Футболни мачове на »09.09.2018

Преглед на футболните мачове за 09.04.2018г



. .
FIFA> Приятелски срещи 2018> септември FIFA>Септември Приятелски срещи 2018> Септември' border = '0' />
06:00 Макао - Гуам 2: 0 (1: 0)
10:00 Монголия - Северни Мариански острови 9: 0 (4: 0)
11:00 Непал - Пакистан 1: 2 (0: 1)
14:00 Бангладеш - Бутан 2: 0 (1: 0)
FIFA> Приятелски клубове 2018> Седмица FIFA>Седмица Приятелски клубове 2018> Седмица' border = '0' />
17:30 Вердер Бремен - ФК Емен 1: 2 (1: 1)
18:30 RKVVL / Polaris - MVV 0:17
FIFA> Квалификации за Световната купа за жени Европа 2017/2018> Група 1 FIFA>Група 1 Квалификации за Световно първенство за жени Европа 2017/2018> Група 1' border = '0' />
16:00 Казахстан - Англия 0: 6 (0: 2)
16:00 Русия - Босна и Херцеговина 3: 0 (3: 0)
FIFA> Квалификации за Световната купа за жени Европа 2017/2018> Група 2 FIFA>Група 2 Квалификации за Световното първенство за жени Европа 2017/2018> Група 2' border = '0' />
16:00 Албания - Шотландия 1: 2 (1: 1)
16:00 Полша - Швейцария 0: 0 (0: 0)
FIFA> Квалификации за Световната купа за жени Европа 2017/2018> Група 3 FIFA>Група 3 Квалификации за Световната купа за жени Европа 2017/2018> Група 3' border = '0' />
16:00 Норвегия - Холандия 2: 1 (2: 1)
19:30 Северна Ирландия - Словакия 0: 1 (0: 1)
FIFA> Квалификации за Световната купа за жени Европа 2017/2018> Група 4 FIFA>Група 4 Квалификации на Световната купа за жени Европа 2017/2018> Група 4' border = '0' />
16:00 Дания - Швеция 0: 1 (0: 0)
16:00 Украйна - Унгария 2: 0 (2: 0)
FIFA> Квалификации за Световното първенство за жени Европа 2017/2018> Група 5 FIFA>Група 5 Квалификации за Световната купа за жени Европа 2017/2018> Група 5' border = '0' />
16:00 Фарьорските острови - Германия 0: 8 (0: 3)
16:00 Исландия - Чехия 1: 1 (0: 1)
FIFA> Квалификации за Световното първенство за жени Европа 2017/2018> Група 6 FIFA>Група 6 Квалификации за Световната купа за жени Европа 2017/2018> Група 6' border = '0' />
16:00 Белгия - Италия 2: 1 (2: 1)
пет вечерта Португалия - Румъния 5: 1 (2: 1)
FIFA> Квалификации за Световната купа за жени Европа 2017/2018> Група 7 FIFA>Група 7 Квалификации за Световната купа за жени Европа 2017/2018> Група 7' border = '0' />
16:00 Австрия - Финландия 4: 1 (2: 1)
19:30 Испания - Сърбия 3: 0 (2: 0)
FIFA> U21 Friendlies 2018> септември FIFA>Септември U21 Friendlies 2018> Септември' border = '0' />
09:00 Узбекистан - Таджикистан 1: 0 (0: 0)
12:35 Китай - Мианмар 1: 0 (1: 0)
FIFA> U19 Friendlies 2018> септември FIFA>Септември U19 Friendlies 2018> Септември' border = '0' />
16:00 Хърватия - Индия 5: 0
16:30 Словения - Франция 3: 3 (0: 2)
FIFA> Приятелство за жени U19 2018> септември FIFA>Септември Приятелство за жени U19 2018> Септември' border = '0' />
12:00 Финландия - Чехия 0: 4 (0: 1)
FIFA> U18 Friendlies 2018> септември FIFA>Септември U18 Friendlies 2018> Септември' border = '0' />
10:00 Киргизстан - Турция 0: 3 (0: 1)
14:00 Турция - Белгия 0: 1 (0: 0)
14:00 Израел - Дания 2: 0 (0: 0)
FIFA> U17 приятелски срещи 2018> септември FIFA>Септември U17 Friendlies 2018> септември' border = '0' />
16:00 Словакия - Швеция 1: 0
17:30 Австрия - Кипър 3: 1 (2: 0)
Алжир> Лига 1 2018/2019  Algeria> Лига 1 2018/2019>' border = '0' />
пет вечерта CR Белуиздад - MC Alger 0: 0 (0: 0)
20:45 USM Alger - CA Bordj Bou Arreridj 3: 1 (2: 1)
21:00 ч ES Setif - Параду AC 1: 1 (0: 0)
Аржентина> Първа дивизия 2018/2019  Argentina> Първа дивизия 2018/2019>' border = '0' />
01:00 Сан Мартин де Тукуман - Гимнастика на Ла Плата 1: 1 (0: 0)
Аржентина> Първа национална B 2018/2019  Argentina> Първо национално Б 2018/2019>' border = '0' />
00:00 Депортиво Морон - Алмагро 0: 2 (0: 2)
01:05 Quilmes - Андите на Ломас де Замора 2: 0 (0: 0)
Австралия> NPL Западна Австралия 2018 Финали> Предварителен финал  Australia>Предварителен финал NPL Западна Австралия 2018 Финали> Предварителен финал' border = '0' />
12:00 Пърт SC - Кокбърн Сити SC 2: 1 (0: 0)
Бразилия> Серия B 2018  Brazil> Série B 2018>' border = '0' />
00:00 Vila Nova - GO - Запад - SP 1: 1 (0: 0)
23:15 Гуарани - SP - Гояс 0: 2 (0: 1)
23:15 Аваи - SC - CR Бразилия - AL 1: 0 (1: 0)
23:15 Атлетико Гояниенсе - черен мост 2: 0 (1: 0)
23:15 Коритиба ФК - Boa Esporte - MG 2: 1 (1: 1)
Колумбия> Първо закриване на A 2018  Colombia> Първо A 2018 Затваряне>' border = '0' />
22:00 Леонес ФК - Бояка Чико 1: 2 (1: 1)
Чехия> Pohár FAČR 2018/2019> 2. кръг  Czech Republic>2. Кръг Купа на FACR 2018/2019> 2. Кръг' border = '0' />
15:30 MFK Vyškov - MFK Vítkovice 3: 2 aet
16:00 СК Кладно - FK Ústí nad Labem 12
16:00 Одра Петрковице - FK Fotbal Třinec 0: 4
16:00 ФК Писек - ФК Дукла Прага 0: 2
Дания> DBU Cup 2018/2019> 2. кръг  Denmark>2. Кръгла DBU Pokalen 2018/2019> 2. Кръгла' border = '0' />
16:15 B 1908 Amager - BK Avarta 2: 1 (0: 0)
16:15 Viby IF - Скиве I. 2: 1 (2: 1)
16:15 Силкеборг YMCA - Kolding IF 0: 3 (0: 1)
16:15 Хеденстед АКО - Орхус Фремад 1: 2 (1: 0)
16:15 Херлев И.Ф. - BK Marienlyst 2: 4 (2: 1, 2: 2, 2: 2) псо
16:15 GVI - SønderjyskE 0: 3 (0: 2)
16:30 FC Djursland - Jammerbugt FC 1: 3 (0: 2)
18:00 Bramdrupdam GIF - Dalum IF 0:11 (0: 1)
Англия> Национална лига 2018/2019  England> Национална лига 2018/2019>' border = '0' />
19:45 AFC Fylde - Салфорд Сити 0: 2 (0: 1)
19:45 Борехам Ууд - Честърфийлд ФК 1: 0 (1: 0)
19:45 ФК Бромли - Барнет ФК 0: 1 (0: 1)
19:45 Dagenham & Redbridge - Брейнтрий Таун 1: 0 (0: 0)
19:45 Довър Атлетик - Ебсфлит Юнайтед 1: 1 (1: 1)
19:45 Гейтсхед ФК - Харогейт Таун 2: 3 (1: 1)
19:45 Хартълпул Юнайтед - Бароу AFC 0: 0 (0: 0)
19:45 Leyton Orient - Solihull Moors 3: 0 (1: 0)
19:45 Мейдънхед Юнайтед - ФК Ийстли 2: 0 (2: 0)
19:45 Мейдстоун Юнайтед - Сатън Юнайтед 0: 1 (0: 1)
19:45 Wrexham AFC - Град Халифакс 0: 0 (0: 0)
Италия> Купата на Италия Серия D 2018/2019> 1. кръг  Italy>1. Кръг Coppa Italia Serie D 2018/2019> 1. Кръг' border = '0' />
14:30 Будони - ФК Априлия 12
Парагвай> Първа дивизия 2018 Клаусура  Paraguay> Първа дивизия 2018 Клаусура>' border = '0' />
00:30 Серо Портеньо - Депортиво Сантани 1: 1 (0: 1)
Словакия> Slovensky Pohar 2018/2019> 4. Кръг  Slovakia>4. Кръг Slovensky Pohar 2018/2019>> Кръг' border = '0' />
15:30 TJ Prameň Kováčová - Татран Липтовски Микулаш 2: 5
15:30 Oravské Veselé - Татран Прешов 3: 4 псо
15:30 ŠK Sačurov - Партизан Бардейов 1: 3
Швеция> Суперетан 2018  Sweden> Суперетан 2018>' border = '0' />
18:00 Gefle IF - Örgryte IS 0: 1 (0: 0)
САЩ> USL Championship 2018  USA> USL Championship 2018>' border = '0' />
02:00 Истински монарси SLC - Сан Антонио ФК 1: 2 (0: 1)