Футболни мачове на »03.03.2021

Преглед на футболните мачове за 05/03/2021



. .
CAF> CAF Шампионска лига 2020/2021> Група B CAF>Група B CAF Шампионска лига 2020/2021> Група B' border = '0' />
19:00 CR Белуиздад - Ал Хилал Омдурман -: -
CAF> U20 Africa Cup 2021 Mauretanien> Трето място CAF>Трето място U20 Африка Купа 2021 Мавритания> Трето място' border = '0' />
20:00 Гамбия - Тунис -: -
Алжир> Лига 1 2020/2021  Algeria> Лига 1 2020/2021>' border = '0' />
CA Bordj Bou Arreridj - MC Alger реш.
CR Белуиздад - JS Saoura реш.
14:00 WA Tlemcen - NC Lean -: -
14:00 CS Константин - Н. А. Хюсеин Дей -: -
14:00 US Biskra - ES Setif -: -
14:00 RC Релизан - USM Bel Abbes -: -
15:00 JS Kabylie - Олимпийска Медея -: -
Аржентина> Първа дивизия 2021  Argentina> Първа дивизия 2021>' border = '0' />
22:15 Старите момчета на Нюел - Независим -: -
Аржентина> Откриване на първия митрополит B 2021  Argentina> Първо отваряне на Metropolitan B 2021>' border = '0' />
23:00 Комуникации от Буенос Айрес - Депортиво Мерло -: -
Аржентина> Суперкупа на Аржентина 2019> Финал  Argentina>Финал Суперкупата на Аржентина 2019> Финал' border = '0' />
01:10 Състезателен клуб - Ривър Плейт 0: 5 (0: 1)
Аржентина> Резервна лига 2021  Argentina> Резервна лига 2021>' border = '0' />
12:00 Сан Лоренцо II - Ураган II -: -
12:00 Велес Сарсфийлд II - Бока Хуниорс II -: -
12:00 Сармиенто де Хунин II - Семинари в Кордоба II -: -
12:00 Патронаж на Парана II - Съюз на Санта Фе II -: -
12:00 Олд момчета на Нюел II - Независим II -: -
12:00 Гимнастика на Ла Плата II - Отбрана и правосъдие II -: -
12:00 Racing Club de Avellaneda II - Росарио Централ II -: -
12:00 Ланус II - Атлетико Тукуман II -: -
12:00 Годой Круз II - Platense II -: -
12:00 Арсенал на Саранди II - Студенти II -: -
12:00 Колумб от Санта Фе II - Алдосиви II -: -
12:00 Централна Кордоба SdE II - Банфийлд II -: -
12:00 River Plate II - Аржентинос Хуниорс II -: -
Армения> Висша лига 2020/2021  Armenia> Висша лига 2020/2021>' border = '0' />
Гандзасар Капан - ФК Арарат dnp
10:00 ФК Пюник - ФК Алашкерт -: -
Австралия> A-Лига 2020/2021  Australia> A-League 2020/2021>' border = '0' />
08:35 Аделаида Юнайтед - Нюкасъл Юнайтед Джетс -: -
Австралия> NPL Виктория 2021  Australia> NPL Виктория 2021>' border = '0' />
08:30 Мелбърнските рицари - Dandenong Thunder -: -
08:30 Южен Мелбърн ФК - Източни лъвове -: -
09:00 Green Gully SC - ФК Хюми Сити -: -
09:15 Bentleigh Greens - Порт Мелбърн Акули -: -
09:30 Dandenong City SC - Свети Свети Олбанс -: -
09:30 Оукли оръдия - Хайделберг Юнайтед -: -
Австралия> NPL Куинсланд 2021  Australia> NPL Куинсланд 2021>' border = '0' />
09:30 Полуостров мощност - Логан Мълния ФК -: -
Австрия> 2. Лига 2020/2021  Austria> 2. Лига 2020/2021>' border = '0' />
16:00 SKU Amstetten - SV Lafnitz -: -
17:30 Floridsdorfer AC - ФК Вакер Инсбрук -: -
17:30 Kapfenberger SV 1919 - Напред Steyr -: -
17:30 Австрия Лустенау - ФК Блау Вайс Линц -: -
17:30 FC Juniors OÖ - Rapid Wien (A) -: -
Австрия> Регионална лига Ost 2020/2021  Austria> Regionalliga Ost 2020/2021>' border = '0' />
SC Neusiedl / Виж 1919 - FC зидария реш.
САЩ Драсбург - SV Stripfing / Weiden реш.
ФК Мансдорф / Гросенцерсдорф - SC Wiener Viktoria реш.
Беларус> Kubok 2020/2021> Четвъртфинали  Belarus>Четвъртфинали Kubok 2020/2021> Четвъртфинали' border = '0' />
23:00 ФК Минск - ФК Ислох Минск -: -
Белгия> Първи клас A 2020/2021  Belgium> Първи клас A 2020/2021>' border = '0' />
19:45 Спортен Шарлеруа - Sint-Truidense VV -: -
Белгия> Първа дивизия B 2020/2021  Belgium> Първи клас B 2020/2021>' border = '0' />
19:00 Lierse Kempenzonen - Union St. Gilloise -: -
Босна и Херцеговина> Висша лига 2020/2021  Bosnia-Herzegovina> Премиер Лига 2020/2021>' border = '0' />
пет вечерта Вележ Мостар - Боец Баня Лука -: -
Бразилия> Кампеонато Кариока 2021 Купа на Гуанабара  Brazil> Шампионат Кариока 2021 Купа Гуанабара>' border = '0' />
00:00 Ресенде - RJ - Fluminense RJ 2: 1 (0: 0)
Бразилия> Кампеонато Минейро 2021  Brazil> Шампионат на Минас Жерайс 2021>' border = '0' />
00:00 Tombense - MG - Атлетико Минейро 1: 2 (1: 1)
Бразилия> Кампеонато Гаучо 2021  Brazil> Шампионат Gaúcho 2021>' border = '0' />
00:30 Младежи - РС - Сао Луиз - РС 1: 2 (0: 2)
Колумбия> Първо откриване през 2021 г.  Colombia> Първо отваряне на 2021 г.>' border = '0' />
01:05 Санта Фе - Спорт Толима 3: 2 (1: 0)
23:00 Независим Меделин - Капитал -: -
Хърватия> 1. HNL 2020/2021  Croatia> 1. HNL 2020/2021>' border = '0' />
пет вечерта НК Истра 1961 - HNK Шибеник -: -
Хърватия> 2-ра HNL 2020/2021  Croatia> 2. HNL 2020/2021>' border = '0' />
14:00 NK Dugopolje - Хърватски Dragovoljac -: -
14:30 NK Međimurje - НК Ориент Риека -: -
14:30 НК Интер Запрешич - НК Дубрава -: -
Кипър> Първа дивизия 2020/2021 Abstieg  Cyprus> Първа дивизия 2020/2021 изпадане>' border = '0' />
16:00 Karmiotissa Polemidion - Енозис Неон Паралимни -: -
Чехия> 1-ва футболна лига 2020/2021  Czech Republic> 1-ва футболна лига 2020/2021>' border = '0' />
ФК Пардубице - 1. ФК Словашко реш.
Чехия> 2-ра футболна лига 2020/2021  Czech Republic> 2-ра футболна лига 2020/2021>' border = '0' />
13:00 Височина Йиглава - Славой Вишеград -: -
Дания> 1. Дивизия 2020/2021  Denmark> 1. Дивизия 2020/2021>' border = '0' />
18:00 ФК Фредерисия - Хобро I. -: -
18:00 Скиве I. - Виборг ФФ -: -
Дания> Жени Gjensidige Kvindeliga 2020/2021  Denmark> Жени Gjensidige Kvindeliga 2020/2021>' border = '0' />
18:30 FC Thy-Thisted Q - Олборг BK -: -
Египет> Премиършип 2020/2021  Egypt> Premiership 2020/2021>' border = '0' />
13:00 Уади Дегла ФК - Исмаили -: -
15:00 Итихад Ел-Искандари - Ел-Ентаг Ел-Харби -: -
пет вечерта Tala'ea El-Gaish SC - ENPPI -: -
Англия> Шампионат 2020/2021  England> Шампионат 2020/2021>' border = '0' />
19:45 Град Хъдърсфийлд - Кардиф Сити -: -
Англия> U23 Premier League Div. 1 2020/2021  England> U23 Premier League Div. 1 2020/2021> 'border =' 0 '/>
14:00 Саутхемптън ФК U23 - Арсенал ФК U23 -: -
12:00 Тотнъм Хотспур U23 - Евертън ФК U23 -: -
Англия> U23 Premier League Div. 2 2020/2021  England> U23 Premier League Div. 2 2020/2021> 'border =' 0 '/>
13:00 Четене на FC U23 - Норич Сити U23 -: -
14:00 Мидълзбро ФК U23 - Нюкасъл Юнайтед U23 -: -
13:00 Уулвърхамптън Уондърърс U23 - Лийдс Юнайтед U23 -: -
Англия> U23 Лига за професионално развитие 2020/2021  England> Лига за професионално развитие U23 2020/2021>' border = '0' />
13:00 Бирмингам Сити U23 - Нотингам Форест U23 -: -
Англия> U18 FA Купа за младежи 2020/2021> 3. Кръг  England>3. Кръг U18 FA Youth Cup 2020/2021> 3. Кръг' border = '0' />
19:00 Лестър Сити - Шефилд Уензди -: -
Англия> U18 Youth Alliance 2020/2021 Североизточна дивизия  England> U18 Младежки алианс 2020/2021 Североизточна дивизия>' border = '0' />
13:00 Бъртън Албион - Брадфорд Сити -: -
Естония> Шампионска лига 2021  Estonia> Шампионска лига 2021>' border = '0' />
ФК Флора - Пярну JK Храброст реш.
Естония> Superkarikas 2021> Финал  Estonia>Final Superkarikas 2021> Final' border = '0' />
пет вечерта ФК Флора - Екип на Paide City -: -
Франция> Национален 2020/2021  France> Национална 2020/2021>' border = '0' />
САЩ Булон - ФК Сет реш.
пет вечерта ФК Бур-Перонас - ФК Бастия-Борго -: -
пет вечерта ФК Ле Ман - ФК Вилфранш Божоле -: -
пет вечерта СК Бастия - САЩ Конкарно -: -
пет вечерта ТО Шоле - САЩ Avranches -: -
пет вечерта Спортен клуб Лион - Стадион Бриочин -: -
пет вечерта САЩ Quevilly-Rouen - САЩ Créteil-Lusitanos -: -
Франция> Купе дьо Франс 2020/2021> 10. кръг  France>10. Кръг Купе дьо Франс 2020/2021> 10. Кръг' border = '0' />
20:00 А. С. Бове - САЩ Булон -: -
20:00 ФК Обан - Тулуза ФК -: -
Грузия> Erovnuli Liga 2021  Georgia> Erovnuli Liga 2021>' border = '0' />
11:00 ФК Самтредия - Дила Гори -: -
16:00 Динамо батуми - ФК Кобулети -: -
16:00 Торпедо Кутаиси - Динамо Тбилиси -: -
Германия> Бундеслига 2020/2021  Germany> Бундеслига 2020/2021>' border = '0' />
19:30 ФК Шалке 04 - 1. FSV Майнц 05 -: -
Германия> 2. Бундеслига 2020/2021  Germany> 2. Бундеслига 2020/2021>' border = '0' />
17:30 Wurzburger Kickers - 1. ФК Хайденхайм 1846 -: -
17:30 SC Падерборн 07 - SV Дармщат 98 -: -
Германия> 3. Лига 2020/2021  Germany> 3. Лига 2020/2021>' border = '0' />
18:00 FSV Цвикау - SC Verl -: -
Германия> Оберлига Баден-Вюртемберг 2020/2021  Germany> Оберлига Баден-Вюртемберг 2020/2021>' border = '0' />
ФК Нотинген - FC-Astoria Walldorf II реш.
Германия> Оберлига Хамбург 2020/2021  Germany> Оберлига Хамбург 2020/2021>' border = '0' />
Bramfelder SV - Union Tornesch реш.
WTSV Конкордия - SV Curslack-Neuengamme реш.
Хам Юнайтед - Uhlenhorster SC Paloma реш.
TuS Osdorf - SV Rugenbergen реш.
Виктория Хамбург - TSV Sasel реш.
Германия> Оберлига NOFV-Süd 2020/2021  Germany> Oberliga NOFV-Süd 2020/2021>' border = '0' />
Лудвигсфелдер ФК - FSV Martinroda реш.
Германия> Бундеслига за жени 2020/2021  Germany> Бундеслига за жени 2020/2021>' border = '0' />
18:15 Байер Леверкузен - Турбина Потсдам -: -
Гана> Висша лига 2020/2021  Ghana> Висша лига 2020/2021>' border = '0' />
15:00 Интер съюзници - Ashanti Gold -: -
18:00 Елмина Акули - Асанте Котоко -: -
Гибралтар> Premier Divison 2020/2021  Gibraltar> Premier Divison 2020/2021>' border = '0' />
18:30 Mons Calpe S.C. - Манчестър 62 ФК -: -
Хондурас> Национална лига 2020/2021 Клаусура  Honduras> Национална лига 2020/2021 Клаусура>' border = '0' />
01:00 Истинска Испания - Живот 0: 0
Хонконг> Висша лига 2020/2021  Hong Kong> Висша лига 2020/2021>' border = '0' />
12:00 Южна област - Източен SC -: -
Унгария> NB I 2020/2021  Hungary> NB I 2020/2021>' border = '0' />
19:00 Diósgyőr VTK - MTK Будапеща -: -
Исландия> Lengjubikarinn 2021> Група 2  Iceland>Група 2 Lengjubikarinn 2021> Група 2' border = '0' />
19:00 Викингур Рейкявик - До Рейкявик -: -
Исландия> Lengjubikarinn 2021> Група 3  Iceland>Група 3 Lengjubikarinn 2021> Група 3' border = '0' />
19:00 UMF Stjarnan - Кефлавик ÍF -: -
20:00 ÍАкранес - Ти АКО -: -
Исландия> Lengjubikarinn 2021> Група 4  Iceland>Група 4 Lengjubikarinn 2021> Група 4' border = '0' />
20:00 Фьолнир Рейкявик - Широк момент -: -
Индия> Индийска Суперлига 2020/2021 Плейофи> Полуфинали  India>Полуфинали Индийска Суперлига 2020/2021 Плейофи> Полуфинали' border = '0' />
14:00 ФК Гоа - Мумбай Сити ФК -: -
Индия> Финален кръг I-Лига 2020/2021  India> Финален кръг I-Лига 2020/2021>' border = '0' />
08:30 Истински Кашмир - Братя Чърчил 0: 0
10:35 Мохамедан SC - TRAU FC -: -
13:30 Пенджаб ФК - Гокулам Керала -: -
Ирак> Суперлига 2020/2021  Iraq> Суперлига 2020/2021>' border = '0' />
10:45 Ал Синаат Ал Кахрабая - Ал Кува Ал Джавия -: -
11:00 Ал Кахраба - Ал Мина -: -
11:00 Аманат Багдад - Ал Нафт -: -
11:00 Erbil SC - Ал Касим SC -: -
11:00 Нафт Ал Басра - Ал Худуд -: -
13:00 Ал шорта - Вашият FC -: -
15:15 Ал Наджаф - Ал Самава -: -
Казахстан> Суперкубок 2021> 3td място  Kazakhstan>3td място Superkubok 2021> 3td място' border = '0' />
09:00 Шактер Караганда - ФК Кайрат -: -
Косово> Суперлига 2020/2021  Kosovo> Суперлига 2020/2021>' border = '0' />
12:00 Беса Пея - KF Trepça -: -
12:00 KF Балкани - ФК Дреница -: -
Кувейт> Шампионат на Висшата лига 2020/2021  Kuwait> Шампионат на Висшата лига 2020/2021>' border = '0' />
14:00 Ал Фахаел - Казма SC -: -
14:00 Ал Араби SC - Ал Салмия SC -: -
16:50 Ал Сахел - Al Nasr SC -: -
Литва> Лига 2021  Lithuania> Лига 2021>' border = '0' />
ФК Жалгирис - FK Knights реш.
16:00 Каунас Жалгирис - ФК Банга Гаргждай -: -
Малайзия> Суперлига 2021  Malaysia> Суперлига 2021>' border = '0' />
13:00 Джохор Дарул Та’зим - Кедах Дарул Аман -: -
Мексико> Първа дивизия 2020/2021 Клаусура  Mexico> Първа дивизия 2020/2021 Клаусура>' border = '0' />
01:00 Клуб Necaxa - CF Pachuca 2: 2 (1: 1)
03:00 Пуми UNAM - Сантос Лагуна 1: 0 (0: 0)
Мексико> Лига за разширяване 2020/2021 Клаусура  Mexico> Лига за разширяване 2020/2021 Клаусура>' border = '0' />
23:00 Клуб Celaya - Койоти от Тласкала -: -
Мексико> Premier de Ascenso 2020/2021 Група A  Mexico> Premier de Ascenso 2020/2021 Група A>' border = '0' />
22:00 Атлетик Сан Луис II - Мазоркерос -: -
Мексико> Premier de Ascenso 2020/2021 Група B  Mexico> Premier de Ascenso 2020/2021 Група B>' border = '0' />
18:00 Gunboats Marina - Кафеса Халиско -: -
21:00 ч Плаж Интер - Спорт Донгу -: -
Мексико> Жена Лига MX Феменил 2020/2021 Клаусура  Mexico> Жена Лига MX Феменил 2020/2021 Клаусура>' border = '0' />
22:00 Клуб Necaxa - ФК Пуебла -: -
Мексико> Основни сили U20 2020/2021 Затваряне  Mexico> U20 Основни сили 2020/2021 Затваряне>' border = '0' />
15:00 ФК Пуебла - UANL Tigres -: -
16:00 Атлетик Сан Луис - Депортиво Толука -: -
Мексико> Основни сили U17 2020/2021 Затваряне  Mexico> U17 Основни сили 2020/2021 Затваряне>' border = '0' />
17:45 ФК Пуебла - UANL Tigres -: -
18:00 Атлетик Сан Луис - Депортиво Толука -: -
Холандия> Ередивизия 2020/2021  Netherlands> Eredivisie 2020/2021>' border = '0' />
19:00 ФК Емен - Спарта Ротердам -: -
Холандия> Eerste Divisie 2020/2021  Netherlands> Първа дивизия 2020/2021>' border = '0' />
17:45 Helmond Sport - NEC Неймеген -: -
17:45 ФК Утрехт (J) - MVV -: -
20:00 ТОП Нас - Вървете напред Орли -: -
20:00 SC Cambuur - SC Telstar -: -
Холандия> Ередивизия за жени 2020/2021  Netherlands> Ередивизия за жени 2020/2021>' border = '0' />
18:30 SBV Excelsior - vv Алкмаар -: -
18:30 АФК Аякс - sc Heerenveen -: -
18:30 ADO Den Haag - ФК Твенте -: -
Северна Ирландия> Висша лига 2020/2021  Northern Ireland> Висша лига 2020/2021>' border = '0' />
19:30 Карик Рейнджърс - Гленторан Белфаст -: -
Панама> Панамска лига 2021 Откриване  Panama> Панамска лига 2021 Апертура>' border = '0' />
22:00 Ерера ФК - Верагуас 2010 -: -
Парагвай> Първа дивизия 2021 Апертура  Paraguay> Първа дивизия 2021 Апертура>' border = '0' />
21:15 Ривър Плейт - ФК Гуайреня -: -
23:30 12 октомври, Итаугуа - Свобода -: -
Полша> Екстракласа 2020/2021  Poland> Екстракласа 2020/2021>' border = '0' />
19:30 Висла Краков - Горник Забже -: -
Полша> I лига 2020/2021  Poland> I Лига 2020/2021>' border = '0' />
13:00 Одра Аполе - OKS Stomil Olsztyn -: -
16:00 Медна легница - GKS Bełchatów -: -
16:40 Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Sandecja Nowy Sącz -: -
Португалия> Първа лига 2020/2021  Portugal> Висша лига 2020/2021>' border = '0' />
18:30 Пасос де Ферейра - Национален компактдиск -: -
20:45 Спортен CP - CD Санта Клара -: -
Португалия> U23 Liga Revelation 2020/2021 Квалификационен шампион  Portugal> U23 Revelation League 2020/2021 Champion Qualification>' border = '0' />
11:00 Leixões SC - FC Famalicão -: -
Португалия> U23 Лига Откритие 2020/2021 Квалификация за купата  Portugal> U23 Liga Revelation 2020/2021 Квалификация за купа>' border = '0' />
15:00 Portimonense SC - SL Бенфика -: -
Румъния> Лига 1 2020/2021  Romania> Лига 1 2020/2021>' border = '0' />
15:30 Сепсис OSK - Чиндия Търговище -: -
18:30 FC Viitorul Constanța - Academica Clinceni -: -
Саудитска Арабия> Висша лига 2020/2021  Saudi Arabia> Висша лига 2020/2021>' border = '0' />
13:10 Abha Club - Ал Фатех -: -
13:15 ч Ал Айн - Ал Фейсали -: -
15:20 Ал Етифак - Ал Наср -: -
15:35 Ал Шабаб - Ал Кадия -: -
17:35 Ал Итихад - Ал Уеда -: -
17:35 Ал Хилал - Ал Раед -: -
Шотландия> Шампионат 2020/2021  Scotland> Шампионат 2020/2021>' border = '0' />
Райт Роувърс - Дънфермлайн Атлетик реш.
Южна Африка> Висша футболна лига 2020/2021  South Africa> Висша футболна лига 2020/2021>' border = '0' />
15:00 Суперспорт Юнайтед - TS Galaxy -: -
Испания> Първа дивизия 2020/2021  Spain> Първа дивизия 2020/2021>' border = '0' />
20:00 Валенсия CF - Виляреал CF -: -
Испания> Втора дивизия 2020/2021  Spain> Второ разделение 2020/2021>' border = '0' />
20:00 Еспаньол Барселона - Истински Овиедо -: -
Швейцария> Challenge League 2020/2021  Switzerland> Challenge League 2020/2021>' border = '0' />
18:00 ФК Киасо - ФК Аарау -: -
18:00 ФК Шафхаузен - Стадион Лозана-Оучи -: -
19:00 Grasshopper Club Цюрих - ФК Уинтъртур -: -
19:00 FC Wil 1900 - Neuchâtel Xamax FCS -: -
Турция> 1. Лига 2020/2021  Turkey> 1. Лига 2020/2021>' border = '0' />
16:00 İstanbulspor AŞ - Keçiörengücü -: -
Уругвай> Първа дивизия 2020 Клаусура  Uruguay> Първа дивизия 2020 Клаусура>' border = '0' />
23:00 Монтевидео Скитници - Въртящ момент на град Монтевидео -: -