Футболни мачове на »05.05.2017



Преглед на футболните мачове за 05.05.2017



. .




FIFA> U20 Friendlies 2017> май FIFA>Май U20 Friendlies 2017> Май' border = '0' />
12:35 Китай - Уругвай 1: 3
UEFA> U17 жени EURO 2017 Чехия> Група A UEFA>Група A U17 жени EURO 2017 Чехиен> Група A' border = '0' />
13:00 Германия - Чехия 5: 1 (0: 1)
13:00 Франция - Испания 1: 1 (1: 0)
UEFA> U17 жени EURO 2017 Чехия> Група B UEFA>Група B U17 жени EURO 2017 Чехиен> Група B' border = '0' />
13:00 Холандия - Ирландия 0: 0 (0: 0)
пет вечерта Англия - Норвегия 0: 2 (0: 2)
AFC> Шампионска лига на AFC 2017> Група C AFC>Група C AFC Шампионска лига 2017> Група C' border = '0' />
16:40 Ал Айн ФК - Bunyodkor PFK 3: 0 (1: 0)
16:40 Ал Ахли SFC - Fc zob ahan 2: 0 (0: 0)
AFC> Шампионска лига на AFC 2017> Група D AFC>Група D AFC Шампионска лига 2017> Група D' border = '0' />
16:25 Персеполис - Ал Уахда 4: 2 (2: 1)
16:25 Ал Раян - Ал Хилал 3: 4 (0: 1)
Аржентина> Първа дивизия 2016/2017  Argentina> Първа дивизия 2016/2017>' border = '0' />
00:15 Старите момчета на Нюел - Независим 2: 4 (1: 1)
00:15 Дебелото черво на Санта Фе - Атлетичен Тукуман 2: 2 (1: 1)
Австралия> NPL Виктория 2017  Australia> NPL Виктория 2017>' border = '0' />
11:30 Кингстън Сити ФК - Хайделберг Юнайтед 1: 2 (0: 2)
11:30 FC Bulleen Lions - ФК Авондейл 1: 2 (1: 1)
Австрия> 2. Лига 2016/2017  Austria> 2. Лига 2016/2017>' border = '0' />
17:30 ФК Вакер Инсбрук - LASK Линц 2: 3 (2: 2)
Белгия> Резервна професионална лига 2016/2017 група 1  Belgium> Резервна Pro League 2016/2017 група 1>' border = '0' />
18:30 Стандартен Лиеж II - Клуб Брюж KV II 2: 2
18:30 Sint-Truidense VV II - Спортинг Локерен II 1: 3
18:30 RSC Anderlecht II - KRC Genk II 3: 1
Белгия> Резервна професионална лига 2016/2017 група 2  Belgium> Резервна Pro League 2016/2017 група 2>' border = '0' />
18:30 К. В. Мехелен II - Спортен Шарлеруа II 5: 2
18:30 AS Eupen II - KV Oostende II 2: 0
18:30 SV Zulte Waregem II - Royal Excel Mouscron II 2: 4
Белгия> Резервна професионална лига 2016/2017 група 1  Belgium> Резервна Pro League 2016/2017 група 1>' border = '0' />
19:00 KAA Gent II - KV Kortrijk II 2: 1
Белгия> Резервна професионална лига 2016/2017 група 2  Belgium> Резервна Pro League 2016/2017 група 2>' border = '0' />
19:00 KVC Westerlo II - Ваасланд-Беверен II 3: 2
Боливия> Професионална лига 2017 Апертура  Bolivia> Професионална лига 2017 Апертура>' border = '0' />
01:00 Цъфтящи - CD Гуабира 3: 2 (2: 1)
Колумбия> Първо откриване на A 2017  Colombia> Първо отваряне от 2017 г.>' border = '0' />
01:30 Независим Меделин - Капитал 1: 1 (1: 1)
02:30 Тигър ФК - Петролен алианс 1: 1 (0: 1)
Кипър> Плейоф от Първа дивизия 2017  Cyprus> Първа дивизия 2017 плейоф>' border = '0' />
пет вечерта AEL Лимасол - Анортозис Фамагуста ФК 2: 0 (1: 0)
Дания> Изпадане на Суперлига 2016/2017  Denmark> Изпадане на Суперлига 2016/2017>' border = '0' />
18:00 AC Horsens - Рандерс ФК 2: 1 (0: 1)
18:00 Esbjerg fB - Odense BK 1: 1 (1: 1)
Египет> Премиършип 2016/2017  Egypt> Premiership 2016/2017>' border = '0' />
14:45 Daklyeh - ENPPI 1: 0 (0: 0)
14:45 Итихад Ел-Искандари - SC Sharkia SC 1: 0 (0: 0)
17:15 Ал-Ахли - Al Nasr Lel Taa'den SC 4: 0 (1: 0)
19:30 Уади Дегла ФК - Клуб Ал-Масри 0: 1 (0: 1)
Англия> Висша лига 2016/2017  England> Висша лига 2016/2017>' border = '0' />
20:00 Челси ФК - Мидълзбро ФК 3: 0 (2: 0)
Англия> U23 Premier League Div. 1 2016/2017  England> U23 Висша лига Div. 1 2016/2017> 'border =' 0 '/>
19:00 Евертън ФК U23 - Ливърпул ФК U23 1: 2 (0: 1)
19:00 Четене на FC U23 - Съндърланд AFC U23 3: 2 (0: 0)
19:00 Арсенал ФК U23 - Манчестър Юнайтед U23 2: 2 (2: 0)
Англия> U23 Premier League Div. 2 Плейофи 2016/2017 г.> Полуфинали  England>Полуфинали U23 Premier League Div. 2 Плейофи 2016/2017 г.> Полуфинали 'border =' 0 '/>
19:00 Улвърхамптън Уондърърс U23 - Уест Хем Юнайтед U23 1: 2 (1: 0)
19:00 Нюкасъл Юнайтед U23 - Фулъм ФК U23 2: 0 (2: 0)
Финландия> Ykkönen 2017  Finland> Номер едно 2017>' border = '0' />
16:30 АКО Гнистан - ФК Хонка 0: 2 (0: 1)
Франция> Лига 2 2016/2017  France> Лига 2 2016/2017>' border = '0' />
18:00 AC Ajaccio - GFC Аячо 1: 0 (0: 0)
19:45 RC обектив - RC Страсбург 1: 1 (0: 0)
Франция> Дивизия 1 за жени 2016/2017  France> Дивизия 1 за жени 2016/2017>' border = '0' />
15:00 Олимпийски лион - ASJ Soyaux 9: 0
Германия> 2-ра Бундеслига 2016/2017  Germany> 2. Бундеслига 2016/2017>' border = '0' />
19:15 Айнтрахт Брауншвайг - 1. ФК Юнион Берлин 3: 1 (1: 0)
Германия> Регионална лига Норд 2016/2017  Germany> Regionalliga Nord 2016/2017>' border = '0' />
12:00 Хановер 96 II - VfL Волфсбург II 1: 0 (0: 0)
Германия> Регионална лига Байерн 2016/2017  Germany> Регионална лига Байерн 2016/2017>' border = '0' />
18:00 SpVgg Greuther Fürth II - 1. ФК Швайнфурт 05 1: 2 (0: 1)
Германия> Байернлига Норд 2016/2017  Germany> Bayernliga Nord 2016/2017>' border = '0' />
18:00 Würzburger Kickers II - Вюрцбургер FV 6: 0 (2: 0)
Гана> Висша лига 2017  Ghana> Висша лига 2017>' border = '0' />
16:00 Сърца от дъб - WAFA 2: 1 (1: 0)
16:00 Медеама SC - Елмина Акули 3: 1 (2: 0)
Гибралтар> Premier Divison 2016/2017  Gibraltar> Premier Divison 2016/2017>' border = '0' />
19:30 Линкълн Ред Импс - Lions Gibraltar 4: 0
Исландия> Úrvalsdeild 2017  Iceland> Úrvalsdeild 2017>' border = '0' />
19:00 FH Hafnarfjörður - К. А. Акурейри 2: 2 (1: 1)
20:15 ÍАкранес - Валур Рейкявик 2: 4 (1: 2)
20:15 Викингур Рейкявик - UMF Grindavík 1: 2 (1: 0)
20:15 Фьолнир Рейкявик - Широк момент 1: 0 (0: 0)
Индонезия> Лига 1 2017  Indonesia> Лига 1 2017>' border = '0' />
12:30 Пусамания Борнео - Семен Паданг 1: 0 (0: 0)
13:00 Мадура Юнайтед ФК - Персеру Серуи 1: 1 (1: 1)
Ирландия> Висша дивизия 2017  Ireland> Premier Division 2017>' border = '0' />
19:45 Голуей Юнайтед - Дери Сити 0: 0 (0: 0)
Израел> Плейоф на Ligat ha'Al 2017  Israel> 'border =' 0 '/>
18:00 Хапоел Беер Шева - Макаби Петах-Тиква 1: 1 (1: 0)
Италия> Серия B 2016/2017  Italy> Серия B 2016/2017>' border = '0' />
19:30 AC Пиза - AS Цитадела 1: 4 (0: 1)
Латвия> Вирслига 2017  Latvia> Вирслига 2017>' border = '0' />
15:30 Футболно училище FK Riga - ФК Елгава 0: 1 (0: 1)
пет вечерта Рига ФК - SK Babite отменен.
Мексико> Примера Дивизия 2016/2017 Клаусура  Mexico> Първа дивизия 2016/2017 Клаусура>' border = '0' />
00:00 Сантос Лагуна - Депортиво Толука 2: 2 (0: 2)
Молдова> Национална дивизия 2016/2017  Moldova> Национално отделение 2016/2017>' border = '0' />
15:00 CF Ungheni - ФК Милсами 0: 2 (0: 1)
Холандия> Плейофи Ередивизи 2016/2017 Изпадане> 1. кръг  Netherlands>1. Кръг Плейофи Eredivisie 2016/2017 Изпадане> 1. Кръг' border = '0' />
19:00 Helmond Sport - Алмере Сити ФК 4: 2 (0: 1)
19:00 RKC Waalwijk - ФК Емен 1: 5 (0: 2)
Северна Ирландия> Висша лига 2017 EL плейофи> Полуфинали  Northern Ireland>Полуфинали Премиър лига 2017 EL плейофи> Полуфинали' border = '0' />
19:45 Балимена Юнайтед - Дънганън Суифтс 5: 2
19:45 Клифтънвил ФК - ФК Гленавон 3: 5
Норвегия> Eliteserien 2017  Norway> Eliteserien 2017>' border = '0' />
18:00 Лилестрем SK - Коефициенти BK 0: 1 (0: 0)
Норвегия> 2-ри отдел 1 2017  Norway> 2. Отдел Avdeling 1 2017>' border = '0' />
18:00 Берум SK - Vålerenga IF II 1: 2 (0: 0)
Парагвай> Първа дивизия 2017 Апертура  Paraguay> Първа дивизия 2017 Апертура>' border = '0' />
22:00 Свобода - Руса гну 1: 1 (1: 1)
Перу> Първа дивизия 2017 летен турнир  Peru> Първа дивизия 2017 Летни турнири>' border = '0' />
21:30 Академия Кантолао - Спортинг Кристал 2: 0 (1: 0)
Полша> Екстракласа 2016/2017 изпадане  Poland> Изпадане на Екстракласа 2016/2017>' border = '0' />
пет вечерта KS Cracovia - Арка Гдиня 2: 0 (1: 0)
Португалия> Висша лига 2016/2017  Portugal> Висша лига 2016/2017>' border = '0' />
20:00 Г. Д. Ещорил - GD Chaves 2: 1 (0: 1)
Румъния> Лига 1 2016/2017 Изпадане  Romania> Лига 1 2016/2017 Изпадане>' border = '0' />
16:00 CSM Politehnica Iași - Пандурий Търгу Жиу 3: 0 (1: 0)
Румъния> Шампионат Лига 1 2016/2017  Romania> Лига 1 2016/2017 Championship>' border = '0' />
18:30 Астра Гюргево - FCSB 0: 1 (0: 1)
Русия> Премиер Лига 2016/2017  Russia> Премиер Лига 2016/2017>' border = '0' />
12:30 ФК Урал - Крилия Советов 1: 3 (1: 0)
15:00 Анжи Махачкала - Lokomotiv Moskva 0: 0 (0: 0)
Испания> Първа дивизия 2016/2017  Spain> Първа дивизия 2016/2017>' border = '0' />
19:45 CD Leganés - Истински Бетис 4: 0 (2: 0)
Швеция> Allsvenskan 2017  Sweden> Allsvenskan 2017>' border = '0' />
18:00 IFK Norrköping - GIF Сундсвал 0: 0 (0: 0)
18:00 АКО Елфсборг - Малмьо FF 1: 2 (0: 0)
Швеция> Суперетан 2017  Sweden> Суперетан 2017>' border = '0' />
18:00 Åtvidabergs FF - Хелзингборг АКО 1: 2 (0: 1)
18:00 Gefle IF - Falkenbergs FF 2: 4 (2: 1)
Швеция> Дивизия 1 Södra 2017  Sweden> Раздел 1 Södra 2017>' border = '0' />
18:00 Ландскрона Боа - FC Rosengård 1917 3: 0
18:00 Utsiktens BK - Qviding FIF 3: 1
Швеция> Дамалсвенскан жени 2017  Sweden> Women Damallsvenskan 2017>' border = '0' />
18:00 Ескилстуна Юнайтед - KIF Örebro DFF 2: 1 (2: 1)
Швейцария> Challenge League 2016/2017  Switzerland> Challenge League 2016/2017>' border = '0' />
18:45 ФК Цюрих - FC Le Mont 5: 1 (1: 0)
Турция> SüperLig 2016/2017  Turkey> SuperLig 2016/2017>' border = '0' />
18:00 Карабукспор - Османлиспор ФК 1: 0 (0: 0)
18:00 Акхисар Беледиеспор - Газиантепспор 6: 0 (1: 0)
Турция> 1. Лига 2016/2017  Turkey> 1. Lig 2016/2017>' border = '0' />
14:30 Altınordu FSG - Елазигспор 0: 0 (0: 0)
16:30 Баликесирспор - Манисаспор 1: 2 (0: 1)
пет вечерта Адана Демирспор - Нов Малатяспор 1: 2 (0: 0)
Турция> 2. Плейоф на Lig 2016/2017> Четвъртфинали  Turkey>Четвъртфинали 2. Плейоф на Lig 2016/2017> Четвъртфинали' border = '0' />
14:00 Гумушанеспор - Менемен Беледиеспор 3: 3 (0: 0)
14:00 Кастамонуспор - Хатайспор 3: 2 (0: 0, 0: 1, 0: 1) псо
14:00 Amed SK - Сивас Беледиеспор 0: 0 (0: 0)
14:00 BB Ерзурумспор - Kocaeli Birlikspor 2: 1 (0: 0)
Венецуела> Първа дивизия 2017 Апертура  Venezuela> Първа дивизия 2017 Апертура>' border = '0' />
22:00 Замора ФК - Трухиланос ФК 2: 2 (1: 1)