Хаити 25.03.2021 Белиз
Хаити -: - Белиз
20.11.2020 15:59

ФИФА забрани футболния шеф на Хаити, след като се изправи срещу обвинения в изнасилване

Футболният президент на Хаити Ив Жан-Барт бе доживотно забранен от ФИФА и глобен над милион долара в петък .... Повече ▼ ' Ив Жан-Барт05.26.2020 00:09

ФИФА отстранява футболния шеф на Хаити, обвинен в изнасилване

В понеделник ФИФА спря президента на футболната федерация на Хаити за 90 дни в очакване на разследване на твърдения, че е сексуално малтретирал тийнейджърки в националния тренировъчен център .... Повече ▼ ' 03.07.2019 07:23

Мексико завършва приказката на Хаити, за да стигне до финала на Златната купа

Мексико резервира мястото си във финала на Златната купа на КОНКАКАФ във вторник, след като спорна дузпа в продълженията им донесе победа с 1: 0 над карибските минори Хаити .... Повече ▼ ' 30.06.2019 03:47

Хаити достига първото полувреме на Златна купа

Хаити се класира за първия си полуфинал на Златната купа на КОНКАКАФ, като дойде отзад с три гола във второто полувреме, за да зашемети бившите шампиони Канада с 3: 2 в събота .... Повече ▼ ' 25.06.2019 07:47

Рали Хаити, за да победи Коста Рика с 2: 1 в Gold Cup

Хаити се събра с две голове във второто полувреме, за да победи Коста Рика с 2: 1 в понеделник и да достигне до четвъртфиналите на Златната купа на КОНКАКАФ като победители в група Б .... Повече ▼ ' 17.06.2019 04:53