Футболни мачове на »09.10.2019



Преглед на футболните мачове за 09.10.2019



. .




FIFA> Квалификации за Азия 2019-2021> 2-ри кръг група А FIFA>2-ри кръг Група A WC Квалификации Азия 2019-2021> 2-ри кръг Група A' border = '0' />
06:30 Гуам - Филипините 1: 4 (0: 2)
16:00 Маледиви - Китай 0: 5 (0: 2)
FIFA> Квалификации за WC Азия 2019-2021> 2. Кръг Група B FIFA>2. Кръг Група B WC Квалификации Азия 2019-2021> 2. Кръг Група B' border = '0' />
12:10 Тайван - Непал 0: 2 (0: 1)
16:30 Кувейт - Австралия 0: 3 (0: 3)
FIFA> Квалификации за WC Азия 2019-2021> 2. Кръг група C FIFA>2. Кръгла група C WC Квалификации Азия 2019-2021> 2. Кръгла група C' border = '0' />
12:30 Камбоджа - Бахрейн 0: 1 (0: 0)
13:00 Хонг Конг - Иран 0: 2 (0: 1)
FIFA> Квалификации за WC Азия 2019-2021> 2. Кръг група D FIFA>2. Кръгла група D Квалификации за Азия 2019-2021> 2. Кръгла група D' border = '0' />
12:45 Сингапур - Палестина 2: 1 (2: 1)
пет вечерта Йемен - Саудитска Арабия 2: 2 (2: 1)
FIFA> Квалификации за WC Азия 2019-2021> 2. Кръг група E FIFA>2. Кръгла група E WC Квалификации Азия 2019-2021> 2. Кръгла група E' border = '0' />
15:00 Афганистан - Бангладеш 1: 0 (1: 0)
17:30 Катар - Индия 0: 0 (0: 0)
FIFA> Квалификации за Азия 2019-2021> 2-ри кръг Група F FIFA>2-ри кръг Група F WC Квалификации Азия 2019-2021> 2-ри кръг Група F' border = '0' />
10:00 Монголия - Таджикистан 0: 1 (0: 0)
13:20 Мианмар - Япония 0: 2 (0: 2)
FIFA> Квалификации за WC Азия 2019-2021> 2-ри кръг Група G FIFA>2-ри кръг Група G WC Квалификации Азия 2019-2021> 2-ри кръг Група G' border = '0' />
13:30 Индонезия - Тайланд 0: 3 (0: 0)
13:45 Малайзия - UA Emirates 1: 2 (1: 1)
FIFA> Квалификации за Азия 2019-2021> 2-ри кръг група H FIFA>2-ри кръг група H WC Квалификации Азия 2019-2021> 2-ри кръг група H' border = '0' />
15:00 Шри Ланка - Северна Корея 0: 1 (0: 0)
15:00 Туркменистан - Южна Кореа 0: 2 (0: 1)
FIFA> Квалификации за WC Африка 2019-2021> 1. кръг FIFA>1. Кръг WC Квалификации Африка 2019-2021> 1. Кръг' border = '0' />
13:00 Малави - Ботсвана 1: 0 (0: 0)
14:00 Зимбабве - Сомалия 3: 1 (0: 0)
14:00 В Свазиленд - Джибути 0: 0 (0: 0)
15:00 Мозамбик - Мавриций 2: 0 (1: 0)
16:00 Ангола - Гамбия 2: 1 (1: 0)
пет вечерта Да отида - Коморски острови 2: 0 (1: 0)
пет вечерта Руанда - Сейшелски острови 7: 0 (4: 0)
17:30 Гвинея-Бисау - Сао Томе и Принсипи 2: 1 (0: 1)
18:00 Намибия - Еритрея 2: 0 (1: 0)
18:00 Судан - Чад 0: 0 (0: 0)
FIFA> Приятелски срещи 2019> септември FIFA>Септември Приятелски срещи 2019> Септември' border = '0' />
16:30 Оман - Ливан 1: 0 (0: 0)
пет вечерта Йордания - Парагвай 2: 4 (2: 0)
18:00 Тунис - Бряг на слоновата кост 1: 2 (0: 0)
19:30 Украйна - Нигерия 2: 2 (0: 2)
19:45 Ирландия - България 3: 1 (0: 0)
20:00 Мароко - Нигер 1: 0 (1: 0)
FIFA> Приятелски срещи до 21 години> Септември FIFA>Септември U21 Friendlies 2019> Септември' border = '0' />
19:00 Унгария - Норвегия 0: 3 (0: 1)
FIFA> U19 Friendlies 2019> септември FIFA>Септември U19 Friendlies 2019> Септември' border = '0' />
11:00 Латвия - Кипър 2: 1 (1: 0)
12:00 Белгия - Чехия 2: 2 (2: 1)
12:00 Турция - Австрия 2: 0 (1: 0)
14:15 Израел - Унгария 0: 0 (0: 0)
16:00 Джорджия - Полша 2: 1 (1: 1)
16:00 Сърбия - Черна гора 2: 0 (0: 0)
18:00 Холандия - Португалия 4: 0 (2: 0)
FIFA> Приятелство за жени U19 2019> септември FIFA>Септември Приятелство за жени U19 2019> Септември' border = '0' />
11:15 Португалия - Турция 3: 0 (1: 0)
FIFA> Приятелски срещи U18 2019> септември FIFA>Септември U18 Friendlies 2019> Септември' border = '0' />
13:00 Литва - Турция 0: 3 (0: 1)
15:00 Бразилия - Австралия 4: 0 (3: 0)
19:00 Англия - Южна Кореа 2: 0 (2: 0)
FIFA> U17 приятелски срещи 2019> септември FIFA>Септември U17 приятелски срещи 2019> септември' border = '0' />
10:30 Швейцария - Австрия 3: 2 (1: 1)
10:30 Норвегия - Финландия 4: 1 (2: 1)
10:30 Румъния - Джорджия 1: 0 (1: 0)
16:00 Полша - Англия 1: 3 (2: 2, 2: 2) псо
UEFA> EURO Квалификации 2019/2020> Група A UEFA>Група A EURO Квалификации 2019/2020> Група A' border = '0' />
19:45 Англия - Косово 5: 3 (5: 1)
19:45 Черна гора - Чехия 0: 3 (0: 0)
UEFA> EURO Квалификации 2019/2020> Група B UEFA>Група B EURO Квалификации 2019/2020> Група B' border = '0' />
19:45 Литва - Португалия 1: 5 (1: 1)
19:45 Люксембург - Сърбия 1: 3 (0: 1)
УЕФА> Квалификации за ЕВРО 2019/2020> Група H UEFA>Група H EURO Квалификации 2019/2020> Група H' border = '0' />
19:45 Албания - Исландия 4: 2 (1: 0)
19:45 Франция - Андора 3: 0 (1: 0)
19:45 Молдова - Турция 0: 4 (0: 1)
УЕФА> U21 EURO Квалификации 2019/2020> Група 1 UEFA>Група 1 U21 EURO Квалификации 2019/2020> Група 1' border = '0' />
17:30 Италия - Люксембург 5: 0 (2: 0)
17:30 Швеция - Ирландия 1: 3 (1: 0)
УЕФА> U21 ЕВРО Квалификации 2019/2020> Група 2 UEFA>Група 2 U21 EURO Квалификации 2019/2020> Група 2' border = '0' />
17:30 Азербайджан - Джорджия 0: 3 (0: 1)
17:30 Лихтенщайн - Швейцария 0: 5 (0: 1)
UEFA> U21 EURO Квалификации 2019/2020> Група 4 UEFA>Група 4 U21 EURO Квалификации 2019/2020> Група 4' border = '0' />
15:30 Гърция - Литва 1: 0 (0: 0)
19:00 Хърватия - Шотландия 1: 2 (1: 0)
UEFA> U21 EURO Квалификации 2019/2020> Група 5 UEFA>Група 5 U21 EURO Квалификации 2019/2020> Група 5' border = '0' />
пет вечерта Полша - Естония 4: 0 (1: 0)
18:00 Сърбия - Латвия 1: 1 (0: 1)
18:30 България - Русия 0: 0 (0: 0)
УЕФА> U21 EURO Квалификации 2019/2020> Група 6 UEFA>Група 6 U21 EURO Квалификации 2019/2020> Група 6' border = '0' />
14:00 Казахстан - Израел 1: 2 (1: 1)
15:00 Северна Македония - Фарьорските острови 7: 1 (3: 1)
18:45 Испания - Черна гора 2: 0 (2: 0)
UEFA> U21 EURO EURO Kvalifians 2019/2020> Група 7 UEFA>Група 7 U21 EURO Квалификации 2019/2020> Група 7' border = '0' />
18:00 Беларус - Португалия 0: 2 (0: 0)
18:00 Холандия - Кипър 5: 1 (3: 1)
УЕФА> U21 EURO Квалификации 2019/2020> Група 8 UEFA>Група 8 U21 EURO Квалификации 2019/2020> Група 8' border = '0' />
16:30 Украйна - Малта 4: 0 (3: 0)
пет вечерта Финландия - Северна Ирландия 1: 1 (1: 1)
17:30 Дания - Румъния 2: 1 (1: 0)
УЕФА> U21 EURO Квалификации 2019/2020> Група 9 UEFA>Група 9 U21 EURO Квалификации 2019/2020> Група 9' border = '0' />
19:00 Белгия - Босна и Херцеговина 0: 0 (0: 0)
19:00 Уелс - Германия 1: 5 (0: 4)
UEFA> U17 квалификации за EURO EURO 2019/2020> Група 7 UEFA>Група 7 U17 жени ЕВРО квалификации 2019/2020> Група 7' border = '0' />
13:00 Ирландия - Албания 10: 0
13:00 Литва - Гърция 0: 3
КОНКАКАФ> КОНКАКАФ Лига на нациите А 2019/2020> Група С CONCACAF>Група C CONCACAF Лига на нациите A 2019/2020> Група C' border = '0' />
02:00 Тринидад и Тобаго - Мартиника 2: 2 (1: 0)
КОНКАКАФ> КОНКАКАФ Лига на нациите А 2019/2020> Група D CONCACAF>Група D КОНКАКАФ Лига на нациите A 2019/2020> Група D' border = '0' />
23:00 Хаити - Кюрасао 1: 1 (1: 1)
КОНКАКАФ> КОНКАКАФ Лига на нациите B 2019/2020> Група Б CONCACAF>Група B CONCACAF Лига на нациите B 2019/2020> Група B' border = '0' />
21:00 ч Монсерат - Св. Лусия 1: 1 (1: 0)
23:00 Дом. Република - Спасителят 1: 0 (1: 0)
КОНКАКАФ> КОНКАКАФ Лига на нациите B 2019/2020> Група C CONCACAF>Група C CONCACAF Лига на нациите B 2019/2020> Група C' border = '0' />
00:00 Гвиана - Ямайка 0: 4 (0: 3)
КОНКАКАФ> КОНКАКАФ Лига на нациите C 2019/2020> Група D CONCACAF>Група D CONCACAF Лига на нациите C 2019/2020> Група D' border = '0' />
20:00 Турци и Кайкос - Гваделупа 0: 3 (0: 1)
Аржентина> Първа национална B зона 2019/2020  Argentina> Първа национална B 2019/2020 Зона B>' border = '0' />
00:30 Рамон Сантамарина - Браун де Адроге 2: 1 (1: 1)
01:05 Атлетик Рафаела - Quilmes 0: 0 (0: 0)
Аржентина> Купа на Аржентина 2019> Осминафинал  Argentina>Кръг от 16 Копа Аржентина 2019> Кръг от 16' border = '0' />
23:10 Дебелото черво на Санта Фе - Атлетичен Тукуман 4: 3 (0: 0, 1: 1) псо
Аржентина> Откриване на Primera B Metropolitana 2019/2020  Argentina> Първо отваряне на Metropolitan B 2019/2020>' border = '0' />
19:30 Хусто Хосе де Уркиза - Обединени защитници на Зарате 2: 1 (2: 0)
Австралия> NPL Западна Австралия 2019 Финали> Предварителен финал  Australia>Предварителен финал NPL Западна Австралия 2019 Финали> Предварителен финал' border = '0' />
13:00 Пърт SC - Флореат Атина 2: 1 (1: 0, 1: 1) ает
Бразилия> Серия B 2019  Brazil> Série B 2019>' border = '0' />
22:45 CR Бразилия - AL - Бразилия де Пелотас - РС 3: 1 (2: 0)
Бразилия> U20 Campeonato Brasileiro 2019  Brazil> U20 Campeonato Brasileiro 2019>' border = '0' />
19:00 черен мост - Спорт - PE 1: 2 (1: 2)
Колумбия> Първо закриване на A 2019  Colombia> Първо A 2019 Затваряне>' border = '0' />
01:00 Патриоти ФК - Капитал 1: 1 (1: 0)
Чехия> Pohár FAČR 2019/2020> 2. Кръг  Czech Republic>2. Кръг Купа на FACR 2019/2020> 2. Кръг' border = '0' />
15:30 ФК Хлучин - MFK Vítkovice 4: 2
Дания> DBU Cup 2019/2020> 2-ри кръг  Denmark>2. Кръгла DBU Pokalen 2019/2020> 2. Кръгла' border = '0' />
16:00 Middelfart Boldklub - Скиве I. 0: 2
16:15 Varde IF - Тистед ФК 3: 4
17:15 B 1908 Amager - Hvidovre IF 2: 5
17:30 ФК Сондерборг - Виборг ФФ 0: 4
18:00 Vendsyssel FF - Vejle BK 1: 0
Дания> Резервна лига 2019/2020 Есен  Denmark> Резервна лига 2019/2020 есен>' border = '0' />
12:00 ФК Копенхаген II - Brøndby IF II 3: 1
12:00 Esbjerg fB II - FC Midtjylland II 1: 3
Еквадор> Серия B 2019  Ecuador> Серия B 2019>' border = '0' />
01:30 Магазин лига - Атлетико Санто Доминго 1: 0 (1: 0)
Англия> Купа на лигата 2019/2020> 2. кръг  England>2. Кръг Купа на лигата 2019/2020> 2. Кръг' border = '0' />
19:45 Гриймсби Таун - Град Макълсфийлд 5: 4 (0: 0, 0: 0) псо
Англия> Национална лига Север 2019/2020  England> Национална лига Север 2019/2020>' border = '0' />
19:45 Град Спенюмър - Блит спартанци 5: 0
Германия> Регионална лига Nordost 2019/2020  Germany> Regionalliga Nordost 2019/2020>' border = '0' />
16:15 SV Lichtenberg 47 - Оптика Ратенов 0: 1 (0: 0)
Германия> Купата на Бавария 2019/2020> Осминафинал  Germany>Кръг от 16 Bayerischer Pokal 2019/2020> Кръг от 16' border = '0' />
18:30 ФК Меминген - FV Illertissen 2: 0
Ямайка> Национална висша лига 2019/2020  Jamaica> Национална висша лига 2019/2020>' border = '0' />
02:30 Изглед към пристанището - Кавалер ФК 3: 0
Мексико> Откриване на женската лига MX Femenil 2019/2020  Mexico> Лига за жени MX Феменил 2019/2020 Апертура>' border = '0' />
01:00 ФК Хуарес - Клуб Necaxa 0: 0 (0: 0)
01:00 CF Монтерей - CF Америка 4: 1 (3: 0)
03:00 Клуб Тихуана - Атлетик Сан Луис 3: 0 (2: 0)
Парагвай> Купа на Парагвай 2019> Осминафинал  Paraguay>Кръг от 16 Копа Парагвай 2019> Кръг от 16' border = '0' />
21:30 2 май - ФК Гуайреня 3: 4 псо
23:45 Спортиво Лукеньо - Национален клуб 2: 0
Сингапур> Висша лига 2019  Singapore> Висша лига 2019>' border = '0' />
13:15 ч ФК Бруней DPMM - Albirex Niigata (S) 2: 0 (0: 0)
Словакия> Slovensky Pohar 2019/2020> 3. Кръг  Slovakia>3. Кръг Slovensky Pohar 2019/2020> 3. Кръг' border = '0' />
15:00 PŠC Pezinok - ФК Сеница 0: 6
15:00 TJ Veľké Lovce - ФК Нитра 0: 7
15:00 ФК Предмиер - Татран Липтовски Микулаш 12
15:00 MŠK Фомат Мартин - MFK Ružomberok 0: 2
15:30 Славия ТУ Кошице - MFK Zemplin Michalovce 4: 3 (1: 1, 1: 1, 1: 1) псо
18:00 FK Šalková - FK AS Trenčín 15
Швейцария> Швейцария 1. Лига Група 3 2019/2020  Switzerland> Swiss 1.Liga Group 3 2019/2020>' border = '0' />
18:45 ФК Ветсвил-Бонщетен - FC Kosova Zürich 1: 1 (0: 0)
Венецуела> Първа дивизия 2019 Клаусура  Venezuela> Първа дивизия 2019 Клаусура>' border = '0' />
00:00 Замора ФК - Студенти от Каракас 6: 1 (2: 0)
Уелс> Висша лига 2019/2020  Wales> Висша лига 2019/2020>' border = '0' />
19:45 Номадите на кея на Конна - Цефнски друиди 1: 0 (1: 0)
19:45 Новите светии - Нютаун AFC 2: 1 (2: 0)