Галатасарай 07.03.2021 Сиваспор
Галатасарай 16:00 Часовник Сиваспор
08.02.2021 14:20

Изпаренията на Байерн, мухите на Mbappe, важният момент на Златан: европейски точки за говорене

Подготовката на Байерн Мюнхен за Световната купа в клуба беше нарушена въпреки победата, Килиан Мбапе преоткри свръхзвуковата си скорост и Лионел Меси се снима от пейката, докато Златан Ибрахимович отбеляза 500-ия си клубен гол през уикенда .... Повече ▼ ' 09.30.2020 19:28

Бърз обрат за шпорите, Рейнджърс приема Галатасарай в Лига Европа

Тотнъм Хотспур изиграва четвъртия си от пет мача за 11 дни, когато е домакин на Макаби Хайфа от Израел в плейофите на Лига Европа в четвъртък, а треньорът Жозе Моуриньо потвърждава, че играта ще дойде твърде рано, за да играе роля Гарет Бейл .... Повече ▼ ' 05.08.2020 19:02

Туран да се върне в Галатасарай от Барселона

Турският национал Арда Туран ще се завърне в Галатасарай, заяви гигантът в Истанбул в сряда, след като договорът му с Барселона приключи .... Повече ▼ ' 06.15.2020 17:23

Шкиперът на Галатасарай Муслера страда от двойна фрактура на крака

Вратарят на Галатасарай Уругвай Фернандо Муслера получи фрактура на двоен крак през уикенда в първия мач на клуба от възобновяването на мачовете, потвърди гигантът в Истанбул в понеделник .... Повече ▼ ' 23.03.2020 21:59

Мениджърът на Галатасарай Фатих Терим казва, че има коронавирус

Иконата на турския футбол Фатих Терим, понастоящем мениджър на истанбулския гранд Галатасарай, заяви в понеделник, че е направил положителен тест за новия коронавирус .... Повече ▼ ' 02.24.2020 13:52

05.11.2019 02:30

Бавният старт на Азар започва да набира темпове, докато Мадрид търси атакуващо освобождаване

22.10.2019 23:23

Азар дърпа конци като Реал Мадрид напада Галатасарай

21.10.2019 19:32

Критиката „ме притеснява“, казва Зидан преди мача на Галатасарай

Слайдшоу на Галатасарай
Купаси Четвърт финали 10.02.2021 З. Аланяспор Аланяспор 2: 3 (0: 2)
Супер лига 25. Кръгла 14.02.2021 З. Касимпаша СК Касимпаша СК 2: 1 (1: 0)
Супер лига 26. Кръгла 20.02.2021 ДА СЕ Аланяспор Аланяспор 1: 0 (1: 0)
Супер лига 27. Кръгла 27.02.2021 З. BB Ерзурумспор BB Ерзурумспор 2: 0 (2: 0)
Супер лига 28. Кръгла 03.03.2021 ДА СЕ MKE Анкарагучу MKE Анкарагучу 1: 2 (0: 1)