Футболни мачове на »04.02.2021

Преглед на футболните мачове за 02/02/2021



. .
CAF> CAF Шампионска лига 2020/2021> Група A CAF>Група A CAF Шампионска лига 2020/2021> Група A' border = '0' />
Симба SC - AS Vita Club -: -
Ал-Мерих SC - Ал-Ахли -: -
CAF> CAF Шампионска лига 2020/2021> Група B CAF>Група B CAF Шампионска лига 2020/2021> Група B' border = '0' />
Ал Хилал Омдурман - Мамелоди Съндаунс -: -
CR Белуиздад - TP Mazembe -: -
CAF> CAF Шампионска лига 2020/2021> Група C CAF>Група C CAF Шампионска лига 2020/2021> Група C' border = '0' />
Петро Атлетик - Horoya AC -: -
Kaizer Chiefs - Wydad AC -: -
CAF> CAF Шампионска лига 2020/2021> Група D CAF>Група D CAF Шампионска лига 2020/2021> Група D' border = '0' />
MC Alger - Замалек -: -
Teungueth FC - Надежда на Тунис -: -
Армения> Купа 2020/2021> Четвъртфинали  Armenia>Четвъртфинали Купа 2020/2021> Четвъртфинали' border = '0' />
BKMA Ереван - ФК Алашкерт -: -
ФК Арарат-Армения - ФК Ван -: -
ФК Арарат - ФК Западна Армения -: -
ФК Ной - ФК Урарту -: -
Австралия> NPL Нов Южен Уелс 2021  Australia> NPL Нов Южен Уелс 2021>' border = '0' />
06:00 Маркони жребци - Wollongong Wolves -: -
09:00 Манли Юнайтед - Сидни ФК (Y) -: -
Австралия> NPL Северна NSW 2021  Australia> NPL Северна NSW 2021>' border = '0' />
04:30 Ламфтон джафа - Edgeworth FC -: -
Австрия> 2. Лига 2020/2021  Austria> 2. Лига 2020/2021>' border = '0' />
17:30 Floridsdorfer AC - СК Австрия Клагенфурт -: -
17:30 Grazer AK - ФК Лиеферинг -: -
17:30 ФК Вакер Инсбрук - SKU Amstetten -: -
17:30 ФК Дорнбирн - ФК Блау Вайс Линц -: -
17:30 Напред Steyr - Австрия Лустенау -: -
17:30 FC Juniors OÖ - SV Horn -: -
17:30 Австрия Виена (A) - Kapfenberger SV 1919 -: -
17:30 SV Lafnitz - Rapid Wien (A) -: -
Австрия> Регионална лига Ost 2020/2021  Austria> Regionalliga Ost 2020/2021>' border = '0' />
18:00 SC Neusiedl / Виж 1919 - SC Team Wiener Linien -: -
18:30 FCM Traiskirchen - ASK-BSC Bruck / Leitha -: -
18:30 Виенски спортен клуб - SC Wiener Viktoria -: -
18:30 САЩ Драсбург - 1. Wiener Neustädter SC -: -
Австрия> Регионална лига в средата на 2020/2021  Austria> Regionalliga средата 2020/2021>' border = '0' />
18:00 Deutschlandsberger SC - Съединителни колани -: -
18:00 FC Gleisdorf 09 - Щурм Грац (A) -: -
18:00 ФК Уелс - SV Spittal / Drau -: -
18:00 SC Калсдорф - Волфсбергер AC (A) -: -
18:00 UPS Ден на всички светии - ATSV Stadl-Fear -: -
Белгия> Първа дивизия B 2020/2021  Belgium> Първи клас B 2020/2021>' border = '0' />
19:00 RWDM Брюксел FC - Клуб Брюж KV II -: -
Хърватия> 2-ра HNL 2020/2021  Croatia> 2. HNL 2020/2021>' border = '0' />
15:30 Хърватски Dragovoljac - НК Кустошия -: -
15:30 НК Дубрава - Динамо Загреб II -: -
Дания> Младежи U19 Дренге Лига 2020/2021  Denmark> Youth U19 Drenge Ligaen 2020/2021>' border = '0' />
12:00 Brøndby IF - Силкеборг ИФ -: -
Дания> Младежи U19 Момчета Дивизии 2020/2021  Denmark> Младежи U19 Момчета Дивизии 2020/2021>' border = '0' />
Б.93 Копенхаген - ФК Хелсингер реш.
Дания> Младежи B U17 Лига за момчета 2020/2021  Denmark> Youth B U17 Drenge Ligaen 2020/2021>' border = '0' />
14:15 Brøndby IF - Силкеборг ИФ -: -
Дания> Младежи B U17 Момчета Дивизии 2020/2021  Denmark> Младежи B U17 Момчета Дивизии 2020/2021>' border = '0' />
Б.93 Копенхаген - ФК Хелсингер реш.
Египет> Премиършип 2020/2021  Egypt> Premiership 2020/2021>' border = '0' />
14:00 Ел Гуна - ENPPI -: -
16:00 Уади Дегла ФК - Ел-Ентаг Ел-Харби -: -
18:00 Итихад Ел-Искандари - Ал-Мокаулун -: -
20:00 Misr lel-Maqasah SC - Спортен клуб Smouha -: -
Англия> Шампионат 2020/2021  England> Шампионат 2020/2021>' border = '0' />
15:00 АФК Борнемут - Мидълзбро ФК -: -
15:00 Бирмингам Сити - Суонзи Сити -: -
15:00 Бристол Сити - Стоук Сити -: -
15:00 Кардиф Сити - Нотингам Форест -: -
15:00 Окръг Дерби - Лутън Таун -: -
15:00 ФК Барнсли - Четене FC -: -
15:00 Милуол ФК - Ротерхам Юнайтед -: -
15:00 Уотфорд ФК - Шефилд Уензди -: -
15:00 Град Хъдърсфийлд - ФК Брентфорд -: -
15:00 Престън Норт Енд - Норич Сити -: -
15:00 Куинс Парк Рейнджърс - Ковънтри Сити -: -
15:00 Уайкъм Уондърс - Блекбърн Роувърс -: -
Англия> Първа лига 2020/2021  England> League One 2020/2021>' border = '0' />
15:00 Акрингтън Стенли - Бъртън Албион -: -
15:00 Крю Александра - Хъл Сити -: -
15:00 Донкастър Роувърс - Чарлтън Атлетик -: -
15:00 Град Флийтууд - Питърбъро Юнайтед -: -
15:00 Джилингъм ФК - Уигън Атлетик -: -
15:00 Ипсуич Таун - Бристол Роувърс -: -
15:00 Линкълн Сити - Милтън Кейнс Донс -: -
15:00 Нортхамптън Таун - Град Шрусбъри -: -
15:00 Плимут Аргайл - АФК Уимбълдън -: -
15:00 Портсмут ФК - Рочдейл AFC -: -
15:00 Съндърланд AFC - Оксфорд Юнайтед -: -
15:00 Суиндон Таун - Блекпул ФК -: -
Англия> Втора лига 2020/2021  England> Лига две 2020/2021>' border = '0' />
15:00 Бароу AFC - Окръг Нюпорт -: -
15:00 Болтън Уондърърс - Колчестър Юнайтед -: -
15:00 Брадфорд Сити - Горски зелени роувъри -: -
15:00 Кеймбридж Юнайтед - Morecambe FC -: -
15:00 Челтнъм Таун - Транмер Ровърс -: -
15:00 Уолсол ФК - Харогейт Таун -: -
15:00 Мансфийлд Таун - Leyton Orient -: -
15:00 Олдъм Атлетик - Стивънидж ФК -: -
15:00 Порт Вейл ФК - Ексетър Сити -: -
15:00 Салфорд Сити - Гриймсби Таун -: -
15:00 Скънторп Юнайтед - Кроули Таун -: -
15:00 Саутенд Юнайтед - Карлайл Юнайтед -: -
Англия> Национална лига 2020/2021  England> Национална лига 2020/2021>' border = '0' />
15:00 Борехам Ууд - Сатън Юнайтед -: -
15:00 Град Алдершот - Окръг Стокпорт -: -
15:00 Алтринчам ФК - Град Йоовил -: -
15:00 ФК Бромли - Уелдстоун ФК -: -
15:00 Довър Атлетик - Град Халифакс -: -
15:00 ФК Ийстли - Честърфийлд ФК -: -
15:00 Барнет ФК - Solihull Moors -: -
15:00 Уеймут ФК - Мейдънхед Юнайтед -: -
15:00 Хартълпул Юнайтед - Dagenham & Redbridge -: -
15:00 Окръг Нотс - Wrexham AFC -: -
15:00 Торки Юнайтед - Уокинг ФК -: -
Англия> Национална лига Север 2020/2021  England> Национална лига Север 2020/2021>' border = '0' />
15:00 AFC Fylde - Йорк Сити -: -
15:00 АФК Телфорд Юнайтед - Брадфорд Парк Авеню -: -
15:00 Блит спартанци - Kettering Town -: -
15:00 Честър ФК - Бракли Таун -: -
15:00 ФК Чорли - Херефорд ФК -: -
15:00 Дарлингтън ФК - Alfreton Town -: -
15:00 Глостър Сити - Guiseley AFC -: -
15:00 Кидърминстър Хариери - Фарсли Селтик -: -
15:00 Лиймингтън - Кързън Аштън -: -
15:00 Саутпорт ФК - Гейтсхед ФК -: -
15:00 Град Спенюмър - Бостън Юнайтед -: -
Англия> Национална лига Юг 2020/2021  England> Национална лига Юг 2020/2021>' border = '0' />
15:00 Билерикай Таун - Град Хемел Хемпстед -: -
15:00 Брейнтрий Таун - Ангелите на Тонбридж -: -
15:00 Дартфорд ФК - Чипънъм Таун -: -
15:00 Дълвич Хамлет - Град Бат -: -
15:00 Ийстбърн Боро - Хамптън и Ричмънд Боро -: -
15:00 Град Хънгърфорд - Ебсфлит Юнайтед -: -
15:00 Мейдстоун Юнайтед - Челмсфорд Сити -: -
15:00 Оксфорд Сити - Доркинг ФК -: -
15:00 Слау Таун - Havant & Waterlooville -: -
15:00 Сейнт Олбанс Сити - Уелинг Юнайтед -: -
Англия> U23 Premier League Div. 1 2020/2021  England> U23 Висша лига Div. 1 2020/2021> 'border =' 0 '/>
16:00 Уест Хем Юнайтед U23 - Челси ФК U23 -: -
Англия> U23 Premier League Div. 2 2020/2021  England> U23 Висша лига Div. 2 2020/2021> 'border =' 0 '/>
13:00 Четене на FC U23 - Съндърланд AFC U23 -: -
19:00 Астън Вила U23 - Улвърхамптън Уондърърс U23 -: -
Англия> U18 Висша лига 2020/2021 Север  England> U18 Висша лига 2020/2021 Север>' border = '0' />
14:00 Стоук Сити - Мидълзбро ФК -: -
Англия> U18 Лига за професионално развитие 2020/2021  England> U18 Лига за професионално развитие 2020/2021>' border = '0' />
12:00 Суонзи Сити - Милуол ФК -: -
Франция> Национален 2020/2021  France> Национална 2020/2021>' border = '0' />
19:00 ФК Бур-Перонас - Стадион Лавал -: -
19:00 ФК Анеси - ТАКА Шоле -: -
19:00 ФК Цървена звезда - Стадион Бриочин -: -
19:00 ФК Сет - ФК Бастия-Борго -: -
19:00 ФК Вилфранш Божоле - САЩ Конкарно -: -
19:00 ФК Ле Ман - САЩ Créteil-Lusitanos -: -
19:00 СК Бастия - САЩ Avranches -: -
19:00 САЩ Булон - Американски Орлеан -: -
19:00 САЩ Quevilly-Rouen - Спортен клуб Лион -: -
Germany > Bremenliga 2020/2021  Germany> Bremenliga 2020/2021 > ' />
Bremer SV - Вътрешен спорт Бремен реш.
TuS Schwachhausen - Blumenthaler SV реш.
SV Hemelingen - Вердер Бремен III реш.
BSC Hastedt - Brinkumer SV реш.
ТуС Комет Арстен - SG Aumund-Vegesack реш.
OSC Бремерхафен - SFL Бремерхафен реш.
SC Borgfeld - Union 60 Бремен реш.
Habenhauser FV - ESC Geestemünde реш.
LTS Бремерхафен - BTS Нойщад реш.
Гватемала> Национална лига 2020/2021 Клаусура> Зона А  Guatemala>Зона A Национална лига 2020/2021 Клаусура> Зона A' border = '0' />
01:00 Комуникации - Старият GFC -: -
Ирландия> Висша дивизия 2021  Ireland> Premier Division 2021>' border = '0' />
19:45 Бохемски ФК - Атлетик на Свети Патрик -: -
19:45 Дери Сити - Уотърфорд ФК -: -
19:45 Дрогеда Юнайтед - Намери арфи -: -
20:00 Шемрок Роувърс - Dundalk FC -: -
Ирландия> Първа дивизия 2021  Ireland> Първа дивизия 2021>' border = '0' />
19:45 Атлон Таун - Голуей Юнайтед -: -
19:45 ФК на Cabinteely - Корк Сити -: -
19:45 Шелбърн ФК - Брей Скитници -: -
Япония> Лига J1 2021  Japan> J1 League 2021>' border = '0' />
11:00 Череша Осака - Саган Тосу -: -
Литва> Лига 2021  Lithuania> Лига 2021>' border = '0' />
16:00 FK Knights - ДФК Дайнава -: -
18:00 ФК Банга Гаргждай - ФК Судува -: -
Малайзия> Суперлига 2021  Malaysia> Суперлига 2021>' border = '0' />
14:00 Джохор Дарул Та’зим - Мелака Юнайтед -: -
14:00 Кедах Дарул Аман - Паханг ФА -: -
14:00 Теренгану ФК - ФК Петалинг Джая Сити -: -
Мексико> Лига за разширяване 2020/2021 Клаусура  Mexico> Лига за разширяване 2020/2021 Клаусура>' border = '0' />
04:00 Черни лъвове - Клуб Celaya -: -
Мексико> Premier de Ascenso 2020/2021 Група A  Mexico> Premier de Ascenso 2020/2021 Група A>' border = '0' />
23:00 Мазоркерос - Тузос от УАЗ -: -
Мексико> Premier de Ascenso 2020/2021 Група B  Mexico> Premier de Ascenso 2020/2021 Група B>' border = '0' />
21:30 Пионери в Канкун - Плаж Интер -: -
22:00 Клуб на елени - Клуб Irapuato -: -
Мексико> Жена Лига MX Феменил 2020/2021 Клаусура  Mexico> Жена Лига MX Феменил 2020/2021 Клаусура>' border = '0' />
00:00 Атлетик Сан Луис - Атлас Гуадалахара -: -
23:00 Клуб Necaxa - ФК Хуарес -: -
Мексико> Основни сили U20 2020/2021 Затваряне  Mexico> U20 Основни сили 2020/2021 Затваряне>' border = '0' />
15:00 ФК Пуебла - Мазатлан ​​ФК -: -
16:00 ФК Хуарес - Син кръст -: -
Мексико> Основни сили U17 2020/2021 Затваряне  Mexico> U17 Основни сили 2020/2021 Затваряне>' border = '0' />
17:45 ФК Пуебла - Мазатлан ​​ФК -: -
18:30 ФК Хуарес - Син кръст -: -
Молдова> Национална дивизия 2020/2021  Moldova> Национална дивизия 2020/2021>' border = '0' />
Дачия Буюкани - ФК Шериф -: -
Динамо Ауто - ФК Кодру Лозова -: -
CS Petrocub - ФК Зимбру -: -
ФК Флорести - ФК Милсами -: -
Надежда Ниспорени - FC Sfîntul Gheorghe -: -
Холандия> Eerste Divisie 2020/2021  Netherlands> Първа дивизия 2020/2021>' border = '0' />
19:00 Алмере Сити ФК - NEC Неймеген -: -
19:00 Де Граафшап - ФК Дордрехт -: -
19:00 ФК Ден Бош - ТОП Нас -: -
19:00 SBV Excelsior - Млад ПСВ -: -
19:00 ФК Волендам - SC Cambuur -: -
19:00 Вървете напред Орли - Roda JC Kerkrade -: -
19:00 Helmond Sport - AZ Alkmaar (J) -: -
19:00 Младият Аякс - НАК Бреда -: -
19:00 MVV - ФК Айндховен -: -
19:00 SC Telstar - ФК Утрехт (J) -: -
Южна Корея> K League 1 2021  South Korea> K League 1 2021>' border = '0' />
11:30 Pohang Steelers - Daegu FC -: -
Швеция> Дивизия 1 Норра 2021  Sweden> Раздел 1 Norra 2021>' border = '0' />
12:00 IF Brommapojkarna - Футбол на Карлстад -: -
Швеция> Дивизия 1 Södra 2021  Sweden> Дивизия 1 Södra 2021>' border = '0' />
12:00 Tvååkers IF - АКО стругове -: -
13:00 Лундс BK - Österlen FF -: -
UA Emirates> ОАЕ Арабска лига на Персийския залив 2020/2021  UA Emirates> Лига на Персийския залив за ОАЕ 2020/2021>' border = '0' />
Ал Уахда - Ittihad Language SCC -: -
Хата клуб - Ал Дафра -: -
Клуб Шабаб Ал Ахли - Ал Фуджейра SC -: -
Шарджа ФК - Банияс СК -: -
Ал Айн ФК - Al Nasr SC -: -
Клуб Ал Джазира - Al Wasl -: -
Клуб Khor Fakkan - Клуб Аджман -: -
Узбекистан> Суперлига 2021  Uzbekistan> Суперлига 2021>' border = '0' />
12:00 FC AGMK - Навбахор Наманган -: -
12:00 ФК Коканд 1912 - Bunyodkor PFK -: -
12:00 Пахтакор Ташкент - Металург Бекобод -: -
Виетнам> V.League 1 2021  Vietnam> V.League 1 2021>' border = '0' />
10:00 Хай Фонг ФК - Хоанг Ан Гиа Лай -: -
11:00 ШБ Дананг ФК - Ханой ФК -: -
12:15 Хо Ши Мин Сити - Щаб на армията -: -
Уелс> Висша лига 2020/2021  Wales> Висша лига 2020/2021>' border = '0' />
пет вечерта Aberystwyth Town - Цефнски друиди -: -
пет вечерта Град Бала - Флинт Таун Юнайтед -: -
пет вечерта Кардиф Метрополитън - Бари Таун Юнайтед -: -
пет вечерта Нютаун AFC - Номадите на Кей на Конна -: -
пет вечерта Бриджънд ФК - Окръг Хавърфордуест -: -
пет вечерта Новите светии - Град Карнарфон -: -