Фулъм ФК »История на мениджъра

Фулъм ФК »История на мениджъра



месечен цикъл Мениджър Страна роден
01.03.2019 - 30.06.2023 Скот Паркър Англия 13.10.1980
14.11.2018 - 27.02.2019 Клаудио Раниери Италия 20.10.1951
28.12.2015 - 13.11.2018 Славиша Йоканович Сърбия 16.08.1968
9.11.2015 г. - 27.12.2015 г. Питър Грант Шотландия 30.08.1965
19.09.2014 - 08.11.2015 Кит Саймс Уелс 08.03.1971
14.02.2014 - 18.09.2014 Феликс Магат Германия 26.07.1953
01.12.2013 - 13.02.2014 Рене Мойленстийн Холандия 25.03.1964
30.06.2011 - 01.12.2013 Мартин Джол Холандия 16.01.1956
01.07.2010 - 29.06.2011 Марк Хюз Уелс 01.11.1963
28.12.2007 - 30.06.2010 Рой Ходжсън Англия 08.09.1947
11.04.2007 - 21.12.2007 Лоури Санчес Северна Ирландия 22.10.1959
17.04.2003 - 10.04.2007 Крис Колман Уелс 10.06.1970
01.07.2000 - 16.04.2003 Жан Тигана Франция 23.06.1955
02.10.1999 - 30.06.2000 Карл-Хайнц Ридле Германия 16.09.1965
01.07.1999 - 25.09.1999 Пол Брейсуел Англия 19.07.1962
07.05.1998 - 30.06.1999 Кевин Кийгън Англия 14.02.1951
01.07.1997 - 06.05.1998 Рей Уилкинс Англия 14.09.1956
01.07.1996 - 25.09.1997 Мики Адамс Англия 11.08.1961
01.07.1994 - 19.02.1996 Ян Бранфут Англия 26.01.1947г
01.07.1991 - 30.06.1994 Дон Макей Шотландия 19.03.1940
01.07.1990 - 30.06.1991 Алън Дикс Англия 29.08.1934
01.07.1986 - 30.06.1987 Рей Луингтън Англия 07.07.1956
01.07.1984 - 30.06.1986 Рей Харфорд Англия 01.06.1945
01.07.1980 - 15.04.1984 Малкълм Макдоналд Англия 07.07.1950
01.07.1976 - 30.06.1980 Боби Кембъл Англия 23.04.1937
01.07.1972 - 30.06.1976 Алек Сток Англия 30.03.1917
01.12.1968 - 30.06.1972 Бил Доджин Англия 04.11.1931г
01.01.1968 - 31.10.1968 Боби Робсън Англия 18.02.1933г
15.01.1965 - 30.06.1968 Вик Бъкингам Англия 23.10.1915
16.12.1964 - 14.01.1965 Артър Стивънс Англия 13.01.1921
01.07.1958 - 15.12.1964 Бедфорд Джезард Англия 19.10.1927
01.01.1956 - 30.06.1958 Дъг Ливингстън Шотландия 25.02.1898
01.07.1949 - 30.09.1953 Бил Доджин Англия 17.04.1909
01.03.1935 - 31.05.1935 Джо Еделстън Англия 27.04.1891
01.07.1934 - 28.02.1935 Джими Хоган Англия 16.10.1882
01.03.1934 - 30.06.1934 Джо Еделстън Англия 27.04.1891
01.07.1931 - 28.02.1934 Джими Макинтайър Англия 31.10.1877
01.07.1926 - 30.06.1929 Джо Брадшоу Англия 00/00/1884
01.07.1924 - 30.06.1926 Андрю Дукат Англия 16.02.1886
01.07.1909 - 30.06.1924 Филип Келсо Шотландия 26.05.1871
01.07.1904 - 30.06.1909 Хари Брадшоу Англия 00/00/1854