FIFA> Приятелски срещи за жени 2018> септември | Приятелски срещи за жени 2018> Септември' border = '0' /> | ||||
---|---|---|---|---|---|
07:00 | Макао | - | Гуам | 0: 5 (0: 2) | |
10:00 | Монголия | - | Северни Мариански острови | 3: 2 (0: 2) | |
FIFA> U17 приятелски срещи 2018> септември | U17 Friendlies 2018> Септември' border = '0' /> | ||||
16:30 | Нигерия | - | Буркина Фасо | 2: 3 (2: 2) | |
UEFA> U19 жени Квалификации за EURO 2018/2019> Група 6 | U19 Жени EURO Квалификации 2018/2019> Група 6' border = '0' /> | ||||
пет вечерта | Сърбия | - | Дания | 0: 5 (0: 1) | |
пет вечерта | Лихтенщайн | - | Гърция | 0: 3 (0: 0) | |
КОНКАКАФ> Шампионат за жени QF 2018 Карибска зона> Финален кръг | |||||
00:00 | Ямайка | - | Куба | 6: 1 | |
Аржентина> Първа дивизия 2018/2019 | Първа дивизия 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
00:00 | Бока Хуниорс | - | Велес Сарсфийлд | 3: 0 (2: 0) | |
23:00 | Старите момчета на Нюел | - | Атлетичен Тукуман | 1: 2 (1: 1) | |
Аржентина> Примера Б Метрополитана 2018/2019 | First Metropolitan B 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
19:05 | Мънро ученици | - | Студенти от Казерос | 2: 1 (2: 0) | |
19:30 | Тристан Суарес | - | Акасусо | 0: 0 (0: 0) | |
19:30 | Взима искри | - | Феникс | 1: 0 (0: 0) | |
23:30 | Семинари за средства за катерене | - | Фландрия | 0: 1 (0: 1) | |
Белгия> Резервна професионална лига 2018/2019 | Reserve Pro League 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
18:30 | Спортинг Локерен II | - | SV Zulte Waregem II | 3: 2 (0: 1) | |
18:30 | Royal Excel Mouscron II | - | KRC Genk II | 2: 4 (1: 1) | |
18:30 | RSC Anderlecht II | - | Sint-Truidense VV II | 2: 3 (1: 2) | |
18:30 | Ваасланд-Беверен II | - | AS Eupen II | 2: 1 (2: 0) | |
19:00 | Кралски Антверпен ФК II | - | Стандартен Лиеж II | 3: 0 (2: 0) | |
19:00 | Кръг Брюж II | - | KAA Gent II | 0: 1 (0: 0) | |
Боливия> Професионална лига 2018 Клаусура | Професионална лига 2018 Клаусура>' border = '0' /> | ||||
00:30 | East Oil | - | Разрушители | 1: 0 (0: 0) | |
Колумбия> Първо закриване на A 2018 | Първо A 2018 Затваряне>' border = '0' /> | ||||
00:00 | Ягуари от Кордова | - | Национална атлетика | 1: 1 (1: 0) | |
02:00 | Депортиво Кали | - | Атлетико Джуниър | 1: 0 (0: 0) | |
Дания> Резервна лига 2018/2019 есен | Резервна лига 2018/2019 есен>' border = '0' /> | ||||
12:00 | ФК Копенхаген II | - | FC Nordsjælland II | 0: 1 | |
Египет> Премиършип 2018/2019 | Premiership 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
19:00 | Misr lel-Maqasah SC | - | Клуб Ал-Масри | 0: 0 (0: 0) | |
Англия> U23 Premier League Div. 1 2018/2019 | U23 Висша лига Div. 1 2018/2019> 'border =' 0 '/> | ||||
19:00 | Окръг Дерби U23 | - | Лестър Сити U23 | 0: 2 (0: 2) | |
Англия> U23 Premier League Div. 2 2018/2019 | U23 Висша лига Div. 2 2018/2019> 'border =' 0 '/> | ||||
19:00 | Съндърланд AFC U23 | - | Уест Бромвич Албион U23 | 2: 1 (1: 0) | |
Франция> Лига 2 2018/2019 | Ligue 2 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
19:45 | ФК Лориент | - | Крак Гренобъл 38 | 1: 0 (1: 0) | |
Германия> 2-ра Бундеслига 2018/2019 | 2. Бундеслига 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
19:30 | Холщайн Кил | - | 1. ФК Магдебург | 2: 1 (0: 0) | |
Германия> 3. Лига 2018/2019 | 3. Лига 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
18:00 | SG Sonnenhof Großaspach | - | VfR Aalen | 1: 1 (1: 0) | |
Гърция> Суперлига 2018/2019 | Суперлига 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
19:30 | Левадякос | - | Аполон Смирнис | 1: 0 (0: 0) | |
19:30 | Панетоликос | - | OFI Ираклион | 2: 1 (1: 0) | |
Израел> Ligat ha'Al 2018/2019 | 'border =' 0 '/> | ||||
18:30 | Бейтар Йерусалим | - | Хапоел Хадера ФК | 0: 1 (0: 0) | |
Италия> Купата на Италия Серия D 2018/2019> 1. кръг | Coppa Italia Serie D 2018/2019> 1. Кръг' border = '0' /> | ||||
19:30 | AC крем | - | US Pergolettese | 0: 2 | |
Холандия> Резервна лига 2018/2019 1-ва фаза Група B | Резервна лига 2018/2019 1-ва фаза Група B>' border = '0' /> | ||||
17:30 | Младият Брабант Юнайтед | - | Вилем II (J) | 3: 0 (2: 0) | |
Северна Ирландия> Висша лига 2018/2019 | Висша лига 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
19:45 | Кръстоносци ФК | - | Колерейн ФК | 0: 3 (0: 1) | |
Норвегия> Отдел 2-ра дивизия 1 2018 | 2. Отдел Avdeling 1 2018>' border = '0' /> | ||||
пет вечерта | Мос FK | - | Коефициенти BK II | 1: 1 (1: 0) | |
Норвегия> Отдел 2-ра дивизия 2 2018 | 2. Раздел Avdeling 2 2018>' border = '0' /> | ||||
18:00 | ФК Арендал | - | Vålerenga IF II | 3: 3 (2: 1) | |
Парагвай> Първа дивизия 2018 Клаусура | Primera División 2018 Clausura>' border = '0' /> | ||||
22:15 | Свобода | - | 3 февруари | 0: 0 (0: 0) | |
Румъния> Лига 1 2018/2019 | Лига 1 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
19:00 | ФК Политехника Яш | - | Конкордия Чиажна | 3: 0 (2: 0) | |
Южна Корея> K League 2 2018 | K League 2 2018>' border = '0' /> | ||||
11:30 | Daejeon Citizen | - | ФК Сувон | 1: 0 (1: 0) | |
12:00 | Сеул E-Land FC | - | Сеоннам ФК | 1: 2 (0: 2) | |
Испания> Втора дивизия 2018/2019 | Второ разделение 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
20:00 | UD Алмерия | - | Малага CF | 0: 1 (0: 1) | |
Швеция> Суперетан 2018 | Суперетан 2018>' border = '0' /> | ||||
18:00 | АФК Ескилстуна | - | GAIS Гьотеборг | 2: 1 (1: 1) | |
18:00 | Östers IF | - | Falkenbergs FF | 2: 3 (0: 1) | |
18:00 | Varbergs Bois | - | IFK Värnamo | 2: 2 (1: 0) | |
САЩ> Major League Soccer 2018 | Major League Soccer 2018>' border = '0' /> | ||||
00:30 | D.C. United | - | Атланта Юнайтед | 3: 1 (1: 1) |