФК Арарат | - | Гандзасар Капан | 1: 6 | |
Австрия> Regionalliga Ost 2017/2018 | Regionalliga Ost 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
ФК Стадлау | - | Първа Виена ФК | отменен. | ||
13:00 | SV Schwechat | - | SC / ESV Парндорф | 1: 0 (0: 0) | |
13:00 | ФК Адмира Вакер (А) | - | SV Horn | 0: 3 (0: 1) | |
13:00 | Австрия Виена (A) | - | FCM Traiskirchen | 3: 0 (0: 0) | |
17:30 | Виенски спортен клуб | - | ФК Карабах Виена | 2: 4 (2: 2) | |
17:30 | SC Neusiedl / Виж 1919 | - | ФК Марчфелд Мансдорф | 2: 2 (2: 1) | |
17:30 | АСК Ebreichsdorf | - | Rapid Wien (A) | 4: 1 (3: 0) | |
Австрия> Регионална лига в средата на 2017/2018 | Регионална лига в средата на 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
16:00 | SC Weiz | - | SV Lafnitz | 1: 5 (1: 2) | |
Бразилия> Серия A 2018 | Серия A 2018>' border = '0' /> | ||||
00:00 | Америка - MG | - | Виктория - бакалавър | 2: 1 (2: 0) | |
Бразилия> Серия B 2018 | Série B 2018>' border = '0' /> | ||||
20:00 | Крициума - SC | - | CSA - AL | 1: 3 (0: 1) | |
20:00 | Boa Esporte - MG | - | Младежи - РС | 1: 2 (0: 0) | |
20:30 | Бразилия де Пелотас - РС | - | Фигейренсе - SC | 1: 0 (1: 0) | |
20:30 | Лондрина - PR | - | Сила | 1: 1 (1: 1) | |
Китай> Купа 2018> Осминафинал | Купа 2018> Кръг от 16' border = '0' /> | ||||
12:35 | ФК Тиендзин Куанджиян | - | Jianggs Suning | 7: 8 (0: 0, 2: 2, 2: 2) псо | |
Еквадор> Серия А 2018 Първи етап | Първа фаза на Серия A 2018>' border = '0' /> | ||||
01:30 | Емелец | - | Aucas | 1: 0 (0: 0) | |
Ел Салвадор> Първа дивизия 2017/2018 Клаузура Плейофи> Четвъртфинали | Примера Дивизия 2017/2018 Клаусура Плейофи> Четвъртфинали' border = '0' /> | ||||
22:30 | Общински Лименьо | - | Санта Текла ФК | 1: 1 (1: 1) | |
22:30 | Удебелен | - | ТИ ПРАВИШ | 1: 1 (0: 0) | |
Англия> Първа лига 2017/2018 | Първа лига 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
19:45 | Брадфорд Сити | - | Уолсол ФК | 1: 1 (1: 1) | |
19:45 | Донкастър Роувърс | - | АФК Уимбълдън | 0: 0 (0: 0) | |
19:45 | Скънторп Юнайтед | - | Плимут Аргайл | 2: 0 (1: 0) | |
Англия> Втора лига 2017/2018 | Лига две 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
19:45 | Честърфийлд ФК | - | Окръг Нюпорт | 1: 0 (0: 0) | |
Англия> U23 Premier League Div. 2 Плейофи 2017/2018> Полуфинали | U23 Premier League Div. 2 Плейофи 2017/2018> Полуфинали 'border =' 0 '/> | ||||
19:00 | Астън Вила U23 | - | Четене на FC U23 | 4: 3 (0: 0) | |
Естония> Шампионска лига 2018 | Шампионска лига 2018>' border = '0' /> | ||||
11:00 | JK Tammeka | - | ФК Куресааре | 1: 2 (0: 2) | |
14:00 | JK Транс Нарва | - | FCI Левадия | 1: 1 (0: 0) | |
Грузия> Erovnuli Liga 2018 | Erovnuli Liga 2018>' border = '0' /> | ||||
12:30 | Болница Сион | - | Chikhura Sachkhere | 0: 2 (0: 2) | |
15:30 | ФК Сабуртало | - | ФК Самтредия | 1: 0 (0: 0) | |
17:30 | Колхети Поти | - | Торпедо Кутаиси | 1: 1 (0: 1) | |
Германия> Регионална лига Север 2017/2018 | Regionalliga Nord 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Lueneburg SK Hansa | - | Черно-бял Реден | 2: 2 (0: 2) | |
14:00 | VfV Хилдесхайм | - | SV Drochtersen / Assel | 1: 2 (0: 1) | |
14:00 | VfB Олденбург | - | Избирателна активност Фленсбург 08 | 2: 2 (1: 1) | |
12:00 | Хановер 96 II | - | SV Eutin 08 | 2: 0 (0: 0) | |
14:00 | Altona 93 | - | Germania Egestorf / Langreder | 3: 1 (0: 1) | |
Германия> Регионална лига Запад 2017/2018 | Regionalliga West 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | SC Wiedenbrück | - | Bonner SC | 2: 1 (2: 0) | |
13:00 | SV Rödinghausen | - | TuS Erndtebrück | 3: 0 (1: 0) | |
Германия> Регионална лига Байерн 2017/2018 | Регионална лига Байерн 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
16:00 | SpVgg Горна Франкония Байройт | - | VfR Гархинг | 2: 3 (0: 2) | |
13:00 | FV Illertissen | - | TSV 1860 Розенхайм | 3: 2 (3: 0) | |
13:00 | VfB Eichstätt | - | ФК Меминген | 2: 2 (1: 1) | |
Германия> Байернлига Юд 2017/2018 | Bayernliga Süd 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
11:30 | TSV Корнбург | - | ФК Исманинг | 2: 5 (1: 3) | |
16:30 | TuS Holzkirchen | - | 1. ФК Сонтхофен | 2: 4 (0: 1) | |
13:00 | SpVgg Hankofen-Hailing | - | SV Pullach | 1: 5 (1: 3) | |
Germany > Bremenliga 2017/2018 | Bremenliga 2017/2018 > ' /> | ||||
14:00 | TSV Grolland | - | LTS Бремерхафен | 1: 7 (0: 2) | |
Германия> Oberliga Niedersachsen 2017/2018 | Oberliga Niedersachsen 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | 1. ФК Вунсторф | - | Атлас Делменхорст | 3: 3 (2: 0) | |
14:00 | Хеслингер SC | - | Арминия Хановер | 4: 0 (1: 0) | |
14:00 | MTV Gifhorn | - | BV Cloppenburg | 1: 0 (0: 0) | |
14:00 | SSV Vorsfelde | - | TuS Sulingen | 2: 3 (2: 1) | |
13:00 | SC Spelle-Venhaus | - | САЩ Лупо-Мартини | 3: 2 (1: 0) | |
14:00 | MTV Айнтрахт Целе | - | TuS Bersenbrück | 4: 2 (3: 1) | |
Германия> Оберлига Баден-Вюртемберг 2017/2018 | Оберлига Баден-Вюртемберг 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Карлсруер SC II | - | FC 08 Villingen | 0: 0 (0: 0) | |
14:00 | SV Oberachern | - | FSV 08 Бисинген | 2: 2 (1: 1) | |
14:00 | 1. CfR Pforzheim | - | FC-Astoria Walldorf II | 1: 0 (1: 0) | |
14:00 | SGV Freiberg | - | FV Равенсбург | 3: 1 (1: 0) | |
14:00 | TSG Балинген | - | Bahlinger SC | 4: 0 (2: 0) | |
14:00 | Goeppinger SV | - | TSG 62/09 Вайнхайм | 6: 2 (1: 0) | |
14:30 | SV Sandhausen II | - | TSG Backnang | 5: 1 (2: 1) | |
16:00 | Neckarsulm Sport Union | - | SV Спилбърг | 2: 2 (1: 1) | |
Германия> Оберлига Хамбург 2017/2018 | Оберлига Хамбург 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | TSV Buchholz 08 | - | TuS Osdorf | 2: 2 (2: 2) | |
Германия> Оберлига NOFV-Nord 2017/2018 | Oberliga NOFV-Nord 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
12:00 | ФК Мекленбург Шверин | - | 1. FC Frankfurt (Oder) | 0: 0 (0: 0) | |
13:00 | Malchower SV 90 | - | ФК Щраусберг | 0: 2 (0: 1) | |
13:00 | Brandenburger SC Süd | - | ФК Анкер Висмар | 0: 2 (0: 1) | |
Германия> Оберлига NOFV-Süd 2017/2018 | Oberliga NOFV-Süd 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | 1. ФК Лок Стендал | - | Зала VfL 96 | 0: 3 (0: 1) | |
13:00 | ФК единица Рудолщат | - | Union Sandersdorf | 4: 1 (1: 0) | |
13:00 | Аскания Бернбург | - | FSV Barleben | 3: 0 (1: 0) | |
13:00 | ФК Айленбург | - | BSG Висмут Гера | 1: 3 (0: 0) | |
13:00 | SV 1899 Мерзебург | - | VFC Plauen | 3: 6 (1: 2) | |
13:00 | ФК Карл Цайс Йена II | - | Интер Лайпциг | 1: 2 (0: 2) | |
Германия> Шлезвиг-Холщайн лига 2017/2018 | Лига Шлезвиг-Холщайн 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | TSV Lägerdorf | - | SV поле на смъртта | 4: 4 (3: 2) | |
13:00 | Heider SV | - | TSB Flensburg | 1: 2 (1: 1) | |
14:00 | TSV Wankendorf | - | Избирателна активност Фленсбург 08 II | 1: 4 (1: 2) | |
13:00 | SV Eichede | - | SV Friesland 03 | 6: 0 (1: 0) | |
Германия> Бундеслига за младежи B Юг / Югозапад 2017/2018 | Юношеска / Бундеслига Б / Юг / Югозапад 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
11:00 | 1. ФК Хайденхайм 1846 | - | SpVgg Unterhaching | 0: 1 (0: 1) | |
Хонконг> Висша лига 2017/2018 | Висша лига 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
07:30 | Хонг Конг Рейнджърс ФК | - | Източен SC | 0: 5 (0: 2) | |
10:30 | Юен Лонг ФК | - | Хонг Конг Пегас ФК | 3: 3 (1: 0) | |
Исландия> Bikar 2018> 3. кръг | Bikar 2018> 3. Кръгла' border = '0' /> | ||||
13:30 | ÍB Vestmannaeyja | - | UMF Einherji | 4: 2 | |
14:00 | Санджерди се опитва | - | Викингур Рейкявик | 0: 2 | |
15:00 | Обратен огън | - | KR Рейкявик | 1: 7 | |
15:00 | Хаукар Хафнарфьордюр | - | К. А. Акурейри | 12 | |
15:00 | Кари | - | АКО Хьотур | 5: 2 | |
15:00 | Akór Akureyri | - | HK Kópavogur | 3: 2 | |
пет вечерта | Скоро | - | Víkingur Ólafsvík | 3: 5 | |
пет вечерта | Уилоу Парк | - | UMF Grindavík | 2: 4 | |
пет вечерта | ÍR Рейкявик | - | FH Hafnarfjörður | 0: 5 | |
пет вечерта | Лейкнир Рейкявик | - | Широк момент | 1: 3 | |
пет вечерта | UMF Stjarnan | - | Филкир Рейкявик | 2: 1 | |
пет вечерта | ÍF Völsungur | - | До Рейкявик | 1: 2 aet | |
18:00 | JT Grand | - | Фьолнир Рейкявик | 1: 3 | |
18:00 | Валур Рейкявик | - | Кефлавик ÍF | 2: 0 | |
Италия> Серия B 2017/2018 | Серия B 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
11:30 | САЩ Авелино | - | AS Цитадела | 0: 2 (0: 0) | |
14:00 | Виртус Ентела | - | Асколи Пикио ФК | 1: 1 (0: 1) | |
14:00 | Пескара Калчо | - | AC Чезена | 0: 0 (0: 0) | |
14:00 | Карпи ФК | - | Емполи ФК | 0: 0 (0: 0) | |
14:00 | Бреша Калчо | - | Фрозиноне Футбол | 1: 2 (1: 1) | |
14:00 | Американски Кремонезе | - | Футбол | 1: 1 (0: 0) | |
14:00 | Футбол | - | Футбол | 2: 1 (1: 0) | |
14:00 | Парма Калчо 1913 | - | Тернана Калчо | 2: 0 (2: 0) | |
14:00 | Pro Vercelli | - | Венеция ФК | 0: 2 (0: 1) | |
пет вечерта | AC Перуджа Калчо | - | САЩ Салернитана 1919 | 1: 1 (0: 1) | |
Малайзия> Супер лига 2018 | Суперлига 2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Теренгану ФК | - | Паханг ФА | 1: 3 (0: 1) | |
14:00 | Kedah FA | - | Негери Сембилан ФА | 3: 3 (3: 1) | |
Холандия> Плейофи Ередивизи 2017/2018 Изпадане> 1. Кръг | Плейофи Eredivisie 2017/2018 Изпадане> 1. Кръг' border = '0' /> | ||||
17:30 | MVV | - | Алмере Сити ФК | 1: 3 (1: 1) | |
19:45 | ФК Дордрехт | - | SC Cambuur | 1: 4 (0: 1) | |
Норвегия> Купен 2018> 2. кръг | Купен 2018> 2. Кръгла' граница = '0' /> | ||||
пет вечерта | Orkla FK | - | Ranheim IL | 1: 3 (0: 2) | |
пет вечерта | Grorud IL | - | Vålerenga IF | 0: 1 (0: 1) | |
пет вечерта | Kongsvinger IL | - | Raufoss IL | 4: 2 (1: 2) | |
Норвегия> Жени Toppserien 2018 | Топ серии за жени 2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Stabæk FK | - | Avaldsnes IL | 4: 2 (3: 1) | |
Шотландия> Плейоф 2017/2018 Premiership> 1. кръг | Плейоф 2017/2018 Premiership> 1. Кръг' border = '0' /> | ||||
19:45 | Дънфермлайн Атлетик | - | Дънди Юнайтед | 0: 0 (0: 0) | |
Шотландия> Плейоф 2017/2018 Лига две> 1. кръг | Плейоф 2017/2018 Лига Втора> 1. Кръг' border = '0' /> | ||||
19:45 | Спартанс ФК | - | Коув Рейнджърс | 2: 1 (0: 0) | |
Шотландия> Плейоф 2017/2018 Първа лига> Полуфинали | Плейоф 2017/2018 Първа лига> Полуфинали' border = '0' /> | ||||
19:45 | Stenhousemuir FC | - | Queen’s Park FC | 1: 1 (1: 0) | |
Словакия> Slovensky Pohar 2017/2018> Финал | Slovensky Pohar 2017/2018> Final' border = '0' /> | ||||
16:25 | Слован Братислава | - | MFK Ružomberok | 3: 1 (1: 0) | |
Швеция> Суперетан 2018 | Суперетан 2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Halmstads BK | - | Falkenbergs FF | 1: 1 (1: 0) | |
14:00 | Norrby IF | - | Jönköpings Södra IF | 1: 2 (0: 1) | |
Швеция> Дивизия 1 Södra 2018 | Раздел 1 Södra 2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | ФК Карлскрона | - | Tvååkers IF | 1: 3 | |
16:00 | I Oddevold | - | Skövde AIK | 1: 0 | |
САЩ> USL Championship 2018 | USL Championship 2018>' border = '0' /> | ||||
02:00 | Истински монарси SLC | - | Лас Вегас Лайтс ФК | 0: 0 (0: 0) | |
Венецуела> Първа дивизия 2018 Апертура | Първа дивизия 2018 Апертура>' border = '0' /> | ||||
00:00 | Депортиво Тачира | - | Каракас ФК | 0: 3 (0: 2) |