Футболни мачове на »03.06.2017



Преглед на футболните мачове за 03.06.2017г



. .




FIFA> Приятелски срещи за жени 2017> март FIFA>Март Приятелски срещи за жени 2017> март' border = '0' />
11:00 Словакия - Тайван 1: 0 (1: 0)
12:00 Джорджия - Молдова 1: 1 (0: 0)
12:30 Италия - Швейцария 0: 6 (0: 3)
12:30 Ирландия - Уелс 1: 0 (1: 0)
12:30 Северна Корея - Белгия 4: 1 (2: 0)
14:00 Северна Ирландия - Словения 4: 4 (1: 3)
14:00 Хърватия - Босна и Херцеговина 0: 0 (0: 0)
14:45 Норвегия - Япония 0: 2 (0: 0)
14:45 Исландия - Испания 0: 0 (0: 0)
15:00 Швеция - Холандия 0: 1 (0: 0)
15:00 Китай - Австралия 1: 2 (1: 0)
15:30 Австрия - Шотландия 1: 3 (0: 0)
15:30 Чехия - Унгария 1: 2 (0: 1)
15:30 Нова Зеландия - Южна Кореа 0: 2 (0: 0)
19:00 Русия - Дания 1: 6 (1: 1)
19:00 Португалия - Канада 0: 0 (0: 0)
AFC> Купа на AFC 2017> Група A AFC>Група A AFC Cup 2017> Група A' border = '0' />
15:00 Ал Ахли - Ал Завра’а 1: 1 (1: 0)
15:00 Ал Сувайк - Ал Джайш 0: 1 (0: 0)
AFC> Купа на AFC 2017> Група B AFC>Група B AFC Cup 2017> Група B' border = '0' />
12:30 Ал Уахда - Ал Сафа SC 2: 0 (1: 0)
15:00 Ал Кува Ал Джавия - Ал Хид 2: 1 (0: 0)
Австралия> NPL Южна Австралия 2017  Australia> NPL Южна Австралия 2017>' border = '0' />
09:45 Аделаида сини орли - Кометите от Аделаида 0: 6 (0: 5)
Бахрейн> Висша лига 2016/2017  Bahrain> Висша лига 2016/2017>' border = '0' />
15:30 Клуб Малкия - Клуб Манама 1: 0 (0: 0)
Белгия> Резервна професионална лига 2016/2017 група 1  Belgium> Резервна Pro League 2016/2017 група 1>' border = '0' />
18:30 KRC Genk II - RSC Anderlecht II 0: 1
18:30 Спортинг Локерен II - Sint-Truidense VV II 5: 0
18:30 KV Kortrijk II - KAA Gent II 12
Белгия> Резервна професионална лига 2016/2017 група 2  Belgium> Резервна Pro League 2016/2017 група 2>' border = '0' />
18:30 Ваасланд-Беверен II - KVC Westerlo II 2: 2
18:30 KV Oostende II - AS Eupen II 2: 1
18:30 Спортен Шарлеруа II - К. В. Мехелен II 1: 1
Белгия> Резервна професионална лига 2016/2017 група 1  Belgium> Резервна Pro League 2016/2017 група 1>' border = '0' />
19:00 Клуб Брюж KV II - Стандартен Лиеж II 3: 0
България> Първа Лига 2016/2017  Bulgaria> Parva Liga 2016/2017>' border = '0' />
15:30 Botev Plovdiv - PFC Beroe 2: 0 (1: 0)
Чили> Първа дивизия 2016/2017 Клаусура  Chile> Първа дивизия 2016/2017 Клаусура>' border = '0' />
23:30 О'Хигинс - Университет в Консепсион 1: 1 (1: 1)
Колумбия> Първо откриване на A 2017  Colombia> Първо отваряне от 2017 г.>' border = '0' />
00:30 Атлетико Джуниър - Атлетик Уила 3: 3 (2: 2)
Чехия> 2-ра футболна лига 2016/2017  Czech Republic> 2-ра футболна лига 2016/2017>' border = '0' />
15:00 SFC Опава - 1. СК Зноймо 2: 2 (0: 1)
Дания> Суперлига 2016/2017  Denmark> Суперлига 2016/2017>' border = '0' />
18:00 Odense BK - Олборг БК 4: 0 (1: 0)
Англия> Висша лига 2016/2017  England> Висша лига 2016/2017>' border = '0' />
20:00 Уест Хем Юнайтед - Челси ФК 1: 2 (0: 1)
Англия> U23 Premier League Div. 1 2016/2017  England> U23 Висша лига Div. 1 2016/2017> 'border =' 0 '/>
19:00 Съндърланд AFC U23 - Манчестър Юнайтед U23 1: 3 (0: 2)
19:00 Четене на FC U23 - Ливърпул ФК U23 1: 5 (1: 3)
19:00 Окръг Дерби U23 - Лестър Сити U23 0: 0 (0: 0)
19:00 Саутхемптън ФК U23 - Челси ФК U23 0: 0 (0: 0)
Англия> U23 Premier League Div. 2 2016/2017  England> U23 Висша лига Div. 2 2016/2017> 'border =' 0 '/>
19:00 Улвърхамптън Уондърърс U23 - Астън Вила U23 1: 2 (0: 0)
19:00 Нюкасъл Юнайтед U23 - Норич Сити U23 1: 2 (1: 0)
19:00 Уест Бромвич Албион U23 - Суонзи Сити U23 0: 1 (0: 0)
Финландия> Купа Суомен 2017> Група Е  Finland>Група E Финландска купа 2017> Група E' border = '0' />
16:00 ФК Лахти - JJK Jyväskylä 3: 2
Франция> Лига 2 2016/2017  France> Лига 2 2016/2017>' border = '0' />
19:45 ФК Валенсиен - RC Страсбург 2: 1 (0: 0)
Германия> 2-ра Бундеслига 2016/2017  Germany> 2. Бундеслига 2016/2017>' border = '0' />
19:15 Айнтрахт Брауншвайг - VfB Щутгарт 1: 1 (1: 1)
Германия> Регионална лига Норд 2016/2017  Germany> Regionalliga Nord 2016/2017>' border = '0' />
18:30 Хановер 96 II - Единство Брауншвайг II 2: 3 (1: 1)
Германия> Regionalliga Südwest 2016/2017  Germany> Regionalliga Südwest 2016/2017>' border = '0' />
18:30 ФК Нотинген - Червеи от червеи 2: 2 (1: 1)
Германия> Регионална лига Байерн 2016/2017  Germany> Регионална лига Байерн 2016/2017>' border = '0' />
18:00 SpVgg Greuther Fürth II - SpVgg Горна Франкония Байройт 1: 1 (1: 0)
Гана> Висша лига 2017  Ghana> Висша лига 2017>' border = '0' />
15:00 Джуджета Ебуса - Медеама SC 1: 0 (1: 0)
Гибралтар> Premier Divison 2016/2017  Gibraltar> Premier Divison 2016/2017>' border = '0' />
19:30 Монс Калпе - ФК Сейнт Джоузеф 0: 1
Гърция> Суперлига 2016/2017  Greece> Суперлига 2016/2017>' border = '0' />
17:30 Panionios GSS - AEK Athen 1: 1 (0: 1)
Гватемала> Национална лига 2016/2017 Клаусура  Guatemala> Национална лига 2016/2017 Клаусура>' border = '0' />
00:00 Xelaju MC - Депортиво Малакатеко 1: 1 (1: 0)
Ирак> Суперлига 2016/2017  Iraq> Суперлига 2016/2017>' border = '0' />
12:00 Ал Нафт - Ал Мина 0: 0
12:00 Ал Самава - Ал Наджаф 12
12:00 Naft Al Junoob - Ал Худуд 1: 1
12:00 Аманат Багдад - Ал Карх SC 2: 0
12:00 Ал Хюсеин - Ал Талаба 2: 2
12:00 Naft Maysan - Naft Al Wasat 0: 0
Израел> Лигат ха'Ал 2016/2017  Israel> 'border =' 0 '/>
19:00 Бейтар Йерусалим - Макаби Хайфа 0: 1 (0: 1)
Италия> Серия B 2016/2017  Italy> Серия B 2016/2017>' border = '0' />
19:30 Фрозиноне Футбол - AS Цитадела 1: 1 (1: 0)
Италия> Серия C Група B 2016/2017  Italy> Серия C Група B 2016/2017>' border = '0' />
19:45 Парма Калчо 1913 - Форли ФК 1: 1 (0: 0)
Ямайка> Национална висша лига 2016/2017  Jamaica> Национална висша лига 2016/2017>' border = '0' />
00:00 Изглед към пристанището - Арнет Гардънс 2: 3
22:30 UWI Пеликани - Градини Тиволи 4: 0
Кувейт> Висша лига 2016/2017  Kuwait> Висша лига 2016/2017>' border = '0' />
14:00 Al Nasr SC - Ал Араби SC 4: 0 (0: 0)
14:00 Ал Салмия SC - Ал Ярмук 2: 1 (1: 1)
14:00 Ал Фахаел - Хайтан SC 1: 0 (0: 0)
16:20 Казма SC - Ал Тадамун 1: 1 (1: 0)
16:20 Кадия СК - Ал Кувейт SC 0: 0 (0: 0)
Мексико> Premier de Ascenso 2016/2017 Закриване  Mexico> Premier de Ascenso 2016/2017 Clausura>' border = '0' />
21:00 ч Клуб Zacatepec II - Круз Азул II 4: 2
Молдова> Национална дивизия 2016/2017  Moldova> Национално отделение 2016/2017>' border = '0' />
12:00 FC Academia UTM - Динамо Ауто 1: 2 (1: 0)
Холандия> Първа дивизия 2016/2017  Netherlands> Eerste Divisie 2016/2017>' border = '0' />
19:00 ФК Утрехт (J) - VVV Venlo 0: 0 (0: 0)
Полша> Екстракласа 2016/2017  Poland> Екстракласа 2016/2017>' border = '0' />
пет вечерта Pogon Szczecin - Висла Плоц 1: 1 (0: 1)
Португалия> Висша лига 2016/2017  Portugal> Висша лига 2016/2017>' border = '0' />
20:00 Г. Д. Ещорил - Рио Аве ФК 0: 2 (0: 1)
Румъния> Лига 1 2016/2017  Romania> Лига 1 2016/2017>' border = '0' />
16:00 FC доброволци - CSM Politehnica Iași 0: 1 (0: 0)
18:30 Астра Гюргево - ФК Ботошани 3: 0 (0: 0)
Русия> Премиер Лига 2016/2017  Russia> Премиер Лига 2016/2017>' border = '0' />
16:30 Анжи Махачкала - Рубин Казан 0: 1 (0: 0)
Испания> Първа дивизия 2016/2017  Spain> Първа дивизия 2016/2017>' border = '0' />
19:45 CD Alaves - ФК Севиля 1: 1 (0: 1)
Швейцария> Challenge League 2016/2017  Switzerland> Challenge League 2016/2017>' border = '0' />
18:45 FC Wil 1900 - ФК Аарау 0: 3 (0: 1)
Турция> SüperLig 2016/2017  Turkey> SuperLig 2016/2017>' border = '0' />
16:00 Genclerbirligi - Акхисар Беледиеспор 2: 0 (1: 0)
пет вечерта Анталияспор - Галатасарай 2: 3 (1: 2)
Турция> 1. Лига 2016/2017  Turkey> 1. Lig 2016/2017>' border = '0' />
15:30 Altınordu FSG - Сиваспор 0: 0 (0: 0)
САЩ> Major League Soccer 2017  USA> Major League Soccer 2017>' border = '0' />
00:30 Атланта Юнайтед - Ню Йорк RB 1: 2 (1: 0)
02:30 Ванкувър Whitecaps - Съюз на Филаделфия 0: 0 (0: 0)