Футболни мачове на »09.11.2018



Преглед на футболните мачове за 09.11.2018г



. .




FIFA> Приятелски срещи 2018> септември FIFA>Септември Приятелски срещи 2018> Септември' border = '0' />
10:30 Индонезия - Мавриций 1: 0 (0: 0)
11:20 Япония - Коста Рика 3: 0 (1: 0)
12:00 Южна Кореа - чили 0: 0 (0: 0)
12:30 Сингапур - Фиджи 2: 0 (2: 0)
13:00 Кения - Малави 1: 0 (0: 0)
16:00 Узбекистан - Иран 0: 1 (0: 0)
пет вечерта Катар - Палестина 3: 0 (3: 0)
пет вечерта Йордания - Оман 0: 0 (0: 0)
18:00 Габон - Замбия 0: 1 (0: 1)
18:00 Либерия - Нигерия 1: 2 (0: 2)
19:00 UA Emirates - Лаос 3: 0 (2: 0)
19:45 Полша - Ирландия 1: 1 (0: 0)
19:45 Северна Ирландия - Израел 3: 0 (2: 0)
20:00 Англия - Швейцария 1: 0 (0: 0)
FIFA> U21 Friendlies 2018> септември FIFA>Септември U21 Friendlies 2018> Септември' border = '0' />
16:00 Малта - Джорджия 2: 5 (1: 2)
17:30 Италия - Албания 3: 1 (1: 0)
FIFA> U20 Friendlies 2018> септември FIFA>Септември U20 Friendlies 2018> Септември' border = '0' />
16:30 Чехия - Португалия 2: 4 (1: 2)
FIFA> U19 Friendlies 2018> септември FIFA>Септември U19 Friendlies 2018> Септември' border = '0' />
10:00 UA Emirates - Йордания 1: 2 (1: 1)
12:00 Ирландия - Уелс 2: 0 (0: 0)
13:30 Тайланд - Китай 0: 1 (0: 1)
пет вечерта Швейцария - Чехия 0: 5 (0: 3)
FIFA> Приятелство за жени U19 2018> септември FIFA>Септември Приятелство за жени U19 2018> Септември' border = '0' />
12:00 Малта - Румъния 3: 3 (2: 2)
FIFA> U17 приятелски срещи 2018> септември FIFA>Септември U17 Friendlies 2018> Септември' border = '0' />
09:00 Холандия - Израел 4: 2 (1: 0)
09:00 Естония - Норвегия 2: 7
09:00 Унгария - Румъния 3: 5 псо
09:00 Полша - Португалия 3: 4
13:00 Германия - Италия 2: 2 (1: 0)
16:30 Белгия - Англия 2: 6 (1: 5)
17:30 Гвинея-Бисау - Сиера Леоне 2: 1 (0: 1)
19:30 Мавритания - Кабо Верде 1: 2 (0: 0)
УЕФА> Лига на нациите A 2018/2019> Група 2 UEFA>Група 2 Лига на нациите A 2018/2019> Група 2' border = '0' />
19:45 Исландия - Белгия 0: 3 (0: 2)
УЕФА> Лига на нациите A 2018/2019> Група 4 UEFA>Група 4 Лига на нациите A 2018/2019> Група 4' border = '0' />
19:45 Испания - Хърватия 6: 0 (3: 0)
УЕФА> Лига на нациите B 2018/2019> Група 3 UEFA>Група 3 Лига на нациите B 2018/2019> Група 3' border = '0' />
19:45 Босна и Херцеговина - Австрия 1: 0 (0: 0)
УЕФА> Лига на нациите C 2018/2019> Група 2 UEFA>Група 2 Лига на нациите C 2018/2019> Група 2' border = '0' />
19:45 Финландия - Естония 1: 0 (1: 0)
19:45 Унгария - Гърция 2: 1 (2: 1)
УЕФА> Лига на нациите D 2018/2019> Група 2 UEFA>Група 2 Лига на нациите D 2018/2019> Група 2' border = '0' />
19:45 Молдова - Беларус 0: 0 (0: 0)
19:45 Сан Марино - Люксембург 0: 3 (0: 2)
УЕФА> U21 EURO Квалификации 2017/2018> Група 2 UEFA>Група 2 U21 EURO Квалификации 2017/2018> Група 2' border = '0' />
16:30 Исландия - Словакия 2: 3 (1: 0)
17:45 Испания - Северна Ирландия 1: 2 (0: 2)
УЕФА> U21 EURO Квалификации 2017/2018> Група 3 UEFA>Група 3 U21 EURO Квалификации 2017/2018> Група 3' border = '0' />
16:30 Финландия - Полша 1: 3 (0: 0)
пет вечерта Литва - Дания 0: 2 (0: 1)
УЕФА> U21 Квалификации за ЕВРО 2017/2018> Група 4 UEFA>Група 4 U21 EURO Квалификации 2017/2018> Група 4' border = '0' />
15:00 Латвия - Англия 1: 2 (1: 1)
пет вечерта Украйна - Андора 1: 0 (0: 0)
17:30 Холандия - Шотландия 1: 2 (0: 0)
UEFA> U21 EURO EURO Kvalifikacije 2017/2018> Група 5 UEFA>Група 5 U21 EURO Квалификации 2017/2018> Група 5' border = '0' />
пет вечерта Азербайджан - Норвегия 1: 3 (0: 0)
18:00 Ирландия - Германия 0: 6 (0: 2)
УЕФА> U21 EURO Квалификации 2017/2018> Група 6 UEFA>Група 6 U21 EURO Квалификации 2017/2018> Група 6' border = '0' />
пет вечерта Унгария - Белгия 0: 3 (0: 1)
17:30 Швеция - Турция 0: 1 (0: 1)
UEFA> U21 EURO EURO Kvalifikacije 2017/2018> Група 7 UEFA>Група 7 U21 EURO Квалификации 2017/2018> Група 7' border = '0' />
14:30 Северна Македония - Армения 3: 3 (1: 0)
пет вечерта Русия - Сърбия 1: 2 (0: 0)
19:00 Гибралтар - Австрия 0: 5 (0: 1)
УЕФА> U21 EURO Квалификации 2017/2018> Група 8 UEFA>Група 8 U21 EURO Квалификации 2017/2018> Група 8' border = '0' />
пет вечерта Румъния - Босна и Херцеговина 2: 0 (1: 0)
17:30 Швейцария - Лихтенщайн 3: 0 (0: 0)
18:00 Уелс - Португалия 0: 2 (0: 1)
UEFA> U21 EURO EURO Kvalifikacije 2017/2018> Група 9 UEFA>Група 9 U21 EURO Квалификации 2017/2018> Група 9' border = '0' />
15:30 Словения - Казахстан 2: 1 (1: 0)
19:30 Черна гора - България 0: 0 (0: 0)
19:45 Франция - Люксембург 2: 0 (0: 0)
КОНКАКАФ> КОНКАКАФ NLQ 2018/2019 CONCACAF> CONCACAF NLQ 2018/2019>' border = '0' />
01:00 Кюрасао - Гренада 10: 0 (3: 0)
21:00 ч Свети Мартин - Гваделупа 0: 3 (0: 2)
Алжир> Лига 1 2018/2019  Algeria> Лига 1 2018/2019>' border = '0' />
пет вечерта Олимпийска Медея - MC Alger 1: 2 (1: 1)
пет вечерта ДРБ Таденанет - CA Bordj Bou Arreridj 3: 1 (2: 1)
17:45 JS Kabylie - Параду AC 1: 0 (0: 0)
Аржентина> Купа на Аржентина 2018> 2. Кръг  Argentina>2. Кръг Копа Аржентина 2018> 2. Кръг' border = '0' />
01:10 Независим - Браун де Адроге 3: 4 (1: 0, 1: 1) псо
Бразилия> Серия A 2018  Brazil> Série A 2018>' border = '0' />
00:00 Атлетико Минейро - Атлетико Паранаенсе 3: 1 (1: 1)
Бразилия> Серия B 2018  Brazil> Série B 2018>' border = '0' />
23:00 CSA - AL - Vila Nova - GO 1: 2 (1: 0)
Колумбия> Първо закриване на A 2018  Colombia> Първо A 2018 Затваряне>' border = '0' />
00:00 Рионегро Златни орли - Веднъж Калдас 1: 0 (1: 0)
Дания> DBU Cup 2018/2019> 2. кръг  Denmark>2. Кръгла DBU Pokalen 2018/2019> 2. Кръгла' border = '0' />
16:00 Hundested I. - Tårnby FF 4: 1 (2: 1)
16:00 Несби BK - Рандерс ФК 2: 4 (0: 1, 1: 1, 1: 1) псо
18:00 Напред Bjæverskov - LSF 0: 3 (0: 0)
18:30 BK Frem Копенхаген - Vejle BK 3: 4 (1: 1, 2: 2) ает
Дания> 2-ра дивизия Пул 2 2018/2019  Denmark> 2. Пул на дивизиите 2 2018/2019>' border = '0' />
пет вечерта Vanløse IF - Middelfart Boldklub 0: 3 (0: 3)
Дания> Резервна лига 2018/2019 есен  Denmark> Резервна лига 2018/2019 есен>' border = '0' />
13:00 Орхус GF II - AC Horsens II 3: 2
15:00 Odense BK II - ФК Копенхаген II 1: 1
Египет> Premiership 2018/2019  Egypt> Premiership 2018/2019>' border = '0' />
пет вечерта Клуб Ал-Масри - Nogoom FC 5: 3 (3: 0)
Англия> Национална лига Север 2018/2019  England> Национална лига Север 2018/2019>' border = '0' />
19:45 Честър ФК - Юнайтед от Манчестър 0: 0
Германия> Regionalliga Südwest 2018/2019  Germany> Regionalliga Südwest 2018/2019>' border = '0' />
16:00 СК Фрайбург II - Кикърс Офенбах 2: 1 (1: 0)
Германия> Оберлига Баден-Вюртемберг 2018/2019  Germany> Оберлига Баден-Вюртемберг 2018/2019>' border = '0' />
пет вечерта 1. CfR Pforzheim - Bahlinger SC 0: 1 (0: 0)
Индонезия> Лига 1 2018  Indonesia> Лига 1 2018>' border = '0' />
07:30 Персипура Джаяпура - ФК Шривия 1: 0 (1: 0)
09:30 Бали Юнайтед - Персела Ламонган 3: 2 (2: 2)
12:30 Персебая Сурабая - PS-STRIP 0: 2 (0: 0)
Косово> Суперлига 2018/2019  Kosovo> Суперлига 2018/2019>' border = '0' />
14:45 ФК Дреница - К. Ф. Гжилан 0: 0
14:45 KF Балкани - Прищина К.Ф. 1: 1
Мексико> Лига за жени MX Феменил 2018/2019 Апертура  Mexico> Лига за жени MX Феменил 2018/2019 Апертура>' border = '0' />
00:00 Депортиво Толука - CD Веракрус 7: 1 (5: 1)
01:00 Депортиво Гуадалахара - UANL Tigres 1: 3 (1: 3)
Парагвай> Първа дивизия 2018 Клаусура  Paraguay> Първа дивизия 2018 Клаусура>' border = '0' />
00:15 Национален клуб - Депортиво Капиата 3: 1 (1: 0)
Перу> Първа дивизия 2018 Клаусура  Peru> Първа дивизия 2018 Клаусура>' border = '0' />
19:00 Бинационални спортове - Истински Гарциласо 1: 4 (0: 3)
21:30 Аякучо ФК - FBC Melgar 0: 0 (0: 0)
23:45 Спорт Уанкайо - Обединени търговци 1: 0 (1: 0)
Испания> Копа дел Рей 2018/2019> 2. кръг  Spain>2. Кръг Copa del Rey 2018/2019> 2. Кръг' border = '0' />
17:45 Малага CF - UD Алмерия 1: 2 (1: 0)
17:45 RCD Майорка - Истински Овиедо 1: 0 (0: 0)
Швеция> Суперетан 2018  Sweden> Суперетан 2018>' border = '0' />
17:30 Falkenbergs FF - Ландскрона Боа 1: 2 (0: 0)
Уелс> Висша лига 2018/2019  Wales> Висша лига 2018/2019>' border = '0' />
19:45 Номадите на Кей на Конна - Град Карнарфон 0: 1 (0: 1)
19:45 Новите светии - Aberystwyth Town 6: 0 (4: 0)