FIFA> Приятелски клубове 2018> Седмица | Приятелски клубове 2018> Седмица' border = '0' /> | ||||
---|---|---|---|---|---|
11:00 | Младият Аякс | - | SC Cambuur | 1: 2 (0: 1) | |
13:15 часа | Саравак ФА | - | Пърт Слава | 1: 7 (0: 4) | |
13:30 | Оранжево бяло | - | ФК Дордрехт | 1: 5 (0: 2) | |
13:30 | Вердер Бремен | - | Виляреал CF | 2: 3 (1: 0) | |
14:30 | Хановер 96 | - | Атлетик Билбао | 2: 0 (2: 0) | |
14:30 | 1899 г. Хофенхайм | - | SD Eibar | 1: 1 (0: 0) | |
14:30 | Бор.Мьонхенгладбах | - | Еспаньол Барселона | 1: 3 (0: 1) | |
14:30 | 1. ФК Нюрнберг | - | Истински Валядолид | 1: 0 (1: 0) | |
15:00 | ФК Шалке 04 | - | ACF Фиорентина | 3: 0 (0: 0) | |
16:00 | VfB Щутгарт | - | Реално общество | 1: 0 (1: 0) | |
18:00 | CD Alaves | - | SD Huesca | 1: 2 (0: 1) | |
18:30 | VfL Волфсбург | - | SSC Napoli | 3: 1 (1: 0) | |
18:30 | Келтско виго | - | 1. FSV Майнц 05 | 1: 2 (1: 1) | |
19:00 | CD Leganés | - | Валекано Рей | 2: 0 (1: 0) | |
20:00 | Атлетико Мадрид | - | Интер | 0: 1 (0: 1) | |
20:00 | Повдигнете UD | - | Истинска Сарагоса | 4: 2 (1: 1, 1: 1) псо | |
20:00 | Реал Мадрид | - | Милан | 3: 1 (2: 1) | |
20:30 | Байер Леверкузен | - | Валенсия CF | 0: 3 (0: 2) | |
FIFA> U17 приятелски срещи 2018> август | U17 приятелски срещи 2018> август' border = '0' /> | ||||
11:00 | Северна Ирландия | - | Китай | 3: 1 (2: 0) | |
11:00 | Фарьорските острови | - | Швеция | 0: 3 (0: 2) | |
11:00 | Дания | - | Норвегия | 3: 0 (2: 0) | |
12:00 | Руанда | - | Судан | 3: 1 (2: 0) | |
14:30 | Исландия | - | Финландия | 1: 0 (0: 0) | |
15:00 | Танзания | - | Бурунди | 2: 1 (2: 1) | |
FIFA> U16 Friendlies 2018> август | U16 Friendlies 2018> Август' border = '0' /> | ||||
09:30 | Мианмар | - | Малайзия | 0: 1 (0: 0) | |
13:00 | Индонезия | - | Тайланд | 4: 3 (1: 0, 1: 1) псо | |
Алжир> Лига 1 2018/2019 | Лига 1 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
пет вечерта | Олимпийска Медея | - | М.О. Беджая | 2: 4 (0: 1) | |
пет вечерта | CR Белуиздад | - | КАТО Aïn M'lila | 0: 3 дек. | |
19:00 | JS Kabylie | - | JS Saoura | 0: 0 (0: 0) | |
20:00 | ES Setif | - | USM Bel Abbes | 3: 0 (1: 0) | |
21:00 ч | MC Oran | - | CA Bordj Bou Arreridj | 1: 1 (0: 1) | |
Аржентина> Първа дивизия 2018/2019 | Първа дивизия 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
01:00 | тигър | - | Сан Лоренцо | 2: 2 (2: 2) | |
17:15 | Гимнастика на Ла Плата | - | Аржентинос Хуниорс | 1: 0 (1: 0) | |
19:30 | Съюз на Санта Фе | - | Алдосиви | 1: 0 (0: 0) | |
21:45 | Покровителство на Парана | - | Дебелото черво на Санта Фе | 0: 0 (0: 0) | |
Армения> Висша лига 2018/2019 | Висша лига 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Арцах ФК | - | ФК Бананц | 1: 0 | |
16:00 | ФК Арарат-Армения | - | ФК Арарат | 12 | |
Австралия> NPL Виктория 2018 | NPL Виктория 2018>' border = '0' /> | ||||
06:00 | ФК Авондейл | - | Bentleigh Greens | 1: 2 (0: 0) | |
06:00 | Northcote City FC | - | FC Bulleen Lions | 2: 4 (1: 3) | |
10:00 | ФК Хюми Сити | - | Оукли Оръжия | 0: 2 (0: 1) | |
Австралия> NPL Куинсланд 2018 | NPL Куинсланд 2018>' border = '0' /> | ||||
09:00 | Brisbane Strikers | - | Олимпик ФК | 1: 2 (0: 0) | |
09:30 | Кернс ФК | - | Lions FC | 0: 6 (0: 2) | |
10:00 | Бризбейн рев (Y) | - | Западна гордост | 1: 5 (1: 1) | |
10:00 | Редландс Юнайтед | - | Свраки кръстоносци Юнайтед | 3: 2 (1: 0) | |
Австралия> NPL Северна NSW 2018 | NPL Northern NSW 2018>' border = '0' /> | ||||
05:30 | Адамстаун Rosebud | - | Валентин Феникс | 3: 2 (2: 1) | |
05:30 | Ламфтон джафа | - | Мейтланд ФК | 0: 1 (0: 1) | |
Австралия> NPL Западна Австралия 2018 | NPL Западна Австралия 2018>' border = '0' /> | ||||
08:00 | Пърт Слави (Y) | - | Armadale SC | 3: 1 (1: 0) | |
08:00 | Кокбърн Сити SC | - | Флореат Атина | 0: 3 (0: 2) | |
08:00 | Балкатта ФК | - | ECU Joondalup | 1: 2 (0: 1) | |
08:00 | Subiaco AFC | - | Форестфийлд Юнайтед | 2: 1 (1: 1) | |
08:00 | Стърлинг лъвове SC | - | Joondalup United | 5: 0 (2: 0) | |
08:00 | Пърт SC | - | Ингълвуд Юнайтед | 2: 1 (1: 1) | |
08:00 | Bayswater City SC | - | ФК Соренто | 2: 2 (2: 0) | |
Австралия> NPL Южна Австралия 2018 Финали> Елиминационен финал | NPL Южна Австралия 2018 Финали> Елиминационен финал' border = '0' /> | ||||
06:00 | MetroStars SC | - | Аделаида Олимпик | 1: 0 (0: 0, 0: 0) ает | |
06:30 | Кометите от Аделаида | - | Аделаида Юнайтед (Y) | 1: 3 (0: 3) | |
Австралия> NPL Южна Австралия 2018 Финали> Полуфинал | NPL Южна Австралия 2018 Финали> Полуфинал' border = '0' /> | ||||
09:30 | Аделаида Сити ФК | - | Кембълтаун Сити SC | 0: 0 (0: 0) | |
Австралия> NPL Capital Football 2018 | NPL Capital Football 2018>' border = '0' /> | ||||
08:00 | Риверина носорози | - | Уоден Уестън ФК | 1: 2 (1: 0) | |
Австралия> NPL Тасмания 2018 | NPL Тасмания 2018>' border = '0' /> | ||||
05:00 | Олимпия ФК Уориърс | - | Лонсестън Сити ФК | 2: 1 (1: 1) | |
07:30 | Северни Рейнджърс | - | Кларънс Юнайтед | 3: 0 (2: 0) | |
Австрия> Бундеслига 2018/2019 | Бундеслига 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
16:00 | РБ Залцбург | - | Австрия Виена | 2: 0 (1: 0) | |
16:00 | SCR Altach | - | ФК Вакер Инсбрук | 1: 2 (1: 2) | |
16:00 | TSV Хартберг | - | SV Матерсбург | 4: 2 (3: 1) | |
Австрия> 2. Лига 2018/2019 | 2. Лига 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Kapfenberger SV 1919 | - | SV Ried | 1: 2 (0: 0) | |
13:30 | ФК Вакер Инсбрук (А) | - | ФК Блау Вайс Линц | 1: 3 (0: 2) | |
19:00 | WSG Wattens | - | СК Австрия Клагенфурт | 1: 1 (0: 0) | |
Австрия> Регионална лига Ost 2018/2019 | Regionalliga Ost 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:00 | ФК Стадлау | - | FCM Traiskirchen | 1: 1 (0: 1) | |
Австрия> Регионална лига в средата на 2018/2019 | Регионална лига в средата на 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Щурм Грац (A) | - | TuS Bad Gleichenberg | 3: 1 (2: 1) | |
Австрия> Регионална лига Запад (-2019) 2018/2019 | Regionalliga West (-2019) 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
пет вечерта | ФК Дорнбирн | - | ФК Пинцгау Залфелден | 2: 1 (2: 0) | |
пет вечерта | ФК Лангенег | - | SV Seekirchen | 1: 2 (1: 0) | |
Азербайджан> Висша лига 2018/2019 | Висша лига 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
пет вечерта | Сумгаит ФК | - | Neftchi PFK | 0: 2 (0: 1) | |
Беларус> Kubok 2018/2019> Осминафинал | Kubok 2018/2019> Кръг от 16' border = '0' /> | ||||
15:00 | Локомотив Гомел | - | ФК Смолевичи-СТИ | 3: 0 (1: 0) | |
16:00 | ФК Витебск | - | Торпедо-БелАЗ Жодино | 5: 4 (0: 0, 0: 0, 0: 0) псо | |
Белгия> Първи клас A 2018/2019 | Първи клас A 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
пет вечерта | Стандартен корк | - | Серкъл Брюж | 0: 0 (0: 0) | |
19:00 | SV Zulte Waregem | - | AS Eupen | 4: 0 (2: 0) | |
19:00 | Sint-Truidense VV | - | Спортинг Локерен | 1: 1 (0: 0) | |
19:30 | Royal Excel Mouscron | - | Роял Антверпен ФК | 0: 1 (0: 0) | |
Белгия> Eerste Klasse B 2018/2019 Период 1 | Първи клас B 2018/2019 Период 1>' border = '0' /> | ||||
16:00 | KSV Roeselare | - | К. В. Мехелен | 2: 2 (1: 1) | |
19:30 | Lommel SK | - | AFC Tubize | 2: 2 (0: 1) | |
Босна и Херцеговина> Висша лига 2018/2019 | Premier Liga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
16:30 | ФК Крупа | - | ФК Младост Добой-Какандж | 2: 2 (2: 0) | |
19:00 | ФК Сараево | - | НК ГОШК Габела | 1: 1 (1: 0) | |
19:45 | ФК Тузла Сити | - | Слобода Тузла | 0: 1 (0: 0) | |
Бразилия> Серия A 2018 | Série A 2018>' border = '0' /> | ||||
20:00 | Сеара - CE | - | Атлетико Паранаенсе | 0: 0 (0: 0) | |
23:00 | Bahia - BA | - | Америка - MG | 1: 0 (0: 0) | |
Бразилия> Серия B 2018 | Série B 2018>' border = '0' /> | ||||
00:30 | Boa Esporte - MG | - | Лондрина - PR | 1: 0 (0: 0) | |
01:30 | Коритиба ФК | - | Сампайо Корея - магистър | 0: 0 (0: 0) | |
20:30 | Гуарани - SP | - | Сила | 2: 3 (2: 0) | |
20:30 | Сао Бенто - SP | - | Бразилия де Пелотас - RS | 1: 1 (1: 0) | |
20:30 | Крициума - SC | - | Атлетико Гояниенсе | 1: 1 (0: 0) | |
20:30 | CR Бразилия - AL | - | Запад - SP | 0: 1 (0: 0) | |
23:00 | Младежи - РС | - | Фигейренсе - SC | 0: 0 (0: 0) | |
България> Първа Лига 2018/2019 | Parva Liga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
16:45 | PFC Beroe | - | Botev Plovdiv | 2: 1 (0: 0) | |
19:00 | ФК Дунав Русе | - | Levski Sofia | 1: 2 (0: 0) | |
Канада> Футболна лига 2018 | Футболна лига 2018>' border = '0' /> | ||||
01:30 | Истински Мисисага SC | - | ФК Воркута | 15 | |
Чили> Първа дивизия 2018 | Първа дивизия 2018>' border = '0' /> | ||||
01:00 | Евертън | - | Университет в Консепсион | 1: 0 (0: 0) | |
пет вечерта | Палестински | - | Спорт Temuco | 1: 1 (0: 1) | |
20:00 | Union La Calera | - | Католически университет | 2: 2 (1: 0) | |
22:30 | Испански съюз | - | Чилийски университет | 1: 4 (1: 3) | |
Китай> Суперлига 2018 | Суперлига 2018>' border = '0' /> | ||||
11:00 | Чанчун Ятай | - | Гуанджоу Евергранде | 3: 2 (1: 2) | |
12:35 | Хъбей Китай Форчун ФК | - | Гуйджоу Хенгфън | 1: 0 (0: 0) | |
12:35 | Чунцин Лифан | - | Шандонг Луненг | 0: 2 (0: 1) | |
12:35 | Шанхай SIPG | - | Шанхай Шенхуа | 2: 0 (0: 0) | |
Китай> Първа лига 2018 | League One 2018>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Трансцендентността на Далиан | - | Shijiazhuang Ever Bright | 0: 2 (0: 2) | |
12:30 | Очакване | - | Пекин БГ | 1: 0 (1: 0) | |
12:30 | Пролет Лава Хейлундзян | - | Ухан Зал ФК | 0: 0 (0: 0) | |
12:30 | Zhèjiāng Yìténg | - | Циндао Хуангхай | 2: 1 (1: 0) | |
12:35 | Nei Mongol Zhongyou | - | Yanbian FC | 1: 0 (0: 0) | |
13:00 | Meizhou Hakka | - | Meizhou Meixian Techand | 2: 1 (1: 1) | |
13:00 | Синцзян Тианшан Леопард ФК | - | ФК Шенжен | 1: 4 (0: 3) | |
Колумбия> Първо закриване на A 2018 | Първо A 2018 Затваряне>' border = '0' /> | ||||
01:45 | Спорт Толима | - | Ягуари от Кордова | 2: 2 (0: 2) | |
20:00 | Леонес ФК | - | Атлетична Букараманга | 0: 1 (0: 1) | |
22:00 | Рионегро Златни орли | - | Бояка Чико | 1: 0 (0: 0) | |
Хърватия> 1. HNL 2018/2019 | 1. HNL 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
16:30 | HNK Gorica | - | НК Интер Запрешич | 2: 3 (1: 1) | |
20:00 | Локомотива Загреб | - | НК Рудеш | 1: 0 (0: 0) | |
Чехия> 1-ва футболна лига 2018/2019 | 1. футболна лига 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
16:00 | 1. FK Příbram | - | ФК Дукла Прага | 4: 0 (0: 0) | |
16:00 | SFC Опава | - | Слован Либерец | 1: 1 (0: 0) | |
16:00 | ФК Яблонец | - | MFK Karvina | 4: 1 (2: 0) | |
18:00 | Виктория Плзень | - | ФК ФАСТАВ Злин | 1: 0 (0: 0) | |
Чехия> 2-ра футболна лига 2018/2019 | 2-ра футболна лига 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
09:15 | FK Fotbal Třinec | - | ФК Пардубице | 1: 2 (1: 2) | |
09:15 | MFK Хрудим | - | 1. СК Зноймо | 4: 1 (1: 1) | |
Дания> Суперлига 2018/2019 | Суперлига 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Хобро I. | - | Odense BK | 3: 2 (3: 0) | |
Дания> Втора дивизия Пул 1 2018/2019 | Пул 2-ра дивизия 1 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Tarup-Paarup IF | - | Скиве I. | 0: 1 (0: 0) | |
13:00 | Dalum IF | - | Ringkøbing IF | 2: 0 (1: 0) | |
13:00 | Odder IGF | - | Kjellerup IF | 3: 1 (1: 0) | |
13:00 | Jammerbugt FC | - | Орхус Фремад | 1: 1 (0: 1) | |
14:00 | ФК Сидвест 05 | - | Brabrand IF | 0: 1 (0: 0) | |
14:00 | Колдинг АКО | - | Vejgaard BK | 3: 0 (2: 0) | |
Дания> Втора дивизия Пул 2 2018/2019 | 2. Дивизия Пул 2 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Vanløse IF | - | Hillerød GI | 3: 0 (1: 0) | |
12:00 | Сковшовед ИФ | - | Б.93 Копенхаген | 1: 2 (1: 0) | |
13:00 | Middelfart Boldklub | - | Hellerup I. | 1: 2 (1: 0) | |
14:00 | Brønshøj BK | - | BK Avarta | 4: 3 (1: 3) | |
Дания> Юношеска лига за мъже до 19 години 2018/2019 | Youth U19 Drenge Ligaen 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
11:00 | Vejle BK | - | Силкеборг ИФ | 2: 2 (1: 0) | |
12:00 | Олборг БК | - | Орхус GF | 3: 1 (2: 1) | |
Дания> Младежи U19 момчета дивизии 2018/2019 | Младежи U19 момчета дивизии 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Несби BK | - | Тистед ФК | 0: 2 (0: 1) | |
12:00 | ФК Роскилде | - | ФК Хелсингер | 3: 1 (2: 0) | |
14:15 | Hvidovre IF | - | AB Gladsaxe | 0: 1 (0: 1) | |
14:15 | Næstved BK | - | HB Køge | 2: 0 (2: 0) | |
14:30 | Hellerup I. | - | Holbæk B&I | 1: 0 (1: 0) | |
Дания> Младежи B U17 Дивизии за момчета 2018/2019 | Youth B U17 Boys Division 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Hellerup I. | - | Holbæk B&I | 8: 1 (4: 0) | |
12:00 | Hvidovre IF | - | AB Gladsaxe | 0: 3 (0: 0) | |
12:00 | Næstved BK | - | HB Køge | 0: 5 (0: 2) | |
12:00 | Несби BK | - | Тистед ФК | 2: 1 (1: 0) | |
14:30 | ФК Роскилде | - | ФК Хелсингер | 4: 2 (1: 1) | |
Еквадор> Серия А 2018 втори етап | Серия A 2018 втори етап>' border = '0' /> | ||||
02:00 | Университетски техник | - | Националният | 1: 3 (0: 3) | |
21:30 | Католически университет | - | Макара | 0: 1 (0: 1) | |
Салвадор> Първа дивизия 2018/2019 Откриване | Първа дивизия 2018/2019 Апертура>' border = '0' /> | ||||
22:30 | орел | - | Общински Лименьо | 1: 1 (1: 1) | |
Англия> Висша лига 2018/2019 | Висша лига 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
12:30 | Нюкасъл Юнайтед | - | Тотнъм Хотспур | 1: 2 (1: 2) | |
15:00 | АФК Борнемут | - | Кардиф Сити | 2: 0 (1: 0) | |
15:00 | Фулъм ФК | - | Кристален дворец | 0: 2 (0: 1) | |
15:00 | Град Хъдърсфийлд | - | Челси ФК | 0: 3 (0: 2) | |
15:00 | Уотфорд ФК | - | Брайтън и Хоув Албион | 2: 0 (1: 0) | |
17:30 | Уулвърхамптън Уондърърс | - | Евертън ФК | 2: 2 (1: 1) | |
Англия> Шампионат 2018/2019 | Шампионат 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Астън Вила | - | Уигън Атлетик | 3: 2 (1: 1) | |
15:00 | Блекбърн Роувърс | - | Милуол ФК | 0: 0 (0: 0) | |
15:00 | Болтън Уондърърс | - | Бристол Сити | 2: 2 (0: 0) | |
15:00 | Мидълзбро ФК | - | Бирмингам Сити | 1: 0 (1: 0) | |
15:00 | Норич Сити | - | Уест Бромвич Албион | 3: 4 (1: 1) | |
15:00 | Нотингам Форест | - | Четене FC | 1: 0 (0: 0) | |
15:00 | Куинс Парк Рейнджърс | - | Шефилд Юнайтед | 1: 2 (1: 1) | |
15:00 | Ротерхам Юнайтед | - | Ипсуич Таун | 1: 0 (0: 0) | |
15:00 | Шефилд Уензди | - | Хъл Сити | 1: 1 (0: 1) | |
15:00 | Стоук Сити | - | ФК Брентфорд | 1: 1 (1: 0) | |
15:00 | Суонзи Сити | - | Престън Норт Енд | 1: 0 (1: 0) | |
17:30 | Окръг Дерби | - | Лийдс Юнайтед | 1: 4 (1: 2) | |
Англия> Първа лига 2018/2019 | League One 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:00 | АФК Уимбълдън | - | Ковънтри Сити | 0: 0 (0: 0) | |
15:00 | Блекпул ФК | - | Портсмут ФК | 1: 2 (0: 1) | |
15:00 | Брадфорд Сити | - | ФК Барнсли | 0: 2 (0: 1) | |
15:00 | Бристол Роувърс | - | Акрингтън Стенли | 1: 2 (0: 1) | |
15:00 | Чарлтън Атлетик | - | Град Шрусбъри | 2: 1 (0: 0) | |
15:00 | Донкастър Роувърс | - | Уайкъм Уондърс | 3: 0 (0: 0) | |
15:00 | Джилингъм ФК | - | Бъртън Албион | 3: 1 (1: 1) | |
15:00 | Лутън Таун | - | Съндърланд AFC | 1: 1 (0: 1) | |
15:00 | Оксфорд Юнайтед | - | Град Флийтууд | 0: 2 (0: 1) | |
15:00 | Плимут Аргайл | - | Саутенд Юнайтед | 1: 1 (1: 1) | |
15:00 | Рочдейл AFC | - | Питърбъро Юнайтед | 1: 4 (1: 3) | |
15:00 | Скънторп Юнайтед | - | Уолсол ФК | 1: 1 (0: 0) | |
Англия> Втора лига 2018/2019 | Лига две 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Кеймбридж Юнайтед | - | Окръг Нотс | 3: 2 (0: 1) | |
15:00 | Карлайл Юнайтед | - | Нортхамптън Таун | 2: 2 (1: 1) | |
15:00 | Колчестър Юнайтед | - | Порт Вейл ФК | 2: 0 (2: 0) | |
15:00 | Кроули Таун | - | Стивънидж ФК | 1: 3 (0: 0) | |
15:00 | Горски зелени роувъри | - | Олдъм Атлетик | 1: 1 (1: 0) | |
15:00 | Линкълн Сити | - | Суиндон Таун | 4: 1 (2: 1) | |
15:00 | Град Макълсфийлд | - | Гриймсби Таун | 0: 2 (0: 1) | |
15:00 | Милтън Кейнс Донс | - | Бъри ФК | 1: 0 (0: 0) | |
15:00 | Morecambe FC | - | Ексетър Сити | 0: 2 (0: 1) | |
15:00 | Окръг Нюпорт | - | Крю Александра | 1: 0 (1: 0) | |
15:00 | Транмер Ровърс | - | Челтнъм Таун | 1: 0 (1: 0) | |
15:00 | Град Йоовил | - | Мансфийлд Таун | 2: 2 (2: 2) | |
Англия> Национална лига 2018/2019 | Национална лига 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
12:35 | Wrexham AFC | - | Борехам Ууд | 3: 0 (1: 0) | |
15:00 | Барнет ФК | - | ФК Ийстли | 1: 2 (0: 1) | |
15:00 | ФК Бромли | - | Харогейт Таун | 1: 1 (1: 0) | |
15:00 | Честърфийлд ФК | - | Брейнтрий Таун | 1: 0 (0: 0) | |
15:00 | Dagenham & Redbridge | - | Мейдънхед Юнайтед | 2: 2 (0: 1) | |
15:00 | Град Халифакс | - | Мейдстоун Юнайтед | 3: 0 (1: 0) | |
15:00 | Гейтсхед ФК | - | Довър Атлетик | 2: 1 (1: 1) | |
15:00 | Хартълпул Юнайтед | - | Ебсфлит Юнайтед | 0: 1 (0: 0) | |
15:00 | Havant & Waterlooville | - | AFC Fylde | 1: 1 (0: 1) | |
15:00 | Leyton Orient | - | Бароу AFC | 2: 2 (0: 1) | |
15:00 | Solihull Moors | - | Град Алдершот | 1: 0 (0: 0) | |
15:00 | Сатън Юнайтед | - | Салфорд Сити | 2: 1 (1: 1) | |
Англия> Национална лига Север 2018/2019 | Национална лига Север 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Блит спартанци | - | Честър ФК | 8: 1 | |
15:00 | Бракли Таун | - | Дарлингтън ФК | 2: 4 | |
15:00 | Кързън Аштън | - | Херефорд ФК | 0: 1 | |
15:00 | Юнайтед от Манчестър | - | Бостън Юнайтед | 0: 3 | |
15:00 | Guiseley AFC | - | АФК Телфорд Юнайтед | 1: 1 | |
15:00 | Кидърминстър Хариери | - | Аштън Юнайтед | 3: 3 | |
15:00 | Лиймингтън | - | Брадфорд Парк Авеню | 4: 2 | |
15:00 | Нанитън Боро | - | ФК Чорли | 0: 1 | |
15:00 | Саутпорт ФК | - | Окръг Стокпорт | 0: 1 | |
15:00 | Град Спенюмър | - | Алтринчам ФК | 4: 4 | |
15:00 | Йорк Сити | - | Alfreton Town | 12 | |
Англия> Национална лига Юг 2018/2019 | Национална лига Юг 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Билерикай Таун | - | Уелдстоун ФК | 1: 0 | |
15:00 | Чипънъм Таун | - | Уелинг Юнайтед | 1: 4 | |
15:00 | Дартфорд ФК | - | Град Хемел Хемпстед | 0: 0 | |
15:00 | Дълвич Хамлет | - | Конкорд Рейнджърс | 0: 1 | |
15:00 | Ийстбърн Боро | - | Truro City | 2: 2 | |
15:00 | Глостър Сити | - | Слау Таун | 12 | |
15:00 | Хамптън и Ричмънд Боро | - | Град Бат | 0: 1 | |
15:00 | Град Хънгърфорд | - | Челмсфорд Сити | 0: 6 | |
15:00 | Торки Юнайтед | - | Източен Търрок Юнайтед | 2: 0 | |
15:00 | Уестън-супер-Mare AFC | - | Сейнт Олбанс Сити | 2: 3 | |
15:00 | Уокинг ФК | - | Оксфорд Сити | 3: 2 | |
Англия> U23 Premier League Div. 1 2018/2019 | U23 Висша лига Div. 1 2018/2019> 'border =' 0 '/> | ||||
13:00 | Манчестър Сити U23 | - | Арсенал ФК U23 | 6: 5 (2: 3) | |
Англия> U23 Premier League Div. 2 2018/2019 | U23 Висша лига Div. 2 2018/2019> 'border =' 0 '/> | ||||
13:00 | Четене на FC U23 | - | Улвърхамптън Уондърърс U23 | 2: 2 (2: 2) | |
Англия> U18 Висша лига 2018/2019 Север | U18 Premier League 2018/2019 North>' border = '0' /> | ||||
11:00 | Стоук Сити | - | Блекбърн Роувърс | 3: 2 (1: 0) | |
11:00 | Съндърланд AFC | - | Ливърпул ФК | 1: 6 (0: 3) | |
Англия> U18 Висша лига 2018/2019 Юг | U18 Premier League 2018/2019 South>' border = '0' /> | ||||
11:00 | Саутхемптън ФК | - | Челси ФК | 1: 3 (0: 2) | |
Англия> U18 Висша лига 2018/2019 Север | U18 Premier League 2018/2019 North>' border = '0' /> | ||||
11:30 | Евертън ФК | - | Уулвърхамптън Уондърърс | 3: 2 (3: 1) | |
Англия> U18 Висша лига 2018/2019 Юг | U18 Premier League 2018/2019 South>' border = '0' /> | ||||
11:30 | Тотнъм Хотспур | - | Брайтън и Хоув Албион | 6: 4 (3: 3) | |
12:00 | ФК Арсенал | - | Астън Вила | 4: 2 (2: 0) | |
12:00 | Лестър Сити | - | Четене FC | 1: 2 (1: 1) | |
12:00 | Норич Сити | - | Уест Хем Юнайтед | 1: 4 (0: 1) | |
Англия> U18 Висша лига 2018/2019 Север | U18 Premier League 2018/2019 North>' border = '0' /> | ||||
12:30 | Манчестър Сити | - | Нюкасъл Юнайтед | 6: 0 (2: 0) | |
Англия> U18 Висша лига 2018/2019 Юг | U18 Premier League 2018/2019 South>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Фулъм ФК | - | Суонзи Сити | 1: 1 (1: 0) | |
Англия> U18 Youth Alliance 2018/2019 Североизточна дивизия | U18 Младежки алианс 2018/2019 Североизточна дивизия>' border = '0' /> | ||||
10:30 | Окръг Нотс | - | Ротерхам Юнайтед | 3: 1 | |
11:00 | Хъдърсфийлд Таун (U17) | - | Донкастър Роувърс | 1: 1 | |
11:30 | Хартълпул Юнайтед | - | Скънторп Юнайтед | 3: 1 | |
Естония> Шампионска лига 2018 | Шампионска лига 2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | FCI Левадия | - | JK Транс Нарва | 6: 1 (1: 1) | |
14:00 | JK Tammeka | - | Бъдещето на Вилянди | 1: 0 (1: 0) | |
Финландия> Veikkausliiga 2018 | Veikkausliiga 2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | ФК Хонка | - | TPS Турку | 3: 0 (2: 0) | |
15:00 | Vaasan PS | - | SJK Seinäjoki | 0: 2 (0: 1) | |
Финландия> Ykkönen 2018 | Номер едно 2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | FF Година | - | KTP | 0: 1 (0: 0) | |
15:00 | КПВ Коккола | - | Хелзинки IFK | 2: 2 (1: 0) | |
15:00 | AC Kajaani | - | JJK Jyväskylä | 0: 1 (0: 1) | |
Франция> Лига 1 2018/2019 | Лига 1 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
16:00 | ФК Нант | - | AS Монако | 1: 3 (0: 0) | |
19:00 | Angers SCO | - | Олимпийски Ним | 3: 4 (1: 1) | |
19:00 | Лил OSC | - | Стадион Рен | 3: 1 (1: 1) | |
19:00 | Монпелие HSC | - | Дижон FCO | 1: 2 (1: 0) | |
19:00 | OGC Ница | - | Реймс стадион | 0: 1 (0: 1) | |
19:00 | AS Saint-Etienne | - | EA Guingamp | 2: 1 (1: 0) | |
Франция> Лига 2 2018/2019 | Ligue 2 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Клермон Фут | - | ФК Мец | 2: 3 (1: 0) | |
Франция> Национален 2018/2019 | Национална 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
14:00 | САЩ Конкарно | - | USL Дюнкерк | 2: 1 (0: 0) | |
Грузия> Erovnuli Liga 2018 | Erovnuli Liga 2018>' border = '0' /> | ||||
14:30 | Колхети Поти | - | ФК Сабуртало | 1: 3 (0: 2) | |
Германия> 2-ра Бундеслига 2018/2019 | 2. Бундеслига 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
12:00 | MSV Дуйсбург | - | VfL Бохум | 0: 2 (0: 0) | |
14:30 | Арминия Билефелд | - | Динамо Дрезден | 2: 1 (2: 0) | |
Германия> 3. Лига 2018/2019 | 3. Лига 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
13:00 | ФК Халешер | - | 1. ФК Кайзерслаутерн | 2: 0 (1: 0) | |
13:00 | SG Sonnenhof Großaspach | - | VfL Оснабрюк | 0: 0 (0: 0) | |
13:00 | SV Meppen | - | VfR Aalen | 1: 0 (0: 0) | |
13:00 | SpVgg Unterhaching | - | Ханза Росток | 2: 1 (1: 0) | |
13:00 | SV Wehen Wiesbaden | - | Айнтрахт Брауншвайг | 3: 3 (0: 1) | |
13:00 | FSV Цвикау | - | Фортуна Кьолн | 1: 0 (0: 0) | |
Германия> Регионална лига Север 2018/2019 | Regionalliga Nord 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
12:30 | Избирателна активност Фленсбург 08 | - | Хановер 96 II | 1: 1 (0: 0) | |
14:00 | VfB Олденбург | - | ФК Сейнт Паули II | 2: 0 (0: 0) | |
15:00 | SSV Jeddeloh | - | САЩ Лупо-Мартини | 1: 1 (0: 0) | |
Германия> Регионална лига Nordost 2018/2019 | Regionalliga Nordost 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
12:30 | ФК Оберлаузиц | - | VSG Altglienicke | 3: 1 (1: 1) | |
12:30 | BFC Динамо | - | Берлин АК 07 | 0: 3 (0: 1) | |
12:30 | VfB Auerbach | - | Германия Халберщад | 2: 0 (2: 0) | |
12:30 | SV Babelsberg 03 | - | FSV Будиса Бауцен | 4: 0 (4: 0) | |
Германия> Регионална лига Запад 2018/2019 | Regionalliga West 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Вупертал SV | - | SV Lippstadt 08 | 1: 2 (0: 0) | |
13:00 | 1. ФК Каан-Мариенборн | - | Червена и бяла храна | 1: 4 (1: 1) | |
13:00 | Фортуна Дюселдорф II | - | SV 19 Straelen | 1: 1 (1: 0) | |
13:00 | 1. ФК Кьолн II | - | ТВ Херкенрат | 3: 3 (2: 1) | |
Германия> Regionalliga Südwest 2018/2019 | Regionalliga Südwest 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
13:00 | 1. FSV Майнц 05 II | - | Червеи от червеи | 2: 0 (2: 0) | |
13:00 | ФК-Астория Валдорф | - | FC 08 Homburg | 0: 3 (0: 1) | |
13:00 | SV 07 Елверсбърг | - | VfB Щутгарт II | 0: 1 (0: 1) | |
13:00 | 1. ФК Саарбрюкен | - | Айнтрахт Щадталендорф | 1: 0 (1: 0) | |
Германия> Регионална лига Байерн 2018/2019 | Регионална лига Байерн 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
13:00 | VfR Гархинг | - | Вакер Бургхаузен | 3: 1 (1: 1) | |
13:00 | ФК Аугсбург II | - | 1. ФК Швайнфурт 05 | 1: 1 (1: 1) | |
Германия> Байернлига Норд 2018/2019 | Bayernliga Nord 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
13:00 | SV Seligenporten | - | TSV Aubstadt | 2: 2 (1: 1) | |
13:00 | SpVgg Ansbach | - | 1. FC Sand | 2: 2 (0: 1) | |
14:00 | ASV Neumarkt | - | Вюрцбургер FV | 1: 1 (0: 0) | |
14:00 | SpVgg Jahn Forchheim | - | ASV Vach | 0: 4 (0: 2) | |
15:00 | Würzburger Kickers II | - | DJK Gebenbach | 2: 5 (2: 2) | |
15:00 | TSV Großbardorf | - | DJK Бамберг | 1: 3 (0: 2) | |
15:00 | TSV Abtswind | - | SpVgg Байерн Хоф | 3: 1 (1: 1) | |
Германия> Байернлига Юд 2018/2019 | Bayernliga Süd 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
13:00 | TSV 1865 Dachau | - | TSV Kottern-St. Манг | 1: 1 (1: 1) | |
13:00 | TSV 1860 München II | - | SV Pullach | 1: 2 (1: 0) | |
14:00 | DJK Vilzing | - | FC Unterföhring | 0: 1 (0: 0) | |
14:00 | TuS Holzkirchen | - | Ян Регенсбург II | 1: 2 (0: 2) | |
15:00 | SV Kirchanschöring | - | TSV Schwaben Augsburg | 0: 0 (0: 0) | |
16:00 | TSV 1896 Rain am Lech | - | SpVgg Hankofen-Hailing | 2: 2 (0: 0) | |
16:00 | TSV Noerdlingen | - | Turkgucu-Ataspor München | 0: 2 (0: 1) | |
Германия> Хесенлига 2018/2019 | Хесенлига 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
14:00 | SC Waldgirmes | - | Huenfeld SV | 3: 1 (1: 1) | |
14:00 | SG Бароков град Фулда-Ленерц | - | FSC Lohfelden | 3: 2 (2: 1) | |
14:00 | Виктория Грисхайм | - | KSV Baunatal | 1: 2 (1: 1) | |
14:00 | SV Buchonia Flieden | - | FC Ederbergland | 1: 2 (0: 1) | |
15:30 | SpVgg Neu-Isenburg | - | Хесен Касел | 0: 2 (0: 1) | |
Германия> Oberliga Niedersachsen 2018/2019 | Oberliga Niedersachsen 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:00 | TB Uphusen | - | MTV Gifhorn | 3: 1 (1: 0) | |
Германия> Оберлига Баден-Вюртемберг 2018/2019 | Оберлига Баден-Вюртемберг 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
13:00 | SSV Ройтлинген | - | TSV Ilshofen | 1: 1 (0: 1) | |
13:00 | Щутгарт Кикърс | - | ФК Нотинген | 0: 0 (0: 0) | |
13:00 | Нормания Гмуенд | - | Goeppinger SV | 0: 1 (0: 1) | |
14:30 | TSG Backnang | - | FC 08 Villingen | 1: 1 (1: 0) | |
14:30 | SV Linx | - | SV Спилбърг | 2: 1 (1: 0) | |
16:00 | ФК Германия Фридрихщал | - | Bahlinger SC | 0: 7 (0: 5) | |
Германия> Оберлига Хамбург 2018/2019 | Оберлига Хамбург 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
12:00 | Тус Дасендорф | - | TSV Sasel | 1: 2 (1: 1) | |
13:00 | Meiendorfer SV | - | TuS Osdorf | 2: 2 (1: 2) | |
Германия> Оберлига NOFV-Nord 2018/2019 | Oberliga NOFV-Nord 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Ханза Росток II | - | SV Altlüdersdorf | 3: 0 (2: 0) | |
Германия> Оберлига NOFV-Süd 2018/2019 | Oberliga NOFV-Süd 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
12:00 | VfB 1921 Krieschow | - | BSG Висмут Гера | 0: 1 (0: 1) | |
13:00 | Аскания Бернбург | - | Лудвигсфелдер ФК | 2: 1 (0: 1) | |
Германия> Оберлига Рейнланд-Пфалц / Саар 2018/2019 | Оберлига Рейнланд-Пфалц / Саар 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
13:30 | TSG Pfeddersheim | - | TuS Mechtersheim | 1: 1 (0: 0) | |
14:00 | TSV Emmelshausen | - | Хасия Бинген | 3: 1 (2: 0) | |
14:30 | TSV Шот Майнц | - | Айнтрахт Трир | 2: 2 (1: 1) | |
14:30 | FV 07 Diefflen | - | TuS Кобленц | 0: 4 (0: 1) | |
14:30 | 1. ФК Кайзерслаутерн II | - | SV Röchling Völklingen | 0: 1 (0: 0) | |
14:30 | FSV Ягерсбург | - | ФК Карбах | 0: 0 (0: 0) | |
Германия> Оберлига Вестфалия 2018/2019 | Oberliga Westfalen 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Уестфалия Херне | - | ФК Шалке 04 II | 1: 4 (1: 2) | |
Германия> Шлезвиг-Холщайн лига 2018/2019 | Лига Шлезвиг-Холщайн 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
TSV Schilksee | - | NTSV Strand 08 | отменен. | ||
13:00 | VfB Lübeck II | - | Heider SV | 2: 3 (0: 2) | |
13:00 | SV Eutin 08 | - | TSB Flensburg | 1: 1 (1: 0) | |
13:00 | TSV тяло | - | Избирателна активност Фленсбург 08 II | 3: 2 (2: 0) | |
Германия> Младежка Бундеслига Север / Североизток 2018/2019 | Младежка Бундеслига Север / Нордост 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
10:00 | Niendorfer TSV | - | Динамо Дрезден | 0: 2 (0: 0) | |
12:00 | Хановер 96 | - | Вердер Бремен | 1: 3 (1: 0) | |
12:00 | 1. ФК Магдебург | - | Хамбургер SV | 0: 3 (0: 3) | |
13:00 | ФК Карл Цайс Йена | - | 1. ФК Юнион Берлин | 0: 0 (0: 0) | |
Германия> Младежка Бундеслига Запад 2018/2019 | Младежка Бундеслига Запад 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
10:00 | Борусия Дортмунд | - | Фортуна Дюселдорф | 2: 1 (2: 1) | |
10:00 | Бор.Мьонхенгладбах | - | Байер Леверкузен | 1: 2 (1: 1) | |
15:00 | 1. ФК Кьолн | - | Прусия Мюнстер | 2: 1 (0: 1) | |
Германия> Бундеслига за младежи Süd / Südwest 2018/2019 | Младежка Бундеслига Юг / Югозапад 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
10:00 | 1899 г. Хофенхайм | - | Байерн Мюнхен | 0: 5 (0: 2) | |
10:00 | Sc Freiburg | - | 1. ФК Хайденхайм 1846 | 0: 1 (0: 0) | |
10:00 | ФК Инголщат 04 | - | 1. FSV Майнц 05 | 2: 0 (1: 0) | |
10:00 | VfB Щутгарт | - | Щутгарт Кикърс | 1: 0 (0: 0) | |
12:00 | 1. ФК Нюрнберг | - | ФК Аугсбург | 3: 5 (2: 2) | |
Германия> Бундеслига за младежи B Nord / Nordost 2018/2019 | Младежка Б Бундеслига Север / Нордост 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
10:00 | РБ Лайпциг | - | ФК Сейнт Паули | 1: 0 (0: 0) | |
10:00 | Енергиен Котбус | - | VfL Волфсбург | 0: 4 (0: 2) | |
11:00 | 1. ФК Юнион Берлин | - | Хановер 96 | 1: 3 (0: 1) | |
12:00 | Динамо Дрезден | - | TeBe Берлин | 2: 1 (2: 0) | |
12:00 | Хамбургер SV | - | Херта BSC | 1: 3 (0: 2) | |
Германия> Младежка Б Бундеслига Запад 2018/2019 | Юношеска Б Бундеслига Запад 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
10:00 | MSV Дуйсбург | - | Червена и бяла храна | 1: 0 (0: 0) | |
12:00 | ФК Хенеф 05 | - | Арминия Билефелд | 3: 2 (1: 1) | |
12:00 | Прусия Мюнстер | - | 1. ФК Кьолн | 0: 2 (0: 1) | |
Германия> Младежки Б Бундеслига Юг / Югозапад 2018/2019 | Юношеска / Югозападна 2018/2019 младежка Б Бундеслига>' border = '0' /> | ||||
10:00 | Карлсруер SC | - | 1. ФК Нюрнберг | 2: 3 (2: 0) | |
10:00 | 1. ФК Хайденхайм 1846 | - | 1. FSV Майнц 05 | 2: 2 (1: 0) | |
10:00 | ФК Аугсбург | - | 1899 г. Хофенхайм | 1: 2 (0: 1) | |
10:00 | Байерн Мюнхен | - | SV Wehen Wiesbaden | 3: 1 (1: 0) | |
12:00 | Айнтрахт Франкфурт | - | SSV Улм 1846 | 7: 0 (4: 0) | |
Гватемала> Национална лига 2018/2019 Апертура | Национална лига 2018/2019 Апертура>' border = '0' /> | ||||
19:00 | ФК Сикинала | - | Депортиво Петапа | 2: 2 (0: 2) | |
Хондурас> Национална лига 2018/2019 Апертура | Национална лига 2018/2019 Апертура>' border = '0' /> | ||||
22:00 | Маратон | - | Олимпия | 1: 1 | |
Унгария> NB I 2018/2019 | NB I 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
18:30 | ФК Кишвара | - | Ferencváros TC | 0: 2 (0: 0) | |
18:30 | Напредък в Сомбатели | - | ФК Пушкаш | 2: 1 (0: 0) | |
18:30 | MTK Будапеща | - | Diósgyőr VTK | 1: 0 (0: 0) | |
Индонезия> Лига 1 2018 | Лига 1 2018>' border = '0' /> | ||||
09:30 | ФК Шривия | - | Мадура Юнайтед ФК | 1: 2 (0: 0) | |
12:30 | Арема Кронус ФК | - | Пусамания Борнео | 2: 2 (0: 0) | |
12:30 | PS-STRIP | - | Персипура Джаяпура | 1: 0 (1: 0) | |
Ирландия> FAI Cup 2018> 1. кръг | FAI Cup 2018> 1. Кръг' border = '0' /> | ||||
15:00 | Град Скерис | - | Уотърфорд ФК | 1: 4 (0: 2) | |
15:00 | Дъблин автобус ФК | - | Ранчо CIE | 0: 1 (0: 0) | |
пет вечерта | Бларни Юнайтед | - | Дери Сити | 2:12 (0: 7) | |
пет вечерта | Университетски град Мейнут | - | Лийдс | 2: 0 (0: 0) | |
18:00 | Newmarket Celtic | - | ФК на Cabinteely | 1: 2 (0: 0) | |
18:00 | Норт Енд Юнайтед | - | Голуей Юнайтед | 0: 4 (0: 4) | |
19:45 | Слайго Роувърс | - | Лонгфорд Таун | 0: 1 (0: 0) | |
Израел> Купа Тото Ал 2018/2019> Група А | Toto Cup Al 2018/2019> Група A' border = '0' /> | ||||
18:30 | Хапоел Хадера ФК | - | Ирони кирят шмона | 0: 2 | |
Израел> Купа Тото Към 2018/2019> Група Б | Toto Cup Al 2018/2019> Група B' border = '0' /> | ||||
18:30 | Бней Йехуда Тел Авив | - | ФК Ашдод | 3: 3 | |
Италия> Coppa Italia 2018/2019> 3. кръг | Coppa Italia 2018/2019> 3. Кръгла' border = '0' /> | ||||
19:00 | Удинезе Калчо | - | Беневенто Футбол | 1: 2 (1: 0, 1: 1) ает | |
20:15 | Генуа CFC | - | САЩ Лече | 4: 0 (4: 0) | |
Япония> J1 Лига 2018 | J1 League 2018>' border = '0' /> | ||||
05:00 | Консадоле Сапоро | - | Череша Осака | 1: 1 (1: 1) | |
10:00 | Нагоя Грампус | - | Кашима Рога | 4: 2 (1: 0) | |
10:00 | Shimizu S-Pulse | - | Kawasaki Frontale | 1: 2 (1: 1) | |
11:00 | Кашива Рейсол | - | Вегалта Сендай | 0: 2 (0: 0) | |
11:00 | Саган Тосу | - | Червени диаманти на Урава | 1: 0 (0: 0) | |
11:00 | Санфрече Хирошима | - | V-Varen Nagasaki | 2: 0 (1: 0) | |
11:00 | Шонан Белмар | - | Йокохама Ф. Маринос | 0: 1 (0: 0) | |
11:00 | Висел Кобе | - | Глий Ивата | 2: 1 (1: 0) | |
Япония> J2 Лига 2018 | J2 League 2018>' border = '0' /> | ||||
10:00 | Монтедио Ямагата | - | Токио Верди | 2: 1 (1: 0) | |
10:00 | ФК Гифу | - | Киото Санга ФК | 2: 3 (1: 0) | |
10:00 | Каматамаре Сануки | - | Мацумото Ямага | 0: 1 (0: 1) | |
10:00 | Оса Фукуока | - | Мит HollyHock | 2: 0 (1: 0) | |
11:00 | Albirex Niigata | - | Точиги SC | 0: 3 (0: 1) | |
11:00 | Клонове на Каназава | - | Ventforet Kofu | 1: 2 (1: 2) | |
11:00 | Роасо Кумамото | - | Йокохама ФК | 3: 5 (1: 2) | |
11:00 | Оита Тринита | - | Окаяма фазан | 4: 1 (0: 0) | |
Казахстан> Премиер Лига 2018 | Premier Liga 2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Тобил Костанай | - | Жетису Талдикорган | 1: 0 (0: 0) | |
16:00 | ФК Актобе | - | Цезар Кизилорда | 3: 1 (0: 0) | |
Литва> A Lyga 2018 | A Lyga 2018>' border = '0' /> | ||||
11:00 | ФК Паланга | - | ФК Атланта | 2: 0 (1: 0) | |
11:00 | Каунас Жалгирис | - | ФК Щумбрас | 0: 2 (0: 0) | |
Люксембург> Nationaldivision 2018/2019 | Nationaldivision 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
пет вечерта | Съюз Тит Петанж | - | САЩ Хостерт | 2: 1 | |
Мексико> Първа дивизия 2018/2019 Откриване | Първа дивизия 2018/2019 Апертура>' border = '0' /> | ||||
01:00 | ФК Пуебла | - | CD Веракрус | 1: 2 (0: 0) | |
03:00 | Монаркас Морелия | - | Клуб Necaxa | 2: 1 (1: 0) | |
23:00 | Вълци BUAP | - | Атлас Гуадалахара | 0: 0 (0: 0) | |
Мексико> Лига за промоция (2004-2020) 2018/2019 Апертура | Промоционална лига (2004-2020) 2018/2019 Apertura>' border = '0' /> | ||||
01:00 | Миньори от Сакатекас | - | ФК Хуарес | 1: 1 (0: 0) | |
02:00 | Атлетик Сан Луис | - | Атлетик Сакатепек | 0: 0 (0: 0) | |
03:00 | ФК Венадос | - | Клуб Celaya | 1: 1 (0: 1) | |
Мексико> Лига за жени MX Феменил 2018/2019 Апертура | Лига за жени MX Феменил 2018/2019 Апертура>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Пуми UNAM | - | Вълци BUAP | 1: 0 (1: 0) | |
Мексико> Откриване на основни сили U20 2018/2019 | U20 Basic Forces 2018/2019 Откриване>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Вълци BUAP | - | Атлас Гуадалахара | 1: 3 (1: 2) | |
15:45 | Клуб Леон | - | Бели петли | 0: 1 (0: 0) | |
пет вечерта | CF Америка | - | CF Монтерей | 1: 0 (1: 0) | |
17:15 | UANL Tigres | - | Депортиво Толука | 1: 0 (0: 0) | |
Мексико> Откриване на основни сили U17 2018/2019 | U17 Basic Forces 2018/2019 Откриване>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Клуб Леон | - | Бели петли | 0: 1 (0: 0) | |
15:00 | UANL Tigres | - | Депортиво Толука | 2: 0 (0: 0) | |
15:00 | CF Америка | - | CF Монтерей | 2: 3 (1: 1) | |
18:00 | Вълци BUAP | - | Атлас Гуадалахара | 0: 2 (0: 0) | |
Мексико> Откриване на основни сили U15 2018/2019 | U15 Basic Forces 2018/2019 Откриване>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Син кръст | - | Вълци BUAP | 4: 0 (2: 0) | |
15:00 | UANL Tigres | - | Клуб Necaxa | 1: 1 (0: 0) | |
15:00 | Монаркас Морелия | - | Бели петли | 2: 1 (1: 0) | |
15:00 | Атлас Гуадалахара | - | CF Монтерей | 3: 4 (2: 2) | |
16:00 | Депортиво Толука | - | CF Америка | 1: 1 (1: 0) | |
16:00 | CF Pachuca | - | Пуми UNAM | 3: 1 (1: 0) | |
18:00 | Клуб Тихуана | - | CD Веракрус | 4: 1 (3: 0) | |
18:00 | Клуб Леон | - | Сантос Лагуна | 1: 0 (1: 0) | |
Молдова> Национална дивизия 2018 | Национална дивизия 2018>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Динамо Ауто | - | ФК Зария | 0: 1 (0: 0) | |
18:00 | ФК Зимбру | - | FC Sfîntul Gheorghe | 2: 1 (0: 0) | |
18:00 | CS Petrocub | - | ФК Милсами | 1: 1 (1: 0) | |
Черна гора> 1. КФЛ 2018/2019 | 1. CFL 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
16:00 | ФК Рудар Плевля | - | FK Zeta | 0: 0 (0: 0) | |
16:30 | FK Lovćen | - | FK Sutjeska | 1: 1 (1: 0) | |
16:30 | Искра Даниловград | - | ОФК Титоград | 0: 1 (0: 0) | |
пет вечерта | ОФК Петровац | - | FK Grbalj Radanovići | 0: 1 (0: 0) | |
Холандия> Ередивизи 2018/2019 | Eredivisie 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
17:30 | Вилем II | - | VVV Venlo | 0: 1 (0: 1) | |
17:30 | АФК Аякс | - | Херакъл Алмело | 1: 1 (0: 0) | |
19:45 | ПСВ Айндховен | - | ФК Утрехт | 4: 0 (1: 0) | |
19:45 | SBV Excelsior | - | Fortune sittard | 1: 1 (1: 0) | |
Северна Македония> 1. MFL 2018/2019 | 1. MFL 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
16:00 | ФК Работницки | - | ФК Ренова | 3: 4 (1: 2) | |
16:00 | KF Shkëndija 79 | - | Вардар Скопие | 2: 2 (0: 1) | |
Северна Ирландия> Висша лига 2018/2019 | Висша лига 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Ардс ФК | - | Гленторан Белфаст | 0: 2 (0: 2) | |
15:00 | Кръстоносци ФК | - | Балимена Юнайтед | 2: 2 (0: 1) | |
15:00 | Клифтънвил ФК | - | Колерейн ФК | 1: 2 (0: 0) | |
15:00 | Уорънпойнт Таун | - | ФК Гленавон | 2: 4 (1: 3) | |
Норвегия> Отдел 2-ра дивизия 1 2018 | 2. Отдел Avdeling 1 2018>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Hønefoss BK | - | Високо IF | 0: 3 (0: 0) | |
15:00 | FK Mjølner | - | Asker SK | 1: 1 (0: 0) | |
15:00 | Берум SK | - | Футбол | 1: 2 (1: 0) | |
Норвегия> Отдел 2-ра дивизия 2 2018 | 2. Раздел Avdeling 2 2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | SK Vard | - | IL Hødd | 1: 2 (0: 1) | |
15:00 | IL Stjørdals-Blink | - | ФК Арендал | 0: 1 (0: 0) | |
15:00 | Футбол | - | Flekkerøy IL | 2: 0 (0: 0) | |
16:00 | Нардо ФК | - | Футбол | 1: 0 (0: 0) | |
Норвегия> Жени Toppserien 2018 | Топ серии за жени 2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Vålerenga IF | - | IL Sandviken | 1: 0 (0: 0) | |
14:00 | Klepp IL | - | Stabæk FK | 2: 0 (2: 0) | |
14:00 | Røa IL | - | Kolbotn IL | 1: 2 (0: 2) | |
15:00 | SK Trondheims-Ørn | - | Лин Осло | 1: 1 (0: 1) | |
Парагвай> Първа дивизия 2018 Клаусура | Primera División 2018 Clausura>' border = '0' /> | ||||
00:00 | Национален клуб | - | Депортиво Сантани | 3: 1 (1: 0) | |
Перу> Първа дивизия 2018 Апертура | Първа дивизия 2018 Апертура>' border = '0' /> | ||||
19:00 | Бинационални спортове | - | Спорт Росарио | 3: 1 (1: 1) | |
21:00 ч | Технически университет | - | Обединени търговци | 2: 1 (1: 0) | |
21:30 | Аякучо ФК | - | Спортинг Кристал | 0: 1 (0: 0) | |
23:30 | Спорт Уанкайо | - | Спортни момчета | 0: 0 (0: 0) | |
Полша> Екстракласа 2018/2019 | Екстракласа 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
пет вечерта | Pogon Szczecin | - | KS Cracovia | 1: 1 (1: 0) | |
19:30 | Арка Гдиня | - | Горник Забже | 1: 1 (0: 1) | |
Полша> I лига 2018/2019 | I Liga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Битовия Битов | - | FKS Stal Mielec | 1: 2 (0: 1) | |
16:00 | ŁKS Łódź | - | OKS Stomil Olsztyn | 1: 0 (0: 0) | |
16:00 | Wigry Suwałki | - | Chrobry Głogów | 0: 1 (0: 1) | |
16:45 | GKS Jastrzebie | - | Хойничанка Хойнице | 0: 0 (0: 0) | |
пет вечерта | Podbeskidzie Bielsko-Biała | - | Кожарската фабрика в Краков | 0: 0 (0: 0) | |
18:00 | Гората Niepołomice | - | Варта Познан | 0: 1 (0: 0) | |
18:00 | GKS Tychy '71 | - | Termalica Bruk-Bet Nieciecza | 2: 1 (2: 1) | |
18:10 | Sandecja Nowy Sącz | - | Gks катовице | 1: 0 (0: 0) | |
Португалия> Висша лига 2018/2019 | Висша лига 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
16:30 | Витория Сетубал | - | CD Птици | 2: 0 (1: 0) | |
19:00 | CD Tondela | - | Беленензелите | 0: 1 (0: 0) | |
21:00 ч | ФК Порто | - | GD Chaves | 5: 0 (3: 0) | |
Португалия> Втора лига 2018/2019 | Втора лига 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
11:15 | Г. Д. Ещорил | - | ФК Порто Б | 4: 0 (2: 0) | |
пет вечерта | SC Farense | - | FC Famalicão | 1: 0 (0: 0) | |
18:00 | SL Benfica B | - | Leixões SC | 2: 1 (0: 0) | |
18:00 | UD Oliveirense | - | Академик от Коимбра | 1: 1 (0: 1) | |
Катар> Лига на Катар Звезди 2018/2019 | Qatar Stars League 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:30 | Ал Гарафа | - | Ал Сайлия | 2: 1 (1: 0) | |
17:40 | Al Duhail SC | - | Ал Кхор СК | 6: 0 (2: 0) | |
Румъния> Лига 1 2018/2019 | Лига 1 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
16:00 | Конкордия Чиажна | - | ФК Херманщат | 2: 0 (1: 0) | |
19:00 | Сепсис OSK | - | ФК Политехника Яш | 3: 0 (1: 0) | |
Русия> Премиер Лига 2018/2019 | Premier Liga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
14:30 | Енисей Красноярск | - | ЦСКА Москва | 1: 1 (0: 0) | |
пет вечерта | Спартак Москва | - | Анжи Махачкала | 1: 0 (0: 0) | |
19:30 | ФК Ростов | - | Крилия Советов | 0: 1 (0: 1) | |
Шотландия> Премиършип 2018/2019 | Premiership 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
12:30 | Сърце на Мидлотиан | - | Селтик ФК | 1: 0 (0: 0) | |
15:00 | Дънди ФК | - | Абърдийн ФК | 0: 1 (0: 0) | |
15:00 | Ливингстън ФК | - | Килмарнок ФК | 0: 0 (0: 0) | |
15:00 | Motherwell FC | - | Хамилтън Академик | 0: 1 (0: 0) | |
Шотландия> Шампионат 2018/2019 | Шампионат 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Алоа Атлетик | - | Гринок Мортън ФК | 0: 2 (0: 1) | |
15:00 | Дънфермлайн Атлетик | - | Рос Каунти ФК | 1: 3 (1: 2) | |
15:00 | КТ в Инвърнес | - | Еър Юнайтед | 0: 0 (0: 0) | |
15:00 | Партик Тистъл | - | Фалкирк ФК | 2: 1 (2: 0) | |
15:00 | Кралицата на юга | - | Дънди Юнайтед | 1: 2 (0: 2) | |
Шотландия> Първа лига 2018/2019 | League One 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Airdrieonians FC | - | Монтроуз ФК | 0: 1 (0: 0) | |
15:00 | Арброт ФК | - | Странраер ФК | 3: 1 (1: 1) | |
15:00 | Бречин Сити ФК | - | ФК Ийст Файф | 1: 0 (0: 0) | |
15:00 | Дъмбартън ФК | - | Форфар Атлетик | 0: 2 (0: 1) | |
15:00 | Райт Роувърс | - | Stenhousemuir FC | 2: 0 (1: 0) | |
Шотландия> Втора лига 2018/2019 | Лига две 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:00 | Албион Роувърс | - | Питърхед ФК | 0: 4 (0: 1) | |
15:00 | FC Cowdenbeath | - | Анан Атлетик | 1: 2 (1: 1) | |
15:00 | Град Елгин | - | Единбург Сити ФК | 1: 0 (0: 0) | |
15:00 | Queen’s Park FC | - | Беруик Рейнджърс | 1: 0 (1: 0) | |
15:00 | Стърлинг Албион ФК | - | Клайд ФК | 0: 3 (0: 2) | |
Сърбия> Суперлига 2018/2019 | Суперлига 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
18:00 | Пролетер Нови Сад | - | ФК Напредък | 1: 1 (1: 0) | |
19:00 | Динамо Вране | - | Младост Лукани | 1: 3 (0: 1) | |
19:00 | ФК Рад Белград | - | Работник Сурдулица | 3: 1 (2: 1) | |
19:00 | ФК Мачва Шабак | - | Войводина | 0: 0 (0: 0) | |
19:00 | ОФК Бачка | - | ФК Чукарички-Станком | 1: 1 (0: 0) | |
Сингапур> Висша лига 2018 | Висша лига 2018>' border = '0' /> | ||||
13:15 часа | ФК Бруней DPMM | - | Geylang International | 2: 2 (2: 2) | |
Словакия> Супер Лига 2018/2019 | Суперлига 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
18:00 | DAC Dunajská Streda | - | MFK Ružomberok | 2: 2 (1: 1) | |
18:00 | ФК Сеница | - | Железиарне Подбрезова | 1: 1 (0: 0) | |
18:00 | Спартак Трнава | - | MFK Zemplin Michalovce | 3: 0 (1: 0) | |
18:00 | ŠKF Sereď | - | Злате Моравце | 2: 0 (1: 0) | |
Словения> PrvaLiga 2018/2019 | PrvaLiga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
19:00 | НК Кръшко | - | НК Целе | 1: 1 (1: 0) | |
Южна Корея> K League 1 2018 | K League 1 2018>' border = '0' /> | ||||
11:00 | ФК Йонбук | - | FC Gangwon | 3: 1 (1: 0) | |
11:00 | Чеджу Юнайтед | - | Pohang Steelers | 0: 0 (0: 0) | |
11:00 | Daegu FC | - | Инчън Юнайтед | 2: 1 (1: 0) | |
Южна Корея> K League 2 2018 | K League 2 2018>' border = '0' /> | ||||
11:00 | Сеул E-Land FC | - | Бусан IPark | 0: 5 (0: 2) | |
11:00 | ФК Анянг | - | Daejeon Citizen | 0: 1 (0: 0) | |
Швеция> Allsvenskan 2018 | Allsvenskan 2018>' border = '0' /> | ||||
пет вечерта | Örebro SK | - | IF Brommapojkarna | 0: 1 (0: 0) | |
Швеция> Суперетан 2018 | Суперетан 2018>' border = '0' /> | ||||
13:00 | Halmstads BK | - | Gefle IF | 1: 2 (0: 1) | |
15:00 | IK Brage | - | Östers IF | 0: 4 (0: 1) | |
15:00 | Varbergs Bois | - | АФК Ескилстуна | 1: 1 (0: 1) | |
Швеция> Дамалсвенскан жени 2018 | Women Damallsvenskan 2018>' border = '0' /> | ||||
IFK Kalmar | - | Vittsjö GIK | 0: 3 (0: 2) | ||
14:00 | Växjö DFF | - | Linköpings FC | 1: 0 (1: 0) | |
Швейцария> Суперлига 2018/2019 | Суперлига 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
18:00 | ФК Лугано | - | Grasshopper Club Цюрих | 2: 2 (1: 0) | |
18:00 | Neuchâtel Xamax FCS | - | ФК Тун | 1: 5 (1: 3) | |
Швейцария> Challenge League 2018/2019 | Challenge League 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
16:30 | FC Wil 1900 | - | ФК Аарау | 2: 0 (1: 0) | |
пет вечерта | ФК Уинтъртур | - | SC Kriens | 1: 1 (0: 0) | |
18:00 | ФК Лозана-Спорт | - | FC Rapperswil-Jona | 1: 0 (0: 0) | |
Швейцария> Промоционална лига 2018/2019 | Промоционална лига 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
14:00 | ФК Базел II | - | FC Breitenrain Bern | 2: 1 (0: 1) | |
14:00 | ФК Сион II | - | ФК Бавоа | 2: 0 (0: 0) | |
15:00 | FC Köniz | - | Стадион Nyonnais | 1: 1 (0: 0) | |
15:00 | ФК Ла Шо дьо Фон | - | SC YF / Ювентус Цюрих | 1: 0 (0: 0) | |
15:00 | ФК Цюрих II | - | ФК Ивердон-Спорт | 0: 2 (0: 1) | |
15:30 | SC Brühl | - | SC Cham | 4: 2 (2: 1) | |
16:30 | ФК Волен | - | Стадион Лозана-Оучи | 3: 5 (0: 3) | |
Швейцария> Швейцария 1. Лига Група 1 2018/2019 | Swiss 1.Liga Group 1 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
15:30 | Martigny Sports | - | ФК Фрибург | 1: 0 (1: 0) | |
16:30 | Веви Юнайтед | - | FC Naters | 4: 0 (1: 0) | |
пет вечерта | ФК Мейрин | - | ФК Тун II | 2: 1 (1: 1) | |
пет вечерта | ФК Бул | - | ФК Ланси | 2: 3 (1: 1) | |
пет вечерта | BSC Young Boys II | - | FC Echallens | 4: 2 (1: 1) | |
18:30 | Etoile Carouge FC | - | FC Azzurri 90 LS | 3: 0 (2: 0) | |
Швейцария> Швейцария 1. Liga Group 2 2018/2019 | Swiss 1. Liga Group 2 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
14:00 | ФК Блек Старс Базел | - | FC Bassecourt | 3: 0 | |
15:00 | BSC Old Boys | - | SR Delémont | 12 | |
15:00 | ФК Золотурн | - | Grasshopper Club Zurich II | 1: 1 | |
15:00 | Преместване 94 | - | SC Zofingen | 2: 1 | |
16:00 | SC Buochs | - | ФК Шьоц | 12 | |
Швейцария> Швейцария 1. Liga Group 3 2018/2019 | Swiss 1.Liga Group 3 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
14:00 | ФК Санкт Гален II | - | ФК Мендрисио | 2: 1 | |
15:00 | ФК Баден | - | ФК Талвил | 2: 1 | |
15:00 | SV Höngg | - | UPS Eschen / Mauren | 1: 3 | |
16:00 | ФК Госау | - | ФК Цървена звезда Цюрих | 0: 2 | |
пет вечерта | ФК Тугген | - | ФК Линт 04 | 3: 3 | |
Турция> SüperLig 2018/2019 | SuperLig 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
17:30 | Кайкур Ризеспор | - | Касимпаша СК | 2: 3 (1: 0) | |
17:30 | Сиваспор | - | Аланяспор | 1: 0 (0: 0) | |
19:45 | Фенербахче | - | Бурсаспор | 2: 1 (2: 1) | |
Турция> 1. Лига 2018/2019 | 1. Lig 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
17:30 | Болуспор | - | Османлиспор ФК | 1: 0 (1: 0) | |
19:45 | Аданаспор | - | Елазигспор | 1: 1 (0: 0) | |
19:45 | Алтай Измир | - | Умраниеспор | 1: 0 (0: 0) | |
Украйна> Premyer Liga 2018/2019 | Premyer Liga 2018/2019>' border = '0' /> | ||||
17:30 | Шахтьор Донецк | - | Ворскла Полтава | 4: 1 (0: 1) | |
Уругвай> Първа дивизия 2018 Клаусура | Primera División 2018 Clausura>' border = '0' /> | ||||
19:00 | CA Cerro | - | Национален | 1: 2 (1: 0) | |
19:00 | Състезание | - | Въртящ момент | 0: 1 (0: 0) | |
19:00 | Монтевидео Скитници | - | Атина | 2: 2 (2: 2) | |
САЩ> USL Championship 2018 | USL Championship 2018>' border = '0' /> | ||||
00:00 | Ню Йорк RB II | - | Луисвил Сити ФК | 4: 6 (2: 2) | |
01:30 | Нашвил SC | - | Отава Фюри | 2: 0 (1: 0) | |
САЩ> Национална женска футболна лига за жени 2018 | |||||
01:00 | Чикаго Червени звезди | - | NC Кураж | 1: 1 (0: 1) | |
20:30 | ФК Юта Роялс | - | Управление на Сиатъл | 0: 1 (0: 0) | |
Узбекистан> Суперлига 2018 | Суперлига 2018>' border = '0' /> | ||||
14:00 | Согдиана Джизак | - | FC AGMK | 1: 3 (0: 1) | |
16:00 | Локомотив Ташкент | - | Neftchi Farg'ona | 1: 1 (1: 0) | |
16:00 | Насаф Карши | - | Bunyodkor PFK | 1: 4 (0: 1) | |
Венецуела> Първа дивизия 2018 Клаусура | Primera División 2018 Clausura>' border = '0' /> | ||||
20:30 | Студенти от Каракас | - | Атлетик Венецуела | 1: 1 (1: 1) | |
22:00 | Карабобо ФК | - | Замора ФК | 0: 2 (0: 1) | |
22:45 | Португалски ФК | - | Deportivo Anzoátegui | 1: 1 (1: 1) | |
23:00 | Монагас | - | ФК Зулия | 1: 0 (0: 0) |