FIFA> U21 Friendlies 2018> май | U21 Friendlies 2018> Май' border = '0' /> | ||||
---|---|---|---|---|---|
14:55 | Сингапур | - | Тимор-Лешти | 1: 2 (1: 0) | |
15:00 | Мианмар | - | Камбоджа | 1: 2 (1: 2) | |
FIFA> Приятелство за жени U17 2018> май | U17 Приятелство за жени 2018> Май' border = '0' /> | ||||
10:00 | Чехия | - | Германия | 3: 4 | |
УЕФА> Шампионска лига 2017/2018> Полуфинали | Шампионска лига 2017/2018> Полуфинали' border = '0' /> | ||||
19:45 | AS Рома | - | Ливърпул ФК | 4: 2 (1: 2) | |
КОНМЕБОЛ> Копа Либертадорес 2018> Група 3 | Копа Либертадорес 2018> Група 3' border = '0' /> | ||||
23:15 | Атлетичен Тукуман | - | Пенярол | 1: 0 (0: 0) | |
КОНМЕБОЛ> Копа Либертадорес 2018> Група 6 | Копа Либертадорес 2018> Група 6' border = '0' /> | ||||
01:30 | Национален | - | Сантос ФК | 1: 0 (0: 0) | |
КОНМЕБОЛ> Копа Либертадорес 2018> Група 8 | Копа Либертадорес 2018> Група 8' border = '0' /> | ||||
23:15 | Атлетико Джуниър | - | Бока Хуниорс | 1: 1 (1: 0) | |
AFC> Купа на AFC 2018> Група D | Купа AFC 2018> Група D' border = '0' /> | ||||
13:30 | Altyn Asyr FK | - | ФК Алай Ош | 5: 0 (2: 0) | |
AFC> AFC Cup 2018> Група E | AFC Cup 2018> Група E' border = '0' /> | ||||
12:00 | Нов лъчист | - | Dhaka Abahani Limited | 5: 1 (1: 0) | |
15:30 | Бенгалуру ФК | - | Aizawl FC | 5: 0 (3: 0) | |
AFC> AFC Cup 2018> Група I | AFC Cup 2018> Група I' border = '0' /> | ||||
07:30 | Hwaebul SC | - | 25 април | 0: 2 (0: 2) | |
12:00 | Закачете Юен ФК | - | Бенфика от Макао | 1: 4 (1: 2) | |
Армения> Висша лига 2017/2018 | Висша лига 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
пет вечерта | ФК Алашкерт | - | Ширак ФК | 0: 0 | |
пет вечерта | ФК Пюник | - | ФК Бананц | 2: 1 | |
Австралия> NPL Западна Австралия 2018 | NPL Западна Австралия 2018>' border = '0' /> | ||||
11:30 | Joondalup United | - | Стърлинг лъвове SC | 0: 2 (0: 2) | |
12:00 | Armadale SC | - | Пърт Слави (Y) | 1: 1 (0: 0) | |
12:00 | Флореат Атина | - | Кокбърн Сити SC | 0: 4 (0: 0) | |
12:00 | ECU Joondalup | - | Балкатта ФК | 1: 4 (0: 1) | |
12:00 | Форестфийлд Юнайтед | - | Subiaco AFC | 0: 0 (0: 0) | |
12:00 | Ингълвуд Юнайтед | - | Пърт SC | 3: 2 (1: 1) | |
13:30 | ФК Соренто | - | Bayswater City SC | 2: 4 (1: 1) | |
Беларус> Kubok 2017/2018> Полуфинали | Kubok 2017/2018> Полуфинали' border = '0' /> | ||||
15:45 | Днепър Могилев | - | Брест на Динамо | 1: 4 (0: 1) | |
17:45 | Неман гродно | - | BATE Borisov | 0: 0 (0: 0) | |
Босна и Херцеговина> Купа на БиХ 2017/2018> Финал | Купа на БиХ 2017/2018> Финал' border = '0' /> | ||||
16:30 | Железничар Сараево | - | ФК Крупа | 2: 0 (1: 0) | |
Бразилия> Копа до Бразилия 2018> Осминафинал | Копа до Бразилия 2018> Кръг от 16' border = '0' /> | ||||
23:30 | Атлетико Минейро | - | Шапекоензе | 0: 0 (0: 0) | |
23:30 | черен мост | - | Фламенго RJ | 0: 1 (0: 1) | |
Китай> Купа 2018> Осминафинал | Купа 2018> Кръг от 16' border = '0' /> | ||||
08:00 | Шенян Урбан | - | Гуанджоу R&F | 1: 2 (1: 1) | |
09:00 | Хъбей Китай Форчун ФК | - | Шандонг Луненг | 2: 3 (0: 1) | |
12:30 | Шанхай SIPG | - | ФК Пекин Ренхе | 4: 3 (0: 0, 0: 0, 0: 0) псо | |
12:35 | Гуанджоу Евергранде | - | Гуйджоу Хенгфън | 1: 4 (1: 1, 2: 2, 2: 2) псо | |
12:35 | Нантонг Жиюн | - | Съчуан Джуниу | 8: 9 (0: 1, 1: 1, 1: 1) псо | |
12:35 | Чунцин Лифан | - | ФК Далиан Ифанг | 0: 1 (0: 0) | |
13:00 | Пекин Гуоан | - | Тиендзин Теда | 1: 0 (0: 0) | |
Чехия> 2-ра футболна лига 2017/2018 | 2-ра футболна лига 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
16:00 | MFK Vítkovice | - | FC Sellier & Bellot Vlašim | 4: 0 (1: 0) | |
Дания> 1. Дивизия 2017/2018 | 1. Раздел 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
пет вечерта | ФК Фредерисия | - | ФК Роскилде | 0: 0 (0: 0) | |
Египет> Премиършип 2017/2018 | Premiership 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:30 | Клуб Ал-Масри | - | ENPPI | 1: 1 (0: 0) | |
Салвадор> Първа дивизия 2017/2018 Изпадане> Финал | Primera División 2017/2018 Relegation> Final' border = '0' /> | ||||
02:00 | Sonsonate FC | - | Дракон | 3: 2 | |
Англия> Плейоф 2017/2018 Национална лига> Квалификация | Плейоф 2017/2018 Национална лига> Квалификация' border = '0' /> | ||||
19:00 | Град Алдершот | - | Ебсфлит Юнайтед | 4: 5 (0: 0, 0: 0, 1: 1) псо | |
Англия> U23 Premier League Div. 1 2017/2018 | U23 Premier League Div. 1 2017/2018> 'border =' 0 '/> | ||||
19:00 | Тотнъм Хотспур U23 | - | Манчестър Сити U23 | 0: 5 (0: 2) | |
Естония> Шампионска лига 2018 | Шампионска лига 2018>' border = '0' /> | ||||
пет вечерта | Пярну JK Храброст | - | Екип на Paide City | 1: 1 (0: 0) | |
пет вечерта | JK Талина Калев | - | Бъдещето на Вилянди | 1: 2 (0: 0) | |
17:30 | ФК Флора | - | JK Nõmme Kalju | 3: 3 (0: 1) | |
Франция> Дивизия 1 за жени 2017/2018 | Дивизия за жени 1 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | FC Fleury 91 | - | Олимпийски лион | 1: 3 (0: 1) | |
Грузия> Erovnuli Liga 2018 | Erovnuli Liga 2018>' border = '0' /> | ||||
15:30 | Металург Рустави | - | Локомотив Тбилиси | 1: 0 (1: 0) | |
17:30 | Дила Гори | - | Динамо Тбилиси | 1: 1 (1: 1) | |
Германия> Регионална лига Север 2017/2018 | Regionalliga Nord 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:00 | SSV Jeddeloh | - | Хамбургер SV II | 0: 1 (0: 0) | |
14:00 | ФК Сейнт Паули II | - | VfL Волфсбург II | 0: 1 (0: 1) | |
Германия> Регионална лига Нордост 2017/2018 | Regionalliga Nordost 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Вакер Нордхаузен | - | BFC Динамо | 3: 2 (2: 2) | |
18:00 | SV Babelsberg 03 | - | ФК Виктория 1889 Берлин | 3: 1 (2: 0) | |
18:00 | VfB Auerbach | - | Германия Халберщад | 1: 0 (1: 0) | |
17:30 | Union Fürstenwalde | - | VSG Altglienicke | 0: 1 (0: 0) | |
18:00 | 1. ФК Лок Лайпциг | - | TSG Neustrelitz | 7: 0 (3: 0) | |
Германия> Регионална лига Запад 2017/2018 | Regionalliga West 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Алемания Аахен | - | Виктория Кьолн | 0: 4 (0: 4) | |
18:00 | Westfalia Rhynern | - | Вупертал SV | 1: 3 (0: 0) | |
18:30 | Борусия Дортмунд II | - | SC Verl | 0: 0 (0: 0) | |
Германия> Oberliga Niedersachsen 2017/2018 | Oberliga Niedersachsen 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
17:45 | TB Uphusen | - | SVG Гьотинген 07 | 2: 1 (1: 0) | |
Германия> Оберлига Баден-Вюртемберг 2017/2018 | Оберлига Баден-Вюртемберг 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:30 | ФК Нотинген | - | SSV Reutlingen | 3: 4 (3: 4) | |
Германия> Оберлига Хамбург 2017/2018 | Оберлига Хамбург 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:00 | VfL Pinneberg | - | SV Rugenbergen | 2: 1 (0: 0) | |
Германия> Оберлига Нидеррайн 2017/2018 | Oberliga Niederrhein 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
19:00 | Кроненбергер СК | - | SC Дюселдорф-Запад | 0: 7 (0: 4) | |
Германия> Оберлига NOFV-Nord 2017/2018 | Oberliga NOFV-Nord 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
17:30 | SV Lichtenberg 47 | - | Ханза Росток II | 2: 2 (0: 1) | |
19:00 | SV Altlüdersdorf | - | SC Staaken | 2: 2 (0: 1) | |
Германия> Оберлига Вестфалия 2017/2018 | Oberliga Westfalen 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
17:30 | ФК Шалке 04 II | - | TSG Sprockhövel | 2: 0 (0: 0) | |
18:45 | Арминия Билефелд II | - | TuS Haltern | 0: 1 (0: 1) | |
Германия> Шлезвиг-Холщайн лига 2017/2018 | Лига Шлезвиг-Холщайн 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
17:30 | VfR Ноймюнстер | - | TSV Schilksee | 0: 3 (0: 1) | |
Германия> Бундеслига за жени 2017/2018 | Бундеслига за жени 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Вердер Бремен | - | VfL Волфсбург | 0: 5 (0: 3) | |
Гана> Висша лига 2018 | Висша лига 2018>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Ashanti Gold | - | Единадесет чудеса | 1: 0 (0: 0) | |
16:00 | Дриймс ФК | - | Интер съюзници | 3: 2 (0: 1) | |
16:00 | Берекум Челси | - | WAFA | 1: 2 (1: 1) | |
16:00 | Сърца от дъб | - | Професионалисти на Liberty | 0: 0 (0: 0) | |
16:00 | Бехем Юнайтед | - | Елмина Акули | 3: 3 (0: 2) | |
16:00 | ФК Карела | - | Асанте Котоко | 3: 2 (2: 1) | |
Гибралтар> Premier Divison 2017/2018 | Premier Divison 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
19:30 | Линкс ФК | - | Линкълн Ред Импс | 0: 1 | |
Ирак> Суперлига 2017/2018 | Суперлига 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:30 | Ал Наджаф | - | Ал Бахри | 2: 0 (1: 0) | |
14:30 | Аманат Багдад | - | Ал Кува Ал Джавия | 0: 1 (0: 1) | |
Италия> Пролетно първенство за младежи 1 2017/2018 | Youth Campionato Пролет 1 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Торино ФК | - | ACF Фиорентина | 4: 1 (3: 1) | |
Япония> J1 Лига 2018 | J1 League 2018>' border = '0' /> | ||||
11:00 | Гамба Осака | - | Вегалта Сендай | 1: 0 (0: 0) | |
11:00 | Кашима Рога | - | V-Varen Nagasaki | 2: 1 (2: 1) | |
11:00 | Kawasaki Frontale | - | Червени диаманти на Урава | 0: 2 (0: 1) | |
11:00 | Нагоя Грампус | - | Череша Осака | 0: 0 (0: 0) | |
11:00 | Шонан Белмар | - | Кашива Рейсол | 1: 2 (0: 2) | |
11:00 | Висел Кобе | - | ФК Токио | 0: 0 (0: 0) | |
11:00 | Йокохама Ф. Маринос | - | Глий Ивата | 1: 3 (0: 2) | |
11:30 | Санфрече Хирошима | - | Shimizu S-Pulse | 2: 0 (1: 0) | |
12:00 | Саган Тосу | - | Консадоле Сапоро | 1: 2 (0: 0) | |
Косово> Суперлига 2017/2018 | Суперлига 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | KF Liria | - | KF Trepça'89 | 0: 2 | |
15:00 | К. Ф. Гжилан | - | Drita Gjilan | 1: 1 | |
15:00 | К. Ф. Фероникели | - | Прищина К.Ф. | 0: 0 | |
15:00 | KF Llapi | - | ФК Дреница | 1: 0 | |
Лихтенщайн> FL 1 Cup 2017/2018> Финал | FL 1 Cup 2017/2018> Final' border = '0' /> | ||||
17:30 | ФК Вадуц | - | ФК Балзърс | 3: 0 (2: 0) | |
Литва> A Lyga 2018 | A Lyga 2018>' border = '0' /> | ||||
16:00 | ФК Паланга | - | ФК Тракай | 1: 0 (1: 0) | |
18:00 | ФК Жалгирис | - | ФК Судува | 2: 3 (2: 2) | |
Малайзия> Супер лига 2018 | Суперлига 2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Джохор Дарул Та’зим | - | Селангор ФА | 2: 0 (0: 0) | |
14:00 | ПКНП ФК | - | Келантан ФА | 2: 0 (2: 0) | |
14:00 | Куала Лумпур ФА | - | PKNS FC | 2: 1 (2: 1) | |
14:00 | Мелака Юнайтед | - | Perak TBG | 1: 2 (0: 1) | |
Мексико> Основни сили U20 2017/2018 Клаузура Плейофи> Четвъртфинали | U20 Basic Forces 2017/2018 Затварящи плейофи> Четвъртфинали' border = '0' /> | ||||
18:00 | ФК Пуебла | - | UANL Tigres | 2: 1 | |
18:00 | CF Pachuca | - | Депортиво Гуадалахара | 2: 3 | |
22:00 | Син кръст | - | CF Америка | 0: 0 | |
Мексико> Основни сили на U17 2017/2018 Клаузура Плейофи> Четвъртфинали | U17 Basic Forces 2017/2018 Затварящи плейофи> Четвъртфинали' border = '0' /> | ||||
15:00 | Клуб Necaxa | - | CF Америка | 0: 2 | |
15:30 | CF Pachuca | - | Депортиво Гуадалахара | 2: 0 | |
Черна гора> Купа на Черна гора 2017/2018> Полуфинали | Купа на Черна гора 2017/2018> Полуфинали' border = '0' /> | ||||
16:00 | FK Grbalj Radanovići | - | ОСК Игало | 1: 1 (0: 1) | |
16:00 | Младост Подгорица | - | FK Budućnost Подгорица | 4: 3 (1: 1, 1: 2, 2: 2) псо | |
Мароко> Botola Pro 1 2017/2018 | Botola Pro 1 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Fast Oued Zem | - | Раджа Казабланка | 3: 1 (2: 0) | |
18:00 | Могреб от Тетуан | - | RS Berkane | 1: 0 (0: 0) | |
Нигерия> Професионална лига 2018 | Професионална лига 2018>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Плато Юнайтед | - | Туристи от Уики | 1: 1 | |
16:00 | Обикалят | - | MFM FC | 1: 0 | |
16:00 | Кано стълбове | - | Аква Юнайтед | 1: 0 | |
Северна Македония> 1. MFL 2017/2018 | 1. MFL 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Академия Пандев | - | FK Pobeda Junior | 1: 0 (1: 0) | |
15:00 | ФК Пелистър | - | ФК Ренова | 3: 2 (1: 1) | |
15:00 | KF Shkëndija 79 | - | ФК Работницки | 3: 0 (1: 0) | |
15:00 | Вардар Скопие | - | ФК Скопие | 0: 1 (0: 1) | |
15:00 | KF Скопие | - | Силекс Кратово | 1: 1 (1: 1) | |
Норвегия> Купен 2018> 2. кръг | Купен 2018> 2. Кръгла' граница = '0' /> | ||||
15:00 | FK Mjølner | - | IL Stjørdals-Blink | 2: 1 (1: 0) | |
16:30 | I Junk | - | Левангер ФК | 0: 3 (0: 1) | |
пет вечерта | Lysekloster IL | - | FK Haugesund | 1: 2 (0: 1) | |
пет вечерта | Сотра СК | - | SK Brann | 0: 4 (0: 3) | |
пет вечерта | Strømmen IF | - | Берум SK | 1: 2 (0: 0) | |
пет вечерта | FK Ørn-Horten | - | Сарпсборг 08 | 0: 6 (0: 4) | |
пет вечерта | ФК Арендал | - | започвам | 0: 3 (0: 0) | |
пет вечерта | Фредрикстад ФК | - | Коефициенти BK | 1: 3 (0: 2) | |
пет вечерта | Футбол | - | KFUM Осло | 2: 3 (1: 1, 1: 1) ает | |
пет вечерта | Футбол | - | Футбол на Сандефиорд | 3: 0 (1: 0) | |
пет вечерта | Steinkjer IFK | - | Розенборг BK | 0: 5 (0: 3) | |
пет вечерта | Egersunds IK | - | FK Jerv | 2: 1 (1: 1) | |
пет вечерта | Notodden FK | - | Asker SK | 3: 0 (0: 0) | |
пет вечерта | IL Hødd | - | Florø SK | 1: 0 (0: 0, 0: 0) ает | |
пет вечерта | Brattvåg IL | - | Molde FK | 1: 0 (0: 0, 0: 0) ает | |
пет вечерта | Bergsøy IL | - | Кристиансунд BK | 0: 6 (0: 3) | |
пет вечерта | Санднес Улф | - | ФК Видар | 1: 0 (1: 0) | |
пет вечерта | Harstad IL | - | FK Bodø / Glimt | 2: 5 (1: 1) | |
пет вечерта | FK Fyllingsdalen | - | Sogndal IL | 2: 1 (1: 0, 1: 1) ает | |
пет вечерта | Valdres FK | - | Strømsgodset IF | 1: 3 (0: 1) | |
пет вечерта | Hamarkameratene | - | Hønefoss BK | 4: 0 (0: 0, 0: 0) ает | |
пет вечерта | Високо IF | - | Tromsdalen UIL | 3: 1 (0: 0, 1: 1) ает | |
пет вечерта | Нест-Сотра | - | Футбол | 6: 5 (1: 0, 2: 2, 3: 3) псо | |
пет вечерта | Фрам Ларвик | - | Mjøndalen IF | 2: 3 (1: 1, 1: 1) ает | |
пет вечерта | Футбол | - | Ullensaker / Kisa IL | 0: 3 (0: 1) | |
17:15 | FK Senja | - | Tromsø IL | 0: 1 (0: 0, 0: 0) ает | |
18:00 | Bryne FK | - | Viking FK | 1: 0 (0: 0) | |
Норвегия> Жени Toppserien 2018 | Топ серии за жени 2018>' border = '0' /> | ||||
17:30 | Лин Осло | - | Vålerenga IF | 1: 1 (1: 1) | |
Полша> Полска купа 2017/2018> Финал | Puchar Polski 2017/2018> Final' border = '0' /> | ||||
15:00 | Легия Варшава | - | Арка Гдиня | 2: 1 (2: 0) | |
Португалия> Втора лига 2017/2018 | Втора лига 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Vitória Guimarães B | - | ФК Порто Б | 0: 1 (0: 1) | |
Русия> 1. Дивизия 2017/2018 | 1. Раздел 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
07:00 | Luch-Energia | - | Авангард Курск | 2: 2 (2: 1) | |
11:00 | Енисей Красноярск | - | Волгар астрахан | 2: 1 (0: 0) | |
12:00 | ФК Оренбург | - | Сибир Новосибирск | 1: 0 (1: 0) | |
13:00 | Спартак Москва 2 | - | Динамо Санкт Петербург | 2: 2 (1: 0) | |
13:30 | ФК Тамбов | - | ФК Тюмен | 3: 1 (1: 0) | |
14:00 | Балтика Калининград | - | Шинник Ярославъл | 0: 0 (0: 0) | |
14:00 | Факел Воронеж | - | ФК Том Томск | 0: 1 (0: 0) | |
15:00 | Ротор Волгоград | - | Крилия Советов | 0: 2 (0: 2) | |
15:00 | Зенит Санкт Петербург 2 | - | ФК Химки | 1: 0 (1: 0) | |
16:00 | Кубан Краснодар | - | Олимпиец Нижни Новгород | 0: 0 (0: 0) | |
Шотландия> Плейоф 2017/2018 Първа лига> Полуфинали | Плейоф 2017/2018 Първа лига> Полуфинали' border = '0' /> | ||||
19:45 | Стърлинг Албион ФК | - | Питърхед ФК | 0: 1 (0: 1) | |
Шотландия> Плейоф 2017/2018 Championship> Полуфинали | Плейоф 2017/2018 Championship> Полуфинали' border = '0' /> | ||||
19:45 | Алоа Атлетик | - | Райт Роувърс | 2: 0 (1: 0) | |
19:45 | Арброт ФК | - | Дъмбартън ФК | 1: 2 (0: 0) | |
Сингапур> Висша лига 2018 | Висша лига 2018>' border = '0' /> | ||||
12:45 | Тампинс Роувърс | - | Balestier Khalsa | 1: 0 (0: 0) | |
12:45 | Уориърс ФК | - | ФК Бруней DPMM | 2: 2 (2: 1) | |
12:45 | Hougang United | - | Дом Юнайтед | 3: 3 (0: 2) | |
Словения> PrvaLiga 2017/2018 | PrvaLiga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | НК Триглав | - | НК Кръшко | 2: 0 (2: 0) | |
15:00 | Рудар Велене | - | НК Марибор | 1: 3 (0: 1) | |
пет вечерта | НК Домжале | - | НК Анкаран | 4: 0 (2: 0) | |
Южна Корея> K League 1 2018 | K League 1 2018>' border = '0' /> | ||||
11:00 | ФК Йонбук | - | Daegu FC | 2: 1 (2: 0) | |
11:30 | Suwon Bluewings | - | Ulsan hyundai | 0: 0 (0: 0) | |
11:30 | Кьоннам ФК | - | ФК Сеул | 0: 0 (0: 0) | |
11:30 | Pohang Steelers | - | Инчън Юнайтед | 0: 0 (0: 0) | |
11:30 | Чеджу Юнайтед | - | FC Gangwon | 3: 5 (3: 3) | |
11:30 | Сангджу Сангму | - | Джеонам Дракони | 1: 1 (1: 0) | |
Швеция> Allsvenskan 2018 | Allsvenskan 2018>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Аз Сириус | - | AIK Солна | 2: 3 (2: 1) | |
САЩ> USL Championship 2018 | USL Championship 2018>' border = '0' /> | ||||
15:30 | Отава Фюри | - | Ню Йорк RB II | 0: 0 (0: 0) | |
16:30 | Рио Гранде Вали ФК | - | Рено 1868 ФК | 0: 0 (0: 0) |