FIFA> Приятелски срещи 2017> декември | Приятелски срещи 2017> Декември' border = '0' /> | ||||
---|---|---|---|---|---|
01:00 | Вануату | - | Фиджи | 1: 1 (0: 1) | |
04:00 | Соломонови острови | - | Тувалу | 6: 0 (3: 0) | |
07:30 | Южна Кореа | - | Китай | 2: 2 (2: 1) | |
10:15 | Япония | - | Северна Корея | 1: 0 (0: 0) | |
11:00 | Руанда | - | Танзания | 2: 1 (1: 1) | |
13:00 | Кения | - | Занзибар | 0: 0 (0: 0) | |
FIFA> Клубна световна купа 2017> 2. кръг | Клубна световна купа 2017> 2. Кръг' border = '0' /> | ||||
13:00 | CF Pachuca | - | Wydad AC | 1: 0 (0: 0, 0: 0) ает | |
16:30 | Клуб Ал Джазира | - | Червени диаманти на Урава | 1: 0 (0: 0) | |
FIFA> Приятелски срещи за жени 2017> декември | Приятелски срещи за жени 2017> Декември' border = '0' /> | ||||
01:00 | Никарагуа | - | Панама | 3: 1 (2: 0) | |
10:00 | Тайланд | - | Йордания | 3: 0 (1: 0) | |
10:00 | България | - | Албания | 0: 2 | |
11:30 | Сингапур | - | Гуам | 3: 0 (1: 0) | |
FIFA> U21 Friendlies 2017> декември | U21 Friendlies 2017> Декември' border = '0' /> | ||||
22:00 | Коста Рика | - | Спасителят | 0: 0 (0: 0) | |
FIFA> U20 Friendlies 2017> декември | U20 Friendlies 2017> Декември' border = '0' /> | ||||
09:30 | Египет | - | Мавриций | 2: 0 (1: 0) | |
12:30 | Южна Африка | - | Мозамбик | 1: 0 (1: 0) | |
Албания> Kategoria Superiore 2017/2018 | Kategoria Superiore 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
12:00 | ФК Кукеси | - | К. Ф. Лушня | 1: 3 (0: 1) | |
15:00 | Фламуртари Вльора | - | ФК Влазня | 2: 0 (1: 0) | |
Алжир> Лига 1 2017/2018 | Лига 1 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | US Biskra | - | USM Bel Abbes | 2: 1 (1: 1) | |
15:00 | CR Белуиздад | - | Н. А. Хюсеин Дей | 0: 2 (0: 0) | |
Аржентина> Първа дивизия 2017/2018 | Първа дивизия 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
00:30 | Белграно от Кордоба | - | Ураган | 1: 0 (0: 0) | |
20:00 | Банфийлд | - | Аржентинос Хуниорс | 2: 3 (1: 2) | |
Аржентина> Първи национален B 2017/2018 | Първи национален B 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
20:00 | Алдосиви | - | Независима Ривадавия | 0: 0 (0: 0) | |
Аржентина> Купата на Аржентина 2017> Финал | Copa Argentina 2017> Final' border = '0' /> | ||||
22:15 | Ривър Плейт | - | Атлетичен Тукуман | 2: 1 (1: 1) | |
Австралия> A-Лига 2017/2018 | A-League 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
06:35 | Бризбейн Рев | - | Уелингтън Феникс | 0: 0 (0: 0) | |
08:50 | Западен Сидни Скитници | - | Сидни ФК | 0: 5 (0: 3) | |
11:00 | Пърт Слава | - | Нюкасъл Юнайтед Джетс | 1: 2 (1: 0) | |
Австралия> Национална младежка лига 2017/2018 | Национална младежка лига 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
05:30 | Канбера Юнайтед (Y) | - | Морско море от Централно крайбрежие (Y) | 3: 6 (2: 2) | |
Австралия> W-лига за жени 2017/2018 | W-Лига за жени 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
05:30 | Победа в Мелбърн | - | Аделаида Юнайтед | 4: 0 (3: 0) | |
06:00 | Западен Сидни Скитници | - | Сидни ФК | 1: 3 (1: 2) | |
Австрия> Бундеслига 2017/2018 | Бундеслига 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Рапид Виена | - | SV Матерсбург | 2: 2 (0: 0) | |
17:30 | Буря Грац | - | SKN St. Pölten | 3: 2 (3: 2) | |
17:30 | ЛАСКА | - | ФК Адмира Вакер | 2: 1 (1: 1) | |
Белгия> Първи клас A 2017/2018 | Първи клас A 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
пет вечерта | KV Остенде | - | К. В. Мехелен | 0: 1 (0: 1) | |
19:00 | KRC Генк | - | AS Eupen | 1: 1 (1: 1) | |
19:00 | Роял Антверпен ФК | - | Royal Excel Mouscron | 1: 0 (0: 0) | |
19:30 | KAA Гент | - | К. В. Кортрийк | 2: 1 (2: 1) | |
Белгия> Първа дивизия B 2017/2018 Период 2 | Първи клас B 2017/2018 Период 2>' border = '0' /> | ||||
16:00 | KVC Westerlo | - | Oud-Heverlee Льовен | 1: 0 (1: 0) | |
19:30 | Union St. Gilloise | - | Lierse SK | 1: 0 (0: 0) | |
Боливия> Професионална лига 2017 Клаусура | Професионална лига 2017 Клаусура>' border = '0' /> | ||||
19:00 | Нефтен танкер Yacuiba | - | Университет в Сукре | 2: 0 (1: 0) | |
Босна и Херцеговина> Висша лига 2017/2018 | Premier Liga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Стомана Zenica | - | Зрински Мостар | 1: 3 (1: 2) | |
България> Първа Лига 2017/2018 | Parva Liga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Botev Plovdiv | - | Етър Велико Търново | 3: 0 (2: 0) | |
15:30 | Славия София | - | Levski Sofia | 1: 1 (0: 1) | |
Чили> Преходен турнир от първа дивизия 2017 | Преходен турнир от първа дивизия 2017>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Спорт Temuco | - | Университет в Консепсион | 1: 1 (0: 1) | |
20:30 | Уачипато | - | Коло-Коло | 0: 3 (0: 0) | |
20:30 | Чилийски университет | - | Икике | 1: 0 (0: 0) | |
20:30 | Испански съюз | - | Евертън | 2: 0 (0: 0) | |
Хърватия> 1. HNL 2017/2018 | 1. HNL 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Динамо Загреб | - | НК Истра 1961 | 5: 1 (2: 0) | |
16:00 | НК Осиек | - | НК Рудеш | 3: 0 (0: 0) | |
Кипър> Първа дивизия 2017/2018 | Първа дивизия 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Ермис Арадипу | - | Докса Катокопиас ФК | 1: 2 (1: 0) | |
16:00 | Пафос ФК | - | Етникос Ахна | 0: 0 (0: 0) | |
пет вечерта | Анортозис Фамагуста ФК | - | Алки Ороклини | 2: 1 (0: 0) | |
Дания> Суперлига 2017/2018 | Суперлига 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | ФК Хелсингер | - | Lyngby BK | 2: 1 (2: 0) | |
Дания> Юношеска лига до 19 г. за момчета 2017/2018 | Младежи U19 Drenge Ligaen 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Lyngby BK | - | Рандерс SK Freja | 4: 1 (0: 0) | |
14:15 | ФК Мидтиланд | - | Brøndby IF | 2: 0 (1: 0) | |
11:00 | Vejle BK | - | Орхус GF | 1: 2 (0: 1) | |
11:45 | Олборг BK | - | Odense BK | 2: 2 (2: 1) | |
12:00 | FC Nordsjælland | - | Esbjerg fB | 2: 3 (0: 2) | |
14:45 | ФК Копенхаген | - | Силкеборг ИФ | 1: 0 (1: 0) | |
Дания> Младежи B U17 Drenge Ligaen 2017/2018 | Youth B U17 Drenge Ligaen 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
12:00 | ФК Мидтиланд | - | Brøndby IF | 4: 3 (4: 3) | |
12:30 | ФК Копенхаген | - | Силкеборг ИФ | 4: 0 (4: 0) | |
14:15 | Lyngby BK | - | Рандерс SK Freja | 2: 2 (2: 2) | |
11:00 | HB Køge | - | Хадерслев ФК | 0: 0 (0: 0) | |
13:15 ч | Vejle BK | - | Орхус GF | 3: 1 (0: 0) | |
14:15 | FC Nordsjælland | - | Esbjerg fB | 7: 0 (6: 0) | |
14:15 | Олборг BK | - | Odense BK | 0: 1 (0: 0) | |
Еквадор> Серия А 2017 втори етап | Серия A 2017 втори етап>' border = '0' /> | ||||
00:30 | LDU Кито | - | Младежки клан | 6: 3 (2: 0) | |
20:00 | Барселона | - | Макара | 0: 1 (0: 1) | |
20:00 | Делфин SC | - | Жълта сила | 3: 0 (2: 0) | |
20:00 | Националният | - | Емелец | 3: 1 (1: 0) | |
20:00 | Независим от долината | - | Католически университет | 2: 0 (0: 0) | |
23:00 | Град Гуаякил | - | Депортиво Куенка | 0: 1 (0: 1) | |
Англия> Висша лига 2017/2018 | Висша лига 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
12:30 | Уест Хем Юнайтед | - | ФК Челси | 1: 0 (1: 0) | |
15:00 | ФК Бърнли | - | Уотфорд ФК | 1: 0 (1: 0) | |
15:00 | Кристален дворец | - | АФК Борнмут | 2: 2 (2: 2) | |
15:00 | Град Хъдърсфийлд | - | Брайтън и Хоув Албион | 2: 0 (2: 0) | |
15:00 | Суонзи Сити | - | Уест Бромвич Албион | 1: 0 (0: 0) | |
15:00 | Тотнъм Хотспур | - | Стоук Сити | 5: 1 (1: 0) | |
17:30 | Нюкасъл Юнайтед | - | Лестър Сити | 2: 3 (1: 1) | |
Англия> Шампионат 2017/2018 | Шампионат 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Астън Вила | - | Милуол ФК | 0: 0 (0: 0) | |
15:00 | ФК Барнсли | - | Окръг Дерби | 0: 3 (0: 2) | |
15:00 | Бъртън Албион | - | Престън Норт Енд | 1: 2 (0: 0) | |
15:00 | Фулъм ФК | - | Бирмингам Сити | 1: 0 (1: 0) | |
15:00 | Хъл Сити | - | Брентфорд ФК | 3: 2 (0: 0) | |
15:00 | Мидълзбро ФК | - | Ипсуич Таун | 2: 0 (1: 0) | |
15:00 | Нотингам Форест | - | Болтън Уондърърс | 3: 2 (1: 1) | |
15:00 | Куинс Парк Рейнджърс | - | Лийдс Юнайтед | 1: 3 (0: 0) | |
15:00 | Уулвърхамптън Уондърърс | - | Съндърланд AFC | 0: 0 (0: 0) | |
17:30 | Норич Сити | - | Шефилд Уензди | 3: 1 (0: 1) | |
Англия> Първа лига 2017/2018 | Първа лига 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Блекпул ФК | - | Ротерхам Юнайтед | 1: 2 (1: 0) | |
15:00 | Брадфорд Сити | - | Рочдейл AFC | 4: 3 (3: 2) | |
15:00 | Бристол Роувърс | - | Саутенд Юнайтед | 3: 0 (1: 0) | |
15:00 | Чарлтън Атлетик | - | Портсмут ФК | 0: 1 (0: 0) | |
15:00 | Милтън Кейнс Донс | - | Град Шрусбъри | 1: 1 (0: 0) | |
15:00 | Олдъм Атлетик | - | Нортхамптън Таун | 5: 1 (3: 0) | |
15:00 | Оксфорд Юнайтед | - | Донкастър Роувърс | 1: 0 (0: 0) | |
15:00 | Питърбъро Юнайтед | - | Блекбърн Роувърс | 2: 3 (1: 0) | |
15:00 | Плимут Аргайл | - | Джилингъм ФК | 2: 1 (0: 0) | |
15:00 | Уолсол ФК | - | Скънторп Юнайтед | 1: 0 (1: 0) | |
15:00 | Уигън Атлетик | - | Град Флийтууд | 2: 0 (2: 0) | |
Англия> Втора лига 2017/2018 | Лига две 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Челтнъм Таун | - | Крю Александра | 1: 0 (0: 0) | |
15:00 | Честърфийлд ФК | - | Барнет ФК | 2: 1 (0: 1) | |
15:00 | Колчестър Юнайтед | - | Град Ексетър | 3: 1 (3: 0) | |
15:00 | Кроули Таун | - | Мансфийлд Таун | 2: 0 (0: 0) | |
15:00 | Гриймсби Таун | - | Горски зелени роувъри | 1: 0 (1: 0) | |
15:00 | Лутън Таун | - | Окръг Нотс | 1: 1 (1: 0) | |
15:00 | Morecambe FC | - | Ковънтри Сити | 2: 0 (1: 0) | |
15:00 | Окръг Нюпорт | - | Карлайл Юнайтед | 3: 3 (1: 0) | |
15:00 | Порт Вейл ФК | - | Кеймбридж Юнайтед | 2: 0 (1: 0) | |
15:00 | Стивънидж ФК | - | Уайкъм Уондърс | 0: 0 (0: 0) | |
15:00 | Град Йовил | - | Линкълн Сити | 0: 2 (0: 0) | |
Англия> Национална лига 2017/2018 | Национална лига 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
12:30 | Град Макълсфийлд | - | Wrexham AFC | 4: 1 (1: 0) | |
15:00 | Град Алдершот | - | Град Халифакс | 0: 1 (0: 1) | |
15:00 | Бароу AFC | - | Dagenham & Redbridge | 0: 1 (0: 0) | |
15:00 | Борехам Ууд | - | AFC Fylde | 1: 0 (1: 0) | |
15:00 | Честър ФК | - | Solihull Moors | 1: 0 (0: 0) | |
15:00 | Довър Атлетик | - | Хартълпул Юнайтед | 4: 0 (2: 0) | |
15:00 | ФК Ийстли | - | ФК Бромли | 4: 4 (2: 2) | |
15:00 | Ебсфлит Юнайтед | - | Guiseley AFC | 4: 0 (2: 0) | |
15:00 | Leyton Orient | - | Сатън Юнайтед | 4: 1 (1: 0) | |
15:00 | Мейдънхед Юнайтед | - | Мейдстоун Юнайтед | 0: 0 (0: 0) | |
15:00 | Транмеър Роувърс | - | Торки Юнайтед | 3: 0 (1: 0) | |
Франция> Лига 1 2017/2018 | Лига 1 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Пари Сен Жермен | - | Лил OSC | 3: 1 (1: 0) | |
19:00 | AS Монако | - | ESTAC Troyes | 3: 2 (0: 1) | |
19:00 | EA Guingamp | - | Дижон FCO | 4: 0 (2: 0) | |
19:00 | ФК Мец | - | Стадион Рен | 1: 1 (1: 0) | |
19:00 | Тулуза ФК | - | SM Caen | 2: 0 (0: 0) | |
19:00 | Angers SCO | - | Монпелие HSC | 1: 1 (0: 0) | |
Франция> Лига 2 2017/2018 | Лига 2 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | AC Ajaccio | - | Le Havre AC | 1: 0 (1: 0) | |
Франция> Национален 2017/2018 | Национална 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | ТО Шоле | - | Rodez AF | 0: 1 (0: 0) | |
Франция> Дивизия 1 за жени 2017/2018 | Дивизия за жени 1 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Монпелие HSC | - | Лил OSC | 4: 1 (3: 0) | |
Германия> Бундеслига 2017/2018 | Бундеслига 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:30 | Борусия Дортмунд | - | Вердер Бремен | 1: 2 (0: 1) | |
14:30 | РБ Лайпциг | - | 1. FSV Майнц 05 | 2: 2 (2: 1) | |
14:30 | Айнтрахт Франкфурт | - | Байерн Мюнхен | 0: 1 (0: 1) | |
14:30 | Хамбургер SV | - | VfL Волфсбург | 0: 0 (0: 0) | |
17:30 | Бор.Мьонхенгладбах | - | ФК Шалке 04 | 1: 1 (1: 0) | |
Германия> 2-ра Бундеслига 2017/2018 | 2. Бундеслига 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
12:00 | 1. ФК Юнион Берлин | - | Динамо Дрезден | 0: 1 (0: 0) | |
12:00 | SpVgg Greuther Fürth | - | 1. ФК Хайденхайм 1846 | 1: 0 (1: 0) | |
12:00 | Ян Регенсбург | - | VfL Бохум | 0: 1 (0: 1) | |
Германия> 3. Лига 2017/2018 | 3. Лига 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
12:00 | ФК Карл Цайс Йена | - | Карлсруер SC | 0: 0 (0: 0) | |
13:00 | VfL Оснабрюк | - | SpVgg Unterhaching | 2: 0 (1: 0) | |
13:00 | VfR Aalen | - | SV Вехен Висбаден | 1: 0 (0: 0) | |
13:00 | SC Падерборн 07 | - | Фортуна Кьолн | 3: 1 (2: 1) | |
13:00 | Прусия Мюнстер | - | SG Sonnenhof Großaspach | 1: 4 (0: 2) | |
13:00 | SV Meppen | - | Вердер Бремен II | 2: 2 (1: 1) | |
Германия> Регионална лига Север 2017/2018 | Regionalliga Nord 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
12:30 | Избирателна активност Фленсбург 08 | - | Lueneburg SK Hansa | 2: 0 (1: 0) | |
Германия> Регионална лига Нордост 2017/2018 | Regionalliga Nordost 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
12:30 | Енергиен Котбус | - | TSG Neustrelitz | 4: 1 (3: 0) | |
Германия> Regionalliga Südwest 2017/2018 | Regionalliga Südwest 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | SV 07 Елверсбърг | - | VfB Щутгарт II | 1: 1 (0: 0) | |
13:00 | FSV Франкфурт | - | ФК-Астория Валдорф | 2: 1 (1: 0) | |
13:00 | 1. FSV Майнц 05 II | - | TuS Кобленц | 1: 3 (1: 2) | |
13:00 | SV Röchling Völklingen | - | 1. ФК Саарбрюкен | 0: 6 (0: 3) | |
13:00 | Щутгарт Кикърс | - | Айнтрахт Щадталендорф | 2: 2 (1: 0) | |
13:00 | SSV Улм 1846 | - | TSV Шот Майнц | 1: 2 (1: 1) | |
Germany > Bremenliga 2017/2018 | Bremenliga 2017/2018 > ' /> | ||||
12:00 | Вердер Бремен III | - | LTS Бремерхафен | 2: 3 (1: 2) | |
13:00 | OSC Бремерхафен | - | TSV Grolland | 4: 3 (2: 2) | |
13:00 | BTS Нойщад | - | ESC Geestemünde | 1: 2 (0: 1) | |
Германия> Хесенлига 2017/2018 | Хесенлига 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | VfB Ginsheim | - | SV Buchonia Flieden | 5: 2 (2: 1) | |
13:00 | Rot-Weiss Франкфурт | - | SC Waldgirmes | 1: 5 (1: 0) | |
13:00 | SC Teutonia Watzenborn-Steinburg | - | Хесен Драйайх | 2: 0 (1: 0) | |
Германия> Oberliga Niedersachsen 2017/2018 | Oberliga Niedersachsen 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | SSV Vorsfelde | - | САЩ Лупо-Мартини | 0: 1 (0: 0) | |
13:00 | Конкорд Нортхайм | - | BV Cloppenburg | 2: 2 (2: 1) | |
Германия> Оберлига Баден-Вюртемберг 2017/2018 | Оберлига Баден-Вюртемберг 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Bahlinger SC | - | SSV Reutlingen | 2: 2 (1: 2) | |
Германия> Оберлига NOFV-Nord 2017/2018 | Oberliga NOFV-Nord 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Херта Зелендорф | - | CFC Херта 06 | 2: 1 (0: 0) | |
12:00 | Ханза Росток II | - | SV Altlüdersdorf | 3: 3 (2: 1) | |
12:00 | SV Зелено-бял Бризеланг | - | Brandenburger SC Süd | 3: 4 (1: 3) | |
12:00 | ФК Мекленбург Шверин | - | Torgelower FC Greif | 1: 1 (1: 0) | |
13:00 | Виктория Сиелов | - | SV Lichtenberg 47 | 3: 2 (1: 1) | |
13:00 | Malchower SV 90 | - | Оптика Ратенов | 0: 4 (0: 1) | |
Германия> Оберлига NOFV-Süd 2017/2018 | Oberliga NOFV-Süd 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
12:00 | ФК единица Рудолщат | - | Аскания Бернбург | 0: 4 (0: 1) | |
12:00 | Bischofswerdaer FV | - | 1. ФК Лок Стендал | 3: 0 (1: 0) | |
12:00 | Интер Лайпциг | - | Зала VfL 96 | 4: 0 (2: 0) | |
Германия> Оберлига Рейнланд-Пфалц / Саар 2017/2018 | Оберлига Рейнланд-Пфалц / Саар 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:30 | FV Eppelborn | - | TuS Mechtersheim | 2: 3 (1: 2) | |
13:30 | SC 07 Идар-Оберщайн | - | SV Morlautern | 1: 2 (1: 2) | |
13:30 | FSV Ягерсбург | - | TSG Pfeddersheim | 2: 2 (2: 1) | |
13:30 | FSV Salmrohr | - | ФК Херта Висбах | 2: 3 (1: 1) | |
13:30 | FV 07 Diefflen | - | Айнтрахт Трир | 0: 2 (0: 1) | |
14:30 | Ф. В. Дуденхофен | - | FC 08 Homburg | 0: 3 (0: 1) | |
Германия> Шлезвиг-Холщайн лига 2017/2018 | Лига Шлезвиг-Холщайн 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:15 ч | NTSV Strand 08 | - | Heider SV | 2: 0 (2: 0) | |
Германия> Младежка Бундеслига Север / Североизток 2017/2018 | Младежка Бундеслига Север / Нордост 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
10:00 | ФК Сейнт Паули | - | 1. ФК Юнион Берлин | 0: 3 (0: 1) | |
10:00 | Вердер Бремен | - | Динамо Дрезден | 1: 0 (1: 0) | |
11:00 | VfL Волфсбург | - | Хамбургер SV | 1: 2 (0: 0) | |
11:00 | ФК Хемницър | - | Хановер 96 | 2: 2 (0: 1) | |
12:00 | Niendorfer TSV | - | Холщайн Кил | 1: 5 (0: 2) | |
13:00 | Айнтрахт Брауншвайг | - | VfL Оснабрюк | 0: 4 (0: 2) | |
Германия> Младежка Бундеслига Юг / Югозапад 2017/2018 | Младежка Бундеслига Юг / Югозапад 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
10:00 | Sc Freiburg | - | 1. ФК Нюрнберг | 1: 2 (1: 1) | |
10:00 | Карлсруер SC | - | Байерн Мюнхен | 1: 1 (1: 1) | |
10:00 | SpVgg Greuther Fürth | - | 1. FSV Майнц 05 | 1: 4 (0: 1) | |
12:00 | ФК Аугсбург | - | VfB Щутгарт | 4: 0 (2: 0) | |
12:00 | 1899 г. Хофенхайм | - | 1. ФК Хайденхайм 1846 | 5: 0 (1: 0) | |
Германия> Бундеслига за младежи B Nord / Nordost 2017/2018 | Бундеслига за младежи B Nord / Nordost 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
10:00 | Хамбургер SV | - | 1. ФК Юнион Берлин | 5: 0 (2: 0) | |
10:00 | Eimsbüttel TV | - | Динамо Дрезден | 1: 2 (0: 2) | |
11:00 | Херта BSC | - | РБ Лайпциг | 0: 1 (0: 1) | |
12:00 | Хановер 96 | - | 1. ФК Магдебург | 3: 0 (1: 0) | |
13:00 | Холщайн Кил | - | Вердер Бремен | 4: 1 (2: 0) | |
Германия> Бундеслига за младежи B Юг / Югозапад 2017/2018 | Юношеска / Бундеслига Б / Юг / Югозапад 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
10:00 | 1. FSV Майнц 05 | - | SpVgg Unterhaching | 3: 0 (0: 0) | |
10:00 | 1. ФК Кайзерслаутерн | - | 1. ФК Хайденхайм 1846 | 0: 1 (0: 0) | |
13:00 | Байерн Мюнхен | - | Карлсруер SC | 3: 0 (1: 0) | |
13:00 | SV 07 Елверсбърг | - | Щутгарт Кикърс | 1: 1 (0: 0) | |
Гърция> Суперлига 2017/2018 | Суперлига 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | А. Е. Лариса | - | Ксанти ФК | 1: 0 (0: 0) | |
15:15 | Panionios GSS | - | Платаниас Чанион | 2: 1 (1: 0) | |
17:30 | Панетоликос | - | Олимпиакос Пираус | 1: 4 (1: 1) | |
Гърция> Футболна лига 2017/2018 | Футболна лига 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | OFI Ираклион | - | Паначайки GE | 1: 2 (0: 1) | |
Гватемала> Национална лига 2017/2018 Плейофи в Апертура> Полуфинали | Национална лига 2017/2018 Плейофи от Апертура> Полуфинали' border = '0' /> | ||||
21:00 ч | Старият GFC | - | Cobán Imperial | 1: 0 (0: 0) | |
Хондурас> Национална лига 2017/2018 Плейофи в Апертура> 1. кръг | Национална лига 2017/2018 Плейофи от Апертура> 1. Кръг' border = '0' /> | ||||
22:00 | Олимпия | - | Вълци UPNFM | 2: 0 (1: 0) | |
Хонконг> Висша лига 2017/2018 | Висша лига 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
06:30 | Гуанджоу R&F | - | Източен SC | 1: 2 (1: 1) | |
09:30 | Хонг Конг Пегас ФК | - | Дриймс ФК | 3: 1 (1: 0) | |
Унгария> NB I 2017/2018 | NB I 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:30 | ФК Балмазуйварош | - | Mezõkövesd-Zsóry | 0: 0 (0: 0) | |
14:30 | Напредък в Сомбатели | - | Видеотон ФК | 1: 0 (0: 0) | |
14:30 | Будапеща Honvéd | - | Paks SE | 1: 0 (0: 0) | |
14:30 | ФК Пушкаш | - | Pestjpest FC | 2: 1 (2: 0) | |
15:00 | Diósgyőr VTK | - | Дебрецен VSC | 3: 2 (2: 1) | |
18:30 | Будапеща Васас | - | Ferencváros TC | 0: 2 (0: 1) | |
Индия> Индийска Суперлига 2017/2018 | Индийска Суперлига 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:30 | ФК Гоа | - | Керала бластери | 5: 2 (2: 2) | |
Индия> I-Лига 2017/2018 | I-League 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
08:30 | Гокулам Керала | - | НЕРОКА ФК | 0: 3 (0: 2) | |
12:00 | ФК Източна Бенгалия | - | Шилонг Ладжонг ФК | 5: 1 (2: 0) | |
Ирак> Суперлига 2017/2018 | Суперлига 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
11:30 | Ал шорта | - | Ал Худуд | 2: 0 (2: 0) | |
11:30 | Ал Наджаф | - | ФК Карбалаа | 3: 0 (1: 0) | |
11:30 | Ал Самава | - | Ал Кува Ал Джавия | 2: 2 (0: 1) | |
11:30 | Аманат Багдад | - | Ал Синаат Ал Кахрабая | 1: 0 (0: 0) | |
Израел> Лигат ха'Ал 2017/2018 | 'border =' 0 '/> | ||||
14:00 | ФК Ашдод | - | Хапоел Хайфа | 1: 1 (0: 1) | |
14:00 | Макаби Нетания | - | Бней Йехуда Тел Авив | 1: 2 (0: 1) | |
16:15 | Макаби Хайфа | - | Хапоел Ашкелон | 1: 1 (0: 0) | |
18:30 | Бейтар Йерусалим | - | Хапоел Раанана | 3: 2 (2: 1) | |
Италия> Серия A 2017/2018 | Серия A 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
пет вечерта | Футбол | - | Сампдория | 2: 2 (0: 2) | |
19:45 | Ювентус | - | Интер | 0: 0 (0: 0) | |
Италия> Серия B 2017/2018 | Серия B 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | САЩ Салернитана 1919 | - | AC Перуджа Калчо | 1: 1 (0: 0) | |
14:00 | Асколи Пикио ФК | - | Виртус Ентела | 1: 1 (1: 0) | |
14:00 | AS Цитадела | - | САЩ Авелино | 2: 2 (1: 1) | |
14:00 | Емполи ФК | - | Карпи ФК | 1: 0 (1: 0) | |
14:00 | Фрозиноне Футбол | - | Бреша Калчо | 2: 0 (1: 0) | |
14:00 | Венеция ФК | - | Pro Vercelli | 1: 1 (1: 1) | |
Италия> Серия C Група B 2017/2018 | Серия C Група B 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:30 | Сантарканджело | - | AC Местре | 2: 1 (0: 1) | |
13:30 | FC Südtirol | - | Равена Футбол | 0: 0 (0: 0) | |
13:30 | САЩ Триестина | - | FeralpiSalò | 2: 1 (1: 0) | |
15:30 | Фермана ФК | - | AC Renate | 3: 1 (1: 0) | |
15:30 | Терамо Калчо | - | Алма Ювентус Фано | 2: 1 (1: 0) | |
17:30 | Басано Виртус | - | Виченца Калчо | 0: 1 (0: 0) | |
19:30 | Футбол Падуа | - | AC Reggiana | 0: 0 (0: 0) | |
Италия> Серия D Група G 2017/2018 | Серия D Група G 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:30 | Ланусей Футбол | - | Virtus Flaminia | 2: 1 | |
13:30 | ASD Трастевере | - | Sassari Sweet Milk | 4: 3 | |
Италия> Пролетно първенство за младежи 1 2017/2018 | Youth Campionato Пролет 1 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Ювентус | - | Елада Верона | 2: 1 (1: 1) | |
13:30 | Болоня ФК | - | Удинезе Калчо | 0: 1 (0: 0) | |
13:30 | Киево Верона | - | Сампдория | 1: 1 (0: 1) | |
13:30 | Генуа CFC | - | ACF Фиорентина | 0: 3 (0: 3) | |
13:30 | SSC Napoli | - | AS Рома | 2: 2 (0: 1) | |
13:30 | Сасуоло Калчо | - | Аталанта | 0: 2 (0: 0) | |
14:00 | Лацио Рим | - | Интер | 1: 1 (1: 0) | |
Люксембург> Nationaldivision 2017/2018 | Nationaldivision 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | ФК Роданж 91 | - | Нидеркорн напредък | 0: 4 (0: 4) | |
Малта> Висша лига 2017/2018 | Висша лига 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Хамрун спартанци | - | ФК Биркиркара | 0: 1 (0: 0) | |
13:00 | Лека атлетика Сенглея | - | Naxxar Lions FC | 2: 1 (2: 0) | |
15:00 | Балзан ФК | - | Хибернианс ФК | 1: 0 (0: 0) | |
15:15 | Флориана ФК | - | Лека атлетика FC захват | 6: 0 (0: 0) | |
Мексико> Premier de Ascenso 2017/2018 Liguilla Fi Откриване> Полуфинали | Premier de Ascenso 2017/2018 Liguilla Fi Откриване> Полуфинали' border = '0' /> | ||||
15:30 | Пуми UNAM II | - | Депортиво Толука II | 1: 1 | |
Мексико> Premier de Ascenso 2017/2018 Откриване на Лигуила> Полуфинали | Premier de Ascenso 2017/2018 Liguilla Откриване> Полуфинали' border = '0' /> | ||||
22:00 | UCOL Папагали | - | Клуб Irapuato | 1: 1 | |
Мексико> Premier de Ascenso 2017/2018 Liguilla Fi Откриване> Полуфинали | Premier de Ascenso 2017/2018 Liguilla Fi Откриване> Полуфинали' border = '0' /> | ||||
23:00 | Клуб Тихуана III | - | Монаркас Морелия II | 0: 0 | |
Мексико> Основни сили U20 2017/2018 Откриване на плейофите> Финал | U20 Basic Forces 2017/2018 Откриване на плейофите> Final' border = '0' /> | ||||
пет вечерта | Сантос Лагуна | - | Атлас Гуадалахара | 0: 0 | |
Мексико> U17 Основни сили 2017/2018 Откриване на плейофите> Финал | U17 Basic Forces 2017/2018 Откриване на плейофите> Final' border = '0' /> | ||||
18:00 | Пуми UNAM | - | Сантос Лагуна | 4: 5 псо | |
Черна гора> 1. КФЛ 2017/2018 | 1. CFL 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
12:00 | ФК Дечич Тузи | - | FK Zeta | 1: 2 (0: 1) | |
12:00 | ФК Рудар Плевля | - | Младост Подгорица | 2: 0 (1: 0) | |
Мароко> Botola Pro 1 2017/2018 | Botola Pro 1 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Итихад Тангер | - | Fast Oued Zem | 1: 0 (1: 0) | |
пет вечерта | Сафи олимпийски | - | Chabab Atlas Khenifra | 1: 1 (0: 1) | |
Холандия> Ередивизия 2017/2018 | Eredivisie 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
17:30 | sc Heerenveen | - | VVV Venlo | 2: 2 (1: 1) | |
18:45 | AZ Алкмаар | - | Херакъл Алмело | 5: 0 (0: 0) | |
18:45 | SBV Excelsior | - | PEC Zwolle | 1: 2 (0: 0) | |
19:45 | ФК Твенте | - | ADO Den Haag | 2: 3 (2: 2) | |
Холандия> Втора дивизия 2017/2018 | Второ разделение 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | ФК Амстердам | - | GVVV | 0: 4 (0: 2) | |
14:00 | Казашки момчета | - | BVV Барендрехт | 3: 0 (1: 0) | |
14:30 | Rijnsburgse Boys | - | FC Smooth | 2: 1 (1: 1) | |
14:30 | Спарта Ротердам (J) | - | TEC VV | 2: 1 (0: 1) | |
пет вечерта | В. В. Синт Баво | - | В. В. Катвейк | 0: 2 (0: 1) | |
Холандия> Трета дивизия събота 2017/2018 | Трета дивизия събота 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:30 | Йонг ФК Волендам | - | ОДИН '59 | 3: 2 (1: 0) | |
13:30 | В. В. Спийкенисе | - | SV Spakenburg | 0: 2 (0: 0) | |
14:00 | Млад Алмеър Сити ФК | - | DVS'33 | 1: 4 (1: 2) | |
14:00 | ASWH Ido Craft | - | ACV Асен | 2: 0 (0: 0) | |
14:00 | Бързи момчета | - | SVV Scheveningen | 2: 4 (1: 1) | |
14:15 | ONS Sneek | - | Магреб '90 | 3: 0 (0: 0) | |
Холандия> Трета дивизия, неделя 2017/2018 | Трета дивизия, неделя 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
пет вечерта | ADO '20 | - | HSC'21 | 2: 0 (2: 0) | |
Холандия> Юношеска Ередивизия U19 2017/2018 | Youth Eredivisie U19 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Вилем II | - | ПСВ Айндховен | 1: 6 (0: 0) | |
13:30 | АФК Аякс | - | Fc Groningen | 6: 0 (3: 0) | |
13:30 | Фейенорд | - | Спарта Ротердам | 1: 3 (1: 0) | |
13:30 | sc Heerenveen | - | ADO Den Haag | 2: 4 (1: 1) | |
Нова Зеландия> NZ Football Championship 2017/2018 | NZ Football Championship 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
01:00 | Източни предградия AFC | - | Уелингтън Феникс (R) | 2: 2 (0: 1) | |
Северна Ирландия> Висша лига 2017/2018 | Висша лига 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Колерейн ФК | - | Дънганън Суифтс | 1: 0 (1: 0) | |
15:00 | Уорънпойнт Таун | - | Кръстоносци ФК | 2: 3 (2: 1) | |
Полша> Екстракласа 2017/2018 | Екстракласа 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:30 | Slask Вроцлав | - | Пиаст Гливице | 2: 2 (1: 1) | |
пет вечерта | Корона Киелце | - | Арка Гдиня | 0: 3 (0: 1) | |
19:30 | Легия Варшава | - | Termalica Bruk-Bet Nieciecza | 3: 0 (0: 0) | |
Португалия> Висша лига 2017/2018 | Висша лига 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
16:00 | CD Птици | - | CD Tondela | 0: 1 (0: 0) | |
18:15 | SL Бенфика | - | Г. Д. Ещорил | 3: 1 (2: 1) | |
20:30 | Добър изглед | - | Спортен CP | 1: 3 (0: 1) | |
Португалия> Втора лига 2017/2018 | Втора лига 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
11:15 | FC Famalicão | - | CD Санта Клара | 5: 2 (1: 2) | |
15:00 | Истински SC | - | Академик от Коимбра | 3: 4 (0: 1) | |
Румъния> Лига 1 2017/2018 | Лига 1 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | FC Viitorul Constanța | - | Конкордия Чиажна | 3: 0 (2: 0) | |
18:00 | CFR Клуж | - | ОКС Поли Тимишоара | 1: 0 (1: 0) | |
Русия> Премиер Лига 2017/2018 | Premier Liga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
11:00 | Динамо Москва | - | Анжи Махачкала | 2: 0 (1: 0) | |
13:30 | Рубин Казан | - | СКА-Хабаровск | 3: 1 (2: 0) | |
Саудитска Арабия> Висша лига 2017/2018 | Висша лига 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
12:10 | Ал Файха | - | Ал Батин | 2: 0 (1: 0) | |
16:40 | Ал Итихад | - | Ал Раед | 2: 1 (1: 0) | |
16:40 | Ал Кадия | - | Ал Наср | 3: 2 (2: 0) | |
Шотландия> Премиършип 2017/2018 | Premiership 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Хамилтън Академик | - | Сейнт Джонстоун ФК | 0: 1 (0: 0) | |
15:00 | Килмарнок ФК | - | Партик Тистъл | 5: 1 (2: 1) | |
15:00 | Сърце на Мидлотиан | - | Motherwell FC | 1: 0 (1: 0) | |
15:00 | Рейнджърс ФК | - | Рос Каунти ФК | 2: 1 (0: 1) | |
Шотландия> Шампионат 2017/2018 | Шампионат 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Бречин Сити ФК | - | ФК Сейнт Мирън | 1: 2 (1: 1) | |
15:00 | Дънфермлайн Атлетик | - | Кралицата на юга | 2: 5 (0: 2) | |
15:00 | Гринок Мортън ФК | - | Дънди Юнайтед | 0: 2 (0: 0) | |
Шотландия> Първа лига 2017/2018 | Първа лига 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Еър Юнайтед | - | Queen’s Park FC | 3: 2 (1: 1) | |
15:00 | Ийст Файф ФК | - | Странраер ФК | 1: 1 (1: 0) | |
15:00 | Форфар Атлетик | - | Алоа Атлетик | 0: 2 (0: 0) | |
Шотландия> Втора лига 2017/2018 | Лига две 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Град Елгин | - | Единбург Сити ФК | 1: 1 (0: 0) | |
15:00 | Монтроуз ФК | - | Беруик Рейнджърс | 3: 0 (3: 0) | |
15:00 | Stenhousemuir FC | - | Анан Атлетик | 1: 3 (0: 0) | |
Сърбия> Суперлига 2017/2018 | Суперлига 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
12:00 | ФК Рад Белград | - | ФК Мачва Шабак | 0: 2 (0: 0) | |
12:00 | Радницки Ниш | - | ФК Чукарички-Станком | 1: 0 (0: 0) | |
12:00 | Войводина | - | ФК Явор | 0: 3 (0: 1) | |
12:00 | ФК Земун | - | Работник Сурдулица | 0: 1 (0: 0) | |
14:00 | Младост Лукани | - | ОФК Бачка | 1: 0 (0: 0) | |
Словакия> Супер Лига 2017/2018 | Суперлига 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | ФК Сеница | - | MFK Zemplin Michalovce | 1: 1 (1: 0) | |
13:00 | DAC Dunajská Streda | - | Злате Моравце | 3: 3 (2: 0) | |
13:00 | Спартак Трнава | - | Татран Прешов | 1: 0 (1: 0) | |
13:00 | Железиарне Подбрезова | - | ФК Нитра | 1: 0 (1: 0) | |
14:00 | FK AS Trenčín | - | MŠK Жилина | 5: 2 (3: 1) | |
Южна Африка> Висша футболна лига 2017/2018 | Висша футболна лига 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
13:30 | Полокване Сити ФК | - | BidVest Wits | 1: 1 (0: 0) | |
13:30 | Суперспорт Юнайтед | - | Кейптаун Сити ФК | 1: 1 (0: 1) | |
16:00 | Платинени звезди | - | Kaizer Chiefs | 0: 1 (0: 0) | |
18:15 | Аякс Кейптаун | - | Чипа Юнайтед | 1: 0 (1: 0) | |
18:15 | Орландо Пирати | - | AmaZulu FC | 1: 1 (1: 1) | |
Испания> Първа дивизия 2017/2018 | Първа дивизия 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Getafe CF | - | SD Eibar | 0: 0 (0: 0) | |
15:15 | Реал Мадрид | - | ФК Севиля | 5: 0 (5: 0) | |
17:30 | Депортиво Ла Коруня | - | CD Leganés | 1: 0 (1: 0) | |
19:45 | Валенсия CF | - | Келтско виго | 2: 1 (1: 0) | |
Испания> Втора дивизия 2017/2018 | Второ разделение 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Албасете | - | Истински Валядолид | 2: 1 (1: 0) | |
пет вечерта | Н.е. Алкоркон | - | SD Huesca | 1: 1 (1: 1) | |
19:00 | CD Numancia | - | Лорка ФК | 1: 0 (1: 0) | |
19:30 | Истинска Сарагоса | - | Кадис CF | 0: 2 (0: 0) | |
Испания> Сегунда В група 1 2017/2018 | Втора В група 1 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
пет вечерта | Състезателен Ферол | - | Реал Мадрид Кастилия | 1: 3 (0: 1) | |
Испания> Сегунда В група 2 2017/2018 | Втора В група 2 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
11:30 | Атлетик Билбао Б | - | CA Osasuna B | 2: 0 (1: 0) | |
14:45 | Peña Sport FC | - | UD Logroñés | 1: 1 (0: 0) | |
15:00 | SD Amorebieta | - | Бургос CF | 1: 0 (0: 0) | |
Испания> Сегунда В група 3 2017/2018 | Втора група B 3 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
16:00 | CE Sabadell | - | Валенсия CF B | 1: 1 (1: 1) | |
16:00 | Атлетик Сагунтино | - | CD Алкояно | 1: 0 (1: 0) | |
Испания> Сегунда В група 4 2017/2018 | Втора В група 4 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:45 | Гранада CF B | - | CD El Ejido 2012 | 0: 0 (0: 0) | |
пет вечерта | UD Las Palmas B | - | Уелва за отдих | 2: 1 (2: 0) | |
Испания> Първа дивизия за жени 2017/2018 | Първа дивизия за жени 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
09:45 | Валенсия CF | - | Повдигнете UD | 2: 3 (1: 0) | |
11:00 | CFF в Мадрид | - | ФК Севиля | 0: 2 (0: 1) | |
15:00 | Атлетико Мадрид | - | Валекано Рей | 0: 1 (0: 0) | |
Швейцария> Суперлига 2017/2018 | Суперлига 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:00 | ФК Базел | - | ФК Санкт Гален | 3: 0 (1: 0) | |
18:00 | ФК Сион | - | ФК Тун | 2: 3 (2: 3) | |
Швейцария> Challenge League 2017/2018 | Challenge League 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
18:00 | ФК Киасо | - | ФК Вадуц | 0: 1 (0: 1) | |
Швейцария> Суперлига жени за жени 2017/2018 | |||||
13:00 | BSC Young Boys | - | ФК Аарау | 2: 0 (1: 0) | |
15:00 | Grasshopper Club Цюрих | - | ФК Цюрих жени | 2: 4 (1: 3) | |
15:00 | Лугано жени | - | ФК Ивердон жени | 3: 0 (0: 0) | |
пет вечерта | ФК Люцерн | - | ФК Базел 1893 | 2: 0 (1: 0) | |
Турция> SüperLig 2017/2018 | SuperLig 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
11:00 | Нов Малатяспор | - | Гозтепе | 2: 3 (1: 3) | |
11:00 | Касимпаша СК | - | Трабзонспор | 0: 3 (0: 1) | |
13:30 | Анталияспор | - | Genclerbirligi | 1: 1 (0: 0) | |
16:30 | Галатасарай | - | Акхисар Беледиеспор | 4: 2 (0: 2) | |
Турция> 1. Лига 2017/2018 | 1. Lig 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
10:00 | Умраниеспор | - | Баликесирспор | 2: 2 (1: 0) | |
10:00 | BB Ерзурумспор | - | Адана Демирспор | 2: 0 (1: 0) | |
12:30 | Аданаспор | - | Елазигспор | 2: 2 (0: 0) | |
12:30 | Газишехир Газиантеп ФК | - | MKE Анкарагучу | 2: 2 (1: 0) | |
Турция> Лига 2 Бели 2017/2018 | League 2 White 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
10:30 | Алтай Измир | - | Pendikspor | 1: 2 (1: 1) | |
10:30 | Фатих Карагюмрюк СК | - | Hacettepe | 0: 2 (0: 1) | |
Турция> Лига 2 Червено 2017/2018 | Лига 2 Red 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
10:00 | Сивас Беледиеспор | - | Sariyer SK | 2: 0 (0: 0) | |
10:30 | Keçiörengücü | - | Afjet Afyonspor | 1: 2 (1: 0) | |
Украйна> Premyer Liga 2017/2018 | Premyer Liga 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
12:00 | НК Верес | - | Карпати Лвов | 2: 2 (2: 0) | |
12:00 | ФК Мариупол | - | FK Stal Kamjanske | 4: 2 (1: 1) | |
12:00 | Черноморец Одеса | - | Около Кропивницки | 3: 3 (1: 0) | |
15:00 | Олимпик Донецк | - | Ворскла Полтава | 1: 4 (1: 3) | |
Уругвай> Първа дивизия 2017 Изпадане> Мачове | Първа дивизия 2017 Изпадане> Съвпадения' border = '0' /> | ||||
21:00 ч | Танкът Сисли | - | Южна Америка | 3: 2 (1: 0) | |
САЩ> Плейофите на Мейджър лига по футбол 2017> Финал | Плейофи на Major League Soccer 2017> Final' border = '0' /> | ||||
21:00 ч | Торонто ФК | - | Сиатъл Саундърс | 2: 0 (0: 0) | |
Венецуела> Първа дивизия 2017 Клаузура Плейофи> Финал | Първа дивизия 2017 Клаусура Плейофи> Финал' border = '0' /> | ||||
19:00 | Депортиво Лара | - | Миньори от Гвиана | 4: 3 (1: 0, 1: 0) псо | |
Уелс> Висша лига 2017/2018 | Висша лига 2017/2018>' border = '0' /> | ||||
14:30 | Бари Таун Юнайтед | - | Град Бангор | 1: 1 (0: 1) | |
14:30 | Кармартен Таун | - | Llandudno FC | 0: 0 (0: 0) |