FIFA> Приятелски срещи 2017> юни | Приятелски срещи 2017> юни' border = '0' /> | ||||
---|---|---|---|---|---|
03:00 | ИЗПОЛЗВА | - | Венецуела | 1: 1 (0: 1) | |
14:30 | Лесото | - | Мавритания | 1: 0 (1: 0) | |
16:00 | Габон | - | Замбия | 0: 0 (0: 0) | |
пет вечерта | Армения | - | Сейнт Китс и Невис | 5: 0 (3: 0) | |
пет вечерта | Да отида | - | Коморски острови | 2: 0 (1: 0) | |
18:00 | Ирландия | - | Уругвай | 3: 1 (1: 1) | |
18:00 | Люксембург | - | Албания | 2: 1 (0: 0) | |
18:30 | Холандия | - | Бряг на слоновата кост | 5: 0 (3: 0) | |
19:30 | Черна гора | - | Иран | 1: 2 (1: 1) | |
FIFA> U21 Friendlies 2017> юни | U21 Friendlies 2017> юни' border = '0' /> | ||||
16:00 | Армения | - | Молдова | 1: 0 (0: 0) | |
FIFA> U20 World Cup 2017 Южна Корея> Четвъртфинали | U20 World Cup 2017 Южна Корея> Четвъртфинали' border = '0' /> | ||||
07:00 | Венецуела | - | ИЗПОЛЗВА | 2: 1 (0: 0, 0: 0) ает | |
10:00 | Португалия | - | Уругвай | 4: 5 (2: 1, 2: 2, 2: 2) псо | |
FIFA> U20 Friendlies 2017> юни | U20 Friendlies 2017> юни' border = '0' /> | ||||
18:30 | Ангола | - | Куба | 5: 1 (2: 0) | |
CAF> CAF Champions League 2017> Група C | CAF Шампионска лига 2017> Група C' border = '0' /> | ||||
14:00 | Георги СК | - | AS Vita Club | 1: 0 (0: 0) | |
CAF> CAF Champions League 2017> Група D | CAF Шампионска лига 2017> Група D' border = '0' /> | ||||
22:00 | Ал-Ахли | - | Wydad AC | 2: 0 (1: 0) | |
Аржентина> Първа дивизия 2016/2017 | Първа дивизия 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
00:00 | Ланус | - | Студенти | 1: 0 (1: 0) | |
18:00 | Сан Лоренцо | - | Ривър Плейт | 2: 1 (1: 1) | |
20:00 | Гимнастика на Ла Плата | - | Банфийлд | 1: 2 (0: 1) | |
20:15 | Белграно от Кордоба | - | Саранди Арсенал | 1: 2 (0: 0) | |
21:00 ч | Олимп от Баия Бланка | - | Ураган | 3: 1 (3: 1) | |
22:30 | Атлетичен Тукуман | - | Сан Мартин де Сан Хуан | 1: 2 (0: 1) | |
23:00 | Бока Хуниорс | - | Независим | 3: 0 (2: 0) | |
Аржентина> Първи национален B 2016/2017 | National First B 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
19:30 | Андите на Ломас де Замора | - | Фландрия | 1: 1 (1: 0) | |
21:00 ч | Гимнастика Жужуй | - | Рамон Сантамарина | 1: 0 (1: 0) | |
21:00 ч | Северен круиз | - | Всички момчета | 0: 0 (0: 0) | |
Австралия> NPL Нов Южен Уелс 2017 | NPL Нов Южен Уелс 2017>' border = '0' /> | ||||
06:00 | Wollongong Wolves | - | Сидни Олимпийски | 2: 1 (2: 0) | |
07:00 | Сидни Юнайтед 58 | - | Rockdale City Suns | 2: 2 (1: 0) | |
Австралия> NPL Виктория 2017 | NPL Виктория 2017>' border = '0' /> | ||||
06:00 | Свети Свети Олбанс | - | Хайделберг Юнайтед | 1: 4 (0: 2) | |
Австралия> NPL Куинсланд 2017 | NPL Куинсланд 2017>' border = '0' /> | ||||
05:00 | Съншайн Коуст ФК | - | SWQ гръмотевица | 1: 6 (1: 3) | |
Австралия> NPL Северна NSW 2017 | NPL Northern NSW 2017>' border = '0' /> | ||||
05:30 | Edgeworth FC | - | Ламбтън джафа | 0: 2 (0: 0) | |
05:30 | Хамилтън Олимпик | - | Адамстаун Rosebud | 3: 0 (2: 0) | |
05:30 | Уестън Уъркърс ФК | - | Broadmeadow Magic | 1: 4 (0: 0) | |
05:30 | Мейтланд ФК | - | Чарлстаун Сити Блус | 1: 1 (1: 1) | |
Австралия> NPL Capital Football 2017 | NPL Capital Football 2017>' border = '0' /> | ||||
06:00 | Канбера ФК | - | Гунгалин Юнайтед | 1: 2 (1: 1) | |
Беларус> Шампионат 2017 | Cempionat 2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | ФК Минск | - | Торпедо-БелАЗ Жодино | 0: 0 (0: 0) | |
15:30 | ФК Славия Мозир | - | Динамо Минск | 0: 2 (0: 1) | |
16:00 | Шахтер солигорск | - | ФК Витебск | 2: 0 (1: 0) | |
16:30 | Брест на Динамо | - | Нафтан Новополоцк | 2: 0 (1: 0) | |
пет вечерта | BATE Borisov | - | Днепър Могилев | 2: 1 (0: 0) | |
Бразилия> Серия A 2017 | Серия A 2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Фламенго RJ | - | Ботафого - RJ | 0: 0 (0: 0) | |
15:00 | Аваи - SC | - | Спорт - PE | 1: 0 (1: 0) | |
20:00 | Палми | - | Атлетико Минейро | 0: 0 (0: 0) | |
20:00 | Гремио Порто Алегре | - | Васко да Гама | 2: 0 (1: 0) | |
20:00 | черен мост | - | Сао Пауло ФК | 1: 0 (0: 0) | |
23:00 | круиз | - | Шапекоензе | 0: 2 (0: 1) | |
България> Първа лига 2016/2017 EL-плейофи> Финал | Първа лига 2016/2017 EL-плейофи> Финал' border = '0' /> | ||||
18:00 | Levski Sofia | - | ФК Верея | 9: 8 (1: 0, 1: 1, 1: 1) псо | |
Канада> Футболна лига 2017 | Футболна лига 2017>' border = '0' /> | ||||
01:30 | Йорк Регион стрелци | - | Брантфорд Галакси | 2: 0 | |
Китай> Супер лига 2017 | Суперлига 2017>' border = '0' /> | ||||
08:30 | Чанчун Ятай | - | Гуйджоу Хенгфън Жиченг ФК | 1: 1 (0: 1) | |
Китай> Първа лига 2017 | League One 2017>' border = '0' /> | ||||
12:00 | ФК Далиан Ифанг | - | Шанхай Шенсин | 2: 2 (0: 2) | |
12:30 | Ухан Зал ФК | - | Хангжу Грийнтаун | 1: 0 (0: 0) | |
12:35 | Shijiazhuang Ever Bright | - | Nei Mongol Zhongyou | 2: 1 (1: 1) | |
12:45 | Meizhou Hakka | - | Синцзян Тианшан Леопард ФК | 2: 2 (0: 1) | |
Колумбия> Плейофи за Апертура на Примера А 2017> Четвъртфинали | Плейофи на Примера А 2017 от Апертура> Четвъртфинали' border = '0' /> | ||||
00:30 | Спорт Pasto | - | Америка от Кали | 0: 1 (0: 0) | |
02:15 | Национална атлетика | - | Ягуари от Кордоба | 3: 2 (0: 1) | |
23:30 | Милионери | - | Атлетична Букараманга | 2: 0 (2: 0) | |
Хърватия> Изпадане 2017> Мачове | Отпадане 2017> Съвпадения' border = '0' /> | ||||
19:00 | HNK Gorica | - | HNK Cibalia | 0: 2 (0: 0) | |
Дания> Отпадане Суперлига 2017> 3. кръг | Relegation Superliga 2017> 3. Round' border = '0' /> | ||||
15:00 | Vendsyssel FF | - | AC Horsens | 1: 3 (1: 0) | |
пет вечерта | Виборг ФФ | - | ФК Хелсингер | 2: 2 (0: 0, 1: 1) ает | |
Еквадор> Серия А 2017 Първи етап | Първи етап от Серия A 2017>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Младежки клан | - | Депортиво Куенка | 2: 0 (0: 0) | |
Финландия> Veikkausliiga 2017 | Veikkausliiga 2017>' border = '0' /> | ||||
16:30 | Хелзинки IFK | - | Илвес Тампере | 0: 1 (0: 1) | |
16:30 | Куопио PS | - | IFK Mariehamn | 1: 2 (1: 2) | |
16:30 | Рованиеми PS | - | HJK Хелзинки | 1: 4 (0: 1) | |
Финландия> Ykkönen 2017 | Номер едно 2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | FF Година | - | Хака Валкеакоски | 2: 2 (0: 0) | |
15:00 | Grankulla IFK | - | АКО Гнистан | 2: 1 (2: 1) | |
Франция> Финално първенство за младежи на Франция, 2016/2017> Финал | Младежко финално първенство на Франция 2016/2017> Финал' border = '0' /> | ||||
15:00 | Жирондисти Бордо | - | Le Havre AC | 2: 0 | |
Гана> Висша лига 2017 | Висша лига 2017>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Асанте Котоко | - | Голяма олимпиада | 1: 1 (0: 0) | |
16:00 | Ashanti Gold | - | Джуджета Ебуса | 3: 0 (1: 0) | |
16:00 | Болга Ол Старс | - | Интер съюзници | 1: 1 (0: 0) | |
16:00 | Младежка тема | - | Професионалисти на Liberty | 0: 0 (0: 0) | |
16:00 | Бехем Юнайтед | - | Wa All Stars FC | 2: 0 (1: 0) | |
16:00 | WAFA | - | Сърца от дъб | 5: 0 (2: 0) | |
16:00 | Елмина Акули | - | Медеама СК | 2: 0 (0: 0) | |
Гърция> Футболна лига 2016/2017 | Футболна лига 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
Пантракикос | - | Арис Солун | dnp | ||
Агротикос Астерас | - | AEL Калони | dnp | ||
15:00 | Аполон Смирнис | - | ФК Ханя | 3: 0 (2: 0) | |
15:00 | Калитея GS | - | АО Трикала | 0: 1 (0: 1) | |
15:00 | Спарта ФК | - | Ламия | 0: 1 (0: 1) | |
15:00 | Панегиалиос ФК | - | Panelefsiniakos Elefsinas | 4: 0 (1: 0) | |
15:00 | Анагениси Кардица | - | OFI Ираклион | 0: 2 (0: 1) | |
15:00 | ФК „Айгинякос“ | - | Ахарнаикос ФК | 3: 1 (1: 0) | |
15:00 | Кисамикос | - | Пансеррайкос | 1: 1 (0: 1) | |
Исландия> Úrvalsdeild 2017 | Úrvalsdeild 2017>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Валур Рейкявик | - | ÍB Vestmannaeyja | 2: 1 (1: 1) | |
21:00 ч | FH Hafnarfjörður | - | UMF Stjarnan | 3: 0 (1: 0) | |
Индонезия> Лига 1 2017 | Лига 1 2017>' border = '0' /> | ||||
13:15 ч | Персеру Серуи | - | Бали Юнайтед | 1: 3 (0: 2) | |
14:30 | ФК Баянкара | - | Персиб Бандунг | 2: 0 (1: 0) | |
Италия> Серия B 2016/2017 Плейоф> Финал | Серия B 2016/2017 плейоф> Финал' border = '0' /> | ||||
19:30 | Карпи ФК | - | Беневенто Футбол | 0: 0 (0: 0) | |
Италия> Серия С Плейоф 2016/2017> Четвъртфинали | Серия С Плейоф 2016/2017> Четвъртфинали' border = '0' /> | ||||
пет вечерта | САЩ Алесандрия 1912 | - | САЩ Лече | 5: 4 (0: 0, 0: 0, 0: 0) псо | |
17:30 | AC Reggiana | - | AS Ливорно | 2: 2 (0: 2, 1: 2) ает | |
19:30 | Lucchese | - | Парма Калчо 1913 | 1: 2 (1: 1) | |
19:30 | Козенца Футбол | - | Порденон Калчо | 0: 0 (0: 0) | |
Италия> Плейоф за младежи Primavera 2017> Четвъртфинали | Плейоф за младежи Примавера 2017> Четвъртфинали' border = '0' /> | ||||
14:30 | Ювентус | - | Сампдория | 1: 0 (1: 0) | |
19:45 | ACF Фиорентина | - | Аталанта | 1: 0 (1: 0) | |
Япония> J1 Лига 2017 | J1 League 2017>' border = '0' /> | ||||
05:00 | Консадоле Сапоро | - | Висел Кобе | 1: 2 (1: 1) | |
05:00 | Shimizu S-Pulse | - | ФК Токио | 0: 2 (0: 0) | |
06:00 | Санфрече Хирошима | - | Кашима Рога | 1: 3 (0: 3) | |
07:00 | Череша Осака | - | Albirex Niigata | 4: 0 (0: 0) | |
07:00 | Глий Ивата | - | Гамба Осака | 3: 0 (2: 0) | |
07:00 | Вегалта Сендай | - | Ventforet Kofu | 3: 0 (1: 0) | |
08:00 | Омия Ардия | - | Саган Тосу | 1: 1 (0: 1) | |
09:00 | Йокохама Ф. Маринос | - | Kawasaki Frontale | 2: 0 (0: 0) | |
11:00 | Кашива Рейсол | - | Червени диаманти на Урава | 1: 0 (1: 0) | |
Япония> J2 Лига 2017 | J2 League 2017>' border = '0' /> | ||||
05:00 | Мацумото Ямага | - | Токио Верди | 1: 1 (0: 0) | |
08:00 | Мачида Зелвия | - | Ехиме ФК | 1: 2 (1: 0) | |
Япония> J3 League 2017 | J3 League 2017>' border = '0' /> | ||||
05:00 | Фукушима Юнайтед | - | Fujieda MyFC | 12 | |
05:00 | Точиги SC | - | Blaublitz Akita | 0: 1 | |
05:00 | Светлосин Нумазу | - | Гираванз Китакюшу | 1: 0 | |
10:00 | Кагошима Юнайтед | - | Гайнаре Тотори | 2: 1 | |
Япония> Японска футболна лига 2017 1-ви кръг | Японски футболна лига 2017 1-ви кръг>' border = '0' /> | ||||
05:00 | ФК Осака | - | Honda FC | 12 | |
05:00 | Vanraure Hachinohe | - | Пропуснат Оита | 1: 1 | |
05:00 | MIO Biwako Shiga | - | Клуб Нара | 2: 2 | |
05:00 | Четиринадесет ми | - | Точиги грозде | 0: 0 | |
Косово> Изпадане 2016/2017> Мачове | Изпадане 2016/2017> Съвпадения' border = '0' /> | ||||
15:00 | Drita Gjilan | - | К. Ф. Дукаджини | 2: 1 | |
Литва> Купа LFF 2017> 2. Кръг | LFF Taurė 2017> 2. Кръгла' border = '0' /> | ||||
12:00 | Пролет Elektrėnai | - | Saulininkas Šiauliai | 4: 1 aet | |
Черна гора> Изпадане 2016/2017> Изпадане | Изпадане 2016/2017> Изпадане' border = '0' /> | ||||
16:30 | ФК Рудар Плевля | - | ФК Отрант Улцин | 3: 0 | |
16:30 | FK Ibar Rozaje | - | ОФК Петровац | 1: 1 | |
Нигерия> Професионална лига 2017 | Професионална лига 2017>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Кано стълбове | - | Лоби звезди | 2: 1 | |
16:00 | MFM FC | - | Ифеани Уба | 1: 0 | |
16:00 | Букола Бейбс | - | Нигерски торнадо | 2: 1 | |
16:00 | Туристи от Уики | - | Воини Ел-Канеми | 2: 1 | |
16:00 | Енугу Рейнджърс | - | Насарава Юнайтед | 1: 1 | |
16:00 | Кацина Юнайтед | - | Abia Warriors | 1: 0 | |
16:00 | Remo Stars | - | Гомбе Юнайтед | 2: 0 | |
16:00 | Пее Аба | - | Плато Юнайтед | 1: 0 | |
16:00 | Падащи звезди | - | Съншайн звезди | 1: 0 | |
Северна Македония> Изпадане 2016/2017> Финал | Relegation 2016/2017> Final' border = '0' /> | ||||
16:00 | KF Скопие | - | ФК Новаци 2005 | 4: 1 (3: 0) | |
Норвегия> Eliteserien 2017 | Eliteserien 2017>' border = '0' /> | ||||
пет вечерта | Aalesunds FK | - | FK Haugesund | 0: 1 (0: 1) | |
пет вечерта | Сарпсборг 08 | - | Molde FK | 1: 0 (0: 0) | |
пет вечерта | Sogndal IL | - | Футбол на Сандефиорд | 3: 2 (2: 2) | |
пет вечерта | Viking FK | - | Кристиансунд BK | 2: 1 (0: 0) | |
пет вечерта | Розенборг BK | - | Strømsgodset IF | 3: 1 (2: 0) | |
19:00 | Коефициенти BK | - | SK Brann | 0: 0 (0: 0) | |
Норвегия> 1-ва дивизия 2017 | 1-ва дивизия 2017>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Mjøndalen IF | - | започвам | 2: 1 (1: 0) | |
пет вечерта | ФК Арендал | - | Tromsdalen UIL | 1: 2 (0: 0) | |
пет вечерта | FK Jerv | - | Футбол | 2: 0 (1: 0) | |
пет вечерта | Florø SK | - | Санднес Улф | 3: 1 (2: 0) | |
пет вечерта | Левангер ФК | - | Футбол | 3: 0 (2: 0) | |
пет вечерта | Ranheim IL | - | FK Bodø / Glimt | 2: 1 (2: 1) | |
пет вечерта | Strømmen IF | - | Фредрикстад ФК | 4: 1 (4: 0) | |
пет вечерта | Ullensaker / Kisa IL | - | Kongsvinger IL | 0: 3 (0: 1) | |
Норвегия> Отдел 2-ра дивизия 1 2017 | 2. Отдел Avdeling 1 2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Високо IF | - | Finnesnes IL | 1: 0 (1: 0) | |
Норвегия> 2-ри отдел 2 2017 | 2. Раздел Avdeling 2 2017>' border = '0' /> | ||||
12:30 | Нест-Сотра | - | Нардо ФК | 0: 0 (0: 0) | |
14:00 | Egersunds IK | - | SK Vard | 0: 1 (0: 0) | |
15:00 | Notodden FK | - | IL Hødd | 3: 0 (2: 0) | |
15:00 | Byåsen Toppfotball | - | Bryne FK | 2: 2 (1: 1) | |
15:00 | Hønefoss BK | - | Фрам Ларвик | 0: 2 (0: 2) | |
Норвегия> Жени Toppserien 2017 | Топ серии за жени 2017>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Røa IL | - | Avaldsnes IL | 3: 3 (2: 0) | |
14:00 | Medkila IL | - | Vålerenga IF | 1: 6 (0: 1) | |
14:00 | I Grand | - | IL Sandviken | 1: 5 (0: 3) | |
Парагвай> Първа дивизия 2017 Апертура | Първа дивизия 2017 Апертура>' border = '0' /> | ||||
21:00 ч | Спортиво Тринидензе | - | Слънце на Америка | 2: 2 (1: 1) | |
23:10 | Клуб Олимпия | - | Национален клуб | 0: 0 (0: 0) | |
Перу> Първа дивизия 2017 Апертура | Първа дивизия 2017 Апертура>' border = '0' /> | ||||
02:00 | Спортен университет | - | Лима Алианс | 1: 2 (1: 1) | |
пет вечерта | Хуан Аурих | - | Академия Кантолао | 1: 0 (0: 0) | |
19:15 | Истински Гарциласо | - | FBC Melgar | 1: 0 (0: 0) | |
21:30 | Обединени търговци | - | Спортинг Кристал | 4: 2 (2: 0) | |
Полша> Екстракласа 2016/2017 Плейофи | Екстракласа 2016/2017 Плейофи>' border = '0' /> | ||||
пет вечерта | Ягелония Белосток | - | Лех Познан | 2: 2 (0: 2) | |
пет вечерта | Висла Краков | - | Termalica Bruk-Bet Nieciecza | 1: 2 (1: 0) | |
пет вечерта | Легия Варшава | - | Лехия Гданск | 0: 0 (0: 0) | |
пет вечерта | Pogon Szczecin | - | Корона Киелце | 3: 0 (0: 0) | |
Полша> I Лига 2016/2017 | I Liga 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
11:30 | Zagłębie Sosnowiec | - | GKS Tychy '71 | 2: 1 (1: 1) | |
11:30 | FKS Stal Mielec | - | Pogoń Siedlce | 1: 2 (1: 0) | |
11:30 | Медна легница | - | Sandecja Nowy Sącz | 2: 0 (0: 0) | |
11:30 | Висла Пулави | - | Горник Забже | 0: 1 (0: 1) | |
11:30 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | - | MKS Kluczbork | 3: 1 (1: 1) | |
11:30 | Знич Прушков | - | Олимпия Грудзядз | 0: 1 (0: 1) | |
11:30 | Gks катовице | - | Битовия Битов | 1: 1 (0: 1) | |
11:30 | OKS Stomil Olsztyn | - | Wigry Suwałki | 1: 4 (0: 0) | |
11:30 | Хойничанка Хойнице | - | Chrobry Głogów | 2: 2 (0: 2) | |
Румъния> Лига 1 2016/2017 Изпадане | Лига 1 2016/2017 Изпадане>' border = '0' /> | ||||
19:00 | FC доброволци | - | Конкордия Чиажна | 0: 1 (0: 1) | |
19:00 | ФК Ботошани | - | Пандурий Търгу Жиу | 2: 1 (0: 0) | |
19:00 | Газ Метан Медиаш | - | ОКС Поли Тимишоара | 2: 2 (2: 1) | |
Словения> Изпадане 2016/2017> Мачове | Изпадане 2016/2017> Съвпадения' border = '0' /> | ||||
НК Алуминий | - | НК Анкаран | dnp | ||
Южна Корея> K League 2 2017 | K League 2 2017>' border = '0' /> | ||||
11:00 | Кьоннам ФК | - | Bucheon FC 1995 | 2: 1 (0: 1) | |
Испания> Втора дивизия 2016/2017 | Второ разделение 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
19:00 | SD Huesca | - | CD Numancia | 0: 0 (0: 0) | |
19:00 | UCAM Мурсия CF | - | Н.е. Алкоркон | 0: 1 (0: 1) | |
19:00 | CD Тенерифе | - | Гимнастика | 0: 1 (0: 0) | |
19:00 | Жирона ФК | - | Истинска Сарагоса | 0: 0 (0: 0) | |
19:00 | Валекано Рей | - | Кордоба CF | 1: 2 (1: 1) | |
19:00 | Истински Овиедо | - | Севиля Атлетик | 1: 0 (1: 0) | |
19:00 | Кадис CF | - | Elche CF | 2: 1 (0: 0) | |
19:00 | CF Reus Deportiu | - | Истински Валядолид | 2: 0 (2: 0) | |
19:00 | Getafe CF | - | UD Алмерия | 4: 0 (2: 0) | |
19:00 | CD Мирандес | - | RCD Майорка | 2: 2 (2: 1) | |
Испания> Промоция Segunda B 2016/2017 Промоция> 2-ри кръг | Промоция на Segunda B 2016/2017 промоция> 2-ри кръг' border = '0' /> | ||||
11:00 | Атлетични Балеарски острови | - | Албасете | 1: 1 (0: 0) | |
пет вечерта | Валенсия CF B | - | Истинска Мурсия | 2: 1 (1: 1) | |
18:00 | ФК Картахена | - | ФК Барселона Б | 1: 2 (0: 0) | |
18:00 | CF Villanovense | - | Състезателен Сантандер | 2: 0 (0: 0) | |
Испания> Промоция на Segunda B 2016/2017 Championship> Финал | Промоция на Segunda B 2016/2017 Championship> Финал' border = '0' /> | ||||
17:06 | CD Леонеса | - | Лорка ФК | 3: 1 (0: 0) | |
Испания> Копа де ла Рейна за жени 2017> Четвъртфинали | Копа де ла Рейна за жени 2017> Четвъртфинали' border = '0' /> | ||||
09:00 | Атлетико Мадрид | - | Валекано Рей | 4: 3 ает | |
11:30 | UDG Тенерифе Юг | - | Повдигнете UD | 2: 1 | |
Швеция> Allsvenskan 2017 | Allsvenskan 2017>' border = '0' /> | ||||
14:00 | АФК Ескилстуна | - | AIK Солна | 1: 3 (1: 1) | |
14:00 | Hammarby IF | - | Djurgårdens IF | 3: 1 (0: 1) | |
16:30 | Аз Сириус | - | Halmstads BK | 2: 1 (0: 1) | |
16:30 | IFK Norrköping | - | IFK Гьотеборг | 2: 0 (1: 0) | |
Швеция> Суперетан 2017 | Суперетан 2017>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Gefle IF | - | Örgryte IS | 0: 1 (0: 0) | |
16:00 | Falkenbergs FF | - | Helsingborgs IF | 1: 1 (0: 0) | |
Швеция> Дивизия 1 Norra 2017 | Раздел 1 Norra 2017>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Екип ThorenGruppen FF | - | Солентуна ФК | 1: 1 (0: 0) | |
15:00 | IFK Лулео | - | Västerås SK | 0: 0 (0: 0) | |
15:00 | Nyköpings BIS | - | Арамейско-сирийски IF | 0: 1 (0: 1) | |
16:00 | Sandvikens IF | - | Асириска FF | 1: 1 | |
Швеция> Дивизия 1 Södra 2017 | Раздел 1 Södra 2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Ландскрона Бойс | - | Qviding FIF | 3: 0 (2: 0) | |
16:00 | Husqvarna FF | - | Ängelholms FF | 3: 0 | |
Швеция> Дамалсвенскан жени 2017 | Women Damallsvenskan 2017>' border = '0' /> | ||||
13:00 | KIF Örebro DFF | - | Vittsjö GIK | 0: 0 (0: 0) | |
14:00 | Копарбергс / Гьотеборг ФК | - | Hammarby IF | 3: 3 (3: 0) | |
14:00 | Piteå IF | - | Linköpings FC | 0: 1 (0: 1) | |
14:00 | FC Rosengård | - | Кристианстадс DFF | 1: 0 (0: 0) | |
Турция> 1. Плейофи за Lig 2016/2017> Финал | 1. Плейофи за Lig 2016/2017> Финал' border = '0' /> | ||||
19:30 | Ескишехирспор | - | Гозтепе | 2: 3 (0: 0, 1: 1, 1: 1) псо | |
Уругвай> Първа дивизия 2017 Intermediate | First Division 2017 Intermediate>' border = '0' /> | ||||
19:00 | Танкът Сисли | - | Площад Колония | 0: 0 (0: 0) | |
19:00 | Рампла Хуниорс | - | Защитник Спортинг | 1: 2 (1: 1) | |
19:00 | Ривър Плейт | - | Южна Америка | 0: 2 (0: 2) | |
САЩ> Major League Soccer 2017 | Major League Soccer 2017>' border = '0' /> | ||||
00:00 | D.C. United | - | Лос Анджелис Галакси | 0: 0 (0: 0) | |
00:30 | Революция в Нова Англия | - | Торонто ФК | 3: 0 (1: 0) | |
00:30 | Монреал Импакт | - | Ню Йорк RB | 1: 0 (0: 0) | |
01:00 | ФК Далас | - | Истинско Солено езеро | 6: 2 (5: 0) | |
02:00 | Колорадо Рапидс | - | Екипаж на Колумб | 2: 1 (0: 0) | |
САЩ> USL Championship 2017 | USL Championship 2017>' border = '0' /> | ||||
00:00 | Батерия Чарлстън | - | Луисвил Сити ФК | 4: 4 (2: 1) | |
00:00 | Питсбърг Ривърхаундс | - | Орландо Сити Б | 1: 2 (1: 1) | |
00:00 | Ричмънд Кикърс | - | Ню Йорк RB II | 0: 1 (0: 1) | |
01:00 | Колорадо Спрингс Switchbacks | - | OKC Energy FC | 1: 0 (0: 0) | |
01:00 | Ориндж Каунти SC | - | Истински монарси SLC | 0: 1 (0: 1) | |
01:30 | Сан Антонио ФК | - | Swope Park Rangers | 0: 0 (0: 0) | |
03:00 | Сиатъл Саундърс 2 | - | Лос Анджелис Галактика II | 3: 0 (0: 0) | |
04:00 | Република Сакраменто | - | Рио Гранде Вали ФК | 0: 0 (0: 0) | |
22:00 | Витлеем Стил ФК | - | Отава Фюри | 1: 1 (1: 0) | |
22:00 | Портланд Тимбърс 2 | - | Ванкувър Whitecaps 2 | 0: 1 (0: 0) | |
САЩ> Северноамериканска футболна лига 2017 Пролетен сезон | Северноамериканска футболна лига 2017 Пролетен сезон>' border = '0' /> | ||||
00:00 | Джаксънвил Армада | - | Маями ФК | 0: 1 (0: 1) | |
00:30 | ФК Пуерто Рико | - | ФК Едмънтън | 3: 0 (2: 0) | |
03:00 | Сан Франциско Делтас | - | Indy Eleven | 2: 2 (0: 0) | |
21:00 ч | Северна Каролина ФК | - | Ню Йорк Космос | 0: 1 (0: 0) | |
САЩ> Национална женска футболна лига за жени 2017 | |||||
00:00 | Вашингтонски дух | - | Хюстън Даш | 2: 0 (1: 0) | |
00:00 | Sky Blue FC | - | Портланд Торнс | 0: 2 (0: 2) | |
00:30 | Орландо Прайд | - | Бостън Брейкърс | 2: 0 (2: 0) | |
20:00 | Чикаго Червени звезди | - | Управление на Сиатъл | 1: 0 (0: 0) | |
Венецуела> Примера Дивизия 2017 Апертура Плейофи> Четвъртфинали | Примера Дивизия 2017 Апертура Плейофи> Четвъртфинали' border = '0' /> | ||||
20:30 | ФК Арагуа | - | Карабобо ФК | 1: 0 (1: 0) |