Футболни мачове на »11.03.2017



Преглед на футболните мачове за 11.03.2017



. .




КОНМЕБОЛ> Копа Судамерикана 2017> Четвъртфинали CONMEBOL>Четвъртфинали Копа Судамерикана 2017> Четвъртфинали' border = '0' />
00:45 Атлетико Джуниър - Спорт - PE 0: 0 (0: 0)
Алжир> Лига 1 2017/2018  Algeria> Лига 1 2017/2018>' border = '0' />
14:00 USM Bel Abbes - ДРБ Таденанет 1: 1 (1: 1)
14:00 САЩ Бискра - USM Blida 2: 0 (1: 0)
14:00 Олимпийска Медея - USM Alger 1: 1 (0: 0)
15:00 MC Alger - Параду AC 2: 1 (1: 0)
Аржентина> Първа дивизия 2017/2018  Argentina> Първа дивизия 2017/2018>' border = '0' />
22:05 Чакарита Хуниорс - Гимнастика на Ла Плата 2: 0 (1: 0)
Армения> Висша лига 2017/2018  Armenia> Висша лига 2017/2018>' border = '0' />
11:00 ФК Алашкерт - ФК Арарат 2: 0 (1: 0)
Австралия> A-Лига 2017/2018  Australia> A-League 2017/2018>' border = '0' />
08:50 Мелбърн Сити ФК - Сидни ФК 0: 1 (0: 0)
Австралия> W-лига за жени 2017/2018  Australia> W-Лига за жени 2017/2018>' border = '0' />
06:20 Мелбърн Сити ФК - Победа в Мелбърн 1: 0 (0: 0)
08:30 Западен Сидни Скитници - Аделаида Юнайтед 2: 1 (1: 1)
Австрия> 2. Лига 2017/2018  Austria> 2. Лига 2017/2018>' border = '0' />
17:30 Австрия Лустенау - ФК Лиеферинг 2: 4 (1: 1)
17:30 1. Wiener Neustädter SC - ФК Вакер Инсбрук 0: 1 (0: 0)
17:30 Floridsdorfer AC - ФК Блау Вайс Линц 0: 0 (0: 0)
17:30 Kapfenberger SV 1919 - TSV Хартберг 0: 2 (0: 1)
19:30 WSG Wattens - SV Ried 1: 2 (0: 2)
Австрия> Regionalliga Ost 2017/2018  Austria> Regionalliga Ost 2017/2018>' border = '0' />
18:00 ASK-BSC Bruck / Leitha - ФК Марчфелд Мансдорф 2: 2 (1: 0)
18:00 Австрия Виена (A) - SC / ESV Парндорф 3: 0 (0: 0)
18:00 Rapid Wien (A) - SC Neusiedl / Виж 1919 2: 1 (2: 1)
18:30 Виенски спортен клуб - ФК Адмира Вакер (А) 2: 2 (1: 2)
18:30 SKU Amstetten - FCM Traiskirchen 2: 1 (2: 1)
18:30 АСК Ebreichsdorf - SV Horn 1: 1 (0: 0)
Австрия> Регионална лига в средата на 2017/2018  Austria> Регионална лига в средата на 2017/2018>' border = '0' />
18:00 TuS Bad Gleichenberg - Съединителни колани 1: 1 (0: 0)
18:00 Юнион Свети Флориан - FC Juniors OÖ 0: 0 (0: 0)
18:00 СК Австрия Клагенфурт - SV Lafnitz 2: 2 (0: 1)
18:00 SC Калсдорф - ATSV Stadl-Fear 0: 0 (0: 0)
18:00 Deutschlandsberger SC - Щурм Грац (A) 2: 0 (1: 0)
18:00 Union Vöcklamarkt - SC Weiz 2: 1 (0: 1)
18:00 FC Gleisdorf 09 - UPS Ден на всички светии 2: 2 (2: 1)
18:00 Волфсбергер AC (A) - Напред Steyr 0: 3 (0: 3)
Австрия> Регионална лига Запад (-2019) 2017/2018  Austria> Regionalliga West (-2019) 2017/2018>' border = '0' />
18:00 SV Seekirchen - ФК Пинцгау Залфелден 2: 3 (1: 1)
18:00 TSV Сейнт Йохан - ФК Кицбюел 2: 2 (0: 1)
Беларус> Шампионат 2017  Belarus> Cempionat 2017>' border = '0' />
15:00 ФК Витебск - ФК Ислох Минск 0: 2 (0: 1)
пет вечерта Днепър Могилев - ФК Славия Мозир 5: 3 (2: 0)
Белгия> Първи клас A 2017/2018  Belgium> Първи клас A 2017/2018>' border = '0' />
19:30 KAA Гент - Стандартен корк 1: 0 (0: 0)
Белгия> Резервна професионална лига 2017/2018  Belgium> Reserve Pro League 2017/2018>' border = '0' />
19:00 KV Kortrijk II - SV Zulte Waregem II 4: 2 (2: 1)
Бразилия> Серия B 2017  Brazil> Série B 2017>' border = '0' />
21:15 Младежи - РС - Сеара - CE 1: 0 (0: 0)
21:15 Международен - CR Бразилия - AL 0: 0 (0: 0)
23:30 ABC - RN - Лувердензе - MT 0: 1 (0: 1)
23:30 Пайсанду - ПА - Vila Nova - GO 1: 1 (1: 1)
България> Първа Лига 2017/2018  Bulgaria> Parva Liga 2017/2018>' border = '0' />
15:30 Botev Plovdiv - Славия София 1: 1 (0: 1)
Чили> Преходен турнир от първа дивизия 2017  Chile> Преходен турнир от първа дивизия 2017>' border = '0' />
23:00 Университет в Консепсион - Палестински 1: 1 (1: 0)
Колумбия> Първо закриване на 2017 г.  Colombia> Първо A 2017 Затваряне>' border = '0' />
01:00 Милионери - Тигър ФК 1: 1 (1: 1)
Коста Рика> Първа дивизия 2017/2018 Апертура  Costa Rica> Първа дивизия 2017/2018 Апертура>' border = '0' />
02:00 Общинска Гърция - Спортна Саприса 1: 1 (0: 0)
Хърватия> 1. HNL 2017/2018  Croatia> 1. HNL 2017/2018>' border = '0' />
пет вечерта НК Интер Запрешич - НК Осиек 3: 1 (2: 0)
Дания> Суперлига 2017/2018  Denmark> Суперлига 2017/2018>' border = '0' />
пет вечерта ФК Мидтиланд - ФК Хелсингер 2: 1 (2: 0)
19:15 Силкеборг ИФ - AC Horsens 2: 2 (1: 2)
Дания> Юношеска лига до 19 г. за момчета 2017/2018  Denmark> Юношески U19 Дренге Лига 2017/2018>' border = '0' />
17:30 Odense BK - ФК Копенхаген 2: 1 (2: 1)
Еквадор> Серия А 2017 втори етап  Ecuador> Серия A 2017 втори етап>' border = '0' />
20:30 Младежки клан - Макара 1: 0 (1: 0)
Египет> Премиършип 2017/2018  Egypt> Premiership 2017/2018>' border = '0' />
12:45 Спортният клуб Raja - Толкова много 0: 1 (0: 0)
16:00 Замалек - PetroJet FC 3: 0 (2: 0)
Англия> Шампионат 2017/2018  England> Шампионат 2017/2018>' border = '0' />
19:45 Уулвърхамптън Уондърърс - Фулъм ФК 2: 0 (2: 0)
Англия> ФА Къп 2017/2018> 1. кръг  England>1. Кръг FA Cup 2017/2018> 1. Кръг' border = '0' />
19:45 Порт Вейл ФК - Оксфорд Юнайтед 2: 0 (1: 0)
19:45 Окръг Нотс - Бристол Роувърс 4: 2 (2: 2)
19:55 Хайд Юнайтед - Милтън Кейнс Донс 0: 4 (0: 2)
Англия> Купата на Висшата лига до 18 години 2017/2018> Група A  England>Група A U18 Купата на Висшата лига 2017/2018> Група A' border = '0' />
14:00 Евертън ФК - Суонзи Сити 2: 0
Франция> Лига 1 2017/2018  France> Лига 1 2017/2018>' border = '0' />
19:45 Стадион Рен - Жирондисти Бордо 1: 0 (1: 0)
Франция> Лига 2 2017/2018  France> Лига 2 2017/2018>' border = '0' />
19:00 AC Ajaccio - LB Шатору 1: 2 (0: 1)
19:00 AJ Auxerre - GFC Аячо 0: 1 (0: 1)
19:00 Париж ФК - ФК Лориент 1: 1 (1: 0)
19:00 Олимпийски Ним - САЩ Quevilly-Rouen 4: 1 (2: 0)
19:00 Дива коза Niortais - Клермон Фут 1: 1 (0: 0)
19:00 Американски Орлеан - ФК Сошо 3: 3 (2: 2)
19:00 ФК Турс - ФК Бур-Перонас 3: 2 (2: 2)
19:00 ФК Валенсиен - Брест стадион 0: 0 (0: 0)
Франция> Национален 2017/2018  France> Национална 2017/2018>' border = '0' />
19:00 А. С. Безие - САЩ Avranches 2: 2 (1: 0)
19:00 САЩ Булон - USL Дюнкерк 1: 1 (1: 0)
19:00 FC Chambly - Марсилия Консолат 3: 0 (2: 0)
19:00 САЩ Конкарно - Пау ФК 0: 2 (0: 2)
19:00 Вандея Les Herbiers - ТАКА Шоле 1: 2 (0: 0)
19:00 Rodez AF - САЩ Créteil-Lusitanos 2: 0 (0: 0)
19:00 Споразумение за SSG - ФК Цървена звезда 1: 1 (0: 0)
Германия> Бундеслига 2017/2018  Germany> Бундеслига 2017/2018>' border = '0' />
19:30 Айнтрахт Франкфурт - Вердер Бремен 2: 1 (1: 1)
Германия> 2-ра Бундеслига 2017/2018  Germany> 2. Бундеслига 2017/2018>' border = '0' />
17:30 Св. Сандхаузен - MSV Дуйсбург 0: 1 (0: 1)
17:30 1. ФК Кайзерслаутерн - VfL Бохум 0: 0 (0: 0)
Германия> 3. Лига 2017/2018  Germany> 3. Лига 2017/2018>' border = '0' />
18:00 Вердер Бремен II - SG Sonnenhof Großaspach 0: 5 (0: 2)
18:00 Прусия Мюнстер - Фортуна Кьолн 1: 1 (1: 1)
Германия> Регионална лига Nordost 2017/2018  Germany> Regionalliga Nordost 2017/2018>' border = '0' />
18:00 Херта BSC II - BFC Динамо 0: 0 (0: 0)
18:00 SV Babelsberg 03 - ZFC Маузелвиц 0: 0 (0: 0)
Германия> Регионална лига Запад 2017/2018  Germany> Regionalliga West 2017/2018>' border = '0' />
18:30 SC Wiedenbrück - SC Verl 0: 0 (0: 0)
18:30 Rot-Weiß Оберхаузен - ФК Вегберг-Бийк 1: 1 (0: 0)
Германия> Регионална лига Байерн 2017/2018  Germany> Регионална лига Байерн 2017/2018>' border = '0' />
18:00 TSV 1860 Мюнхен - ФК Меминген 2: 0 (2: 0)
18:00 ФК Инголщат 04 II - Байерн Мюнхен II 0: 2 (0: 1)
Германия> Байернлига Юд 2017/2018  Germany> Bayernliga Süd 2017/2018>' border = '0' />
18:00 SV Heimstetten - BCF Wolfratshausen 7: 2 (3: 1)
Germany > Bremenliga 2017/2018  Germany> Bremenliga 2017/2018 > ' />
18:00 Brinkumer SV - LTS Бремерхафен 0: 0 (0: 0)
Германия> Оберлига Баден-Вюртемберг 2017/2018  Germany> Оберлига Баден-Вюртемберг 2017/2018>' border = '0' />
18:30 TSG Балинген - FV Равенсбург 2: 1 (1: 1)
Германия> Оберлига Хамбург 2017/2018  Germany> Оберлига Хамбург 2017/2018>' border = '0' />
18:30 SC Condor Хамбург - SV Rugenbergen 2: 3 (1: 2)
18:30 TuS Osdorf - SC V / W 04 Billstedt 2: 1 (0: 1)
19:00 Хамбургер SV III - ФК Сюдерелбе 1: 2 (0: 1)
Германия> Младежка Бундеслига Запад 2017/2018  Germany> Младежка Бундеслига Запад 2017/2018>' border = '0' />
15:00 Фортуна Дюселдорф - VfL Бохум 1: 2 (0: 1)
Германия> Бундеслига за младежи B Nord / Nordost 2017/2018  Germany> Младежка Б Бундеслига Север / Нордост 2017/2018>' border = '0' />
12:00 1. ФК Юнион Берлин - Енергиен Котбус 1: 0 (1: 0)
Гибралтар> Premier Divison 2017/2018  Gibraltar> Premier Divison 2017/2018>' border = '0' />
19:30 Монс Калпе - Гибралтар Юнайтед ФК 1: 3 (0: 3)
Хонконг> Висша лига 2017/2018  Hong Kong> Висша лига 2017/2018>' border = '0' />
12:00 Кичи SC - Уориърс ФК 4: 1 (1: 0)
Индонезия> Лига 1 2017  Indonesia> Лига 1 2017>' border = '0' />
08:00 Митра кукар - ФК Баянкара 0: 3 дек.
08:00 Персия Джакарта - Персиб Бандунг 1: 0 (0: 0)
Иран> Персийския залив Pro League 2017/2018  Iran> Персийския залив Pro League 2017/2018>' border = '0' />
13:30 ФК Санат Нафт - Gostaresh Foulad FC 0: 1 (0: 1)
Италия> Серия B 2017/2018  Italy> Серия B 2017/2018>' border = '0' />
19:30 Пескара Калчо - САЩ Палермо 2: 2 (1: 2)
Италия> Серия C Група A 2017/2018  Italy> Серия C Група A 2017/2018>' border = '0' />
19:45 Витербо - Lucchese 2: 2 (0: 1)
Италия> Серия C Група B 2017/2018  Italy> Серия C Група B 2017/2018>' border = '0' />
19:30 AC Reggiana - Алма Ювентус Фано 1: 0 (0: 0)
Косово> Суперлига 2017/2018  Kosovo> Суперлига 2017/2018>' border = '0' />
12:00 ФК Дреница - KF Trepça'89 1: 0 (0: 0)
Кувейт> Висша лига 2017/2018  Kuwait> Висша лига 2017/2018>' border = '0' />
14:30 Ал Тадамун - Кадия СК 1: 5 (1: 4)
пет вечерта Ал Салмия SC - Ал Джахра SC 2: 1 (0: 1)
Малта> Висша лига 2017/2018  Malta> Висша лига 2017/2018>' border = '0' />
18:00 Флориана ФК - Лека атлетика Сенглея 3: 0 (1: 0)
Мексико> Откриване на Premier de Ascenso 2017/2018  Mexico> Premier de Ascenso 2017/2018 Отваряне>' border = '0' />
01:00 Футболен клуб Текос - Депортиво Тепик 1: 3
01:00 Атлетик Рейноса - Гавиланес де Матаморос 4: 2
Мексико> Откриване на основни сили U20 2017/2018  Mexico> U20 Basic Forces 2017/2018 Откриване>' border = '0' />
16:00 Монаркас Морелия - Син кръст 2: 0
23:45 Клуб Тихуана - Клуб Леон 1: 0
Мексико> Откриване на основни сили U17 2017/2018  Mexico> U17 Basic Forces 2017/2018 Отваряне>' border = '0' />
18:30 Монаркас Морелия - Син кръст 2: 0
20:45 Клуб Тихуана - Клуб Леон 1: 1
Молдова> Национална дивизия 2017  Moldova> Национална дивизия 2017>' border = '0' />
12:00 FC Sfîntul Gheorghe - ФК Милсами 0: 3 (0: 1)
12:00 ФК Зимбру - Дачия Кишинев 2: 0 (1: 0)
Мароко> Botola Pro 1 2017/2018  Morocco> Botola Pro 1 2017/2018>' border = '0' />
15:00 RAC Казабланка - Fast Oued Zem 3: 1 (0: 1)
Холандия> Ередивизия 2017/2018  Netherlands> Eredivisie 2017/2018>' border = '0' />
19:00 Спарта Ротердам - sc Heerenveen 0: 0 (0: 0)
Холандия> Първа дивизия 2017/2018  Netherlands> Eerste Divisie 2017/2018>' border = '0' />
19:00 ФК Утрехт (J) - ФК Айндховен 1: 2 (1: 0)
19:00 ФК Волендам - Млад ПСВ 1: 0 (0: 0)
19:00 ФК Дордрехт - ФК Ден Бош 0: 3 (0: 1)
19:00 MVV - RKC Waalwijk 0: 0 (0: 0)
19:00 Fortune sittard - FC Oss 4: 0 (0: 0)
19:00 NEC Неймеген - SC Cambuur 3: 1 (0: 0)
19:00 Младият Аякс - Де Граафшап 0: 5 (0: 1)
19:00 Алмере Сити ФК - AZ Alkmaar (J) 3: 2 (1: 1)
19:00 SC Telstar - Вървете напред Орли 3: 1 (2: 0)
19:00 Helmond Sport - ФК Емен 3: 1 (1: 1)
Холандия> Ередивизия за жени 2017/2018  Netherlands> Ередивизия за жени 2017/2018>' border = '0' />
18:30 Ахилес29 - ADO Den Haag 1: 0 (0: 0)
18:30 Екселсиор Барендрехт - АФК Аякс 0: 2 (0: 0)
18:30 sc Heerenveen - PEC Zwolle 2: 1 (2: 1)
Норвегия> Eliteserien 2017  Norway> Eliteserien 2017>' border = '0' />
18:00 Футбол на Сандефиорд - Vålerenga IF 2: 0 (1: 0)
Полша> Екстракласа 2017/2018  Poland> Екстракласа 2017/2018>' border = '0' />
пет вечерта Корона Киелце - Slask Вроцлав 3: 0 (1: 0)
19:30 Арка Гдиня - Лехия Гданск 0: 1 (0: 0)
Полша> I Лига 2017/2018  Poland> I Liga 2017/2018>' border = '0' />
пет вечерта FKS Stal Mielec - OKS Stomil Olsztyn 1: 3 (1: 2)
19:45 Zagłębie Sosnowiec - Движение Хожув 3: 0 дек.
Португалия> Първа лига 2017/2018  Portugal> Висша лига 2017/2018>' border = '0' />
20:30 Витория Сетубал - CD Птици 0: 1 (0: 0)
Катар> Лига на Катар Звезди 2017/2018  Qatar> Qatar Stars League 2017/2018>' border = '0' />
14:15 Ал Раян - Катар SC 2: 0 (1: 0)
14:15 Ал Гарафа - Ал Мархия СК 1: 1 (1: 0)
16:25 Ал Кхор СК - Al Duhail SC 2: 4 (0: 3)
Румъния> Лига 1 2017/2018  Romania> Лига 1 2017/2018>' border = '0' />
16:00 ФК Ботошани - FC доброволци 1: 0 (1: 0)
18:45 Астра Гюргево - CS University of Craiova 2: 2 (1: 1)
Русия> Премиер Лига 2017/2018  Russia> Premier Liga 2017/2018>' border = '0' />
14:30 ФК Урал - Динамо Москва 2: 2 (1: 0)
Сърбия> Суперлига 2017/2018  Serbia> Суперлига 2017/2018>' border = '0' />
16:00 ФК Чукарички-Станком - Войводина 2: 1 (1: 0)
Сингапур> Висша лига 2017  Singapore> Висша лига 2017>' border = '0' />
11:30 Albirex Niigata (S) - Уориърс ФК 5: 1 (3: 1)
12:15 ФК Бруней DPMM - Тампинс Роувърс 0: 5 (0: 3)
Словакия> Супер Лига 2017/2018  Slovakia> Суперлига 2017/2018>' border = '0' />
16:00 Татран Прешов - MFK Zemplin Michalovce 1: 0 (0: 0)
16:00 Железиарне Подбрезова - FK AS Trenčín 1: 8 (0: 5)
пет вечерта DAC Dunajská Streda - Слован Братислава 2: 1 (0: 1)
Словения> PrvaLiga 2017/2018  Slovenia> PrvaLiga 2017/2018>' border = '0' />
пет вечерта НК Целе - Рудар Велене 2: 1 (2: 0)
Испания> Първа дивизия 2017/2018  Spain> Първа дивизия 2017/2018>' border = '0' />
20:00 Истински Бетис - Getafe CF 2: 2 (0: 2)
Испания> Втора дивизия 2017/2018  Spain> Второ разделение 2017/2018>' border = '0' />
19:30 CD Numancia - AD Алкоркон 1: 0 (0: 0)
Швейцария> Challenge League 2017/2018  Switzerland> Challenge League 2017/2018>' border = '0' />
19:00 ФК Шафхаузен - Neuchâtel Xamax FCS 1: 2 (0: 0)
Турция> SüperLig 2017/2018  Turkey> SuperLig 2017/2018>' border = '0' />
пет вечерта Галатасарай - Genclerbirligi 5: 1 (2: 0)
Турция> 1. Лига 2017/2018  Turkey> 1. Lig 2017/2018>' border = '0' />
15:00 Газишехир Газиантеп ФК - Манисаспор 2: 0 (0: 0)
UA Emirates> UAE Arabian Gulf League 2017/2018  UA Emirates> Лига на Персийския залив за ОАЕ 2017/2018>' border = '0' />
12:55 Шарджа ФК - Емирейтс клуб 1: 0 (0: 0)
15:45 Клуб Ал Джазира - Клуб Шабаб Ал Ахли 0: 0 (0: 0)
САЩ> Плейофите на Major League Soccer 2017> Четвъртфинали  USA>Четвъртфинали Плейофи на Major League Soccer 2017> Четвъртфинали' border = '0' />
02:30 Сиатъл Саундърс - Ванкувър Whitecaps 2: 0 (0: 0)
Узбекистан> Суперлига 2017  Uzbekistan> Суперлига 2017>' border = '0' />
11:00 Neftchi Farg'ona - Локомотив Ташкент 0: 0 (0: 0)
12:00 Согдиана Джизак - Пахтакор Ташкент 0: 1 (0: 0)
12:00 Bunyodkor PFK - Навбахор Наманган 2: 2 (1: 1)
Виетнам> V.League 1 2017  Vietnam> V.League 1 2017>' border = '0' />
10:00 FLC Thanh Hoa - ФК Бин Дуонг 1: 1 (1: 0)
Уелс> Висша лига 2017/2018  Wales> Висша лига 2017/2018>' border = '0' />
19:45 Град Бала - Llandudno FC 2: 1 (1: 1)
19:45 Номадите на Кей на Конна - Град Престатин 2: 1 (0: 0)
20:00 Aberystwyth Town - Цефнски друиди 1: 0 (0: 0)