FIFA> Квалификации за Европа Европа 2016/2017> Група A | WC Квалификации Европа 2016/2017> Група A' border = '0' /> | ||||
---|---|---|---|---|---|
19:45 | Беларус | - | България | 2: 1 (1: 0) | |
19:45 | Холандия | - | Люксембург | 5: 0 (2: 0) | |
19:45 | Швеция | - | Франция | 2: 1 (1: 1) | |
FIFA> Квалификации за Европа 2016/2017> Група Б | WC Квалификации Европа 2016/2017> Група B' border = '0' /> | ||||
19:45 | Андора | - | Унгария | 1: 0 (1: 0) | |
19:45 | Латвия | - | Португалия | 0: 3 (0: 1) | |
19:45 | Фарьорските острови | - | Швейцария | 0: 2 (0: 1) | |
FIFA> Квалификации за WC Европа 2016/2017> Група H | WC Квалификации Европа 2016/2017> Група H' border = '0' /> | ||||
19:45 | Босна и Херцеговина | - | Гърция | 0: 0 (0: 0) | |
19:45 | Естония | - | Белгия | 0: 2 (0: 1) | |
19:45 | Гибралтар | - | Кипър | 1: 2 (1: 1) | |
FIFA> Квалификации за WC КОНКАКАФ 2015-2017> 5. Кръг | Квалификации за КОНКАКАФ 2015-2017> 5. Кръг' border = '0' /> | ||||
01:00 | ИЗПОЛЗВА | - | Тринидад и Тобаго | 2: 0 (0: 0) | |
03:00 | Коста Рика | - | Панама | 0: 0 (0: 0) | |
03:00 | Мексико | - | Хондурас | 3: 0 (1: 0) | |
FIFA> Квалификации за WC Океания 2015-2017> Трети кръг Група B | WC Квалификации Океания 2015-2017> Трети кръг Група B' border = '0' /> | ||||
05:00 | Соломонови острови | - | Папуа-Нова Гвинея | 3: 2 (2: 0) | |
FIFA> Приятелски срещи 2017> юни | Приятелски срещи 2017> юни' border = '0' /> | ||||
01:30 | Еквадор | - | Венецуела | 1: 1 (1: 1) | |
11:05 | Бразилия | - | Аржентина | 0: 1 (0: 1) | |
пет вечерта | Русия | - | чили | 1: 1 (0: 0) | |
FIFA> Приятелски срещи за жени 2017> юни | Приятелски срещи за жени 2017> юни' border = '0' /> | ||||
01:30 | Канада | - | Коста Рика | 3: 1 (1: 0) | |
09:00 | Албания | - | Словения | 1: 0 (1: 0) | |
пет вечерта | Словакия | - | Гърция | 1: 0 (1: 0) | |
пет вечерта | Хърватия | - | Босна и Херцеговина | 2: 1 (0: 1) | |
17:30 | Холандия | - | Япония | 0: 1 (0: 0) | |
19:00 | Шотландия | - | Румъния | 2: 0 (1: 0) | |
FIFA> U21 Friendlies 2017> юни | U21 приятелски срещи 2017> юни' border = '0' /> | ||||
пет вечерта | Сърбия | - | Гърция | 3: 1 (1: 1) | |
УЕФА> U19 жени Квалификации за ЕВРО 2016/2017> Група F | U19 жени ЕВРО Квалификации 2016/2017> Група F' border = '0' /> | ||||
15:30 | Германия | - | Швейцария | 2: 0 (0: 0) | |
18:45 | Полша | - | Исландия | 2: 1 (1: 0) | |
CAF> Купа Африка Qual. 2017-2019> Група А | Купа Африка Qual. 2017-2019> Група A 'border =' 0 '/> | ||||
20:00 | Судан | - | Мадагаскар | 1: 3 (0: 1) | |
CAF> Купа Африка Qual. 2017-2019> Група Е | Купа Африка Qual. 2017-2019> Група E 'border =' 0 '/> | ||||
21:00 ч | Либия | - | Сейшелски острови | 5: 1 (3: 0) | |
Аржентина> Първи национален B 2016/2017 | Първо национално Б 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
01:00 | Централна Кордоба SdE | - | Чакарита Хуниорс | 0: 2 (0: 1) | |
Аржентина> Купата на Аржентина 2017> 1. кръг | Копа Аржентина 2017> 1. Кръг' border = '0' /> | ||||
00:05 | Атлетичен Тукуман | - | Всички момчета | 4: 1 (0: 1, 1: 1) псо | |
Австралия> NPL Нов Южен Уелс 2017 | NPL Нов Южен Уелс 2017>' border = '0' /> | ||||
11:30 | Сидни Юнайтед 58 | - | Hakoah Сидни Сити изток | 3: 1 (1: 1) | |
Австралия> NPL Виктория 2017 | NPL Виктория 2017>' border = '0' /> | ||||
11:15 | Bentleigh Greens | - | ФК Хюми Сити | 1: 1 (0: 0) | |
11:15 | Паско Вале SC | - | Свети Свети Олбанс | 1: 0 (1: 0) | |
Австрия> Регионална лига в средата на 2016/2017 | Регионална лига в средата на 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
17:30 | ATSV Stadl-Fear | - | TSV Хартберг | 7: 4 (4: 2) | |
17:30 | UPS Ден на всички светии | - | SPG Pasching / LASK Линц (A) | 1: 1 (0: 0) | |
17:30 | SV Грискирхен | - | Щурм Грац (A) | 4: 0 (0: 0) | |
17:30 | SC Калсдорф | - | ATSV Волфсберг | 3: 0 (1: 0) | |
17:30 | FC Gleisdorf 09 | - | Юнион Свети Флориан | 1: 1 (0: 0) | |
17:30 | SV Lafnitz | - | СК Австрия Клагенфурт | 3: 0 (1: 0) | |
17:30 | Съединителни колани | - | Deutschlandsberger SC | 1: 1 (0: 0) | |
Бразилия> Серия А 2017 | Серия A 2017>' border = '0' /> | ||||
00:00 | Шапекоенсе | - | Гремио Порто Алегре | 3: 6 (1: 2) | |
01:00 | Bahia - BA | - | круиз | 1: 0 (1: 0) | |
Бразилия> Серия B 2017 | Série B 2017>' border = '0' /> | ||||
23:15 | Крициума - SC | - | CR Бразилия - AL | 1: 0 (1: 0) | |
Колумбия> Плейофи за Апертура на Примера А 2017> Полуфинали | Първо откриване на плейофи от A 2017> Полуфинали' border = '0' /> | ||||
02:00 | Америка от Кали | - | Депортиво Кали | 0: 0 (0: 0) | |
Германия> Отпадане Оберлига 2017 Байерн> 3-ти кръг | Отпадане Оберлига 2017 Байерн> Трети кръг' border = '0' /> | ||||
17:30 | 1. SC влажна | - | SpVgg Jahn Forchheim | 2: 4 | |
17:30 | TSV 1883 Боген | - | TSV Landsberg | 12 | |
Гана> Висша лига 2017 | Висша лига 2017>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Джуджета Ебуса | - | Бехем Юнайтед | 1: 0 (0: 0) | |
16:00 | Wa All Stars FC | - | Берекум Челси | 3: 0 (1: 0) | |
16:00 | Медеама SC | - | Ashanti Gold | 0: 1 (0: 1) | |
16:00 | Сърца от дъб | - | Болга Ол Старс | 4: 0 (2: 0) | |
16:00 | Интер съюзници | - | Елмина Акули | 2: 0 (1: 0) | |
16:00 | Професионалисти на Liberty | - | WAFA | 0: 0 (0: 0) | |
Исландия> 1-ва дивизия 2017 | 1. deild 2017>' border = '0' /> | ||||
20:15 | Лейкнир Рейкявик | - | UMF Selfoss | 2: 0 | |
Индонезия> Лига 1 2017 | Лига 1 2017>' border = '0' /> | ||||
14:30 | Бали Юнайтед | - | ФК Баянкара | 1: 3 (0: 1) | |
Парагвай> Първа дивизия 2017 Апертура | Първа дивизия 2017 Апертура>' border = '0' /> | ||||
21:00 ч | Депортиво Капиата | - | Спортиво Тринидензе | 0: 3 (0: 0) | |
23:10 | Национален клуб | - | Спортиво Лукеньо | 0: 0 (0: 0) | |
Перу> Първа дивизия 2017 Апертура | Първа дивизия 2017 Апертура>' border = '0' /> | ||||
21:30 | Технически университет | - | Спорт Уанкайо | 1: 1 (1: 1) | |
Испания> Втора дивизия 2016/2017 | Второ разделение 2016/2017>' border = '0' /> | ||||
20:00 | Севиля Атлетик | - | Валекано Рей | 1: 2 (0: 1) | |
Виетнам> V.League 1 2017 | V.League 1 2017>' border = '0' /> | ||||
11:00 | Can Tho | - | Ханой ФК | 1: 1 (1: 0) | |
11:00 | FLC Thanh Hoa | - | Quang Ninh Coal FC | 1: 0 (0: 0) |