Футболни мачове на »09.12.2017



Преглед на футболните мачове за 09.12.2017г



. .




FIFA> Приятелски клубове 2017> Седмица FIFA>Седмица Приятелски клубове 2017> Седмица' border = '0' />
10:00 Морско море от Централно крайбрежие - Уелингтън Феникс 1: 0 (1: 0)
FIFA> Приятелство за жени U19 2017> септември FIFA>Септември U19 Приятелство за жени 2017> Септември' border = '0' />
08:00 Иран - Япония 1: 5 (0: 3)
12:35 Китай - ИЗПОЛЗВА 1: 2 (0: 0)
FIFA> U18 Friendlies 2017> септември FIFA>Септември U18 Friendlies 2017> Септември' border = '0' />
09:30 Лаос - Камбоджа 1: 4 (1: 2)
09:30 Тайланд - Малайзия 1: 1 (0: 0)
12:30 Тимор-Лешти - Сингапур 3: 1 (2: 1)
FIFA> U17 приятелски срещи 2017> септември FIFA>Септември U17 Friendlies 2017> Септември' border = '0' />
12:00 Израел - Италия 2: 0 (1: 0)
15:00 Германия - Холандия 1: 1 (0: 0)
15:00 Черна гора - Босна и Херцеговина 2: 3 (2: 2)
15:30 Сърбия - Армения 4: 0 (1: 0)
FIFA> U16 Friendlies 2017> септември FIFA>Септември U16 Friendlies 2017> Септември' border = '0' />
16:00 Унгария - Белгия 1: 1 (0: 0)
УЕФА> Шампионска лига 2017/2018> Група A UEFA>Група A Шампионска лига 2017/2018> Група A' border = '0' />
19:45 Манчестър Юнайтед - ФК Базел 3: 0 (1: 0)
19:45 SL Бенфика - ЦСКА Москва 1: 2 (0: 0)
УЕФА> Шампионска лига 2017/2018> Група B UEFA>Група B Шампионска лига 2017/2018> Група B' border = '0' />
19:45 Байерн Мюнхен - RSC Андерлехт 3: 0 (1: 0)
19:45 Селтик ФК - Пари Сен Жермен 0: 5 (0: 3)
УЕФА> Шампионска лига 2017/2018> Група C UEFA>Група C Шампионска лига 2017/2018> Група C' border = '0' />
19:45 AS Рома - Атлетико Мадрид 0: 0 (0: 0)
19:45 Челси ФК - Карабах ФК 6: 0 (2: 0)
УЕФА> Шампионска лига 2017/2018> Група D UEFA>Група D Шампионска лига 2017/2018> Група D' border = '0' />
19:45 ФК Барселона - Ювентус 3: 0 (1: 0)
19:45 Олимпиакос Пираус - Спортен CP 2: 3 (0: 3)
УЕФА> U19 жени Квалификации за ЕВРО 2017/2018> Група 1 UEFA>Група 1 U19 жени ЕВРО Квалификации 2017/2018> Група 1' border = '0' />
11:30 Черна гора - Исландия 0: 7 (0: 0)
15:00 Германия - Косово 3: 0 (2: 0)
UEFA> U19 жени Квалификации за ЕВРО 2017/2018> Група 11 UEFA>Група 11 U19 жени ЕВРО Квалификации 2017/2018> Група 11' border = '0' />
11:00 Босна и Херцеговина - Сърбия 0: 3 (0: 1)
15:00 Финландия - Израел 1: 1 (0: 0)
УЕФА> U19 жени Квалификации за ЕВРО 2017/2018> Група 12 UEFA>Група 12 U19 жени ЕВРО Квалификации 2017/2018> Група 12' border = '0' />
14:00 Русия - Джорджия 4: 0 (1: 0)
16:00 Гърция - Полша 1: 3 (0: 2)
УЕФА> Младежка младежка лига 2017/2018> Група А UEFA>Група A Младежка младежка лига 2017/2018> Група A' border = '0' />
13:00 SL Бенфика - ЦСКА Москва 5: 1 (1: 0)
15:00 Манчестър Юнайтед - ФК Базел 4: 3 (1: 1)
УЕФА> Младежка младежка лига 2017/2018> Група Б UEFA>Група B Младежка младежка лига 2017/2018> Група B' border = '0' />
пет вечерта Байерн Мюнхен - RSC Андерлехт 1: 0 (0: 0)
пет вечерта Селтик ФК - Пари Сен Жермен 2: 3 (1: 1)
УЕФА> Младежка младежка лига 2017/2018> Група C UEFA>Група C Младежка младежка лига 2017/2018> Група C' border = '0' />
13:05 Челси ФК - Карабах ФК 5: 0 (0: 0)
14:00 AS Рома - Атлетико Мадрид 1: 2 (0: 0)
УЕФА> Младежка младежка лига 2017/2018> Група D UEFA>Група D Младежка младежка лига 2017/2018> Група D' border = '0' />
15:00 ФК Барселона - Ювентус 1: 0 (0: 0)
16:00 Олимпиакос Пираус - Спортен CP 2: 2 (2: 0)
AFC> Шампионска лига на AFC 2017> Четвъртфинали AFC>Четвъртфинали Шампионска лига на АФК 2017> Четвъртфинали' border = '0' />
13:00 Гуанджоу Евергранде - Шанхай SIPG 4: 5 (2: 0, 4: 0, 5: 1) псо
16:15 Ал Ахли SFC - Персеполис 1: 3 (0: 1)
AFC> Купа на AFC 2017> Зона Западна Азия - Финал AFC>Западна Азия Зона - Финал Купа АФК 2017> Зона Западна Азия - Финал' border = '0' />
13:30 Ал Уахда - Ал Кува Ал Джавия 2: 1 (1: 0)
AFC> AFC Cup 2017> Inter Zone - Полуфинал AFC>Inter Zone - Полуфинал AFC Cup 2017> Inter Zone - Полуфинал' border = '0' />
12:30 Серес - Негрос ФК - ФК Истиклол 1: 1 (1: 1)
Алжир> Лига 1 2017/2018  Algeria> Лига 1 2017/2018>' border = '0' />
пет вечерта CR Белуиздад - MC Alger 2: 0 (1: 0)
Аржентина> Първа дивизия 2017/2018  Argentina> Първа дивизия 2017/2018>' border = '0' />
01:05 Ураган - Старите момчета на Нюел 1: 0 (1: 0)
Австрия> 2. Лига 2017/2018  Austria> 2. Лига 2017/2018>' border = '0' />
17:30 Австрия Лустенау - Floridsdorfer AC 5: 0 (4: 0)
17:30 TSV Хартберг - WSG Wattens 2: 1 (0: 0)
17:30 ФК Лиеферинг - Kapfenberger SV 1919 2: 1 (1: 0)
17:30 ФК Вакер Инсбрук - ФК Блау Вайс Линц 3: 0 (2: 0)
Австрия> Регионална лига в средата на 2017/2018  Austria> Регионална лига в средата на 2017/2018>' border = '0' />
18:00 Щурм Грац (A) - Union Vöcklamarkt 3: 1 (0: 1)
Австрия> Регионална лига Запад (-2019) 2017/2018  Austria> Regionalliga West (-2019) 2017/2018>' border = '0' />
18:30 SC Schwaz - SCR Altach (A) 2: 2 (1: 0)
Бразилия> Серия А 2017  Brazil> Серия A 2017>' border = '0' />
00:00 Атлетико Гояниенсе - Bahia - BA 1: 1 (1: 0)
Бразилия> Серия B 2017  Brazil> Série B 2017>' border = '0' />
23:15 Boa Esporte - MG - Гуарани - SP 2: 2 (1: 0)
Англия> Шампионат 2017/2018  England> Шампионат 2017/2018>' border = '0' />
19:45 Астън Вила - Мидълзбро ФК 0: 0 (0: 0)
19:45 Лийдс Юнайтед - Бирмингам Сити 2: 0 (1: 0)
19:45 Норич Сити - Бъртън Албион 0: 0 (0: 0)
19:45 Престън Норт Енд - Кардиф Сити 3: 0 (1: 0)
19:45 Куинс Парк Рейнджърс - Милуол ФК 2: 2 (0: 1)
19:45 Шефилд Уензди - ФК Брентфорд 2: 1 (1: 1)
19:45 Съндърланд AFC - Нотингам Форест 0: 1 (0: 0)
19:45 Уулвърхамптън Уондърърс - Бристол Сити 3: 3 (1: 1)
20:00 Болтън Уондърърс - Шефилд Юнайтед 0: 1 (0: 1)
Англия> Купата на лигата 2017/2018> 2. кръг  England>2. Кръг Купа на лигата 2017/2018> 2. Кръг' border = '0' />
19:45 ФК Барнсли - Окръг Дерби 3: 2 (1: 2)
Англия> Първа лига 2017/2018  England> Първа лига 2017/2018>' border = '0' />
19:45 АФК Уимбълдън - Джилингъм ФК 1: 1 (1: 1)
19:45 Бристол Роувърс - Олдъм Атлетик 2: 3 (0: 0)
19:45 Чарлтън Атлетик - Уигън Атлетик 0: 3 (0: 1)
19:45 Град Флийтууд - Бъри ФК 3: 2 (2: 2)
19:45 Нортхамптън Таун - Портсмут ФК 3: 1 (2: 0)
19:45 Оксфорд Юнайтед - Брадфорд Сити 2: 2 (0: 1)
19:45 Питърбъро Юнайтед - Милтън Кейнс Донс 2: 0 (0: 0)
19:45 Плимут Аргайл - Блекпул ФК 1: 3 (0: 1)
19:45 Рочдейл AFC - Донкастър Роувърс 2: 1 (0: 0)
19:45 Ротерхам Юнайтед - Уолсол ФК 5: 1 (4: 0)
19:45 Скънторп Юнайтед - Блекбърн Роувърс 0: 1 (0: 0)
19:45 Град Шрусбъри - Саутенд Юнайтед 1: 0 (1: 0)
Англия> Втора лига 2017/2018  England> Лига две 2017/2018>' border = '0' />
19:45 Акрингтън Стенли - Гриймсби Таун 1: 2 (1: 1)
19:45 Колчестър Юнайтед - Честърфийлд ФК 1: 1 (0: 1)
19:45 Ковънтри Сити - Карлайл Юнайтед 2: 0 (0: 0)
19:45 Крю Александра - Кеймбридж Юнайтед 0: 1 (0: 1)
19:45 Горски зелени роувъри - Линкълн Сити 0: 1 (0: 0)
19:45 Лутън Таун - Порт Вейл ФК 2: 0 (1: 0)
19:45 Мансфийлд Таун - Уайкъм Уондърс 0: 0 (0: 0)
19:45 Окръг Нюпорт - Челтнъм Таун 1: 0 (1: 0)
19:45 Окръг Нотс - Суиндон Таун 1: 0 (1: 0)
19:45 Стивънидж ФК - Кроули Таун 1: 1 (1: 0)
19:45 Град Йоовил - Morecambe FC 2: 2 (1: 0)
20:00 Барнет ФК - Ексетър Сити 1: 2 (0: 0)
Англия> Национална лига 2017/2018  England> Национална лига 2017/2018>' border = '0' />
19:45 Бароу AFC - Guiseley AFC 0: 0 (0: 0)
19:45 ФК Бромли - Торки Юнайтед 3: 1 (1: 1)
19:45 Dagenham & Redbridge - Сатън Юнайтед 1: 2 (1: 1)
19:45 Довър Атлетик - Борехам Ууд 0: 1 (0: 1)
19:45 ФК Ийстли - Мейдстоун Юнайтед 0: 1 (0: 0)
19:45 Ебсфлит Юнайтед - Град Алдершот 0: 2 (0: 1)
19:45 Гейтсхед ФК - Честър ФК 3: 2 (1: 0)
19:45 Leyton Orient - Град Халифакс 0: 3 (0: 2)
19:45 Град Макълсфийлд - AFC Fylde 2: 1 (1: 0)
19:45 Мейдънхед Юнайтед - Транмер Ровърс 1: 0 (0: 0)
19:45 Уокинг ФК - Solihull Moors 2: 1 (1: 0)
19:45 Wrexham AFC - Хартълпул Юнайтед 0: 0 (0: 0)
Естония> Шампионска лига 2017  Estonia> Шампионска лига 2017>' border = '0' />
16:00 ФК Левадия - JK Sillamäe Kalev 5: 0 (3: 0)
пет вечерта JK Транс Нарва - Пярну JK Храброст 3: 1 (1: 0)
пет вечерта FC Infonet - Екип на Paide City 6: 1 (3: 0)
18:00 ФК Флора - JK Nõmme Kalju 0: 4 (0: 1)
Финландия> Veikkausliiga 2017  Finland> Veikkausliiga 2017>' border = '0' />
16:30 HJK Хелзинки - Хелзинки IFK 2: 1 (0: 0)
16:30 IFK Mariehamn - Интер Турку 2: 1 (1: 0)
Грузия> Купа на Дейвид Кипиани 2017> Четвъртфинали  Georgia>Четвъртфинали Купа на Дейвид Кипиани 2017> Четвъртфинали' border = '0' />
13:00 FK Imereti Khoni - ФК Норчи Динамоели 4: 2 (1: 1, 2: 2, 2: 2) псо
пет вечерта Шевардени-1906 - Торпедо Кутаиси 1: 2 (0: 1)
Германия> Байернлига Юд 2017/2018  Germany> Bayernliga Süd 2017/2018>' border = '0' />
18:00 TSV 1860 München II - ФК Исманинг 2: 2 (2: 1)
Косово> Суперлига 2017/2018  Kosovo> Суперлига 2017/2018>' border = '0' />
15:30 К. Ф. Фероникели - KF Llapi 0: 0 (0: 0)
Холандия> Първа дивизия 2017/2018  Netherlands> Eerste Divisie 2017/2018>' border = '0' />
19:00 AZ Alkmaar (J) - SC Telstar 2: 2 (1: 1)
Холандия> Резервна лига 2017/2018 Група A  Netherlands> Резервна лига 2017/2018 група A>' border = '0' />
17:30 Херакъл Алмело (J) - Младият Брабант Юнайтед 4: 1
Северна Ирландия> Висша лига 2017/2018  Northern Ireland> Висша лига 2017/2018>' border = '0' />
19:45 Кръстоносци ФК - Линфийлд ФК 2: 1 (2: 0)
Норвегия> 1-ва дивизия 2017  Norway> 1-ва дивизия 2017>' border = '0' />
18:00 започвам - FK Bodø / Glimt 2: 2 (1: 0)
Сингапур> Висша лига 2017  Singapore> Висша лига 2017>' border = '0' />
12:30 Млади лъвове - Тампинс Роувърс 0: 4 (0: 2)
Словакия> Slovensky Pohar 2017/2018> 3. Кръг  Slovakia>3. Кръг Словашката купа 2017/2018>> Кръг' border = '0' />
15:00 FK Soľ - Партизан Бардейов 4: 2 (0: 1, 1: 1) псо
15:00 СК Одева Липани - ФК Славой Требисов 3: 0 (2: 0)
15:00 MFK Дубница - Татран Прешов 3: 1 (0: 0)
15:00 Напредъкът на Krompachy - Локомотива Кошице 0: 1 (0: 1)
15:00 TJ Mladosť Kalša - Железиарне Подбрезова 0: 3 (0: 2)
15:00 ŠK Harichovce - ФК Спишска Нова Вес 1: 4 (0: 0)
15:00 FC 98 Hajnáčka - Татран Липтовски Микулаш 1: 5 (1: 1)
15:00 TJ Jednota Bánová - ФК Баник Хорна Нитра 4: 2 (1: 2)
15:30 ФК Малаки - Слован Братислава 1: 5 (0: 2)
Южна Африка> Висша футболна лига 2017/2018  South Africa> Висша футболна лига 2017/2018>' border = '0' />
18:30 AmaZulu FC - Марицбург Юнайтед 1: 1 (0: 0)
18:30 Чипа Юнайтед - Бароков ФК 1: 3 (0: 1)
18:30 Орландо Пирати - Аякс Кейптаун 1: 0 (1: 0)
18:30 Полокване Сити ФК - Блумфонтейн келтски 1: 2 (1: 1)
18:30 Суперспорт Юнайтед - Платинени звезди 2: 0 (0: 0)
Швеция> Суперетан 2017  Sweden> Суперетан 2017>' border = '0' />
18:00 IF Brommapojkarna - Хелзингборг АКО 1: 1 (1: 0)
Уругвай> Първа дивизия 2017 Клаусура  Uruguay> Първа дивизия 2017 Клаусура>' border = '0' />
20:00 CA Cerro - Южна Америка 2: 1 (2: 0)
20:00 Площад Колония - Феникс 1: 3 (0: 1)
20:00 Ривър Плейт - Национален 2: 1 (0: 1)
20:00 Състезание - Река Бостън 1: 1 (0: 0)
20:00 Танкът Сисли - Ливърпул 0: 3 (0: 2)
САЩ> USL Championship 2017  USA> USL Championship 2017>' border = '0' />
23:30 Харисбърг Сити Айлъндърс - ФК Синсинати 1: 1 (0: 0)