FIFA> Олимпийски игри 2016 Рио де Жанейро> Група A | Олимпийски игри 2016 Рио де Жанейро> Група A' border = '0' /> | ||||
---|---|---|---|---|---|
23:00 | Дания | - | Южна Африка | 1: 0 (0: 0) | |
FIFA> Олимпийски игри 2016 Рио де Жанейро> Група B | Олимпийски игри 2016 Рио де Жанейро> Група B' border = '0' /> | ||||
23:00 | Швеция | - | Нигерия | 0: 1 (0: 1) | |
FIFA> Олимпийски игри 2016 Рио де Жанейро> Група C | Олимпийски игри 2016 Рио де Жанейро> Група C' border = '0' /> | ||||
пет вечерта | Фиджи | - | Мексико | 1: 5 (1: 0) | |
20:00 | Германия | - | Южна Кореа | 3: 3 (1: 1) | |
FIFA> Олимпийски игри 2016 Рио де Жанейро> Група D | Олимпийски игри 2016 Рио де Жанейро> Група D' border = '0' /> | ||||
19:00 | Хондурас | - | Португалия | 1: 2 (1: 2) | |
22:00 | Аржентина | - | Алжир | 2: 1 (0: 0) | |
FIFA> Олимпийски игри за жени 2016 Рио де Жанейро> Група E | Олимпийски игри за жени 2016 Рио де Жанейро> Група E' border = '0' /> | ||||
02:00 | Бразилия | - | Швеция | 5: 1 (3: 0) | |
FIFA> Олимпийски игри за жени 2016 Рио де Жанейро> Група G | Олимпийски игри за жени 2016 г. Рио де Жанейро> Група G' border = '0' /> | ||||
00:00 | Колумбия | - | Нова Зеландия | 0: 1 (0: 1) | |
FIFA> Приятелски срещи за жени 2016> август | Приятелски срещи за жени 2016> август' border = '0' /> | ||||
13:00 | Естония | - | Литва | 1: 1 | |
13:00 | Латвия | - | Фарьорските острови | 1: 3 | |
FIFA> Приятелски срещи U19 2016> август | U19 приятелски срещи 2016> август' border = '0' /> | ||||
15:00 | Беларус | - | Армения | 4: 1 | |
FIFA> U17 приятелски срещи 2016> август | Приятелски срещи за U17 2016> август' border = '0' /> | ||||
13:30 | Исландия | - | Швеция | 2: 1 | |
13:30 | Норвегия | - | Кипър | 5: 1 | |
16:30 | Дания | - | Финландия | 12 | |
16:30 | Фарьорските острови | - | Черна гора | 1: 1 | |
Аржентина> Купа на Аржентина 2016> 2. Кръг | Копа Аржентина 2016> 2. Кръг' border = '0' /> | ||||
17:45 | Банфийлд | - | Годой Крус | 0: 1 (0: 0) | |
20:00 | Дъглас Хейг | - | Сан Лоренцо | 1: 3 (1: 1) | |
Армения> Висша лига 2016/2017 | Висша лига 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | ФК Алашкерт | - | Гандзасар Капан | 0: 0 | |
Австралия> NPL Нов Южен Уелс 2016 | NPL Нов Южен Уелс 2016>' border = '0' /> | ||||
06:00 | Блектаун Сити ФК | - | APIA Leichhardt Tigers | 1: 2 (0: 2) | |
09:00 | Сидни Юнайтед 58 | - | Манли Юнайтед | 2: 4 (1: 2) | |
10:00 | Сидни Олимпийски | - | Rockdale City Suns | 0: 2 (0: 0) | |
Австралия> NPL Виктория 2016 | NPL Виктория 2016>' border = '0' /> | ||||
06:00 | Победа в Мелбърн (Y) | - | Паско Вале SC | 0: 6 (0: 4) | |
06:00 | ФК Авондейл | - | FC Bulleen Lions | 3: 2 (3: 0) | |
07:00 | Южен Мелбърн ФК | - | Мелбърнските рицари | 2: 1 (1: 0) | |
Австралия> NPL Куинсланд 2016 | NPL Куинсланд 2016>' border = '0' /> | ||||
05:00 | Съншайн Коуст ФК | - | SWQ гръмотевица | 0: 4 (0: 3) | |
09:00 | Олимпик ФК | - | Голд Коуст Сити ФК | 1: 3 (1: 2) | |
Австралия> NPL Северна NSW 2016 | NPL Northern NSW 2016>' border = '0' /> | ||||
05:30 | Хамилтън Олимпик | - | Валентин Феникс | 2: 2 (1: 0) | |
05:30 | Уестън Уъркърс ФК | - | Адамстаун Rosebud | 4: 1 (4: 1) | |
05:30 | Broadmeadow Magic | - | Чарлстаун Сити Блус | 2: 3 (2: 1) | |
05:45 | Edgeworth FC | - | Мейтланд ФК | 2: 1 (1: 1) | |
Австралия> NPL Западна Австралия 2016 г. | NPL Западна Австралия 2016>' border = '0' /> | ||||
08:00 | Пърт SC | - | Bayswater City SC | 1: 0 (0: 0) | |
Австралия> NPL Capital Football 2016 | NPL Capital Football 2016>' border = '0' /> | ||||
06:00 | Канбера ФК | - | FFA CoE | 4: 3 (2: 1) | |
06:00 | Канбера Олимпик | - | Уоден Уестън ФК | 8: 1 (4: 0) | |
06:00 | Тугеранонг Юнайтед | - | Гунгалин Юнайтед | 3: 0 (1: 0) | |
06:00 | Монаро Пантери | - | Канбера Юнайтед (Y) | 4: 6 (0: 4) | |
Австралия> NPL Тасмания 2016 | NPL Тасмания 2016>' border = '0' /> | ||||
06:00 | Олимпия ФК Уориърс | - | Хобарт Зебри | 2: 3 (1: 3) | |
Австрия> Бундеслига 2016/2017 | Бундеслига 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
15:30 | Австрия Виена | - | Рапид Виена | 1: 4 (0: 1) | |
Австрия> Регионална лига Запад (-2019) 2016/2017 | Regionalliga West (-2019) 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
16:30 | ФК Куфщайн | - | Австрия Залцбург | 0: 1 (0: 0) | |
пет вечерта | USK Maximarkt Anif | - | SV Grödig | 1: 3 (0: 1) | |
Азербайджан> Висша лига 2016/2017 | Висша лига 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
пет вечерта | Карабах ФК | - | Интер Баку | 1: 2 (1: 0) | |
Беларус> Шампионат 2016 | Cempionat 2016>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Неман гродно | - | ФК Крумкачи Минск | 2: 2 (1: 1) | |
15:30 | ФК Минск | - | Брест на Динамо | 0: 1 (0: 1) | |
Белгия> Първи клас A 2016/2017 | Първи клас A 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
13:30 | Спортинг Локерен | - | KVC Westerlo | 3: 0 (2: 0) | |
пет вечерта | RSC Андерлехт | - | К. В. Кортрийк | 5: 1 (1: 1) | |
19:00 | KAA Гент | - | KRC Генк | 1: 0 (0: 0) | |
Белгия> Първи клас B 2016/2017 Период 1 | Първи клас B 2016/2017 Период 1>' border = '0' /> | ||||
11:30 | Ломел Юнайтед | - | Oud-Heverlee Льовен | 2: 2 (0: 1) | |
15:00 | Серкъл Брюж | - | Роял Антверпен ФК | 1: 1 (1: 1) | |
Босна и Херцеговина> Висша лига 2016/2017 | Премиер Лига 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
16:00 | ФК Младост Добой-Какандж | - | NK Metalleghe-BSI | 3: 2 (2: 1) | |
Бразилия> Серия А 2016 | Серия A 2016>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Америка - MG | - | Сантос ФК | 1: 0 (0: 0) | |
20:00 | Палми | - | Виктория - бакалавър | 2: 1 (1: 0) | |
20:00 | Коритиба ФК | - | черен мост | 3: 1 (1: 1) | |
20:15 | Международен | - | Fluminense RJ | 2: 2 (1: 1) | |
20:15 | Санта Круз - PE | - | Сао Пауло ФК | 1: 2 (0: 1) | |
22:30 | Фигейренсе - SC | - | Спорт - PE | 1: 1 (0: 0) | |
България> Първа Лига 2016/2017 | Parva Liga 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
пет вечерта | Lokomotiv Plovdiv | - | Levski Sofia | 2: 2 (1: 2) | |
19:15 | Славия София | - | PFC Beroe | 1: 2 (1: 1) | |
Канада> Футболна лига 2016 | Футболна лига 2016>' border = '0' /> | ||||
00:30 | Атомни селекти | - | Йорк Регион стрелци | 0: 0 | |
23:30 | ФК Украйна Юнайтед | - | SC Scarborough | 3: 4 | |
Чили> Първа дивизия 2016/2017 Апертура | Първа дивизия 2016/2017 Апертура>' border = '0' /> | ||||
01:30 | Испански съюз | - | Университет в Консепсион | 3: 0 (1: 0) | |
пет вечерта | Спорт Temuco | - | Икике | 1: 3 (0: 3) | |
20:30 | Audax Italiano | - | Коло-Коло | 0: 2 (0: 1) | |
23:00 | Евертън | - | светец Луи | 1: 1 (0: 1) | |
Китай> Първа лига 2016 | League One 2016>' border = '0' /> | ||||
12:00 | ФК Далиан Ифанг | - | Шенжен ФК | 2: 0 (1: 0) | |
12:35 | ФК Тиендзин Куанджиян | - | Nei Mongol Zhongyou | 2: 0 (2: 0) | |
12:35 | ФК Пекин Ренхе | - | Циндао Джонун | 2: 0 (2: 0) | |
Колумбия> Първо закриване на A 2016 | Първо A 2016 Затваряне>' border = '0' /> | ||||
01:45 | Петролен алианс | - | Енвигадо ФК | 1: 0 (0: 0) | |
20:00 | Патриоти ФК | - | Атлетик Уила | 0: 0 (0: 0) | |
22:00 | Спорт Pasto | - | Кортулуа | 1: 0 (0: 0) | |
23:00 | Депортиво Кали | - | Независим Меделин | 1: 2 (1: 0) | |
Коста Рика> Първа дивизия 2016/2017 Зима | Първа дивизия 2016/2017 Зима>' border = '0' /> | ||||
03:00 | CS Cartaginés | - | LD Alajuelense | 1: 1 (1: 0) | |
18:00 | Общинска Либерия | - | Светци от Гуапилес | 2: 0 (1: 0) | |
20:00 | Н.е. Кармелита | - | Лимон ФК | 3: 1 (2: 1) | |
21:00 ч | UCR футболен клуб | - | Общински Перес Зеледон | 1: 1 (1: 1) | |
23:30 | Белен ФК | - | AD Сан Карлос | 1: 0 (1: 0) | |
Хърватия> 1. HNL 2016/2017 | 1. HNL 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
18:00 | НК Интер Запрешич | - | HNK Риека | 1: 1 (0: 0) | |
20:00 | Хайдук Сплит | - | НК Истра 1961 | 4: 0 (1: 0) | |
Чехия> 1-ва футболна лига 2016/2017 | 1-ва футболна лига 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
13:30 | Виктория Плзень | - | Бохеми 1905 | 1: 1 (1: 1) | |
16:00 | 1. FK Příbram | - | ФК Млада Болеслав | 0: 1 (0: 1) | |
16:00 | Слован Либерец | - | Височина Йиглава | 1: 1 (1: 0) | |
18:00 | ФК Теплице | - | Спарта Прага | 0: 0 (0: 0) | |
Чехия> 2-ра футболна лига 2016/2017 | 2-ра футболна лига 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
09:15 | Виктория Жижков | - | FK MAS Táborsko | 1: 1 (1: 1) | |
15:00 | 1. СК Зноймо | - | Баник Острава | 1: 1 (1: 1) | |
16:00 | ФК Варнсдорф | - | ФК Пардубице | 3: 0 (1: 0) | |
Дания> Суперлига 2016/2017 | Суперлига 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
12:00 | FC Nordsjælland | - | Олборг BK | 1: 2 (1: 0) | |
15:00 | SønderjyskE | - | ФК Копенхаген | 1: 1 (0: 1) | |
пет вечерта | ФК Мидтиланд | - | Brøndby IF | 3: 3 (0: 1) | |
Дания> 1. Дивизия 2016/2017 | 1. Раздел 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
12:45 | ФК Хелсингер | - | Напред Amager | 2: 0 (1: 0) | |
12:45 | ФК Фредерисия | - | AB Gladsaxe | 2: 1 (2: 0) | |
12:45 | Næstved BK | - | Хобро I. | 3: 0 (1: 0) | |
12:45 | HB Køge | - | ФК Нюкьобинг | 3: 0 (1: 0) | |
12:45 | Скиве I. | - | ФК Роскилде | 2: 0 (1: 0) | |
Дания> Втора дивизия Пул 1 2016/2017 | Пул 2 на дивизия 1 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Holbæk B&I | - | Hvidovre IF | 2: 2 (2: 0) | |
Еквадор> Серия А 2016 г. Втори етап | Серия А 2016 г. Втори етап>' border = '0' /> | ||||
17:30 | LDU Кито | - | Националният | 2: 2 (1: 2) | |
Салвадор> Първа дивизия 2016/2017 Откриване | Първа дивизия 2016/2017 Апертура>' border = '0' /> | ||||
01:00 | Луис Ангел Фирпо | - | Пасакина ФК | 1: 0 | |
01:30 | Sonsonate FC | - | Халатенанго | 0: 1 | |
02:00 | Исидро Метапан | - | Дракон | 1: 1 | |
22:00 | Общински Лименьо | - | орел | 12 | |
22:15 | съюз | - | ТИ ПРАВИШ | 12 | |
Англия> Шампионат 2016/2017 | Шампионат 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Куинс Парк Рейнджърс | - | Лийдс Юнайтед | 3: 0 (1: 0) | |
16:30 | Шефилд Уензди | - | Астън Вила | 1: 0 (0: 0) | |
Англия> FA Community Shield 2016> Финал | FA Community Shield 2016> Final' border = '0' /> | ||||
16:00 | Лестър Сити | - | Манчестър Юнайтед | 1: 2 (0: 1) | |
Естония> Шампионска лига 2016 | Шампионска лига 2016>' border = '0' /> | ||||
пет вечерта | JK Nõmme Kalju | - | Екип на Paide City | 1: 1 (0: 0) | |
Естония> Купа на Естония 2016/2017> 2-ри кръг | Купа на Естония 2016/2017> 2-ри кръг' border = '0' /> | ||||
пет вечерта | Бъдещето на Вилянди | - | JK Loo | 13: 0 | |
Фарьорски острови> Effodeildin 2016 | Effodeildin 2016>' border = '0' /> | ||||
15:00 | NSÍ Runavík | - | ÍF Fuglafjørður | 7: 1 (4: 0) | |
15:00 | B36 Торсхавн | - | А. Б. Аргир | 2: 1 (1: 1) | |
16:00 | Викинг | - | B68 Toftir | 5: 1 (2: 0) | |
17:30 | HB Торсхавн | - | TB Tvøroyri | 4: 1 (1: 0) | |
Финландия> Veikkausliiga 2016 | Veikkausliiga 2016>' border = '0' /> | ||||
16:30 | IFK Mariehamn | - | Хелзинки IFK | 2: 5 (2: 2) | |
16:30 | Рованиеми PS | - | Vaasan PS | 2: 0 (2: 0) | |
16:30 | HJK Хелзинки | - | ФК Лахти | 2: 2 (0: 1) | |
Финландия> Ykkönen 2016 | Номер едно 2016>' border = '0' /> | ||||
16:30 | KTP | - | КПВ Коккола | 5: 3 (3: 0) | |
16:30 | FF Година | - | Ekenäs IF | 5: 0 (3: 0) | |
16:30 | ФК Джаз Пори | - | Grankulla IFK | 3: 2 (1: 2) | |
Грузия> Erovnuli Liga 2016 | Erovnuli Liga 2016>' border = '0' /> | ||||
14:30 | ФК Зугдиди | - | Колхети Поти | 0: 1 (0: 1) | |
14:30 | Динамо батуми | - | ФК Самтредия | 1: 1 (0: 0) | |
14:30 | Болница Сион | - | ФК Сабуртало | 1: 2 (1: 1) | |
14:30 | Chikhura Sachkhere | - | Динамо Тбилиси | 0: 0 (0: 0) | |
14:30 | Гурия Ланчхути | - | ФК Цхинвали | 0: 0 (0: 0) | |
15:00 | Торпедо Кутаиси | - | ФК Кобулети | 0: 0 (0: 0) | |
Германия> 2-ра Бундеслига 2016/2017 | 2. Бундеслига 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
12:30 | SpVgg Greuther Fürth | - | TSV 1860 Мюнхен | 1: 0 (1: 0) | |
14:30 | Айнтрахт Брауншвайг | - | Wurzburger Kickers | 2: 1 (1: 0) | |
14:30 | 1. ФК Хайденхайм 1846 | - | Erzgebirge Aue | 1: 0 (1: 0) | |
14:30 | Арминия Билефелд | - | Карлсруер SC | 0: 0 (0: 0) | |
Германия> 3. Лига 2016/2017 | 3. Лига 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
13:00 | SG Sonnenhof Großaspach | - | Ян Регенсбург | 3: 4 (2: 1) | |
13:00 | VfL Оснабрюк | - | MSV Дуйсбург | 1: 1 (0: 0) | |
Германия> Регионална лига Норд 2016/2017 | Regionalliga Nord 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Хамбургер SV II | - | SV Eichede | 2: 3 (1: 0) | |
13:00 | Айнтрахт Нордерштедт | - | САЩ Лупо-Мартини | 2: 1 (1: 0) | |
14:00 | Lueneburg SK Hansa | - | Единство Брауншвайг II | 3: 2 (2: 1) | |
14:00 | SV Drochtersen / Assel | - | VfV Хилдесхайм | 0: 0 (0: 0) | |
Германия> Регионална лига Нордост 2016/2017 | Regionalliga Nordost 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
12:30 | FSV 63 Luckenwalde | - | 1. ФК Лок Лайпциг | 0: 3 (0: 1) | |
12:30 | Херта BSC II | - | ФК Шьонберг 95 | 3: 1 (1: 0) | |
12:30 | TSG Neustrelitz | - | BFC Динамо | 1: 4 (0: 3) | |
12:30 | Union Fürstenwalde | - | ZFC Маузелвиц | 0: 0 (0: 0) | |
12:30 | ФК Карл Цайс Йена | - | VfB Auerbach | 2: 0 (1: 0) | |
12:30 | FSV Будиса Бауцен | - | SV Babelsberg 03 | 1: 2 (1: 1) | |
Германия> Байернлига Норд 2016/2017 | Bayernliga Nord 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
14:00 | DJK Бамберг | - | ФК Амбърг | 0: 0 (0: 0) | |
Германия> Байернлига Юд 2016/2017 | Bayernliga Süd 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | TSV Schwabmünchen | - | Ян Регенсбург II | 2: 0 (0: 0) | |
16:00 | ФК Пипинсрид | - | FC Unterföhring | 1: 2 (1: 1) | |
Germany > Bremenliga 2016/2017 | Bremenliga 2016/2017 > ' /> | ||||
10:00 | ESC Geestemünde | - | VfL 07 Бремен | 1: 1 (0: 1) | |
12:30 | BTS Нойщад | - | Brinkumer SV | 1: 4 (0: 2) | |
14:00 | Habenhauser FV | - | Bremer SV | 0: 4 (0: 4) | |
14:00 | SV Grohn | - | TSV Grolland | 1: 2 (1: 0) | |
14:00 | TuS Schwachhausen | - | ФК Оберньоланд | 2: 5 (1: 2) | |
Германия> Oberliga Niedersachsen 2016/2017 | Oberliga Niedersachsen 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Синьо и бяло Роден ред | - | SC Spelle-Venhaus | 0: 2 (0: 1) | |
14:00 | TuS Bersenbrück | - | FT Брауншвайг | 1: 0 (0: 0) | |
14:00 | VfL Оснабрюк II | - | TB Uphusen | 3: 0 (1: 0) | |
14:00 | MTV Gifhorn | - | SVG Гьотинген 07 | 0: 1 (0: 0) | |
15:00 | Хеслингер SC | - | Конкорд Нортхайм | 2: 3 (0: 1) | |
Германия> Оберлига Баден-Вюртемберг 2016/2017 | Оберлига Баден-Вюртемберг 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
13:00 | СК Фрайбург II | - | SV Спилбърг | 2: 1 (1: 0) | |
13:00 | FC-Astoria Walldorf II | - | Щутгарт Кикърс II | 2: 1 (1: 1) | |
14:00 | FSV Hollenbach | - | SpVgg Neckarelz | 4: 1 (1: 0) | |
14:00 | SV Sandhausen II | - | FV Равенсбург | 1: 4 (0: 2) | |
16:00 | Карлсруер SC II | - | SV Oberachern | 2: 4 (1: 2) | |
Германия> Оберлига Хамбург 2016/2017 | Оберлига Хамбург 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Косовски клуб | - | SC Condor Хамбург | 1: 3 (0: 1) | |
13:00 | SV Halstenbek-Rellingen | - | VfL Pinneberg | 2: 1 (2: 0) | |
13:00 | BSV Buxtehude | - | TSV Buchholz 08 | 1: 2 (1: 1) | |
13:00 | Niendorfer TSV | - | SV Rugenbergen | 0: 0 (0: 0) | |
Германия> Оберлига NOFV-Nord 2016/2017 | Oberliga NOFV-Nord 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
13:00 | 1. FC Frankfurt (Oder) | - | SV Lichtenberg 47 | 0: 5 (0: 4) | |
13:00 | CFC Херта 06 | - | TeBe Берлин | 0: 3 (0: 1) | |
13:00 | SV Altlüdersdorf | - | Ханза Росток II | 2: 3 (0: 3) | |
Германия> Оберлига NOFV-Süd 2016/2017 | Oberliga NOFV-Süd 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Brandenburger SC Süd | - | BSG Висмут Гера | 1: 1 (0: 0) | |
13:00 | SV 1899 Мерзебург | - | SV SCHOTT Йена | 1: 1 (0: 0) | |
13:00 | BSG Chemie Лайпциг | - | SSV Markranstädt | 2: 0 (0: 0) | |
13:00 | Аскания Бернбург | - | Bischofswerdaer FV | 1: 2 (1: 1) | |
13:00 | ФК единица Рудолщат | - | Зала VfL 96 | 3: 0 (2: 0) | |
13:00 | VFC Plauen | - | Германия Халберщад | 0: 0 (0: 0) | |
Германия> Оберлига Рейнланд-Пфалц / Саар 2016/2017 | Оберлига Рейнланд-Пфалц / Саар 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
14:00 | SV Gonsenheim | - | FSV Salmrohr | 0: 0 (0: 0) | |
14:00 | ФК Карбах | - | TSV Шот Майнц | 3: 0 (2: 0) | |
14:00 | Червено и бяло Кобленц | - | SV Röchling Völklingen | 0: 3 (0: 3) | |
16:00 | Борусия Нюнкирхен | - | SpVgg Burgbrohl | 3: 0 (2: 0) | |
Германия> Шлезвиг-Холщайн лига 2016/2017 | Лига Шлезвиг-Холщайн 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Холщайн Кил II | - | Oldenburger SV | 3: 1 (1: 1) | |
14:00 | SV Friesland 03 | - | Конкордия Шьонкирхен | 1: 2 (1: 1) | |
Германия> Младежки DFB-Junioren-Vereinspokal 2016/2017> 1-ви кръг | Младежки DFB-Junioren-Vereinspokal 2016/2017> 1. Кръг' border = '0' /> | ||||
10:00 | Ханза Росток | - | Вердер Бремен | 0: 4 (0: 4) | |
12:00 | Айнтрахт Трир | - | 1. ФК Саарбрюкен | 1: 0 (0: 0) | |
Гана> Висша лига 2016 | Висша лига 2016>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Ashanti Gold | - | Нов FC Edubiase | 2: 0 (1: 0) | |
16:00 | ФК Техиман Сити | - | Джуджета Ебуса | 0: 1 (0: 0) | |
16:00 | Wa All Stars FC | - | Бехем Юнайтед | 2: 0 (1: 0) | |
16:00 | Секонди Хасаакас | - | Митнически звезди | 2: 1 (2: 1) | |
16:00 | Берекум Челси | - | Професионалисти на Liberty | 1: 1 (1: 1) | |
16:00 | Асанте Котоко | - | Дриймс ФК | 1: 0 (0: 0) | |
16:00 | Интер съюзници | - | Медеама СК | 1: 1 (0: 1) | |
Гватемала> Национална лига 2016/2017 Апертура | Национална лига 2016/2017 Апертура>' border = '0' /> | ||||
01:00 | Xelaju MC | - | Депортиво Миктлан | 0: 1 (0: 0) | |
03:00 | Депортиво Петапа | - | Депортиво Карча | 1: 1 (0: 0) | |
19:00 | Депортиво Малакатеко | - | CSD Общински | 2: 1 (1: 1) | |
19:00 | Депортиво Гуастатоя | - | Депортиво Сучитепекес | 0: 1 (0: 0) | |
Хондурас> Национална лига 2016/2017 Апертура | Национална лига 2016/2017 Апертура>' border = '0' /> | ||||
02:00 | Истинска Испания | - | Маратон | 2: 1 | |
02:00 | Социален Сол | - | Хондурас Прогрес | 0: 1 | |
22:00 | Platense | - | Олимпия | 2: 2 | |
23:00 | Мотагуа | - | Реално общество | 2: 0 | |
Унгария> NB I 2016/2017 | NB I 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
пет вечерта | MTK Будапеща | - | Напредък в Сомбатели | 0: 2 (0: 1) | |
пет вечерта | Mezõkövesd-Zsóry | - | Дебрецен VSC | 0: 1 (0: 0) | |
пет вечерта | Gyirmót SE | - | Видеотон ФК | 0: 4 (0: 0) | |
Исландия> Úrvalsdeild 2016 | Úrvalsdeild 2016>' border = '0' /> | ||||
пет вечерта | Víkingur Ólafsvík | - | ÍB Vestmannaeyja | 0: 1 (0: 1) | |
20:15 | Фьолнир Рейкявик | - | ÍАкранес | 4: 0 (2: 0) | |
20:15 | Филкир Рейкявик | - | Валур Рейкявик | 2: 2 (0: 1) | |
Индонезия> Лига 1 2016 | Лига 1 2016>' border = '0' /> | ||||
10:00 | Пусамания Борнео | - | PS Барито Путера | 4: 1 (2: 1) | |
10:00 | PSM Макасар | - | Гресик Юнайтед | 3: 2 (3: 1) | |
13:00 | Арема Кронус ФК | - | Бали Юнайтед | 1: 0 (1: 0) | |
Иран> Персийския залив Pro League 2016/2017 | Персийския залив Pro League 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
14:30 | Трактор Сази | - | Пейкан ФК | 3: 1 (2: 1) | |
Израел> Купа Тото Ал 2016/2017> Група Б | Toto Cup Al 2016/2017> Група B' border = '0' /> | ||||
пет вечерта | Хапоел Раанана | - | Макаби Петах-Тиква | 0: 2 | |
19:00 | Бней Йехуда Тел Авив | - | Макаби Тел Авив | 2: 1 | |
Израел> Купа Тото Ал 2016/2017> Група C | Toto Cup Al 2016/2017> Група C' border = '0' /> | ||||
пет вечерта | Бейтар Йерусалим | - | Хапоел Беер Шева | 2: 4 | |
Италия> Coppa Italia 2016/2017> 2. кръг | Coppa Italia 2016/2017> 2. Кръг' border = '0' /> | ||||
17:30 | Виченца Калчо | - | Касертана ФК | 4: 2 (3: 0) | |
17:30 | SPAL 2013 Ферара | - | ACR Месина | 2: 0 (1: 0) | |
19:00 | AS Цитадела | - | Американски Кремонезе | 1: 2 (1: 0, 1: 1) ает | |
19:00 | САЩ Авелино | - | Басано Виртус | 0: 2 (0: 1) | |
19:30 | Виртус Ентела | - | Анкона 1905 | 2: 0 (1: 0) | |
19:30 | Футбол | - | SS Юве Стабия | 2: 1 (0: 1) | |
19:30 | Pro Vercelli | - | AC Reggiana | 3: 1 (0: 1) | |
19:30 | Бреша Калчо | - | AC Пиза | 0: 2 (0: 1) | |
19:30 | Беневенто Футбол | - | САЩ Салернитана 1919 | 2: 4 (0: 0, 0: 0, 0: 0) псо | |
19:30 | Фрозиноне Футбол | - | Калций As | 3: 0 (1: 0) | |
19:30 | Трапани Футбол | - | Сереньо | 3: 0 (2: 0) | |
19:30 | AC Перуджа Калчо | - | САЩ Алесандрия 1912 | 1: 0 (1: 0) | |
19:30 | Тернана Калчо | - | Порденон Калчо | 2: 0 (0: 0, 0: 0) ает | |
19:45 | ФК Бари 1908 | - | Козенца Футбол | 1: 0 (0: 0) | |
19:45 | Латина Футбол | - | Матера Футбол | 1: 0 (1: 0) | |
19:45 | AC Чезена | - | САЩ Арецо | 2: 0 (0: 0) | |
Япония> J2 League 2016 | J2 League 2016>' border = '0' /> | ||||
06:00 | Консадоле Сапоро | - | Shimizu S-Pulse | 3: 2 (2: 0) | |
10:00 | JEF United Chiba | - | Ехиме ФК | 0: 0 (0: 0) | |
10:00 | ФК Гифу | - | Каматамаре Сануки | 1: 1 (0: 0) | |
10:00 | Клонове на Каназава | - | Гираванз Китакюшу | 1: 1 (1: 0) | |
10:00 | Мацумото Ямага | - | Мит HollyHock | 0: 0 (0: 0) | |
11:00 | Череша Осака | - | Йокохама ФК | 2: 3 (1: 0) | |
11:00 | Роасо Кумамото | - | V-Varen Nagasaki | 1: 2 (0: 0) | |
11:00 | Thespakusatsu Gunma | - | Монтедио Ямагата | 2: 0 (1: 0) | |
11:00 | Киото Санга ФК | - | Токио Верди | 2: 0 (1: 0) | |
11:00 | Мачида Зелвия | - | Ренофа Ямагучи | 2: 3 (2: 2) | |
11:00 | Окаяма фазан | - | Токушима Вортис | 1: 0 (1: 0) | |
Казахстан> Премиер Лига 2016 | Premier Liga 2016>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Шактер Караганда | - | ФК Астана | 2: 0 (0: 0) | |
Литва> LFF Taurė 2016> Осминафинал | LFF Taurė 2016> Кръг от 16' border = '0' /> | ||||
17:30 | ФК Судува | - | ФК Тракай | 4: 0 | |
Люксембург> Nationaldivision 2016/2017 | Nationaldivision 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Виктория Роспорт | - | FC Differdange 03 | 1: 1 | |
15:00 | САЩ Мондорф | - | САЩ Румеланж | 0: 0 | |
15:00 | ООН Käerjéng | - | CS FOLA Esch | 0: 4 | |
пет вечерта | A Strassen | - | RM Хам Бенфика | 0: 5 | |
18:00 | Нидеркорн напредък | - | RFCU Люксембург | 2: 1 | |
Мексико> Първа дивизия 2016/2017 Откриване | Първа дивизия 2016/2017 Апертура>' border = '0' /> | ||||
01:00 | Монаркас Морелия | - | Атлас Гуадалахара | 3: 2 (2: 0) | |
01:00 | UANL Tigres | - | Чиапас ФК | 1: 0 (0: 0) | |
01:06 | Клуб Леон | - | CF Монтерей | 0: 3 (0: 1) | |
03:00 | CD Веракрус | - | CF Америка | 2: 4 (2: 1) | |
03:00 | Клуб Necaxa | - | Пуми UNAM | 2: 2 (1: 1) | |
03:06 | Депортиво Гуадалахара | - | Бели петли | 0: 0 (0: 0) | |
18:45 | Депортиво Толука | - | CF Pachuca | 2: 0 (1: 0) | |
Мексико> Лига за промоция (2004-2020) 2016/2017 Апертура | Промоционална лига (2004-2020) 2016/2017 Апертура>' border = '0' /> | ||||
01:00 | Клуб Celaya | - | Roadrunner UAT | 3: 0 | |
01:00 | Производители на кафе от Tapachula | - | UCOL Папагали | 3: 4 | |
02:00 | Футболен клуб TM | - | Депортиво Тепик | 0: 0 | |
18:00 | Черни лъвове | - | Кимаронес от Сонора | 1: 1 | |
Мексико> Откриване на основни сили U20 2016/2017 | U20 Basic Forces 2016/2017 Откриване>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Депортиво Толука | - | CF Pachuca | 2: 1 | |
Мексико> Откриване на основни сили U17 2016/2017 | U17 Basic Forces 2016/2017 Откриване>' border = '0' /> | ||||
16:00 | ФК Пуебла | - | Сантос Лагуна | 0: 0 | |
Черна гора> 1. КФЛ 2016/2017 | 1. CFL 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
16:30 | FK Zeta | - | Младост Подгорица | 0: 0 (0: 0) | |
19:00 | ФК Сутиеска | - | FK Lovćen | 1: 0 (1: 0) | |
Холандия> Ередивизия 2016/2017 | Eredivisie 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
11:30 | Fc Groningen | - | Фейенорд | 0: 5 (0: 3) | |
13:30 | AZ Алкмаар | - | sc Heerenveen | 2: 2 (1: 1) | |
13:30 | Спарта Ротердам | - | АФК Аякс | 1: 3 (1: 1) | |
15:45 | Roda JC Kerkrade | - | Херакъл Алмело | 1: 1 (0: 1) | |
Нигерия> Професионална лига 2016 | Професионална лига 2016>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Кано стълбове | - | ФК Гива | dnp | |
16:20 | Ikorodu United | - | Падащи звезди | 1: 1 дек. | |
Северна Македония> 1. MFL 2016/2017 | 1. MFL 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
16:30 | FK Pobeda Junior | - | ФК Пелистър | 0: 2 (0: 0) | |
16:30 | ФК Брегалница Щип | - | ФК Ренова | 1: 1 (0: 0) | |
19:00 | Вардар Скопие | - | KF Скопие | 1: 1 (1: 1) | |
Норвегия> Eliteserien 2016 | Eliteserien 2016>' border = '0' /> | ||||
14:30 | Stabæk IF | - | FK Haugesund | 0: 1 (0: 1) | |
пет вечерта | SK Brann | - | Strømsgodset IF | 1: 0 (1: 0) | |
пет вечерта | Сарпсборг 08 | - | Vålerenga IF | 0: 2 (0: 1) | |
пет вечерта | започвам | - | Коефициенти BK | 1: 2 (1: 0) | |
19:00 | Sogndal IL | - | Viking FK | 1: 2 (0: 1) | |
Норвегия> 1-ва дивизия 2016 | 1-ва дивизия 2016>' border = '0' /> | ||||
14:30 | Левангер ФК | - | Фредрикстад ФК | 1: 0 (1: 0) | |
пет вечерта | KFUM Осло | - | Bryne FK | 3: 0 (1: 0) | |
пет вечерта | Kongsvinger IL | - | IL Hødd | 2: 1 (2: 0) | |
пет вечерта | Кристиансунд BK | - | Strømmen IF | 2: 0 (1: 0) | |
пет вечерта | Mjøndalen IF | - | Ullensaker / Kisa IL | 0: 0 (0: 0) | |
пет вечерта | Ranheim IL | - | FK Jerv | 1: 4 (0: 2) | |
пет вечерта | Raufoss IL | - | Футбол | 1: 2 (0: 1) | |
Норвегия> Отдел 2-ра дивизия 1 2016 | 2. Раздел Avdeling 1 2016>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Grorud IL | - | Високо IF | 4: 0 (1: 0) | |
14:00 | Harstad IL | - | Футбол | 0: 0 (0: 0) | |
16:00 | Follo FK | - | Tromsdalen UIL | 0: 3 (0: 2) | |
пет вечерта | Ullern IF | - | Oppsal IF | 2: 3 (0: 2) | |
Норвегия> 2-ри отдел 2 2016 г. | 2. Отдел Avdeling 2 2016>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Футбол | - | Molde FK II | 4: 0 (1: 0) | |
пет вечерта | SK Gjøvik-Lyn | - | Hønefoss BK | 1: 0 (0: 0) | |
Норвегия> 2. Дивизия 3 (- 2016) 2016 | 2. Раздел 3 (- 2016) 2016>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Frigg Oslo FK | - | ФК Видар | 1: 2 (0: 1) | |
Парагвай> Първа дивизия 2016 Клаусура | Primera División 2016 Clausura>' border = '0' /> | ||||
21:00 ч | Национален клуб | - | Генерал Диас | 1: 2 (0: 0) | |
22:00 | Ривър Плейт | - | Генерал Кабалеро ZC | 1: 1 (0: 0) | |
Перу> Първа дивизия 2016 Клаусура | Primera División 2016 Clausura>' border = '0' /> | ||||
02:00 | FBC Melgar | - | Университет Сезар Валехо | 1: 1 (0: 1) | |
пет вечерта | Защитникът La Bocana | - | Университет Сан Мартин | 2: 1 (1: 0) | |
19:15 | Истински Гарциласо | - | Лима Алианс | 1: 0 (0: 0) | |
22:00 | Спортен университет | - | Спортинг Кристал | 2: 2 (0: 1) | |
Полша> Екстракласа 2016/2017 | Екстракласа 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
14:30 | Zagłębie Lubin | - | Pogon Szczecin | 1: 1 (0: 0) | |
пет вечерта | Легия Варшава | - | Пиаст Гливице | 0: 0 (0: 0) | |
Полша> I Лига 2016/2017 | I Liga 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
пет вечерта | Chrobry Głogów | - | Gks катовице | 0: 2 (0: 1) | |
Португалия> Втора лига 2016/2017 | Втора лига 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
11:15 | CD Птици | - | ФК Порто Б | 2: 1 (1: 1) | |
Португалия> Суперкупа 2016> Финал | 2016 Суперкупа> Финал' border = '0' /> | ||||
20:45 | SL Бенфика | - | Спортинг Брага | 3: 0 (1: 0) | |
Румъния> Лига 1 2016/2017 | Лига 1 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
16:30 | Газ Метан Медиаш | - | FC Viitorul Constanța | 2: 1 (1: 0) | |
19:00 | ОКС Поли Тимишоара | - | Пандурий Търгу Жиу | 1: 3 (0: 1) | |
Русия> Премиер Лига 2016/2017 | Премиер Лига 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
14:00 | ФК Оренбург | - | ЦСКА Москва | 0: 1 (0: 0) | |
14:30 | ФК Амкар Перм | - | Анжи Махачкала | 2: 0 (1: 0) | |
пет вечерта | Lokomotiv Moskva | - | ФК Том Томск | 2: 2 (2: 0) | |
19:30 | ФК Ростов | - | ФК Урал | 0: 0 (0: 0) | |
Шотландия> Премиършип 2016/2017 | Premiership 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
12:15 | Сейнт Джонстоун ФК | - | Абърдийн ФК | 0: 0 (0: 0) | |
14:15 | Сърце на Мидлотиан | - | Селтик ФК | 1: 2 (1: 1) | |
Сърбия> Суперлига 2016/2017 | Суперлига 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Партизан | - | Войводина | 1: 3 (0: 2) | |
Словакия> Супер Лига 2016/2017 | Суперлига 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Спартак Трнава | - | MŠK Жилина | 1: 2 (0: 2) | |
Словения> PrvaLiga 2016/2017 | PrvaLiga 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
17:15 | Рудар Велене | - | НК Домжале | 0: 2 (0: 1) | |
Швеция> Allsvenskan 2016 | Allsvenskan 2016>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Малмьо FF | - | AIK Солна | 2: 0 (1: 0) | |
14:30 | АКО Елфсборг | - | BK Häcken | 2: 4 (2: 3) | |
14:30 | Hammarby IF | - | Kalmar FF | 2: 1 (1: 0) | |
14:30 | IFK Norrköping | - | Örebro SK | 3: 1 (1: 1) | |
Швеция> Суперетан 2016 | Суперетан 2016>' border = '0' /> | ||||
14:00 | АФК Юнайтед | - | IFK Värnamo | 5: 0 (3: 0) | |
14:00 | Сирианска ФК | - | Trelleborgs FF | 0: 0 (0: 0) | |
Швейцария> Суперлига 2016/2017 | Суперлига 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
12:45 | ФК Лугано | - | ФК Вадуц | 0: 2 (0: 0) | |
12:45 | ФК Люцерн | - | ФК Базел | 2: 3 (2: 1) | |
15:00 | ФК Санкт Гален | - | Grasshopper Club Цюрих | 2: 1 (1: 0) | |
Швейцария> Challenge League 2016/2017 | Challenge League 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Neuchâtel Xamax FCS | - | FC Wil 1900 | 3: 2 (1: 1) | |
14:00 | ФК Шафхаузен | - | FC Le Mont | 1: 2 (0: 2) | |
Швейцария> Промоционална лига 2016/2017 | Промоционална лига 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | ФК Сион II | - | FC Breitenrain Bern | 2: 0 | |
Тайланд> Тайландска лига 1 2016 | Тайландска лига 1 2016>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Накхон Ратчасима | - | ВМС ФК | 2: 1 | |
12:00 | Ratchaburi Mitr Phol | - | Сисакет ФК | 4: 0 | |
13:00 | Chainat Hornbill FC | - | Бурирам Юнайтед | 4: 4 | |
13:00 | Muangthong United | - | Чианграй Юнайтед | 1: 0 | |
Украйна> Premyer Liga 2016/2017 | Premyer Liga 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Олимпик Донецк | - | Около Кропивницки | 4: 2 (0: 0) | |
17:30 | Ворскла Полтава | - | Карпати Лвов | 1: 1 (0: 1) | |
17:30 | Шахтьор Донецк | - | ФК Александрия | 1: 0 (1: 0) | |
17:30 | Зоря Луганск | - | Черноморец Одеса | 4: 0 (3: 0) | |
САЩ> Major League Soccer 2016 | Major League Soccer 2016>' border = '0' /> | ||||
00:00 | D.C. United | - | Съюз на Филаделфия | 2: 2 (1: 1) | |
00:30 | Монреал Импакт | - | Хюстън Динамо | 1: 0 (0: 0) | |
00:30 | Торонто ФК | - | Революция в Нова Англия | 4: 1 (2: 0) | |
02:00 | Колорадо Рапидс | - | Ванкувър Whitecaps | 2: 0 (1: 0) | |
03:00 | Истинско Солено езеро | - | Чикаго Файър | 3: 1 (2: 0) | |
21:00 ч | Портланд Тимбърс | - | Спортен Канзас Сити | 3: 0 (0: 0) | |
САЩ> Северноамериканска футболна лига 2016 Есенен сезон | Северноамериканска футболна лига 2016 есенен сезон>' border = '0' /> | ||||
00:00 | Джаксънвил Армада | - | Каролина Рейл Хоукс | 2: 2 (1: 1) | |
00:30 | ФК Пуерто Рико | - | ФК Едмънтън | 0: 1 (0: 0) | |
00:30 | Indy Eleven | - | Отава Фюри | 1: 0 (0: 0) | |
00:30 | Тампа Бей Роудис | - | Форт Лодърдейл Страйкърс | 2: 1 (0: 0) | |
01:00 | Минесота Юнайтед ФК | - | Маями ФК | 0: 4 (0: 3) | |
21:00 ч | Ню Йорк Космос | - | Светкавица OKC | 1: 1 (1: 1) | |
Венецуела> Първа дивизия 2016 Клаусура | Primera División 2016 Clausura>' border = '0' /> | ||||
21:00 ч | Португалски ФК | - | Ученици от Мерида | 2: 2 (1: 1) | |
21:00 ч | Спортен Петаре | - | Миньори от Гвиана | 0: 0 (0: 0) | |
21:00 ч | Монагас | - | Ланерос де Гуанаре | 6: 1 (4: 0) | |
22:00 | Карабобо ФК | - | Депортиво Тачира | 3: 0 (1: 0) | |
Виетнам> V.League 1 2016 | V.League 1 2016>' border = '0' /> | ||||
10:30 | Куанг Нам QNK | - | Can Tho | 0: 0 (0: 0) | |
10:30 | Донг Тап | - | Quang Ninh Coal FC | 1: 1 (0: 0) | |
11:00 | Сайгон ФК | - | Санна Хан Хоа | 1: 1 (0: 0) | |
11:00 | ФК Бин Дуонг | - | Хай Фонг ФК | 1: 3 (1: 3) | |
11:00 | ШБ Дананг ФК | - | Ханой T&T | 1: 2 (0: 1) | |
11:00 | Хоанг Ан Гиа Лай | - | FLC Thanh Hoa | 3: 1 (1: 0) |