Футболни мачове на »08.08.2018



Преглед на футболните мачове за 08.09.2018



. .




FIFA> Приятелски клубове 2018> Седмица FIFA>Седмица Приятелски клубове 2018> Седмица' border = '0' />
18:00 ФК Айндховен - Шарджа ФК 4: 3 (3: 2)
19:00 Арис Солун - А. Е. Лариса 1: 1
19:30 Фрозиноне Футбол - Истински Бетис 1: 3
FIFA> Световно първенство за жени U20 2018 Франция> Група C FIFA>Група C U20 Световно първенство за жени 2018 Франция> Група C' border = '0' />
15:30 Испания - Япония 1: 0 (1: 0)
18:30 ИЗПОЛЗВА - Парагвай 6: 0 (3: 0)
FIFA> Световно първенство за жени U20 2018 Франция> Група D FIFA>Група D U20 Световно първенство за жени 2018 Франция> Група D' border = '0' />
12:30 Германия - Китай 2: 0 (2: 0)
15:30 Хаити - Нигерия 0: 1 (0: 1)
FIFA> Приятелски срещи U19 2018> август FIFA>Август U19 Friendlies 2018> Август' border = '0' />
пет вечерта Румъния - Израел 0: 2 (0: 0)
FIFA> U18 Friendlies 2018> август FIFA>Август U18 Friendlies 2018> Август' border = '0' />
17:30 Словения - Италия 2: 1 (2: 1)
FIFA> U17 приятелски срещи 2018> август FIFA>Август Приятелски срещи за U17 2018> Август' border = '0' />
12:00 Дания - Швеция 2: 1 (1: 1)
12:00 Северна Ирландия - Финландия 1: 3 (1: 1)
15:00 Фарьорските острови - Китай 1: 1 (0: 1)
19:00 Норвегия - Исландия 1: 2 (1: 2)
FIFA> U16 приятелски срещи 2018> август FIFA>Август U16 Friendlies 2018> Август' border = '0' />
09:30 Тайланд - Мианмар 1: 0 (0: 0)
13:00 Индонезия - Малайзия 1: 0 (0: 0)
УЕФА> Лига Европа Qual. 2018/2019> 3. Кръгла UEFA>3. Кръг Лига Европа Qual. 2018/2019> 3. Кръгла 'border =' 0 '/>
15:00 ФК Уфа - Нидеркорн напредък 2: 1 (1: 0)
пет вечерта ФК Алашкерт - CFR Клуж 0: 2 (0: 1)
пет вечерта ФК Спартакс - ФК Судува 0: 1 (0: 0)
пет вечерта Хапоел Хайфа - Аталанта 1: 4 (1: 2)
17:30 РБ Лайпциг - CS University of Craiova 3: 1 (1: 0)
18:00 PFC Ludogorets Razgrad - Зрински Мостар 1: 0 (1: 0)
18:00 ФК Шериф - Валур Рейкявик 1: 0 (0: 0)
18:00 Хапоел Беер Шева - АПОЕЛ Никосия 2: 2 (1: 2)
18:00 Торпедо Кутаиси - ФК Кукеси 5: 2 (4: 1)
18:00 ФК Мариупол - Жирондисти Бордо 1: 3 (1: 2)
18:00 Динамо Минск - Зенит Санкт Петербург 4: 0 (3: 0)
18:00 Буря Грац - AEK Ларнака 0: 2 (0: 0)
18:00 Сигма Оломоуц - ФК Кайрат 2: 0 (1: 0)
18:00 FK AS Trenčín - Фейенорд 4: 0 (3: 0)
18:00 Аполон Лимасол - Брест на Динамо 4: 0 (0: 0)
18:20 Ягелония Белосток - KAA Гент 0: 1 (0: 0)
18:45 ЦСКА София - ФК Копенхаген 1: 2 (1: 0)
18:45 FC Nordsjælland - Партизан 1: 2 (0: 1)
19:00 Олимпия Любляна - HJK Хелзинки 3: 0 (1: 0)
19:00 KRC Генк - Лех Познан 2: 0 (1: 0)
19:00 Олимпиакос Пираус - ФК Люцерн 4: 0 (3: 0)
19:00 Скорост - ФК Базел 0: 1 (0: 0)
19:00 Истанбул Башакшехир - ФК Бърнли 0: 0 (0: 0)
19:00 Бешикташ - ЛАСКА 1: 0 (1: 0)
19:30 Зоря Луганск - Спортинг Брага 1: 1 (0: 0)
19:45 Корк Сити - Розенборг BK 0: 2 (0: 2)
19:45 Новите светии - ФК Мидтиланд 0: 2 (0: 2)
19:45 Хиберниан ФК - Molde FK 0: 0 (0: 0)
19:45 Хайдук Сплит - FCSB 0: 0 (0: 0)
19:45 Сарпсборг 08 - HNK Риека 1: 1 (0: 0)
19:45 Рейнджърс ФК - НК Марибор 3: 1 (1: 1)
19:45 Спартак Суботица - Brøndby IF 0: 2 (0: 1)
20:00 Легия Варшава - F91 Дюделанж 1: 2 (1: 1)
20:05 Слован Братислава - Рапид Виена 2: 1 (1: 1)
20:45 ФК Севиля - ФК Жалгирис 1: 0 (1: 0)
КОНМЕБОЛ> Копа Либертадорес 2018> Осминафинал CONMEBOL>Кръг от 16 Копа Либертадорес 2018> Кръг от 16' border = '0' />
01:45 Коло-Коло - Коринтяни SP 1: 0 (1: 0)
01:45 Фламенго RJ - круиз 0: 2 (0: 1)
23:30 Състезателен клуб - Ривър Плейт 0: 0 (0: 0)
КОНМЕБОЛ> Копа Судамерикана 2018> 2. Кръг CONMEBOL>2. Кръг Copa Sudamericana 2018> 2. Кръг' border = '0' />
01:45 CA Cerro - Bahia - BA 1: 1 (0: 1)
23:30 Васко да Гама - LDU Кито 1: 0 (0: 0)
КОНКАКАФ> КОНКАКАФ лига 2018> Осминафинал CONCACAF>Осминафинали КОНКАКАФ лига 2018> Осминафинали' border = '0' />
01:00 Валтер Ферети - Францискански клуб 4: 1 (0: 0, 1: 0) псо
03:00 Санта Текла ФК - CS Хередиано 2: 1 (2: 1)
OFC> U19 Championship 2018 Tahiti> Група A OFC>Група A U19 Championship 2018 Tahiti> Група A' border = '0' />
02:00 Нова Зеландия - Тонга 14: 0 (5: 0)
05:00 Таити - Папуа-Нова Гвинея 6: 0 (4: 0)
Аржентина> Купа на Аржентина 2018> 2. Кръг  Argentina>2. Кръг Копа Аржентина 2018> 2. Кръг' border = '0' />
01:15 Генерал Ламадрид - Platense 0: 1 (0: 1)
Боливия> Професионална лига 2018 Клаусура  Bolivia> Професионална лига 2018 Клаусура>' border = '0' />
20:00 Хорхе Вилстерман - Свети Йосиф 3: 1 (0: 1)
Канада> Канадско първенство 2018> Финал  Canada>Финал Канадско първенство 2018> Финал' border = '0' />
03:00 Ванкувър Whitecaps - Торонто ФК 2: 2
Дания> Младежи U19 момчета дивизии 2018/2019  Denmark> Младежи U19 момчета дивизии 2018/2019>' border = '0' />
16:00 AC Horsens - Рандерс SK Freja 0: 3 (0: 1)
Исландия> 1-ва дивизия 2018  Iceland> 1. deild 2018>' border = '0' />
19:00 До Рейкявик - Akór Akureyri 3: 3
20:15 HK Kópavogur - Ttróttur Рейкявик 0: 1
20:15 UMF Njarðvík - ÍАкранес 12
20:15 ÍR Рейкявик - Лейкнир Рейкявик 1: 0
Иран> Персийския залив Pro League 2018/2019  Iran> Персийския залив Pro League 2018/2019>' border = '0' />
пет вечерта Естеглал Хузестан - Персеполис 0: 0 (0: 0)
пет вечерта Насаджи мазандаран - Pars Jonoubi Jam 1: 1 (1: 0)
пет вечерта Сайпа ФК - Fc zob ahan 0: 0 (0: 0)
Мексико> Copa MX 2018/2019 Откриване> Група 2  Mexico>Група 2 Copa MX 2018/2019 Apertura> Група 2' border = '0' />
03:00 Клуб Тихуана - Депортиво Толука 2: 0 (1: 0)
Мексико> Copa MX 2018/2019 Откриване> Група 6  Mexico>Група 6 Copa MX 2018/2019 Apertura> Група 6' border = '0' />
01:00 Син кръст - Атлас Гуадалахара 2: 2 (2: 1)
Мексико> Copa MX 2018/2019 Откриване> Група 8  Mexico>Група 8 Copa MX 2018/2019 Apertura> Група 8' border = '0' />
03:00 Алебриес от Оаксака - Депортиво Гуадалахара 0: 0 (0: 0)
Мексико> Copa MX 2018/2019 Откриване> Група 9  Mexico>Група 9 Copa MX 2018/2019 Apertura> Група 9' border = '0' />
01:00 UANL Tigres - Производители на кафе от Tapachula 0: 0 (0: 0)
Парагвай> Първа дивизия 2018 Клаусура  Paraguay> Първа дивизия 2018 Клаусура>' border = '0' />
23:00 Слънце на Америка - Независим от Campo Grande 2: 1 (2: 0)
Южна Африка> Висша футболна лига 2018/2019  South Africa> Висша футболна лига 2018/2019>' border = '0' />
14:00 Highlands Park - Черни леопарди 2: 2 (1: 0)
САЩ> USL Championship 2018  USA> USL Championship 2018>' border = '0' />
00:30 Шарлот Независимост - Витлеем Стил ФК 0: 3 (0: 1)
00:30 Тампа Бей Роудис - Батерия Чарлстън 0: 0 (0: 0)
01:30 Tulsa Roughnecks - OKC Energy FC 0: 3 (0: 1)
03:00 Истински монарси SLC - Рено 1868 ФК 2: 1 (2: 1)
САЩ> Открита купа на САЩ 2018> Полуфинали  USA>Полуфинали Открита купа на САЩ 2018> Полуфинали' border = '0' />
00:00 Съюз на Филаделфия - Чикаго Файър 3: 0 (0: 0)
01:30 Хюстън Динамо - Лос Анджелис ФК 7: 6 (2: 1, 3: 3, 3: 3) псо
САЩ> Национална женска футболна лига за жени 2018  USA>
03:00 ФК Юта Роялс - Вашингтонски дух 1: 0 (0: 0)