FIFA> Приятелски срещи 2017> юли | Приятелски срещи 2017> юли' border = '0' /> | ||||
---|---|---|---|---|---|
00:30 | Гренада | - | Барбадос | 0: 2 (0: 1) | |
16:00 | Южна Африка | - | Намибия | 1: 0 (1: 0) | |
18:30 | Танзания | - | Лесото | 4: 2 (0: 0, 0: 0) псо | |
FIFA> Приятелски клубове 2017> Седмица | Приятелски клубове 2017> Седмица' border = '0' /> | ||||
15:00 | ФК Лиеферинг | - | SG Sonnenhof Großaspach | 0: 2 | |
16:00 | Ян Регенсбург | - | SV Ried | 1: 1 | |
16:30 | Холщайн Кил | - | Bor.Mönchengladbach II | 2: 0 | |
16:30 | TSV Хартберг | - | TuS Bad Gleichenberg | 2: 2 | |
пет вечерта | DJK-SG Schwabsberg / кн | - | 1. ФК Хайденхайм 1846 | 0:18 | |
пет вечерта | Ораниенбургер ФК Айнтрахт | - | Херта BSC | 0: 2 | |
пет вечерта | Червеи от червеи | - | SV Дармщат 98 | 0: 4 | |
пет вечерта | SKN St. Pölten | - | AS Монако | 0: 3 (0: 1) | |
пет вечерта | SV Матерсбург | - | Напредък в Сомбатели | 1: 1 | |
18:00 | РБ Залцбург | - | RSC Андерлехт | 4: 1 | |
18:00 | Волфсбергер AC | - | 1. ФК Юнион Берлин | 2: 4 | |
18:00 | WSG Wattens | - | SV Reutte | 8: 0 | |
18:00 | VfL Бохум | - | Union St. Gilloise | 0: 0 (0: 0) | |
18:00 | Kapfenberger SV 1919 | - | SC Калсдорф | 3: 2 | |
18:45 | TSV Хартберг | - | АСК Ebreichsdorf | 2: 1 | |
FIFA> Приятелски срещи за жени 2017> юли | Приятелски срещи за жени 2017> юли' border = '0' /> | ||||
19:30 | Шотландия | - | Ирландия | 1: 0 (0: 0) | |
20:00 | Франция | - | Белгия | 2: 0 (1: 0) | |
КОНМЕБОЛ> Копа Либертадорес 2017> Осминафинал | Копа Либертадорес 2017> Кръг от 16' border = '0' /> | ||||
01:45 | Национален | - | Ботафого - RJ | 0: 1 (0: 1) | |
01:45 | Емелец | - | Сан Лоренцо | 0: 1 (0: 1) | |
КОНМЕБОЛ> Копа Судамерикана 2017> 2. Кръг | Copa Sudamericana 2017> 2. Кръг' border = '0' /> | ||||
01:45 | Спорт - PE | - | Саранди Арсенал | 2: 0 (0: 0) | |
CAF> CAF Champions League 2017> Група A | CAF Шампионска лига 2017> Група A' border = '0' /> | ||||
Сахел звезда | - | Ал-Мерих SC | отменен. | ||
Ал Хилал Омдурман | - | Железопътна линия Бейра | отменен. | ||
Аржентина> Първи национален B 2016/2017 | National First B 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
19:30 | Вила Далмин | - | Централна Кордоба SdE | 0: 5 (0: 3) | |
Австралия> NPL Виктория 2017 | NPL Виктория 2017>' border = '0' /> | ||||
11:30 | Оукли оръдия | - | Green Gully SC | 1: 1 (1: 0) | |
11:30 | Порт Мелбърн Акули | - | Паско Вале SC | 1: 3 (1: 0) | |
Беларус> Kubok 2017/2018> 3. кръг | Kubok 2017/2018> 3. Кръгла' border = '0' /> | ||||
16:00 | ФК Сморгон | - | Брест на Динамо | 1: 4 (0: 3) | |
16:30 | Неман-Агро Стовбци | - | BATE Borisov | 1: 5 (1: 2) | |
Бразилия> Серия B 2017 | Série B 2017>' border = '0' /> | ||||
23:15 | Санта Круз - PE | - | Бразилия де Пелотас - РС | 3: 0 (2: 0) | |
Китай> Супер лига 2017 | Суперлига 2017>' border = '0' /> | ||||
12:35 | ФК Тиендзин Куанджиян | - | Гуанджоу R&F | 2: 1 (1: 1) | |
Египет> Премиършип 2016/2017 | Premiership 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Tala'ea El-Gaish SC | - | ENPPI | 1: 2 (0: 0) | |
Естония> Шампионска лига 2017 | Шампионска лига 2017>' border = '0' /> | ||||
17:30 | JK Sillamäe Kalev | - | Бъдещето на Вилянди | 1: 0 (0: 0) | |
Финландия> Veikkausliiga 2017 | Veikkausliiga 2017>' border = '0' /> | ||||
16:30 | IFK Mariehamn | - | Илвес Тампере | 2: 2 (0: 0) | |
Исландия> Úrvalsdeild 2017 | Úrvalsdeild 2017>' border = '0' /> | ||||
20:15 | FH Hafnarfjörður | - | Víkingur Ólafsvík | 0: 2 (0: 0) | |
Исландия> 1-ва дивизия 2017 | 1. deild 2017>' border = '0' /> | ||||
20:15 | Филкир Рейкявик | - | Хаукар Хафнарфьордюр | 2: 0 (0: 0) | |
20:15 | UMF Selfoss | - | Ttróttur Рейкявик | 1: 1 (1: 1) | |
Индонезия> Лига 1 2017 | Лига 1 2017>' border = '0' /> | ||||
09:00 | Митра кукар | - | Семен Паданг | 1: 0 (1: 0) | |
12:30 | Арема Кронус ФК | - | ФК Шривия | 3: 2 (1: 1) | |
Ирак> Суперлига 2016/2017 | Суперлига 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Ал Карх SC | - | Вашият FC | 1: 1 | |
Ирландия> Висша дивизия 2017 | Premier Division 2017>' border = '0' /> | ||||
19:45 | Дрогеда Юнайтед | - | Намери арфи | 0: 2 (0: 1) | |
19:45 | Голуей Юнайтед | - | Лимерик ФК | 3: 1 (2: 0) | |
Ирландия> Първа дивизия 2017 | Първа дивизия 2017>' border = '0' /> | ||||
19:45 | Атлон Таун | - | Шелбърн ФК | 1: 3 (0: 2) | |
19:45 | ФК на Cabinteely | - | Cobh Ramblers | 2: 1 (1: 0) | |
19:45 | UC Дъблин | - | Лонгфорд Таун | 0: 0 (0: 0) | |
19:45 | Уотърфорд ФК | - | Уексфорд ФК | 2: 1 (0: 1) | |
Латвия> Купата на Латвия 2017> Осминафинал | Купа на Латвия 2017> Осминафинали' border = '0' /> | ||||
ФК Кароста | - | SK Babite | dnp | ||
пет вечерта | Гробина | - | ФК Спартакс | 0: 2 (0: 1) | |
Полша> Superpuchar 2017> Финал | Superpuchar 2017> Final' border = '0' /> | ||||
19:30 | Легия Варшава | - | Арка Гдиня | 3: 4 (1: 1, 1: 1) псо | |
Уругвай> Първа дивизия 2017 Intermediate | First Division 2017 Intermediate>' border = '0' /> | ||||
19:00 | Река Бостън | - | Площад Колония | 0: 1 (0: 0) | |
САЩ> Major League Soccer 2017 | Major League Soccer 2017>' border = '0' /> | ||||
01:30 | Спортен Канзас Сити | - | Съюз на Филаделфия | 1: 1 (0: 0) | |
САЩ> USL Championship 2017 | USL Championship 2017>' border = '0' /> | ||||
01:00 | Тампа Бей Роудис | - | ФК Синсинати | 2: 0 (2: 0) |