Футболни мачове на »01.09.2016

Преглед на футболните мачове за 01.09.2016г



. .
FIFA> Приятелски клубове 2016> Седмица FIFA>Седмица Приятелски клубове 2016> Седмица' border = '0' />
17:15 Хамбургер SV - АФК Аякс 1: 3
FIFA> U18 Friendlies 2016> януари FIFA>Януари U18 Friendlies 2016> януари' border = '0' />
09:00 Молдова - Казахстан 0: 1
11:15 Япония - Беларус 3: 1
13:30 Русия - Финландия 3: 3
КОНМЕБОЛ> Квалификации на Копа Америка 2016> Плейофи CONMEBOL>Плейофи Copa America Qualifiers 2016> Плейофи' border = '0' />
01:30 Панама - Куба 4: 0 (2: 0)
Австралия> A-Лига 2015/2016  Australia> A-League 2015/2016>' border = '0' />
06:15 Сидни ФК - Нюкасъл Юнайтед Джетс 2: 0 (1: 0)
08:30 Мелбърн Сити ФК - Западен Сидни Скитници 3: 2 (2: 1)
10:40 Пърт Слава - Аделаида Юнайтед 1: 3 (1: 1)
Австралия> Национална младежка лига 2015/2016  Australia> Национална младежка лига 2015/2016>' border = '0' />
05:00 FFA CoE - Западен Сидни Уондърърс (Y) 2: 5 (2: 2)
06:00 Бризбейн рев (Y) - Мелбърн Сити ФК (Y) 5: 2 (2: 0)
Австралия> W-лига за жени 2015/2016  Australia> W-League 2015/2016 за жени>' border = '0' />
03:15 Сидни ФК - Нюкасъл Юнайтед Джетс 2: 0 (1: 0)
Кипър> Първа дивизия 2015/2016  Cyprus> Първа дивизия 2015/2016>' border = '0' />
15:00 Омония Никозия - АО Агия Напа 4: 0 (2: 0)
15:00 AEL Лимасол - Пафос ФК 0: 0 (0: 0)
16:00 Енозис Неон Паралимни - AEK Ларнака 0: 1 (0: 1)
пет вечерта Неа Саламина - Ермис Арадипу 3: 2 (2: 1)
Египет> Премиършип 2015/2016  Egypt> Премиершип 2015/2016>' border = '0' />
12:30 PetroJet FC - Газл Ал-Мехала 2: 0 (1: 0)
12:30 Асуан - Харас Ел Ходуд 1: 0 (0: 0)
15:00 Misr lel-Maqasah SC - Tala'ea El-Gaish SC 1: 1 (1: 1)
17:45 ENPPI - Замалек 0: 1 (0: 0)
Англия> ФА Къп 2015/2016> 3. кръг  England>3. Кръг FA Cup 2015/2016> 3. Кръг' border = '0' />
12:45 Уайкъм Уондърс - Астън Вила 1: 1 (0: 1)
15:00 Уотфорд ФК - Нюкасъл Юнайтед 1: 0 (1: 0)
15:00 Уест Бромвич Албион - Бристол Сити 2: 2 (0: 0)
15:00 Уест Хем Юнайтед - Уулвърхамптън Уондърърс 1: 0 (0: 0)
15:00 Хартълпул Юнайтед - Окръг Дерби 1: 2 (0: 0)
15:00 Колчестър Юнайтед - Чарлтън Атлетик 2: 1 (2: 0)
15:00 Питърбъро Юнайтед - Престън Норт Енд 2: 0 (1: 0)
15:00 Нортхамптън Таун - Милтън Кейнс Донс 2: 2 (0: 1)
15:00 ФК Арсенал - Съндърланд AFC 3: 1 (1: 1)
15:00 Ипсуич Таун - Портсмут ФК 2: 2 (0: 0)
15:00 Бирмингам Сити - АФК Борнмут 1: 2 (1: 1)
15:00 Шефилд Уензди - Фулъм ФК 2: 1 (1: 1)
15:00 Брентфорд ФК - Уолсол ФК 0: 1 (0: 1)
15:00 Бъри ФК - Брадфорд Сити 0: 0 (0: 0)
15:00 Евертън ФК - Dagenham & Redbridge 2: 0 (1: 0)
15:00 Саутхемптън ФК - Кристален дворец 1: 2 (0: 1)
15:00 ФК Ийстли - Болтън Уондърърс 1: 1 (0: 0)
15:00 Нотингам Форест - Куинс Парк Рейнджърс 1: 0 (1: 0)
15:00 Донкастър Роувърс - Стоук Сити 1: 2 (1: 1)
15:00 Лийдс Юнайтед - Ротерхам Юнайтед 2: 0 (1: 0)
15:00 Град Хъдърсфийлд - Четене FC 2: 2 (0: 0)
15:00 Мидълзбро ФК - ФК Бърнли 1: 2 (1: 1)
15:00 Норич Сити - Манчестър Сити 0: 3 (0: 2)
15:00 Хъл Сити - Брайтън и Хоув Албион 1: 0 (1: 0)
17:30 Манчестър Юнайтед - Шефилд Юнайтед 1: 0 (0: 0)
Англия> Първа лига 2015/2016  England> Първа лига 2015/2016>' border = '0' />
15:00 Олдъм Атлетик - Милуол ФК 1: 2 (0: 1)
15:00 Рочдейл AFC - Честърфийлд ФК 2: 3 (0: 1)
15:00 Суиндон Таун - Саутенд Юнайтед 4: 2 (2: 2)
15:00 Блекпул ФК - Порт Вейл ФК 0: 1 (0: 0)
Англия> Втора лига 2015/2016  England> Лига две 2015/2016>' border = '0' />
15:00 Барнет ФК - Бристол Роувърс 1: 0 (1: 0)
15:00 Кроули Таун - Кеймбридж Юнайтед 1: 0 (1: 0)
15:00 Мансфийлд Таун - Стивънидж ФК 2: 1 (1: 0)
Англия> Национална лига 2015/2016  England> Национална лига 2015/2016>' border = '0' />
15:00 Борехам Ууд - Челтнъм Таун 0: 0 (0: 0)
15:00 Град Алдершот - Честър ФК 3: 1 (0: 0)
15:00 Линкълн Сити - Довър Атлетик 2: 3 (1: 1)
15:00 Град Макълсфийлд - Град Халифакс 0: 1 (0: 0)
15:00 Уелинг Юнайтед - Гриймсби Таун 0: 4 (0: 0)
15:00 ФК Бромли - Саутпорт ФК 0: 0 (0: 0)
15:00 Бароу AFC - Транмеър Роувърс 3: 4 (0: 1)
15:00 Wrexham AFC - Уокинг ФК 1: 3 (1: 1)
Англия> EFL Trophy 2015/2016> Полуфинали  England>Полуфинали EFL Trophy 2015/2016> Полуфинали' border = '0' />
15:00 ФК Барнсли - Град Флийтууд 1: 1 (0: 0)
Франция> Лига 1 2015/2016  France> Лига 1 2015/2016>' border = '0' />
16:00 Олимпийски лион - ESTAC Troyes 4: 1 (1: 0)
19:00 Angers SCO - SM Caen 2: 0 (1: 0)
19:00 AS Монако - GFC Аячо 2: 2 (0: 2)
19:00 Монпелие HSC - Жирондисти Бордо 0: 1 (0: 1)
19:00 Реймс стадион - Тулуза ФК 1: 3 (1: 0)
19:00 Стадион Рен - ФК Лориент 2: 2 (2: 2)
Франция> Лига 2 2015/2016  France> Лига 2 2015/2016>' border = '0' />
13:00 ФК Цървена звезда - RC обектив 1: 2 (0: 0)
Гибралтар> Висш дивизион 2015/2016  Gibraltar> Premier Divison 2015/2016>' border = '0' />
16:00 Ангели ФК - Британия ФК 0: 3
18:30 Линкс ФК - Линкълн Ред Импс 0: 2
Гърция> Суперлига 2015/2016  Greece> Суперлига 2015/2016>' border = '0' />
13:00 Атромитос - Платаниас Чанион 0: 0 (0: 0)
15:15 Верия ФК - Пантракикос 0: 0 (0: 0)
17:30 AEK Athen - Шкода Ксанти 2: 1 (1: 1)
Гърция> Футболна лига 2015/2016  Greece> Футболна лига 2015/2016>' border = '0' />
16:00 Пансеррайкос - А. Е. Лариса 0: 2 (0: 0)
Хондурас> Национална лига 2015/2016 Клаусура  Honduras> Национална лига 2015/2016 Клаусура>' border = '0' />
21:00 ч Маратон - Хондурас Прогрес 12
Хонконг> Висша лига 2015/2016  Hong Kong> Висша лига 2015/2016>' border = '0' />
06:30 Южна област - Dreams Metro Gallery FC 6: 3
09:30 Кичи SC - Хонг Конг Пегас ФК 2: 0
Индия> I-League 2016  India> I-League 2016>' border = '0' />
11:00 Макдауъл Мохун Баган - Aizawl FC 3: 1 (3: 1)
13:35 Салгаокар ФК - Бенгалуру ФК 1: 2 (1: 1)
Израел> Лигат ха'Ал 2015/2016  Israel> 'border =' 0 '/>
15:00 Бней Йехуда Тел Авив - Хапоел Тел Авив 1: 3 (0: 3)
16:00 Хапоел Раанана - Ирони кирят шмона 1: 1 (1: 1)
16:00 Хапоел Хайфа - Макаби Нетания 2: 0 (2: 0)
16:30 Бней Сачнин ФК - Макаби Петах-Тиква 1: 0 (0: 0)
17:30 Хапоел Беер Шева - Хапоел Акър ФК 3: 0 (0: 0)
Италия> Серия А 2015/2016  Italy> Серия A 2015/2016>' border = '0' />
14:00 Карпи ФК - Удинезе Калчо 2: 1 (1: 0)
пет вечерта ACF Фиорентина - Лацио Рим 1: 3 (0: 1)
19:45 AS Рома - Милан 1: 1 (1: 0)
Италия> Серия C Група A 2015/2016  Italy> Серия C Група A 2015/2016>' border = '0' />
14:00 САЩ Алесандрия 1912 - Футбол Падуа 1: 1 (0: 1)
14:00 AS Цитадела - FC Südtirol 2: 3 (1: 0)
16:30 Басано Виртус - AC Reggiana 1: 0 (0: 0)
16:30 Giana Erminio - Порденон Калчо 1: 2 (0: 2)
Италия> Серия C Група B 2015/2016  Italy> Серия C Група B 2015/2016>' border = '0' />
13:00 L'Aquila Футбол - Забравете Рим 2: 1 (2: 1)
13:00 Савона FBC - AC Prato 1: 0 (0: 0)
14:00 Терамо Калчо - САЩ Понтедера 0: 0 (0: 0)
15:30 Сантарканджело - SS Maceratese 1: 0 (1: 0)
16:30 Изцяло кожа - SPAL 2013 Ферара 0: 2 (0: 0)
19:30 САЩ Арецо - AC Римини 2: 0 (1: 0)
Италия> Серия C Група C 2015/2016  Italy> Серия C Група C 2015/2016>' border = '0' />
13:00 Ischia - Козенца Футбол 1: 2 (0: 1)
14:00 фиделис Андрия - Футбол Катания 0: 0 (0: 0)
14:00 AS Melfi - Катанзаро в САЩ 2: 0 (1: 0)
16:30 Беневенто Футбол - Akragas 1: 0 (1: 0)
19:30 ACR Месина - Мартина 3: 0 (2: 0)
Кувейт> Висша лига 2015/2016  Kuwait> Висша лига 2015/2016>' border = '0' />
13:20 Хайтан SC - Ал Джахра SC 2: 1 (0: 1)
15:45 Al Nasr SC - Казма SC 1: 4 (0: 1)
Малта> Висша лига 2015/2016  Malta> Висша лига 2015/2016>' border = '0' />
13:00 Хибернианс ФК - ФК Пемброк Атлета 2: 1 (1: 1)
15:15 Балзан ФК - Моста ФК 4: 1 (2: 0)
Мексико> Първа дивизия 2015/2016 Клаусура  Mexico> Първа дивизия 2015/2016 Клаусура>' border = '0' />
01:30 Бели петли - Атлас Гуадалахара 1: 3 (1: 2)
03:30 Клуб Тихуана - CF Pachuca 1: 1 (1: 1)
23:00 CF Америка - ФК Пуебла 0: 0 (0: 0)
Мексико> Liga de Ascenso (2004-2020) 2015/2016 Клаусура  Mexico> Liga de Ascenso (2004-2020) 2015/2016 Клаусура>' border = '0' />
01:30 Миньори от Сакатекас - ФК Венадос 1: 1
02:00 Производители на кафе от Tapachula - Roadrunner UAT 0: 1
03:30 Кимаронес от Сонора - Алебриес от Оаксака 1: 1
04:00 ФК Мурсиелагос - Депортиво Тепик 0: 6
Нова Зеландия> NZ Football Championship 2015/2016  New Zealand> NZ Football Championship 2015/2016>' border = '0' />
01:00 Уелингтън Феникс (R) - WaiBOP United 3: 4 (0: 0)
Северна Ирландия> Купата на Ирландия 2015/2016> 5. кръг  Northern Ireland>5. Кръг Купа на Ирландия 2015/2016> 5. Кръг' border = '0' />
13:30 Град Банбридж - Карик Рейнджърс 0: 2
13:30 Crumlin Star - Оксфорд Юнайтед Старс 3: 2
13:30 Суитове за спорт и свободно време - Институт ФК Друмахое 3: 2 aet
13:30 H&W заварчици - ФК Гленавон 1: 4
13:30 Loughgall FC - Ларн ФК 5: 2
13:30 Лурган Селтик - Бангор ФК 2: 1
13:30 Tobermore United - PSNI FC 0: 2
15:00 Арма Сити ФК - Портстеварт ФК 4: 1 псо
15:00 Клифтънвил ФК - Immaculata FC 2: 0
15:00 Колерейн ФК - Ballinamallard United FC 4: 2 псо
15:00 Кръстоносци ФК - Rathfriland Rangers 3: 0
15:00 Линфийлд ФК - Балимена Юнайтед 2: 1 aet
15:00 Портадаун ФК - Уейкхърст ФК 6: 1
15:00 Дънганън Суифтс - Уорънпойнт Таун 4: 3
Португалия> Висша лига 2015/2016  Portugal> 2015/2016 Висша лига>' border = '0' />
18:30 Витория Гимараеш - ФК Арука 2: 2 (2: 0)
Португалия> Втора лига 2015/2016  Portugal> Втора лига 2015/2016>' border = '0' />
15:00 Спортинг Брага Б - GD Chaves 1: 3 (1: 1)
15:00 Източен Лисабон - UD Oliveirense 5: 2 (2: 0)
16:00 SL Benfica B - SC Olhanense 2: 3 (1: 3)
20:30 Portimonense SC - ФК Порто Б 2: 1 (0: 0)
Шотландия> Втора лига 2015/2016  Scotland> Лига две 2015/2016>' border = '0' />
15:00 Арброт ФК - Град Елгин 2: 3 (1: 1)
15:00 Ийст Файф ФК - Беруик Рейнджърс 1: 0 (0: 0)
15:00 Монтроуз ФК - Източен Стърлингшир ФК 3: 2 (0: 2)
Шотландия> ФА Къп 2015/2016> 4. Кръг  Scotland>4. Кръг FA Cup 2015/2016> 4. Кръг' border = '0' />
13:30 Линлитгоу Роуз - Форфар Атлетик 3: 3 (1: 1)
15:00 Сейнт Джонстоун ФК - Килмарнок ФК 0: 1 (0: 1)
15:00 Стърлинг Албион ФК - Инвернес КТ 0: 0 (0: 0)
15:00 Ливингстън ФК - Гринок Мортън ФК 0: 1 (0: 0)
15:00 Дъмбартън ФК - Кралицата на юга 2: 1 (1: 0)
15:00 Motherwell FC - Коув Рейнджърс 5: 0 (4: 0)
15:00 Airdrieonians FC - Дънди Юнайтед 0: 1 (0: 0)
15:00 Анан Атлетик - Хамилтън Академик 4: 1 (1: 0)
15:00 Райт Роувърс - Хиберниан ФК 0: 2 (0: 0)
17:30 Сърце на Мидлотиан - Абърдийн ФК 1: 0 (1: 0)
19:45 Дънфермлайн Атлетик - Рос Каунти ФК 2: 2 (1: 2)
Южна Африка> Висша футболна лига 2015/2016  South Africa> Висша футболна лига 2015/2016>' border = '0' />
13:30 Free State Stars - Златни стрели 1: 3 (0: 1)
13:30 ФК Тукс - Джомо Космос 1: 0 (1: 0)
13:30 Орландо Пирати - Платинени звезди 1: 1 (1: 0)
18:15 Kaizer Chiefs - Мамелоди Съндаунс 0: 0 (0: 0)
18:15 Mpumalanga Black Aces - Полокване Сити ФК 1: 0 (0: 0)
Испания> Първа дивизия 2015/2016  Spain> Първа дивизия 2015/2016>' border = '0' />
15:00 ФК Барселона - Гранада CF 4: 0 (2: 0)
17:15 Getafe CF - Истински Бетис 1: 0 (0: 0)
17:15 ФК Севиля - Атлетик Билбао 2: 0 (1: 0)
19:30 Реал Мадрид - Депортиво Ла Коруня 5: 0 (2: 0)
21:05 Повдигнете UD - Валекано Рей 2: 1 (0: 0)
Испания> Втора дивизия 2015/2016  Spain> Второ разделение 2015/2016>' border = '0' />
пет вечерта Истински Валядолид - Elche CF 1: 1 (0: 0)
пет вечерта Н.е. Алкоркон - Жирона ФК 1: 0 (1: 0)
пет вечерта Гимнастика - CD Луго 1: 2 (0: 0)
пет вечерта CD Мирандес - UD Алмерия 1: 1 (0: 0)
19:15 CD Numancia - CD Alaves 0: 1 (0: 0)
Испания> Сегунда В група 1 2015/2016  Spain> Втора В група 1 2015/2016>' border = '0' />
15:30 Коруксо ФК - Атлетик Асторга 3: 1 (2: 1)
Испания> Сегунда В група 2 2015/2016  Spain> Втора група B 2 2015/2016>' border = '0' />
15:00 СД Герника - Аренас де Гексо 1: 0 (1: 0)
пет вечерта SD Leioa - SD Amorebieta 1: 3 (0: 2)
Испания> Сегунда В група 3 2015/2016  Spain> Втора група B 3 2015/2016>' border = '0' />
18:00 ФК Барселона Б - UE Cornellà 1: 1 (1: 1)
Испания> Първа дивизия за жени 2015/2016  Spain> Първа дивизия за жени 2015/2016>' border = '0' />
16:00 Транспортира алкаин - Реално общество 12
Турция> Купа на Турция 2015/2016> Група D  Turkey>Група D Türkiye Kupasi 2015/2016> Група D' border = '0' />
14:00 Букаспор - Мерсин Идманюрду 1: 0 (0: 0)
Турция> Купа на Турция 2015/2016> Група Е  Turkey>Група E> Турция Купа 2015/2016> Група E
15:00 Акхисар Беледиеспор - Кастамонуспор 0: 0 (0: 0)
16:45 Галатасарай - Карсияка СК 3: 1 (3: 1)
Турция> Türkiye Kupasi 2015/2016> Група F  Turkey>Група F Türkiye Kupasi 2015/2016> Група F' border = '0' />
10:00 Айдин Назили BS - Газиантепспор 0: 0 (0: 0)
18:45 Трабзонспор - Аданаспор 3: 0 (1: 0)
Турция> Купа на Турция 2015/2016> Група G  Turkey>Група G Türkiye Kupasi 2015/2016> Група G' border = '0' />
11:00 Етимесгут Беледиеспор - Кайсериспор 2: 5 (1: 2)
12:00 Инеголспор - Torku Konyaspor 1: 1 (0: 0)
UA Emirates> ОАЕ Арабска лига на Персийския залив 2015/2016  UA Emirates> Лига на Персийския залив за ОАЕ 2015/2016>' border = '0' />
12:55 Ал Фуджейра SC - Ал Ахли Дубай 0: 2 (0: 0)
15:45 Банияс СК - Ал Шааб 1: 1 (1: 0)
Уелс> Висша лига 2015/2016  Wales> Висша лига 2015/2016>' border = '0' />
15:30 Град Бала - Окръг Хавърфордуест 3: 2 (0: 1)