Футболни мачове на »01/11/2018

Преглед на футболните мачове за 11.11.2018г



. .
FIFA> U18 Friendlies 2018> ноември FIFA>Ноември U18 Friendlies 2018> Ноември' border = '0' />
12:30 Черна гора - Унгария 1: 2 (0: 1)
FIFA> U16 Friendlies 2018> ноември FIFA>Ноември U16 Friendlies 2018> Ноември' border = '0' />
13:00 Франция - Япония 2: 1 (1: 0)
15:00 Австрия - Англия 2: 4 (0: 0)
FIFA> U16 приятелски срещи за жени 2018> ноември FIFA>Ноември U16 Приятелски срещи за жени 2018> Ноември' border = '0' />
10:00 Германия - Дания 2: 1 (1: 1)
FIFA> U15 Friendlies 2018> ноември FIFA>Ноември U15 Friendlies 2018> Ноември' border = '0' />
15:00 Унгария - Австрия 4: 1 (3: 0)
УЕФА> Шампионска лига за жени 2018/2019> Осминафинал UEFA>Осминафинали Шампионска лига за жени 2018/2019> Осминафинали' border = '0' />
17:30 Славия Прага - FC Rosengård 0: 0 (0: 0)
19:30 Глазгоу Сити ФК - ФК Барселона 0: 3 (0: 1)
UEFA> U17 EURO EURO Kvalifikacije 2018/2019> Група 5 UEFA>Група 5 U17 EURO Квалификации 2018/2019> Група 5' border = '0' />
13:00 Швейцария - Шотландия 1: 1 (0: 1)
13:00 Косово - Кипър 1: 0 (0: 0)
КОНМЕБОЛ> Копа Либертадорес 2018> Полуфинали CONMEBOL>Полуфинали Копа Либертадорес 2018> Полуфинали' border = '0' />
00:45 Палми - Бока Хуниорс 2: 2 (0: 1)
КОНМЕБОЛ> Копа Судамерикана 2018> Четвъртфинали CONMEBOL>Четвъртфинали Копа Судамерикана 2018> Четвъртфинали' border = '0' />
00:45 Атлетико Паранаенсе - Bahia - BA 4: 1 (0: 1, 0: 1) псо
КОНКАКАФ> U20 Championship 2018 САЩ> Група A CONCACAF>Група A U20 Championship 2018 САЩ> Група A' border = '0' />
17:45 Тринидад и Тобаго - Сейнт Винсент / Гренадини 3: 2
20:00 Суринам - Вирджински острови 13: 2
22:00 ИЗПОЛЗВА - Пуерто Рико 7: 1
КОНКАКАФ> U20 Championship 2018 САЩ> Група C CONCACAF>Група C U20 Championship 2018 САЩ> Група C' border = '0' />
15:30 Куба - Белиз 6: 1
17:45 Антигуа и Барбуда - Свети Мартин 6: 1
КОНКАКАФ> U20 Championship 2018 САЩ> Група E CONCACAF>Група E U20 Championship 2018 САЩ> Група E' border = '0' />
15:30 Хаити - Св. Лусия 1: 0
22:30 Коста Рика - Бермуди 5: 0
AFC> U19 Championship 2018 Индонезия> Полуфинали AFC>Полуфинали U19 Championship 2018 Индонезия> Полуфинали' border = '0' />
09:00 Катар - Южна Кореа 1: 3 (0: 3)
12:30 Япония - Саудитска Арабия 0: 2 (0: 2)
Аржентина> Купа на Аржентина 2018> Четвъртфинали  Argentina>Четвъртфинали Копа Аржентина 2018> Четвъртфинали' border = '0' />
18:30 Старите момчета на Нюел - Росарио Централ 1: 2 (0: 0)
Австралия> W-лига за жени 2018/2019  Australia> W-лига за жени 2018/2019>' border = '0' />
08:30 Победа в Мелбърн - Нюкасъл Юнайтед Джетс 2: 1 (2: 1)
Австрия> ÖFB-Cup 2018/2019> Осминафинал  Austria>Кръг от 16 ÖFB-Cup 2018/2019> Кръг от 16' border = '0' />
10:00 Grazer AK - Kapfenberger SV 1919 3: 0 (1: 0)
Белгия> Първи клас A 2018/2019  Belgium> Първи клас A 2018/2019>' border = '0' />
13:30 RSC Андерлехт - Спортинг Локерен 1: 1 (0: 0)
пет вечерта SV Zulte Waregem - Стандартен корк 3: 1 (1: 1)
Бразилия> Серия B 2018  Brazil> Série B 2018>' border = '0' />
22:15 Крициума - SC - Гояс 2: 2 (0: 1)
България> Купа 2018/2019> Осминафинал  Bulgaria>Осминафинал Осминафинал' border = '0' />
пет вечерта PFC Beroe - Botev Plovdiv 3: 4 (0: 0, 0: 0, 0: 0) псо
Колумбия> Промоция 2018> Група A  Colombia>Група A Промоция 2018> Група A' border = '0' />
00:30 Кукута Депортиво - Истинска Картахена 3: 0 (1: 0)
Колумбия> Промоция 2018> Група Б  Colombia>Група B Промоция 2018> Група B' border = '0' />
20:00 Юнион Магдалина - Валедупар ФК Реал 2: 0 (1: 0)
Чехия> 2-ра футболна лига 2018/2019  Czech Republic> 2-ра футболна лига 2018/2019>' border = '0' />
пет вечерта FK Ústí nad Labem - ФК Градец Кралове 0: 1 (0: 0)
Дания> DBU Cup 2018/2019> Осминафинал  Denmark>Кръг от 16 DBU Pokalen 2018/2019> Кръг от 16' border = '0' />
18:30 ФК Мидтиланд - ФК Копенхаген 2: 0 (2: 0)
Еквадор> Серия А 2018 втори етап  Ecuador> Серия A 2018 втори етап>' border = '0' />
00:15 Независим от долината - Град Гуаякил 4: 0 (1: 0)
Египет> Премиършип 2018/2019  Egypt> Premiership 2018/2019>' border = '0' />
13:00 Харас Ел Ходуд - Ал-Мокаулун 0: 0 (0: 0)
15:30 PetroJet FC - Misr lel-Maqasah SC 0: 1 (0: 0)
18:30 Уади Дегла ФК - Замалек 2: 4 (1: 2)
Салвадор> Първа дивизия 2018/2019 Откриване  El Salvador> Първа дивизия 2018/2019 Апертура>' border = '0' />
01:00 Луис Ангел Фирпо - Халатенанго 0: 2 (0: 1)
Англия> Купа на лигата 2018/2019> Осминафинал  England>Осминафинали Купа на лигата 2018/2019> Осминафинали' border = '0' />
19:45 Манчестър Сити - Фулъм ФК 2: 0 (1: 0)
Англия> U18 Висша лига 2018/2019 Север  England> U18 Premier League 2018/2019 North>' border = '0' />
19:00 Ливърпул ФК - Евертън ФК 4: 3 (1: 1)
Франция> Национален 2018/2019  France> Национална 2018/2019>' border = '0' />
19:30 ТАКА Шоле - FC Chambly 2: 2 (0: 2)
Германия> Regionalliga Südwest 2018/2019  Germany> Regionalliga Südwest 2018/2019>' border = '0' />
13:00 1. ФК Саарбрюкен - 1899 г. Хофенхайм II 5: 0 (4: 0)
Германия> Байернлига Юд 2018/2019  Germany> Bayernliga Süd 2018/2019>' border = '0' />
13:00 TSV Noerdlingen - TSV 1896 Rain am Lech 3: 4 (1: 3)
Германия> Оберлига Нидеррайн 2018/2019  Germany> Oberliga Niederrhein 2018/2019>' border = '0' />
пет вечерта VfB Хомберг - 1. ФК Бохолт 1: 1 (0: 1)
Гибралтар> Premier Divison 2018/2019  Gibraltar> Premier Divison 2018/2019>' border = '0' />
19:30 Гибралтар Феникс - Lions Gibraltar 1: 0 (1: 0)
Гърция> Kypello Elladas 2018/2019> Група 1  Greece>Група 1 Kypello Elladas 2018/2019> Група 1' border = '0' />
17:30 НЕ Джанина - Тиела Камари 5: 0 (3: 0)
Гърция> Kypello Elladas 2018/2019> Група 5  Greece>Група 5 Kypello Elladas 2018/2019> Група 5' border = '0' />
15:15 Паначайки GE - Олимпиакос Пираус 0: 2 (0: 1)
Гърция> Kypello Elladas 2018/2019> Група 6  Greece>Група 6 Kypello Elladas 2018/2019> Група 6' border = '0' />
13:00 Аполон Смирнис - Аполон Паралимню 5: 0 (1: 0)
Гърция> Kypello Elladas 2018/2019> Група 7  Greece>Група 7 Kypello Elladas 2018/2019> Група 7' border = '0' />
13:00 АО Керкира - Ксанти ФК 0: 1 (0: 0)
Гватемала> Национална лига 2018/2019 Апертура  Guatemala> Национална лига 2018/2019 Апертура>' border = '0' />
01:00 Cobán Imperial - Изтапа 2: 1 (0: 0)
02:00 CSD Общински - Комуникации 2: 0 (2: 0)
Хондурас> Национална лига 2018/2019 Апертура  Honduras> Национална лига 2018/2019 Апертура>' border = '0' />
01:00 Вълци UPNFM - Олимпия 2: 1
Индия> Индийска Суперлига 2018/2019  India> Суперлига на Индия 2018/2019>' border = '0' />
14:00 Джамшедпур ФК - ФК Гоа 4: 1 (1: 1)
Индия> I-Лига 2018/2019  India> I-League 2018/2019>' border = '0' />
08:30 ФК Шилонг ​​Ладжонг - ФК Източна Бенгалия 1: 3 (0: 2)
11:30 Ченай Сити ФК - Братя Чърчил 2: 2 (1: 0)
Италия> Серия D Група A 2018/2019  Italy> Серия D Група A 2018/2019>' border = '0' />
14:00 USD Фецанес - AC сутиен 0: 2
Кувейт> Висша лига 2018/2019  Kuwait> Висша лига 2018/2019>' border = '0' />
14:35 Al Nasr SC - Ал Тадамун 0: 1 (0: 0)
14:35 Ал Шабаб - Ал Фахаел 1: 1 (0: 0)
16:55 Ал Араби SC - Казма SC 1: 1 (0: 0)
Мексико> Копа MX 2018/2019 Апертура> Финал  Mexico>Final Copa MX 2018/2019 Apertura> Final' border = '0' />
02:36 CF Монтерей - Син кръст 0: 2 (0: 1)
Холандия> Купа KNVB 2018/2019> 2. кръг  Netherlands>2. Кръг KNVB купа 2018/2019> 2. Кръг' border = '0' />
17:30 NEC Неймеген - Fortune sittard 2: 3 (2: 1)
19:45 Фейенорд - ADO Den Haag 5: 1 (2: 1)
Норвегия> Купен 2018> Полуфинали  Norway>Полуфинали Купен 2018> Полуфинали' border = '0' />
18:05 Розенборг BK - започвам 2: 1 (0: 1)
Перу> Първа дивизия 2018 Клаусура  Peru> Primera División 2018 Clausura>' border = '0' />
20:30 Търговски съюз - Бинационални спортове 1: 1 (1: 0)
22:45 Спорт Уанкайо - Спорт Росарио 1: 1 (0: 0)
Румъния> Купа на Румъния 2018/2019> Осминафинал  Romania>Осминафинал Осминафинал' border = '0' />
пет вечерта FK Csikszereda - Динамо Букурещ 6: 5 (0: 0, 2: 2, 3: 3) псо
19:45 FC Dunărea Călărași - FCSB 2: 1 (0: 0)
Русия> Kubok 2018/2019> Осминафинал  Russia>Кръг от 16 Kubok 2018/2019> Кръг от 16' border = '0' />
15:00 Крилия Советов - ФК Краснодар 1: 2 (0: 0, 1: 1) ает
16:00 ФК Ростов - Зенит Санкт Петербург 3: 1 (1: 1)
пет вечерта Спартак Москва - Анжи Махачкала 1: 0 (1: 0)
Саудитска Арабия> Висша лига 2018/2019  Saudi Arabia> Висша лига 2018/2019>' border = '0' />
14:35 Ал Фатех - Ал Файха 1: 2 (0: 0)
15:00 Ал Батин - Ал Хазем 1: 0 (0: 0)
15:00 Ал Фейсали - Ал Етифак 5: 1 (1: 0)
15:25 Ал Уеда - Ал Шабаб 0: 1 (0: 0)
16:50 Ал Итихад - Ал Раед 1: 2 (0: 1)
Испания> Копа дел Рей 2018/2019> 4. кръг  Spain>4. Кръг Копа дел Рей 2018/2019>> Кръг' border = '0' />
11:00 Спортинг Хихон - SD Eibar 2: 0 (0: 0)
15:15 CF Villanovense - ФК Севиля 0: 0 (0: 0)
15:15 Келтско виго - Реално общество 1: 1 (0: 0)
17:30 UD Алмерия - Виляреал CF 3: 3 (0: 0)
17:30 Кадис CF - Еспаньол Барселона 2: 1 (2: 1)
19:45 Състезателен Сантандер - Истински Бетис 0: 1 (0: 1)
Швеция> Allsvenskan 2018  Sweden> Allsvenskan 2018>' border = '0' />
18:00 Малмьо FF - Örebro SK 4: 0 (2: 0)
18:00 Östersunds FK - AIK Солна 1: 2 (0: 2)
Швейцария> Купа 2018/2019> Осминафинал  Switzerland>Кръг от 16 Купа 2018/2019> Кръг от 16' border = '0' />
18:30 FC Rapperswil-Jona - SC Kriens 1: 4 (0: 1)
18:30 ФК Киасо - ФК Люцерн 0: 2 (0: 0)
19:15 ФК Санкт Гален - ФК Сион 1: 2 (0: 0, 1: 1) ает
Турция> Türkiye Kupasi 2018/2019> 4. кръг  Turkey>4. Кръг Türkiye Kupasi 2018/2019>> Кръг' border = '0' />
10:00 Sariyer SK - Кайкур Ризеспор 1: 2 (1: 2)
10:00 Гумушанеспор - Giresunspor 3: 5 (1: 2, 2: 2, 2: 2) псо
10:30 Етимесгут Беледиеспор - İstanbulspor AŞ 2: 1 (1: 0)
12:00 Адана Демирспор - Dersim Sports 3: 1 (1: 0, 1: 1) ает
14:00 Менемен Беледиеспор - Зонгулдак Комурспор 2: 0 (0: 0)
16:00 Баликесирспор - Pendikspor 3: 1 (2: 1)
16:00 Гозтепе - Cengelköyspor 4: 0 (1: 0)
17:30 Genclerbirligi - Диарбекирспор 1: 0 (0: 0)
UA Emirates> UAE Arabian Gulf League 2018/2019  UA Emirates> Лига на Персийския залив на ОАЕ 2018/2019>' border = '0' />
12:50 Диба Ал Фуджейра - Клуб Ал Джазира 3: 3 (2: 2)
12:55 Al Wasl - Ал Фуджейра SC 6: 3 (2: 0)
15:30 Ал Уахда - Клуб Шабаб Ал Ахли 2: 2 (1: 0)
САЩ> Плейофите на Мейджър лига по футбол 2018> Квалификация  USA>Квалификация Плейофи на Major League Soccer 2018> Квалификация' border = '0' />
01:30 ФК Далас - Портланд Тимбърс 1: 2 (0: 1)
Узбекистан> Суперлига 2018 шампионат  Uzbekistan> Суперлига 2018 шампионат>' border = '0' />
13:00 Пахтакор Ташкент - Навбахор Наманган 0: 0 (0: 0)
13:00 Buxoro FK - Bunyodkor PFK 0: 2 (0: 0)
Узбекистан> Изпадане на Суперлига 2018  Uzbekistan> Изпадане на Суперлига 2018>' border = '0' />
13:00 Насаф Карши - ФК Коканд 1912 1: 1 (1: 0)