Футболни мачове на »08/06/2019



Преглед на футболните мачове за 06.08.2019



. .




FIFA> Приятелски срещи 2019> юни FIFA>Юни Приятелски срещи 2019> юни' border = '0' />
00:15 Уругвай - Панама 3: 0 (1: 0)
01:10 Аржентина - Никарагуа 5: 1 (2: 0)
09:30 Тайланд - Индия 0: 1 (0: 1)
12:45 Сингапур - Соломонови острови 4: 3 (1: 0)
13:45 Кюрасао - Виетнам 5: 4 (0: 0, 1: 1) псо
14:00 Ботсвана - Замбия 0: 1 (0: 0)
17:15 Ангола - Гвинея-Бисау 2: 0 (0: 0)
18:00 Нигерия - Зимбабве 0: 0 (0: 0)
FIFA> Световно първенство за жени 2019 Франция> Група A FIFA>Група A Световно първенство за жени 2019 Франция> Група A' border = '0' />
20:00 Норвегия - Нигерия 3: 0 (3: 0)
FIFA> Световно първенство за жени 2019 Франция> Група B FIFA>Група B Световно първенство за жени 2019 Франция> Група B' border = '0' />
14:00 Германия - Китай 1: 0 (0: 0)
пет вечерта Испания - Южна Африка 3: 1 (0: 1)
FIFA> U21 приятелски срещи 2019> юни FIFA>Юни U21 Friendlies 2019> юни' border = '0' />
14:00 Франция - Гватемала 2: 1 (0: 0)
16:30 Бразилия - Катар 5: 0 (3: 0)
FIFA> U20 World Cup 2019 Полша> Четвъртфинали FIFA>Четвъртфинали U20 World Cup 2019 Полша> Четвъртфинали' border = '0' />
16:30 ИЗПОЛЗВА - Еквадор 1: 2 (1: 2)
19:30 Южна Кореа - Сенегал 3: 2 (0: 1, 2: 2, 3: 3) псо
FIFA> U20 Friendlies 2019> юни FIFA>Юни Приятелски срещи за U20 2019> юни' border = '0' />
12:35 Китай - Палестина 2: 0
УЕФА> Квалификации за ЕВРО 2019/2020> Група C UEFA>Група C EURO Квалификации 2019/2020> Група C' border = '0' />
пет вечерта Естония - Северна Ирландия 1: 2 (1: 0)
19:45 Беларус - Германия 0: 2 (0: 1)
UEFA> EURO Квалификации 2019/2020> Група E UEFA>Група E EURO Квалификации 2019/2020> Група E' border = '0' />
14:00 Хърватия - Уелс 2: 1 (1: 0)
пет вечерта Азербайджан - Унгария 1: 3 (0: 1)
УЕФА> Квалификации за ЕВРО 2019/2020> Група H UEFA>Група H EURO Квалификации 2019/2020> Група H' border = '0' />
14:00 Исландия - Албания 1: 0 (1: 0)
пет вечерта Молдова - Андора 1: 0 (1: 0)
19:45 Турция - Франция 2: 0 (2: 0)
УЕФА> Квалификации за ЕВРО 2019/2020> Група I UEFA>Група I EURO Квалификации 2019/2020> Група I' border = '0' />
пет вечерта Русия - Сан Марино 9: 0 (4: 0)
19:45 Белгия - Казахстан 3: 0 (2: 0)
19:45 Шотландия - Кипър 2: 1 (0: 0)
УЕФА> Квалификации за ЕВРО 2019/2020> Група J UEFA>Група J EURO Квалификации 2019/2020> Група J' border = '0' />
пет вечерта Армения - Лихтенщайн 3: 0 (2: 0)
пет вечерта Финландия - Босна и Херцеговина 2: 0 (0: 0)
19:45 Гърция - Италия 0: 3 (0: 3)
УЕФА> U21 EURO Квалификации 2019/2020> Група 7 UEFA>Група 7 U21 EURO Квалификации 2019/2020> Група 7' border = '0' />
12:00 Беларус - Гибралтар 10: 0 (2: 0)
Аржентина> Примера Б Национал 2018/2019 Плейофи> Финал  Argentina>Финал Плейофи на Primera B Nacional 2018/2019> Финал' border = '0' />
21:10 Сармиенто де Хунин - Централна Кордоба SdE 3: 5 (0: 0, 0: 0) псо
Австралия> NPL Нов Южен Уелс 2019  Australia> NPL Нов Южен Уелс 2019>' border = '0' />
10:00 Mt Druitt Town Rangers - Манли Юнайтед 2: 1 (1: 1)
Австралия> NPL Виктория 2019  Australia> NPL Виктория 2019>' border = '0' />
06:00 Green Gully SC - Bentleigh Greens 1: 1 (0: 0)
08:30 ФК Хюми Сити - Altona Magic SC 2: 0 (0: 0)
10:00 Dandenong Thunder - Оукли Оръжия 3: 5 (1: 3)
10:30 Кингстън Сити ФК - ФК Авондейл 1: 3 (1: 0)
Австралия> NPL Куинсланд 2019  Australia> NPL Куинсланд 2019>' border = '0' />
09:00 Голд Коуст Юнайтед - SWQ гръмотевица 5: 2 (2: 1)
10:00 Полуостров мощност - Източни предградия 2: 4 (1: 2)
Австралия> NPL Западна Австралия 2019  Australia> NPL Западна Австралия 2019>' border = '0' />
08:00 Bayswater City SC - Ингълвуд Юнайтед 3: 0 (3: 0)
08:00 ECU Joondalup - Пърт SC 0: 0 (0: 0)
08:00 Рокингам Сити ФК - Балкатта ФК 0: 2 (0: 0)
08:00 Armadale SC - Стърлинг лъвове SC 3: 0 (1: 0)
08:00 Кокбърн Сити SC - ФК Соренто 4: 1 (1: 0)
08:00 Пърт Слави (Y) - Флореат Атина 0: 6 (0: 2)
Австралия> NPL Южна Австралия 2019  Australia> NPL Южна Австралия 2019>' border = '0' />
06:30 Аделаида сини орли - Кометите от Аделаида 2: 1 (1: 0)
06:30 MetroStars SC - Аделаида Юнайтед (Y) 1: 1 (0: 1)
06:30 Кембълтаун Сити SC - Пара Хилс Найтс SC 3: 1 (0: 0)
06:30 Adelaide Raiders - Аделаида Олимпик 1: 1 (0: 0)
Австралия> NPL Capital Football 2019  Australia> NPL Capital Football 2019>' border = '0' />
08:00 Тугеранонг Юнайтед - Риверина носорози 3: 0 (1: 0)
10:00 Монаро Пантери - Уоден Уестън ФК 1: 1 (0: 0)
Австралия> NPL Тасмания 2019  Australia> NPL Тасмания 2019>' border = '0' />
05:15 Ривърсайд Олимпийски - Кингборо Лайънс Юнайтед 0: 1 (0: 0)
07:30 Кларънс Юнайтед - Олимпия ФК Уориърс 0: 6 (0: 4)
05:15 Рицари на Гленорчи - Лонсестън Сити ФК 0: 1 (0: 1)
Бразилия> Серия А 2019  Brazil> Série A 2019>' border = '0' />
00:30 Васко да Гама - Международен 2: 1 (2: 0)
20:30 Палми - Атлетико Паранаенсе 1: 0 (0: 0)
23:00 Гремио Порто Алегре - Сила 1: 0 (0: 0)
23:00 круиз - Коринтяни SP 0: 0 (0: 0)
23:30 Сеара - CE - Bahia - BA 0: 0 (0: 0)
Бразилия> Серия B 2019  Brazil> Série B 2019>' border = '0' />
01:30 черен мост - Ботафого - СП 0: 0 (0: 0)
15:00 Запад - SP - Фигейренсе - SC 0: 0 (0: 0)
20:30 Крициума - SC - Vila Nova - GO 1: 1 (0: 0)
20:30 Бразилия де Пелотас - RS - Железопътен работник - PR 1: 0 (0: 0)
22:00 Коритиба ФК - Клуб Парана 2: 3 (1: 1)
Чили> Купа 2019> 2. Кръг  Chile>2. Кръг Купа 2019> 2. Кръг' border = '0' />
20:00 Трасандино - Евертън 0: 1 (0: 0)
20:00 Рейнджърс - Чилийски университет 0: 2 (0: 2)
20:30 Магелан - Union La Calera 0: 2 (0: 1)
20:30 Мелипила - Испански съюз 0: 0 (0: 0)
22:30 Сантяго Скитници - Audax Italiano 1: 2 (1: 1)
23:00 Валенар - Кобресал 1: 0 (1: 0)
23:00 Санта Круз - О'Хигинс 3: 2 (2: 0)
Китай> Суперлига 2019  China> Суперлига 2019>' border = '0' />
12:35 Ухан Зал ФК - Хенан Джиание 0: 0 (0: 0)
Китай> Първа лига 2019  China> League One 2019>' border = '0' />
12:30 Zheijiang Greentown - Шанхай Шенсин 5: 0 (2: 0)
Дания> 2. Изпадане в дивизия 2018/2019  Denmark> 2. Изпадане на дивизия 2018/2019>' border = '0' />
13:00 Hillerød GI - Tarup-Paarup IF 0: 2 (0: 1)
Дания> Юношеска лига до 19 години за момчета 2018/2019  Denmark> Youth U19 Drenge Ligaen 2018/2019>' border = '0' />
11:30 Орхус GF - Lyngby BK 4: 0 (3: 0)
12:00 Олборг БК - Силкеборг ИФ 2: 2 (1: 0)
Дания> Младежи U19 момчета дивизии 2018/2019  Denmark> Младежи U19 момчета дивизии 2018/2019>' border = '0' />
12:00 ФК Хелсингер - HB Køge 1: 3 (1: 1)
12:00 ФК Роскилде - Holbæk B&I 6: 3 (4: 1)
14:15 Hellerup I. - Randers SK Freja 2: 0 (1: 0)
14:15 Несби BK - Б.93 Копенхаген 3: 2 (1: 2)
14:15 ФК Виборг - AB Gladsaxe 1: 4 (0: 2)
14:15 Hvidovre IF - Næstved BK 1: 0 (0: 0)
Дания> Младежи B U17 Дренге Лига 2018/2019  Denmark> Youth B U17 Drenge Ligaen 2018/2019>' border = '0' />
12:00 Esbjerg fB - ФК Нордсйеланд 1: 2 (0: 1)
14:00 Орхус GF - Lyngby BK 2: 3 (1: 2)
14:15 Олборг БК - Силкеборг ИФ 1: 4 (1: 4)
Дания> Младежи B U17 Дивизии за момчета 2018/2019  Denmark> Youth B U17 Boys Division 2018/2019>' border = '0' />
12:00 ФК Роскилде - Holbæk B&I 9: 3 (2: 2)
12:00 Hvidovre IF - Næstved BK 3: 1 (1: 0)
14:15 ФК Хелсингер - HB Køge 0: 3 (0: 2)
14:15 Hellerup I. - Slagelse B&I 6: 5 (2: 1)
14:15 Несби BK - Б.93 Копенхаген 2: 5 (1: 0)
14:15 ФК Виборг - AB Gladsaxe 5: 0 (4: 0)
Еквадор> Серия B 2019  Ecuador> Серия B 2019>' border = '0' />
01:30 Магазин лига - Санта Рита 0: 0 (0: 0)
02:00 Лига Портовиехо - Независими юноши 2: 0 (1: 0)
21:00 ч Оренсе SC - Младежки клан 5: 0 (1: 0)
21:00 ч Атлетико Санто Доминго - Одеяло 2: 1 (2: 0)
Естония> Купа на Естония 2019/2020> 1-ви кръг  Estonia>1-ви кръг Купа на Естония 2019/2020> 1-ви кръг' border = '0' />
08:45 ФК Хелиос - Футболни шумове II 5: 1
Германия> Оберлига Мителрайн 2018/2019  Germany> Оберлига Мителрайн 2018/2019>' border = '0' />
15:00 1. ФК Дуерън - ФК Вегберг-Бийк 1: 1 (0: 0)
Германия> Оберлига NOFV-Nord 2018/2019  Germany> Oberliga NOFV-Nord 2018/2019>' border = '0' />
13:00 Brandenburger SC Süd - Ханза Росток II 2: 3 (1: 0)
13:00 Херта Зелендорф - TSG Neustrelitz 2: 0 (1: 0)
13:00 SV Altlüdersdorf - Torgelower FC Greif 3: 2 (2: 0)
13:00 SV Lichtenberg 47 - CFC Херта 06 2: 1 (2: 0)
13:00 ФК Анкер Висмар - ФК Щраусберг 2: 2 (0: 0)
13:00 Malchower SV 90 - TeBe Берлин 1: 7 (0: 4)
13:00 Синьо-бяло 90 Берлин - 1. ФК Лок Стендал 6: 2 (1: 1)
13:00 Грайфсвалдер ФК - SC Staaken 3: 6 (2: 4)
Германия> Плейофи Регионална лига 2019 Байерн> 2. кръг  Germany>2. Кръг Плейофи Регионална лига 2019 Байерн> 2. Кръг' border = '0' />
15:00 TSV 1896 Rain am Lech - DJK Gebenbach 0: 1 (0: 0)
Германия> Шампионат за младежи B 2018/2019> Полуфинали  Germany>Полуфинали Шампионат за младежи B 2018/2019> Полуфинали' border = '0' />
10:00 1. ФК Кьолн - Байерн Мюнхен 4: 0 (0: 0)
14:00 VfL Волфсбург - Борусия Дортмунд 0: 2 (0: 1)
Ирландия> Висша дивизия 2019  Ireland> Premier Division 2019>' border = '0' />
19:00 Шемрок Роувърс - Дери Сити 2: 2 (0: 0)
19:45 Слайго Роувърс - Атлетик на Свети Патрик 1: 1 (0: 0)
20:00 Намери арфи - Dundalk FC 0: 3 (0: 2)
Ирландия> Първа дивизия 2019  Ireland> Първа дивизия 2019>' border = '0' />
15:00 Брей Скитници - Шелбърн ФК 0: 1 (0: 1)
пет вечерта Дрогеда Юнайтед - Атлон Таун 4: 2 (3: 0)
18:30 Лимерик ФК - Голуей Юнайтед 2: 1 (0: 1)
19:00 ФК на Cabinteely - Cobh Ramblers 2: 2 (1: 2)
19:30 Лонгфорд Таун - Уексфорд ФК 1: 0 (0: 0)
Италия> Серия C Плейоф 2018/2019> Финален кръг  Italy>Финален кръг Плейоф от Серия С 2018/2019> Финален кръг' border = '0' />
19:30 Футбол Пиаченца - Трапани Футбол 0: 0 (0: 0)
Италия> Серия C Playout 2018/2019> Финал  Italy>Final Serie C Playout 2018/2019> Final' border = '0' />
19:30 Bisceglie - Lucchese 2: 3 (0: 0, 1: 0, 1: 0) псо
Япония> J2 League 2019  Japan> J2 League 2019>' border = '0' />
06:00 V-Varen Nagasaki - Окаяма фазан 2: 3 (0: 1)
06:00 Ventforet Kofu - Монтедио Ямагата 2: 2 (0: 0)
07:00 ФК Гифу - Albirex Niigata 1: 3 (0: 1)
10:00 Омия Ардия - Киото Санга ФК 3: 1 (2: 1)
10:00 Токушима Вортис - Мачида Зелвия 1: 0 (0: 0)
11:00 Ренофа Ямагучи - Йокохама ФК 1: 1 (0: 0)
11:30 ФК Рюкю - Клонове на Каназава 1: 1 (0: 1)
Япония> J3 League 2019  Japan> J3 League 2019>' border = '0' />
06:00 ФК Токио II - Партньор на AC Nagano 1: 1 (0: 0)
Япония> Японска футболна лига 2019  Japan> Японска футболна лига 2019>' border = '0' />
05:00 Honda FC - Пропуснат Оита 1: 0 (1: 0)
05:00 ФК Осака - Sony Sendai 0: 3 (0: 1)
05:00 Клуб Нара - MIO Biwako Shiga 1: 0 (0: 0)
05:00 ReinMeer Aomori - Suzuka Unlimited 1: 3 (0: 1)
Мароко> Botola Pro 1 2018/2019  Morocco> Botola Pro 1 2018/2019>' border = '0' />
20:00 Fast Oued Zem - Khouribga Olympic 1: 0 (1: 0)
Холандия> Плейофи 3/4 2018/2019> Финален кръг  Netherlands>Финален кръг Плейофи 3/4 2018/2019> Финален кръг' border = '0' />
13:30 ФК Лиенден - ASWH Ido Craft 0: 2 (0: 1)
16:00 Бързи момчета - В. В. Синт Баво 1: 0 (0: 0, 0: 0, 1: 0) aet
Нигерия> Професионална лига 2019 шампионат  Nigeria> Професионална лига 2019 шампионат>' border = '0' />
15:00 Кано стълбове - Ифеани Уба 2: 1
пет вечерта Лоби звезди - Пее Аба 1: 3
19:00 Аква Юнайтед - Енугу Рейнджърс 3: 3
Норвегия> Отдел 2-ра дивизия 2 2019  Norway> 2. Раздел Avdeling 2 2019>' border = '0' />
13:00 FK Senja - Берум SK 1: 1 (0: 0)
14:00 FK Mjølner - Florø SK 0: 1 (0: 1)
15:00 Åsane Футбол - Oppsal IF 5: 0 (2: 0)
Перу> Първа дивизия 2019 Откриване  Peru> Първа дивизия 2019 Апертура>' border = '0' />
02:00 Университет Сезар Валехо - Университетски алианс 1: 0 (0: 0)
19:15 Общински спорт - Манучи 1: 1 (1: 1)
21:30 Спортинг Кристал - Бинационални спортове 3: 1 (1: 1)
23:45 Спортни момчета - Спорт Уанкайо 0: 1 (0: 0)
Перу> Втора дивизия 2019  Peru> Второ разделение 2019>' border = '0' />
21:30 Спортен Купсол - Хуан Аурих 1: 1 (0: 1)
Испания> Втора дивизия 2018/2019  Spain> Второ разделение 2018/2019>' border = '0' />
19:30 Естремадура UD - RCD Майорка 0: 0 (0: 0)
19:30 CA Osasuna - Истински Овиедо 1: 0 (0: 0)
19:30 UD Алмерия - Албасете 3: 0 (0: 0)
19:30 Гранада CF - AD Алкоркон 2: 1 (2: 0)
19:30 Спортинг Хихон - Кадис CF 1: 0 (1: 0)
19:30 Депортиво Ла Коруня - Кордоба CF 2: 0 (1: 0)
19:30 Малага CF - Elche CF 3: 0 (1: 0)
Швеция> Суперетан 2019  Sweden> Суперетан 2019>' border = '0' />
15:00 Trelleborgs FF - Дегерфорс АКО 0: 0 (0: 0)
15:00 Västerås SK - Аз Фрей 2: 0 (1: 0)
15:00 IF Brommapojkarna - Mjällby AIF 1: 1 (0: 0)
Швеция> Svenska Cupen 2019/2020> 1. кръг  Sweden>1. Кръг Svenska Cupen 2019/2020> 1. Кръг' border = '0' />
11:00 BK Astrio - Höganäs BK 2: 0
Швеция> Дивизия 1 Norra 2019  Sweden> Раздел 1 Norra 2019>' border = '0' />
15:00 Акропол АКО - Nyköpings BIS 2: 0
15:00 BK Напред - Rynninge I. 3: 2
15:00 Gefle IF - Солентуна ФК 0: 0
15:00 Karlslunds IF - FC Linköping City 0: 0
Швеция> Дивизия 1 Södra 2019  Sweden> Раздел 1 Södra 2019>' border = '0' />
15:00 Eskilsminne IF - IFK Värnamo 12
15:00 Кристианстад ФК - Utsiktens BK 2: 1
15:00 Ljungskile SK - Ландскрона Боа 3: 0
15:00 АКО стругове - Асирийски Турабдин И.К. 3: 1
Швейцария> Плейоф Първа лига 2018/2019> Кръг за изпадане  Switzerland>Кръг за изпадане Erste Liga Playoff 2018/2019> Кръг за изпадане' border = '0' />
15:00 ФК Баден - ФК Блек Старс Базел 0: 4 (0: 1)
15:00 ФК Тугген - Etoile Carouge FC 1: 2 (0: 0)
Швейцария> U18 U18 League 2018/2019 Playout> 1. Кръг  Switzerland>1. Кръг U18 U18 League 2018/2019 Playout> 1. Round' border = '0' />
13:00 Grasshopper Club Цюрих - ФК Биел / Биен 3: 3 (1: 1)
13:00 ФК Цюрих - Екип Во 5: 0 (4: 0)
Украйна> Изпадане 2018/2019> Изпадане  Ukraine>Изпадане Изпадане 2018/2019> Изпадане' border = '0' />
15:00 Колос Коваливка - Черноморец Одеса 2: 0 (0: 0)
пет вечерта Волин луцк - Карпати Лвов 0: 3 дек.
Уругвай> Втора дивизия 2019  Uruguay> Второ разделение 2019>' border = '0' />
19:00 Атина - Централен испански 3: 2 (3: 0)
19:00 Южна Америка - Албион 0: 1 (0: 1)
19:00 малък хълм - Въртящ момент 1: 2 (0: 1)
19:00 Rentistas - Красива гледка 2: 0 (2: 0)
19:00 Испанска вила - Tacuarembo 0: 1 (0: 0)
САЩ> Major League Soccer 2019  USA> Major League Soccer 2019>' border = '0' />
00:00 Торонто ФК - Спортен Канзас Сити 2: 2 (1: 1)
20:30 Земетресения в Сан Хосе - ФК Далас 2: 2 (0: 1)
САЩ> USL Championship 2019  USA> USL Championship 2019>' border = '0' />
00:30 Атланта Юнайтед 2 - Ню Йорк RB II 1: 3 (0: 1)
03:30 Phoenix Rising - Tulsa Roughnecks 5: 0 (3: 0)
22:00 Swope Park Rangers - Шарлот Независимост 0: 0 (0: 0)